Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 5 nga 9 I parėI parė 123456789 E FunditE Fundit
Duke shikuar rezultatet 121 ne 150 nga 259
 1. #1
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Kitty
  Antarėsuar nė
  Mar 2012
  Vendodhja
  ^^In my Dream World^^
  Postime
  1,298
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  221

  Muhabet dhe Chit chat pa limite

  Citim Origjinale Postuar nga Love Shfaq Poten

  Tė shikojmė meshkujt e Fv sa i kanė kėto cilėsi
  Jeni tė mirėpritur nė pėrgjigjet e vėrteta jo ato pėr tu dukur ..
  Ke kerkuar te pamunduren Love.. (Pergjigjen e vertet e jo sa per tu dukur.. )
  Now you are my , seeing from the heaven, but you will be forever alive in my memories and my heart !!

 2. #121
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,188
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Citim Origjinale Postuar nga Artin Shfaq Poten
  Nuk presim qe ti ta pranosh, se po te kishe ndergjegje, nuk i shkruaje.
  Eshte hera e dyte qe i shkruan, edhe pse heren e pare beme debat per te.
  Per ju zoteri kam vetem nje fjali;

  Mos shikoni ne te njejten pasqyre ku shikoni veten,gjithe boten.

  Analizoje me kujdes ,dhe pastaj kur te kthjellohesh,qartesohesh do kuptosh qe kam te drejt.
  Qofshi mire!
   

 3. #122
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Artin
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Postime
  1,997
  Forca e Rrespektit
  471
  Citim Origjinale Postuar nga dangerous Shfaq Poten
  ....@ Artin ., po sjell veē ketč qč ke shkruar ti [ ...pa moral qe je...]

  I peshon fjalet qč flet apo i leshon si lopa bajgat ?

  Nuk ta di moshen ! , as nuk mč intereson por duhet tč bčsh kujdes me fjalet.
  Zonjushė, apo zonjė, se nuk e di ēfarė je!
  Morali eshte sinonim i ndergjegjegjes, e ka kuptimin e parimeve dhe rregullave ne nje bashkesi. Nuk ka kuptimin seksual me te cilin e merr ti.
  Nėse do tė hysh ne diskutime te tilla, duhet te mesosh shqip njėhere. S'eshte faji im qe ti nuk di shqip mire, keshtu qe merri bajgat e tua dhe futi andej nga i nxore.
  Kujdes here tjeter kur te me drejtohesh mua!
  Heren e fundit u redaktua nga Artin; 08-01-2018 ne 21:06.
   

 4. #123
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  9,127
  Forca e Rrespektit
  5070
  Citim Origjinale Postuar nga Soulmind Shfaq Poten
  Une them mos lejoni 2 njerez qe kane probleme me veten te shkaterrojne ket forum!!! Haters are gonna hate anyway!

  Nejse per t'mos me u marr me gjera qe nuk jane konstruktive, dhe ajo ideja e 1 javorshit s'do ket sukses me disa njerez ketu le te qendroje metoda e vjeter.

  Disa tema qe propozoj une Jana jane:

  1. Enderr
  2 Flas me Henen
  3.1 grusht dhe'/pluhur
  4.Ne udhetime une shkruaj(copeza udhetimesh)
  5. Pikel Vese
  6. Parfum Pranveror
  7. Stina ime
  keni ide te tjera per temen?
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

 5. #124
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  9,127
  Forca e Rrespektit
  5070
  nese ka rregulla ky forum mendoj eshte koha te zbatohen!!!
  nese mendoni se eshte vend per komunikim te tille na thoni se ikim ne te tjeret qe sperdorim e sduam te lexojme kete fjalor...
  aq me pak ne temen ku pergjigjem une mendoj qe toleranza ka kufi...
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

 6. #125
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,635
  Forca e Rrespektit
  2297
  Citim Origjinale Postuar nga jana80 Shfaq Poten
  inate kundrejt teje apo inatet tua kundrejt te tjereve se po ngaterron pak rolet...
  Po he nje here ti si moderatore qe je :

  Sa here ke ofenduar ne k;te teme ... sepse nuk te kane pelqyer komentet ndaj krijimeve... nderkohe qe ti je ne dijeni se kush fshihet pas tyre ? Sa here ...i ke lidhur interesat e tua personale me temen ?? Pshm kur thashe une Flamuri erotik... e nga flamuri erotik qe ishte sollur ne teme. erdhe e dole tek cicat e mia... bashke me ate skuthen tjeter ... qe as emrin nuk dua te ja permend .

  Plus gafat e tua nuk kane te mbaruar ne lidhje me moderimin, e ksaj teme... Dhe ke krijuar nje atmosfere te rendomte , persa i perket konkursit dhe forumit.
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 7. #126
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,635
  Forca e Rrespektit
  2297
  Citim Origjinale Postuar nga ZoteriaJuaj Shfaq Poten
  Moderatorja ska perse te shkarkohet apo te japi doreheqje.


  Konkurin tjeter hape ti dhe do e shohesh qe janes i bie kot ne qaf
  Sic duket nuk je ne dijeni te prb... e sa here ka ofenduar moderatorja , ndaj komenteve te lira/hapura ne lidhje me temen... nderkohe qe vete eshte ne dijeni se kush fshihet pas tyre.
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 8. #127
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  9,127
  Forca e Rrespektit
  5070
  Citim Origjinale Postuar nga Zana1 Shfaq Poten
  Po he nje here ti si moderatore qe je :

  Sa here ke ofenduar ne k;te teme ... sepse nuk te kane pelqyer komentet ndaj krijimeve... nderkohe qe ti je ne dijeni se kush fshihet pas tyre ? Sa here ...i ke lidhur interesat e tua personale me temen ?? Pshm kur thashe une Flamuri erotik... e nga flamuri erotik qe ishte sollur ne teme. erdhe e dole tek cicat e mia... bashke me ate skuthen tjeter ... qe as emrin nuk dua te ja permend as emrin.

  Plus gafat e tua nuk kane te mbaruar ne lidhje me moderimin, e ksaj teme... Dhe ke krijuar nje atmosfere te rendomte , persa i perket konkursit.
  ??? po gabon jan terme qe nuk perdor nuk merrem me estetiken tende as shijet e tua ne asnje aspekt..
  ofenduar asnjeri..mbrojtur patjeter qe po kur neperkat e ujit ndihen anakonda ..
  as edhe nje gafe ske lexuar as sdo te lexosh tu sherbye nje pjat e majme per te te shpjeguar cfar ishte mese e qarte ( e mbase sduhej te te pergjigjej asnjeri ) ku u ngope e volle mbi te .. kuptohet qe po perdor metafora dhe jam e sigurte qe i kupton qarte!
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

 9. #128
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  9,127
  Forca e Rrespektit
  5070
  Citim Origjinale Postuar nga Zana1 Shfaq Poten
  Po he nje here ti si moderatore qe je :

  Sa here ke ofenduar ne k;te teme ... sepse nuk te kane pelqyer komentet ndaj krijimeve... nderkohe qe ti je ne dijeni se kush fshihet pas tyre ? Sa here ...i ke lidhur interesat e tua personale me temen ?? Pshm kur thashe une Flamuri erotik... e nga flamuri erotik qe ishte sollur ne teme. erdhe e dole tek cicat e mia... bashke me ate skuthen tjeter ... qe as emrin nuk dua te ja permend as emrin.

  Plus gafat e tua nuk kane te mbaruar ne lidhje me moderimin, e ksaj teme... Dhe ke krijuar nje atmosfere te rendomte , persa i perket konkursit.
  ??? po gabon jan terme qe nuk perdor nuk merrem me estetiken tende as shijet e tua ne asnje aspekt..
  ofenduar asnjeri..mbrojtur patjeter qe po kur neperkat e ujit ndihen anakonda ..
  as edhe nje gafe ske lexuar as sdo te lexosh tu sherbye nje pjat e majme per te te shpjeguar cfar ishte mese e qarte ( e mbase sduhej te te pergjigjej asnjeri ) ku u ngope e volle mbi te .. kuptohet qe po perdor metafora dhe jam e sigurte qe i kupton qarte!
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

 10. #129
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,635
  Forca e Rrespektit
  2297
  Citim Origjinale Postuar nga Artin Shfaq Poten
  Unė mendoj qė si fillim duhet te shkarkohet administratorja Nevertiti, se me sa shikoj eshte kjo strumbullari i gjithe te keqijave ketu.
  Shiko ēfare shkruan sot ne kete postim... si griset vete e para, e pastaj ketu flet per shfryrje...
  Kjo do ta drejtoje kete forum??? Kjo i ka mesuar edhe te tjeret te bejne keshtu...
  Jam plotesisht dakort me ty .... por te pakten kur te kerkohet votimi i lire dhe komenti i lire... kjo sjellje eshte absurde, dhe duhet denuar.

  Perndryshe fare mire.. une refuzoj/protestoj, hapur voten.

  Fundja fundit ky konkurs pa anetare/vota... e nje moderim te sinqerte pa interesa personale, eshte asgje.
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 11. #130
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,905
  Forca e Rrespektit
  11372
  Citim Origjinale Postuar nga Zana1 Shfaq Poten
  Shko pra e shkruaj aty, pse ben muuuuuu k;tu. loool
  Ti moj e more persiper. A the mua sme shkruajne per inate personale?
  A the seshte interesuar kush....se gjithmone ti ke te drejte apo jo?
  Une po te them kam shkruar.

  Pse te kruhet akoma?
  "We're here to have a good time, not a long time
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 12. #131
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,635
  Forca e Rrespektit
  2297
  Citim Origjinale Postuar nga jana80 Shfaq Poten
  ??? po gabon jan terme qe nuk perdor nuk merrem me estetiken tende as shijet e tua ne asnje aspekt..
  ofenduar asnjeri..mbrojtur patjeter qe po kur neperkat e ujit ndihen anakonda ..
  as edhe nje gafe ske lexuar as sdo te lexosh tu sherbye nje pjat e majme per te te shpjeguar cfar ishte mese e qarte ( e mbase sduhej te te pergjigjej asnjeri ) ku u ngope e volle mbi te .. kuptohet qe po perdor metafora dhe jam e sigurte qe i kupton qarte!
  I kane lexuar edhe deshmitare te tjere k;to qe them une, nuk po ta shpif ty.

  Por kaq vlen f'tyra e jote... te mohosh edhe fjalet e sjelljen tende.

  Por na kerkon edhe denime ndaj nesh, nderkohe qe vete nuk e ke prb se c'fare thuan e corben qe krijon. Se fundja fundit ti i ke interesat personale te forta k';tu, plus i fut fshesen kur te duash .

  Shko e silli postimet mbrapsht, nese mendon qe je e pafajshme, se i ke aty te tera....pastaj hajde e moho fjalet e sjelljen tende. loool
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 13. #132
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i dangerous
  Antarėsuar nė
  Oct 2013
  Postime
  8,318
  Forca e Rrespektit
  2179
  Citim Origjinale Postuar nga Artin Shfaq Poten
  Zonjushė, apo zonjė, se nuk e di ēfarė je!
  Morali eshte sinonim i ndergjegjegjes, e ka kuptimin e parimeve dhe rregullave ne nje bashkesi. Nuk ka kuptimin seksual me te cilin e merr ti.
  Nėse do tė hysh ne diskutime te tilla, duhet te mesosh shqip njėhere. S'eshte faji im qe ti nuk di shqip mire, keshtu qe merri bajgat e tua dhe futi andej nga i nxore.
  Kujdes here tjeter kur te me drejtohesh mua!
  Rrofsh mesuesi i gjuhes shqipe e zbertheve kemishen duke trg. gjoksin ., i kom frikč personat qč trg.gjoksi - forcen .
   

 14. #133
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i ZoteriaJuaj
  Antarėsuar nė
  Oct 2016
  Postime
  3,205
  Forca e Rrespektit
  969
  Danger, tregoji edhe ti gjoksin
   

 15. #134
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i dangerous
  Antarėsuar nė
  Oct 2013
  Postime
  8,318
  Forca e Rrespektit
  2179
  Turp se qyrrosen pastaj .
  Heren e fundit u redaktua nga dangerous; 08-01-2018 ne 22:15.
   

 16. #135
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i ZoteriaJuaj
  Antarėsuar nė
  Oct 2016
  Postime
  3,205
  Forca e Rrespektit
  969
  Citim Origjinale Postuar nga Zana1 Shfaq Poten
  Sic duket nuk je ne dijeni te prb... e sa here ka ofenduar moderatorja , ndaj komenteve te lira/hapura ne lidhje me temen... nderkohe qe vete eshte ne dijeni se kush fshihet pas tyre.
  Atehere hap konkursin nje javor.

  Nuk ke perse te kapesh mbas nje gjeje qe as nuk voton as nuk shrkuan.
   

 17. #136
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,635
  Forca e Rrespektit
  2297
  Citim Origjinale Postuar nga ZoteriaJuaj Shfaq Poten
  Atehere hap konkursin nje javor.

  Nuk ke perse te kapesh mbas nje gjeje qe as nuk voton as nuk shrkuan.
  Votoja dhe komentoja .... rregullisht aty ( Hape mendjen ) lool

  Fundja fundit ato qe sjellin krijime e jane ne dijeni, nuk duhet te komentojne aty... qe mos te luhasin interesat e konkursit ( ose ato qe jane ne dijeni te tyre , sic eshte moderatoja ne k;te rast ) .. Pra fundja fundja votat dhe komentet aty, jane per anetare si puna e ime e te tjere , qe nuk kane , asnje lloj lidhje e interesi me krijimet apo pas krijimeve .... pervecse bazohen ne c'fare sillet ne publik, e nuk ju intereson me tej.

  Ndersa ne lidhje me konkursin javor , u shpjegova edhe per k;te....e nuk e kam ndermend qe te ri perseritem.
  Heren e fundit u redaktua nga Zana1; 08-01-2018 ne 22:24.
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 18. #137
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i ZoteriaJuaj
  Antarėsuar nė
  Oct 2016
  Postime
  3,205
  Forca e Rrespektit
  969
  Citim Origjinale Postuar nga Zana1 Shfaq Poten
  Votoja dhe komentoja .... rregullisht aty ( Hape mendjen ) lool

  Fundja fundit ato qe sjellin krijime e jane ne dijeni, nuk duhet te komentojne aty... qe mos te luhasin interesat e konkursit ( ose ato qe jane ne dijeni te tyre , sic eshte moderatoja ne k;te rast ) .. Pra fundja fundja votat dhe komentet aty, jane per anetare si puna e ime e te tjere , qe nuk kane , asnje lloj lidhje e interesi me krijimet apo pas krijimeve .... pervecse bazohen ne c'fare sillet ne publik, e nuk ju intereson me tej.

  Ndersa ne lidhje me konkursin javor , u shpjegova edhe per k;te....e nuk e kam ndermend qe te ri perseritem.
  Ti ke te drejt, edhe ata kane te drejt.
  Keshilla ime eshte ta injorosh si teme,
   

 19. #138
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,635
  Forca e Rrespektit
  2297
  Citim Origjinale Postuar nga ZoteriaJuaj Shfaq Poten
  Ti ke te drejt, edhe ata kane te drejt.
  Keshilla ime eshte ta injorosh si teme,
  Nuk te kerkoi njeri keshille ty... vec sa vjen kot pa lidhje e ben interesantin. : )
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 20. #139
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i ZoteriaJuaj
  Antarėsuar nė
  Oct 2016
  Postime
  3,205
  Forca e Rrespektit
  969
  Citim Origjinale Postuar nga Zana1 Shfaq Poten
  Nuk te kerkoi njeri keshille ty... vec sa vjen kot pa lidhje e ben interesantin. : )
  Lol

  Po nuk bera interesatin me ulen pikt ne forum. Pastaj ndikon jasht forumit


  Irt se do hash ban
   

 21. #140
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  9,127
  Forca e Rrespektit
  5070
  Citim Origjinale Postuar nga Zana1 Shfaq Poten
  I kane lexuar edhe deshmitare te tjere k;to qe them une, nuk po ta shpif ty.

  Por kaq vlen f'tyra e jote... te mohosh edhe fjalet e sjelljen tende.

  Por na kerkon edhe denime ndaj nesh, nderkohe qe vete nuk e ke prb se c'fare thuan e corben qe krijon. Se fundja fundit ti i ke interesat personale te forta k';tu, plus i fut fshesen kur te duash .

  Shko e silli postimet mbrapsht, nese mendon qe je e pafajshme, se i ke aty te tera....pastaj hajde e moho fjalet e sjelljen tende. loool
  1-zana kurr sme ke lexuar as sdo me lexosh sic deshoron ti as nuk bejne pune me mua keto lloj taktikash as ndjesish qe ndjen ... te sfidoj te te ndihmojne nese kam ofenduar jo ty po asnjeri pasi nuk me perket e nuk e ndjej te hijeshme per nje femer!
  2- oh po i bie nga kina per ke ka vesh te degjoje por ne baze te llogjikes presin ca kohe e pasi mendojne te ken kuptuar drejt nxjerrin vrerin per te dal si yndyra mbi pershesh por per fat te keq se kan kuptuar se yndyra esht e demshme kur kalon dozat dhe kur humbet arsytimi per arsyen e forte te notojne!
  3-deri me sonte skam kerkuar te denojne njeri por sonte po, po ..po ne temen e konkursit te letersise nuk hy ta pasurosh por mundohesh ta degjenerosh ( nderkohe qe here te tjera te kam ftuar te diskutosh ne ket apo ne tema te tjera)
  4- cdo debat, diskutim apo moskuptim duhet te kete argumente, fakte , vertetesi dhe nje baze... gjera qe me gjithe vemendjen time nuk i shikoj!
  5- vleren e fytyres sime nuk ke mundesi ta vleresosh je sh larg te njohurit jo me te vleresuares!
  6- gjej deshmotaret, sill faktet dhe rregullorja te vendose per mua pasi ty te kemi me kimet e thyejme rregulloren per ty nga e folura ne shqip ne menyren si i drejtohesh te tjereve e nga "agresiviteti" e fjalori...
  me gjithe kete vemendje qe te perkushtova mendoj ke bere bingo sonte
  notte
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

 22. #141
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,635
  Forca e Rrespektit
  2297
  Silli postimet qe ke fshire ne temen perkatese se aty i ke te tera, aty do gjesh/njohesh .... edhe f;tyren tende , k'te qe lexoj k;tu ... se ate pertej ekranit nuk me intereson qe ta njoh . lool

  Pasuri, mund ti thuash ... kur nuk i ka duart e ndyra pas perdeve... ne te kunderten nuk vlen asgje . Ne k;te rast do te kishe te drejte, qe te vije e te ankoheshe e te kerkoje denime... ne te kundert shife veten tende nje here ne pasqyre, e ndergjegjesohu me veten tende, se pa ngjyrat je askushi dhe asgje... persa i perket ne virtualitet.
  Heren e fundit u redaktua nga Zana1; 08-01-2018 ne 23:29.
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 23. #142
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i ZoteriaJuaj
  Antarėsuar nė
  Oct 2016
  Postime
  3,205
  Forca e Rrespektit
  969
  Zana po me ben senior moderator e hengre banin


  Me vaj e pa kripe
   

 24. #143
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,635
  Forca e Rrespektit
  2297
  Citim Origjinale Postuar nga ZoteriaJuaj Shfaq Poten
  Zana po me ben senior moderator e hengre banin


  Me vaj e pa kripe
  Like those type of warnings ... apalling . Loool
  Imagjino Sikur mos te kishte option of ban/colours or those... kam pershtypjen qe nuk do te merrnit dot fryme . : D

  Heren e fundit u redaktua nga Zana1; 09-01-2018 ne 11:25.
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 25. #144
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,660
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga NeVertiti Shfaq Poten
  Ka kohe qe dua te postoj nje postim tek ky konkurs por thoja ajt.
  Mendoj qe ka ardhur momenti ta bej pikerisht tani.

  Personalisht mendoj qe kete konkurs e kane kthyer ne nje shfrim,fyerjesh dhe ofendimesh te kqia.
  Prandaj une publikisht po e pohoj ketu, qe nuk do dergoj qofte e nje rrjesht te vetem ne asnje lloj konkursi letrar ne kete vater.
  Pasi cdo rrjesht krijim baltoset keqazi,perfshire dhe Drejtuesen e nderuar te keti konkursi.

  Kalofshi mire dhe ju uroj menaxhim dhe drejtim sa me te mbare te keti konkursi.
  Domethene ti po thua se do mbyllim konkursin ? Jo Nev askush nuk do mbylli asgje, aq me teper ti dhe une apo tjeter kush qe kemi shkruar ne ato tema , per respekt ndaj vetes nuk do ndalemi sepse skemi asnje arsye ta bejme!

  Une nuk marr asgje personale kushdo qe mund te vjelli vrere mbi krijimin tim, apo edhe mua ketu....Ndoshta karakteri im virtual s'i pelqen dhe kjo eshte llogjike , sepse e njejta ndodh edhe me mua. Jane preferenca keto Nev...preferenca personale!

  Tani sa per konkursin, qofte nje javor apo ate mujor si me poshte:

  1. Konkursi 1javor
  Sipas moderatorit qe e ndermorri si iniciative (dhe faleminderit vertete ) , mund ta vazhdoj dikush tjeter, cilido qofte.
  Por le te bej sic beri e Zoteria, hapi temen, vendosi titullin dhe kushtin ..pa pyetur a ta bej a mos ta bej dhe si ta bej!
  Nese dikush tjeter do e marri persiper , une e para premtoj qe do dergoj , aq sa di se ndryshe isha bere shkrimtare!
  Besoj zoteria di fort mire qe askujt nuk i vajti me mp per ti kerkuar krijim ...ata qe deshen derguan dhe nuk ishin pak .

  1.Konkursi 1mujor
  Sipas rregullit dhe skemi pse ndryshojme rregullat sa here kerkon nje person.
  Hidhen sugjerimet ne nje teme specifike, (e hapur tashme) , jepen ide, mendime, e me pas vendoset nga te gjithe ne, kush do jene temat per gjithe vitin dhe afishohen ne temen perkatese.
  Jana personalisht mendoj se duhet te vazhdosh ti konkursin, ose nese ske deshire le te ofrohet dikush

  Mos harroni fotomania dhe letersia jane dy konkurse qe i japin jete ketij forumi....mos i mbysni me braktisje!

  Faleminderit dhe kalofshi bukur!
   

 26. #145
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i ZoteriaJuaj
  Antarėsuar nė
  Oct 2016
  Postime
  3,205
  Forca e Rrespektit
  969
  Citim Origjinale Postuar nga Zana1 Shfaq Poten
  Like those type of warnings ... apalling . Loool
  Imagjino Sikur mos te kishte option of ban/colours or those... kam pershtypjen qe nuk do te merrnit dot fryme . : D

  Yt, pranon mesazhe nga Monique e jo nga une. Tani vertet do ta bej ban  Mos shaj dhe nuk kane per te derguar mesazhe te atilla.
   

 27. #146
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i ZoteriaJuaj
  Antarėsuar nė
  Oct 2016
  Postime
  3,205
  Forca e Rrespektit
  969
  Zana do e hapesh nje javorin apo jo se per ty po pres. Do e kisha hapur
   

 28. #147
  C'est la vie. fv Avatari i Didi
  Antarėsuar nė
  Nov 2008
  Postime
  9,611
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  5210
  AHAHHAHAHA

  a sa bukur!
  "Io non sarņ mai nessuno,
  ma nessuno sarą mai come me."

 29. #148
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,660
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga ZoteriaJuaj Shfaq Poten
  Zana do e hapesh nje javorin apo jo se per ty po pres. Do e kisha hapur
  cila do jete tema?
   

 30. #149
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i ZoteriaJuaj
  Antarėsuar nė
  Oct 2016
  Postime
  3,205
  Forca e Rrespektit
  969
  Citim Origjinale Postuar nga Monique Shfaq Poten
  cila do jete tema?
  Ku di une. Zana tha qe do e hapi.

  Po nuk e hapi zana sot ti mund ta hapesh neser. Ose une
   

 31. #150
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,635
  Forca e Rrespektit
  2297
  Citim Origjinale Postuar nga ZoteriaJuaj Shfaq Poten
  Yt, pranon mesazhe nga Monique e jo nga une. Tani vertet do ta bej ban  Mos shaj dhe nuk kane per te derguar mesazhe te atilla.
  Dilema per te zgjedhur k;tu ..ngelet se ke shava/ofendova kshu ? Hajt na e sqaro ti gishti i vogel . : )

  Ps... Jo nuk hap asgje, jam k;tu per te kontribuar mendimin tim te lire, doni apo nuk doni juve, ju pelqen apo nuk ju pelqen juve ... ky nuk eshte prb i im , plus nuk me frikesojne ngjyrat, ta harroni : )
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

Faqja 5 nga 9 I parėI parė 123456789 E FunditE Fundit

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Tema te Ngjashme

 1. Muhabet dhe Chit chat pa limite :P
  Nga alfonci ne forum Arkiva
  Pergjigje: 5656
  Postimi i Fundit: 07-01-2018, 16:13

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •