Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 6 nga 9 I parėI parė 123456789 E FunditE Fundit
Duke shikuar rezultatet 151 ne 180 nga 259
 1. #1
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Kitty
  Antarėsuar nė
  Mar 2012
  Vendodhja
  ^^In my Dream World^^
  Postime
  1,298
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  221

  Muhabet dhe Chit chat pa limite

  Citim Origjinale Postuar nga Love Shfaq Poten

  Tė shikojmė meshkujt e Fv sa i kanė kėto cilėsi
  Jeni tė mirėpritur nė pėrgjigjet e vėrteta jo ato pėr tu dukur ..
  Ke kerkuar te pamunduren Love.. (Pergjigjen e vertet e jo sa per tu dukur.. )
  Now you are my , seeing from the heaven, but you will be forever alive in my memories and my heart !!

 2. #151
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,660
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga ZoteriaJuaj Shfaq Poten
  Ku di une. Zana tha qe do e hapi.

  Po nuk e hapi zana sot ti mund ta hapesh neser. Ose une
  Po mo, pse jo....
   

 3. #152
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i ZoteriaJuaj
  Antarėsuar nė
  Oct 2016
  Postime
  3,205
  Forca e Rrespektit
  969
  Citim Origjinale Postuar nga Zana1 Shfaq Poten
  Dilema per te zgjedhur k;tu ..ngelet se ke shava kshu ? Hajt na e sqaro ti gishti i vogel . : )

  Ps... Jo nuk hap asgje, jam k;tu per te kontribuar mendimin tim te lire, doni apo nuk doni juve, ju pelqen apo nuk ju pelqen ... ky nuk eshte prb i im. : )
  Nuk di ke shave. Por qe je gojleshuar je.


  Po ti the qe do e hapje? Perse nuk e hap? Zhgenjim
   

 4. #153
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,635
  Forca e Rrespektit
  2297
  Citim Origjinale Postuar nga ZoteriaJuaj Shfaq Poten
  Nuk di ke shave. Por qe je gojleshuar je.


  Po ti the qe do e hapje? Perse nuk e hap? Zhgenjim
  Po ju shikoni gojerat e juaja, lidhni k;to te juajat nje here... pastaj hajde e merruni me k'te timen.

  Nuk e hap se tani dola ne konkluzion... qe shume prej tyre qe gjoja krijojne duke u bazuar ne sjelljen e tyre larte poshte , as qe do ti pranoja krijimet e tyre, jo me ti vija ne konkurim... sepse nuk jane shembull i mire/pozitiv dhe inspirues. : )
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 5. #154
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i ZoteriaJuaj
  Antarėsuar nė
  Oct 2016
  Postime
  3,205
  Forca e Rrespektit
  969
  Citim Origjinale Postuar nga Zana1 Shfaq Poten
  Po ju shikoni gojerat e juaja, lidhni k;to te juajat nje here... pastaj hajde e merruni me k'te timen.

  Nuk e hap se tani dola ne konkluzion... qe shume prej tyre qe gjoja krijojne duke u bazuar ne sjelljen e tyre larte poshte , as qe do ti pranoja krijimet e tyre, jo me ti vija ne konkurim... sepse nuk jane shembull i mire/pozitiv dhe inspirues. : )
  Mire. Pa problem
   

 6. #155
  C'est la vie. fv Avatari i Didi
  Antarėsuar nė
  Nov 2008
  Postime
  9,611
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  5210
  U pa dhe kjo puna.

  Di dhia ceshte tagjia.
  "Io non sarņ mai nessuno,
  ma nessuno sarą mai come me."

 7. #156
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,635
  Forca e Rrespektit
  2297
  Citim Origjinale Postuar nga ZoteriaJuaj Shfaq Poten
  Mire. Pa problem
  Te njenten gje duhet te besh edhe ti... & so on.. Kur vjen puna per atribute te tilla. Jo k'tej krijojme e ne anen tjeter plehre: )
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 8. #157
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,635
  Forca e Rrespektit
  2297

  Jashte teme - aver

  Veten tende po pyet ? loool

  C'rendesi kane idete, kur nuk pranohen . Vazhdo kshu sic e ke nisur, se pune javesh do dalesh duke qare lart poshte , duke kerkuar vota.. sic ke bere dikur ...ose ose, do ngeli konkursi ne vend , vete krijo e vete voto. Do te lodhen anetaret , nga kjo egoja e juaj e semure.
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 9. #158
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,635
  Forca e Rrespektit
  2297
  Kritikat apo pelqimet, shkojne per krijimet anonime... por eshte amazing se qysh gjithmone, rrotulloheni tek i njenti prb ..e nuk e kuptoni qe pikerisht eshte ky lloj mentaliteti e egoje , qe po ja sjell fundin k;tij konkursi qesharak... ku ne fakt edhe ne nje konkurs te tille, mendjen e keni tek lepirjet mes jush, e ne momentin qe hyn dikush qe nuk ka interes, ju prish harmonine.

  Me vjen mire, qe me ne fund, po i vjen fundi.. per k'te arsye.
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 10. #159
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  6,633
  Forca e Rrespektit
  615
  Nuk do desha ta personalizoj por nje nga ata qe une permenda ne postimin tim je edhe ti bashke me shpuren tende keshtu qe e leme ketu me kaq, mendoj se njerezit duhet te argumentojne ose me vlera ose me kritika te vlefshme dhe jo me nxjerrje vreri percdo gje qe I ben te ndihen inferiore. Kaq e sakte dhe pa debate.
   

 11. #160
  Moderatorė fv Avatari i Hartini
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Postime
  5,853
  Forca e Rrespektit
  2677
  Citim Origjinale Postuar nga Zana1 Shfaq Poten
  Kritikat apo pelqimet, shkojne per krijimet anonime... por eshte amazing se qysh gjithmone, rrotulloheni tek i njenti prb ..e nuk e kuptoni qe pikerisht eshte ky lloj mentaliteti e egoje , qe po ja sjell fundin k;tij konkursi qesharak... ku ne fakt edhe ne nje konkurs te tille, mendjen e keni tek lepirjet mes jush, e ne momentin qe hyn dikush qe nuk ka interes, ju prish harmonine.

  Me vjen mire, qe me ne fund, po i vjen fundi.. per k'te arsye.

  Sa element destruktiv qe je ! Destruktiv dhe negativ .
  Asgje pozitive nuk reflekton vetem vrer dhe diarre !
  Nuk ka gje se ka plot tipa si ty ne toke , por ajo qe nuk me ngjan
  korrekte eshte se pse stafi nuk te ben nje ban te perheshem ,
  ēpresin ata nga ty ! Pse gjith ky respekt per plehrat ! Turpi eshte per ta , jo per ty .
   

 12. #161
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,635
  Forca e Rrespektit
  2297
  Citim Origjinale Postuar nga Drejtori Shfaq Poten
  Nuk do desha ta personalizoj por nje nga ata qe une permenda ne postimin tim je edhe ti bashke me shpuren tende keshtu qe e leme ketu me kaq, mendoj se njerezit duhet te argumentojne ose me vlera ose me kritika te vlefshme dhe jo me nxjerrje vreri percdo gje qe I ben te ndihen inferiore. Kaq e sakte dhe pa debate.
  Ishte e qarte qe e personalizove... gjithsesi postimi i im vajti ne pergjithesi si gjithmone ne lidhje me c'rregullimet e organizimit te k'tij konkursi.

  Nderkohe qe ti akoma vazhdon duke e personalizuar .

  Edhe nje here prb eshte i qarte k'tu... perderisa kritikat apo pelqimet shkojne per krijimet anonime, kjo pale nuk ka faj ne k'te rast .... pastaj a kane vlera apo jo k'to opinione, ti nuk je askushi qe ti vleresosh apo kritikosh .. perderisa pala e tjeter ka te drejten e tij/saj , qe te japi hapur opinionin e tij/saj ne lidhje me krijimet e sollura.

  Inferioteti/egoja bien tek ti , e ato qe ju versulen hapur ne publik komenteve te tilla, ne k'te rast ... nderkohe qe anetaret ne fjale nuk jane anonime dhe eshte e drejta e tyre qe ti kritikojne apo ti pelqejne , k'to krijime.

  Tani a kane vlere k'to kritika apo pelqime te hapura ( ku ne k'te rast shkojne e vijne personalisht, perderisa anetaret ne fjale nuk jane anonime ... , ti nuk je askushi qe ti vleresosh apo kritikosh k'to komente te hapura ne publik , ti ulesh apo ti ngresh ato ... e njenta gje shkon edhe per grupin e gishtit. ( E ne k'te rast, je ti ai qe personalizon edhe temen, dhe sjellin pasoja e rezultate te tilla ) .
  Heren e fundit u redaktua nga Zana1; 11-01-2018 ne 11:07.
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 13. #162
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,635
  Forca e Rrespektit
  2297
  Citim Origjinale Postuar nga Hartini Shfaq Poten
  Sa element destruktiv qe je ! Destruktiv dhe negativ .
  Asgje pozitive nuk reflekton vetem vrer dhe diarre !
  Nuk ka gje se ka plot tipa si ty ne toke , por ajo qe nuk me ngjan
  korrekte eshte se pse stafi nuk te ben nje ban te perheshem ,
  ēpresin ata nga ty ! Pse gjith ky respekt per plehrat ! Turpi eshte per ta , jo per ty .
  Sic duket po te shijon ...perderisa ke ngelur edhe duke me ardhur pas... e te befte mire.

  Shko e vrit veten, njeri pasiv. I thuan vetes tende edhe burre... cope shiti.
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 14. #163
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  6,633
  Forca e Rrespektit
  615
  Citim Origjinale Postuar nga Zana1 Shfaq Poten
  Ishte e qarte qe e personalizove... gjithsesi postimi i im vajti ne pergjithesi si gjithmone ne lidhje me c'rregullimet e organizimit te k'tij konkursi.

  Nderkohe qe ti akoma vazhdon duke e personalizuar .

  Edhe nje here prb eshte i qarte k'tu... perderisa kritikat apo pelqimet shkojne per krijimet anonime, kjo pale nuk ka faj ne k'te rast .... pastaj a kane vlera apo jo k'to opinione, ti nuk je askushi qe ti vleresosh apo kritikosh .. perderisa pala e tjeter ka te drejten e tij/saj , qe te japi hapur opinionin e tij/saj ne lidhje me krijimet e sollura.

  Inferioteti/egoja bien tek ti , e ato qe ju versulen hapur ne publik komenteve te tilla, ne k'te rast ... nderkohe qe anetaret ne fjale nuk jane anonime dhe eshte e drejta e tyre qe ti kritikojne apo ti pelqejne , k'to krijime.

  Tani a kane vlere k'to kritika apo pelqime te hapura ( ku ne k'te rast shkojne e vijne personalisht, perderisa anetaret ne fjale nuk jane anonime ... , ti nuk je askushi qe ti vleresosh apo kritikosh k'to komente te hapura ne publik , ti ulesh apo ti ngresh ato ... e njenta gje shkon edhe per grupin e gishtit. ( E ne k'te rast, je ti ai qe personalizon edhe temen, dhe sjellin pasoja e rezultate te tilla ) .
  Ke folur gjate dhe me fjale te huazuara... nuk debatoj me me ty sepse nuk humbas minutat e mia per ty. Une thashe nje opinion pasi kam lexuar ato qe jane postuar ketu bashke me ato qe jane fshire.... konkluzioni ishte ai opinioni qe thashe dhe Po e personalizova tek nje qark personazhesh ketu. Habitem pse keta te stafit ju kane lene kaq shume hapesire dhe nuk ju kane penalizuar per cdo ofendim qe I eshte bere cdo antari apo stafi ne kete teme. Mendon se nje pjese jane diskriminuar me qellim qe mos ju penalizonin ju.
  Personalisht I kerkoj dikujt qe te me shkruaje ne personal mesazh se si behet qe te fus disa njerez ne listen e injorimit pasi nuk dua te vras me syte duke ju lexuar as emrin e jo me pastaj postimet.

  Ps Nuk do doja te isha kaq I drejt per drejte por me mire keshtu....
  Heren e fundit u redaktua nga Drejtori; 11-01-2018 ne 12:33.
   

 15. #164
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,635
  Forca e Rrespektit
  2297
  Drejtori, meqe me nxorren tek tema perkatese po te pergjigjem k;tu : Ndersa stafi nese mendon, qe nje sjellje e tille e tyre, do ti ndihmoje.. kur ne fakt tregon dobesine e tyre, ta harrojne qe do te bejne drite . : )

  Citim Origjinale Postuar nga Drejtori;972430[B
  ]Ke folur gjate dhe me fjale te huazuara... nuk debatoj me me ty sepse nuk humbas minutat e mia per ty.[/B] Une thashe nje opinion pasi kam lexuar ato qe jane postuar ketu bashke me ato qe jane fshire.... komkluzioni ishte ai opinioni qe thashe dhe Po e personalizova tek nje qark personazesh ketu. Habitem pse keta te stafit ju kane lene kaq shume hapesire dhe nuk ju kane penalizuar per cdo ofendim qe I eshte bere cdo antari apo stafi ne kete teme. Mendon se nje pjese jane diskriminuar me qellim qe mos ju penalizonin ju.
  Personalisht I kerkoj dikujt qe te ne shkruaje ne personal mesazh se si behet qe te fus disa njerez ne listen e injorimit pasi nuk dua te vras me syte duke ju lexuar as emrin e jo me pastaj postimet.

  Ps Nuk do doja te isha kaq I drejt per drejte por me mire keshtu....
  Ama si per cudi , ke qejf qe te vish e te shkruash nenvleresosh per mua, ashtu sic erdhe e bere edhe ne komentin tend te pare.

  Edhe nje here, ky nuk eshte qellimi i temes, nderkohe qe vete ju/ti e si per cudi pikerisht ju qe sillni krijime , fshiheni pas k'tyre krijimeve anonime e bashke me organizatoren qe eshte ne dijeni se kush fshihet pas krijimeve, jeni pikerisht ju qe e diskriminoni k'te teme, e vini e na diskriminoni edhe neve.

  Pasi me prova e fakte, c'do koment i imi i nisur ne k;te teme, eshte nisur dhe bere direkt ne lidhje me krijimet e sollura anonime, kshuqe nuk ka se perse asnje te ofendohet me faktin e kritikave apo pelqimeve te mia.. ne lidhje me krijimet, perderisa ato jane anonime.

  Ne te kundert sic thashe ju vini e sulmoni k'to anetare, ku sjellin hapur mendimet / opinionet e tyre, ne lidhje me k;to krijime.

  Mund ta vesh ne prove k'te metoden time, po te duash , qe te bindesh edhe ti & Co... qe prb qendron tek egoja deshperuese e juaja ne k;te rast, e jo tek k'to anetare ne fjale ( duke me perfshire edhe mua ).

  Fare mire , mund te lejojme qe ti sjellim edhe k'to kritika e pelqime ,anonim... qe te vertetohet edhe fakti se ku qendron prb k;tu, prb qendron tek anetari/anetarja pas k'tyre kritikave/pelqimeve... jo qe nuk qenkan te domosdoshme apo te vleresuara, raste te tilla.  Ps... E ne lidhje me stafin, ju ka dalur boja tashme edhe k;tyre... pothuajse e kane pranuar edhe vete nje fakt te tille deshperues e deshtues. Kshuqe eshte e kote qe ti japesh force vetes tende, duke u lidhur pas stafit per nje arsye te tille deshperuese.

  It does a lot more harm to you, then actually helps you.

  Te sqarova per arsye te ferkimeve personale qe kemi mes njeri - tjetrit , dhe nuk mendoj qe kjo sjellja e jote eshte e drejte, qe te vish e te me sulmosh mua per k;te arsye... ne nje rast te tille .

  It doesnt work like this 4me.... nderkohe qe Vete i kam perdorur ne vendin e kohen e duhur. ; )
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 16. #165
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  9,127
  Forca e Rrespektit
  5070
  zana ke ndonje dyshim qe nuk ju ruaj anonimitetin krijimeve???
  cdo te thuash aman se as vete sdi cshkruan kur acarohesh e shkon ne delirio... kontrolloj shkronjat pasi cdo durim ka nje kufi ate kupen tende e kam zmadhuar aq shume sa ke nisur te ndihesh mbinjeri...qetesohu vajz qetesohu se sta kemi per borxh kete sjellje
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

 17. #166
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,635
  Forca e Rrespektit
  2297
  Dyshimet e mija persa te perket ty, ne lidhje me organizimin e menaxhimin e konkursit i kam bere shume te qarta... pavaresisht qe ti ben nje sy qorr e nje vesh ne shurdh , ne k;te rast.

  Ndersa nese je kurioze se c'fare mendoj personalisht per ty si anetare, nuk ta sygjeroj qe te vish e te kembengulesh ne k'te rast... sepse nuk me dukesh e afte qe te jesh ne gjendje , qe te perballohesh me mua e veten tende, ne k;te rast.


  Kshuqe per te miren tende, vazhdo ne emer te ngjyres. : )
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 18. #167
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Aver
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  8,144
  Forca e Rrespektit
  4408
  Citim Origjinale Postuar nga Zana1 Shfaq Poten
  Drejtori, meqe me nxorren tek tema perkatese po te pergjigjem k;tu : Ndersa stafi nese mendon, qe nje sjellje e tille e tyre, do ti ndihmoje.. kur ne fakt tregon dobesine e tyre, ta harrojne qe do te bejne drite . : )  Ama si per cudi , ke qejf qe te vish e te shkruash nenvleresosh per mua, ashtu sic erdhe e bere edhe ne komentin tend te pare.

  Edhe nje here, ky nuk eshte qellimi i temes, nderkohe qe vete ju/ti e si per cudi pikerisht ju qe sillni krijime , fshiheni pas k'tyre krijimeve anonime e bashke me organizatoren qe eshte ne dijeni se kush fshihet pas krijimeve, jeni pikerisht ju qe e diskriminoni k'te teme, e vini e na diskriminoni edhe neve.

  Pasi me prova e fakte, c'do koment i imi i nisur ne k;te teme, eshte nisur dhe bere direkt ne lidhje me krijimet e sollura anonime, kshuqe nuk ka se perse asnje te ofendohet me faktin e kritikave apo pelqimeve te mia.. ne lidhje me krijimet, perderisa ato jane anonime.

  Ne te kundert sic thashe ju vini e sulmoni k'to anetare, ku sjellin hapur mendimet / opinionet e tyre, ne lidhje me k;to krijime.

  Mund ta vesh ne prove k'te metoden time, po te duash , qe te bindesh edhe ti & Co... qe prb qendron tek egoja deshperuese e juaja ne k;te rast, e jo tek k'to anetare ne fjale ( duke me perfshire edhe mua ).

  Fare mire , mund te lejojme qe ti sjellim edhe k'to kritika e pelqime ,anonim... qe te vertetohet edhe fakti se ku qendron prb k;tu, prb qendron tek anetari/anetarja pas k'tyre kritikave/pelqimeve... jo qe nuk qenkan te domosdoshme apo te vleresuara, raste te tilla.  Ps... E ne lidhje me stafin, ju ka dalur boja tashme edhe k;tyre... pothuajse e kane pranuar edhe vete nje fakt te tille deshperues e deshtues. Kshuqe eshte e kote qe ti japesh force vetes tende, duke u lidhur pas stafit per nje arsye te tille deshperuese.

  It does a lot more harm to you, then actually helps you.

  Te sqarova per arsye te ferkimeve personale qe kemi mes njeri - tjetrit , dhe nuk mendoj qe kjo sjellja e jote eshte e drejte, qe te vish e te me sulmosh mua per k;te arsye... ne nje rast te tille .

  It doesnt work like this 4me.... nderkohe qe Vete i kam perdorur ne vendin e kohen e duhur. ; )
  Mjaft me keto viktimizime te gerditshme.
  A e ke mendu ndonjehere se problemi eshte te ti dhe jo te stafi?

  Mund te jete gabim stafi i nje forumi por jo stafet e te gjithe forumeve ku ti je e perjashtuar me ban permanent.
  Ky eshte stafi qe te ka toleruar me shume se te gjithe dhe vazhdon te jesh mosmirenjohese. Nuk ta ka askush per borxh qe ti duroj ofendimet tuaja. Para se te jemi staf jemi njerez te zakonshem.

  Merre shume seriozisht kete verejtje. Nuk do te tolerohesh me.
  Heren e fundit u redaktua nga Aver; 11-01-2018 ne 13:21.
  I walk slowly, but I never walk backward

 19. #168
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  9,127
  Forca e Rrespektit
  5070
  leri vleresimet per mua se sme luan rol vleresimi i asnjeriu e aq me pak i joti e sa per syrin qorr dhe veshin shurdh duhet ta kesh mesuar tashme qe nese hap rruge e bej se nuk ja vlen.
  nese do kishe dicka per ta permiresuar menaxhimin shume here jua kam kerkuar ate te gjitheve qe te behej sa me bukur dhe Ti ke dhene kontributin tend!!
  tani po vazhdoj ne emer te ngjyres se sic e di e kam perdorur shume me ty ne te gjitha rastet qe e ke merituar ta perdor por jetu te jap te drejte nje manaxhere e mire dhe me ngjyre sdo te kishte dhene aq mundesi sa ti ke patur ne ate teme..
  kalo dreke te mire zane se e the bukur skam "aftesite" e tua per te qendruar ne diskutim ne te njejten gjuhe qe flet ti!
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

 20. #169
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,635
  Forca e Rrespektit
  2297
  Citim Origjinale Postuar nga Aver Shfaq Poten
  Mjaft me keto viktimizimeve te gerditshme.
  A e ke mendu ndonjehere se problemi eshte te ti dhe jo te stafi?

  Mund te jete gabim stafi i nje forumi por jo stafet e te gjithe forumeve ku ti je e perjashtuar me ban permanent.
  Ky eshte stafi qe te ka toleruar me shume se te gjithe dhe vazhdon te jesh mosmirenjohese. Nuk ta ka askush per borxh qe ti duroj ofendimet tuaja. Para se te jemi staf jemi njerez te zakonshem.

  Merre shume seriozisht kete verejtje. Nuk do te tolerohesh me.
  Eh kush flet... Ujku qimen e nderron por zakonin nuk e harron. ( vare vath ne vesh nga une ...k'te fjali, dhe kurre mos e harro ) : )
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 21. #170
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Aver
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  8,144
  Forca e Rrespektit
  4408
  Citim Origjinale Postuar nga Zana1 Shfaq Poten
  Eh kush flet... Ujku qimen e nderron por zakonin nuk e harron. ( vare vath ne vesh nga une ...k'te fjali, dhe kurre mos e harro ) : )
  Kush flet? Se paske lene te kuptohet se kushedi sa me njeh.

  Gjithmone kam qene i njejti dhe keshtu do te jem. Kusuret i ke marr dhe do i marresh sa here qe e meriton.

  Leri pranojat per stafin dhe mos i prish temat. Asgje te keqe nuk ke pasur nga ky staf asnjehere, perkunder provokimeve te perditshme. Toleranca ka pasur efekt te kundert te ti.
  I walk slowly, but I never walk backward

 22. #171
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,635
  Forca e Rrespektit
  2297
  Citim Origjinale Postuar nga jana80 Shfaq Poten
  leri vleresimet per mua se sme luan rol vleresimi i asnjeriu e aq me pak i joti e sa per syrin qorr dhe veshin shurdh duhet ta kesh mesuar tashme qe nese hap rruge e bej se nuk ja vlen.
  nese do kishe dicka per ta permiresuar menaxhimin shume here jua kam kerkuar ate te gjitheve qe te behej sa me bukur dhe Ti ke dhene kontributin tend!!
  tani po vazhdoj ne emer te ngjyres se sic e di e kam perdorur shume me ty ne te gjitha rastet qe e ke merituar ta perdor por jetu te jap te drejte nje manaxhere e mire dhe me ngjyre sdo te kishte dhene aq mundesi sa ti ke patur ne ate teme..
  kalo dreke te mire zane se e the bukur skam "aftesite" e tua per te qendruar ne diskutim ne te njejten gjuhe qe flet ti!
  Ngele duke i dhene vetes tende rendesi fale ngjyres ... te njenten gje beri edhe Drejtori me komentin e tij .

  Nese je kaq e afte sa i thuan vetes tende... e kishe lene postin vullnetarisht , pa arritur ne k'te gjendje. Duke degjuar pakenaqesite dhe duke marre parasysh prb dhe perplasjet qe vete ti ke sollur ne ate teme si organizatore ... I kishe dhene hapur nje mundesi tjeter , ku vete koha do ta vertetonte edhe k'te aftesine tende, per mire apo per keq.
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 23. #172
  Larguar... fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv
  Antarėsuar nė
  Jan 2013
  Vendodhja
  Shqipėri
  Postime
  7,233
  Forca e Rrespektit
  3897
  Sa te plagosur dhe te vrare ka ne rradhet e stafit nga sulmet e Zanes ?!

  Darius
  La vita č bella...

 24. #173
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i dangerous
  Antarėsuar nė
  Oct 2013
  Postime
  8,318
  Forca e Rrespektit
  2179
  Citim Origjinale Postuar nga Darius Shfaq Poten
  Sa te plagosur dhe te vrare ka ne rradhet e stafit nga sulmet e Zanes ?!

  Darius
  K u sh čshtč kjo se nk e njoh ?


  Ma bčj hallall qč tč citova .
   

 25. #174
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,635
  Forca e Rrespektit
  2297
  Citim Origjinale Postuar nga Aver Shfaq Poten
  Kush flet? Se paske lene te kuptohet se kushedi sa me njeh.

  Gjithmone kam qene i njejti dhe keshtu do te jem. Kusuret i ke marr dhe do i marresh sa here qe e meriton.

  Leri pranojat per stafin dhe mos i prish temat. Asgje te keqe nuk ke pasur nga ky staf asnjehere, perkunder provokimeve te perditshme. Toleranca ka pasur efekt te kundert te ti.
  Ti je nje nga ato stafistet qe mban hapur buje, e te lexoj rregullisht duke bere hapur ngacmime manjake seksuale ( kundrejt meje apo anetare qe nuk ke konfidenca me to, e thyen rregulloren ) .... persa i perket k'tu ne forum.

  Ne nje ambient tjeter kjo sjellja e jote do te ishte konsideruar si shume shqetesuese, e do te kishe fluturuar me kohe nga posti, por k;tu e kemi te qarte mikun tashme, por prape ky fakt nuk me ndalon mua te drejten, qe ta shpreh hapur k'te prb, pakenaqesi.. e te denohem per k;te arsye.
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 26. #175
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,905
  Forca e Rrespektit
  11372
  Citim Origjinale Postuar nga Darius Shfaq Poten
  Sa te plagosur dhe te vrare ka ne rradhet e stafit nga sulmet e Zanes ?!

  Darius
  Mua sme duket conforme me ate cf ti prezanton.
  Duhet te jesh me objektiv.
  Balte i hidhet siper baltes.
  "We're here to have a good time, not a long time
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 27. #176
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Aver
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  8,144
  Forca e Rrespektit
  4408
  Citim Origjinale Postuar nga Zana1 Shfaq Poten
  Ti je nje nga ato stafistet qe mban hapur buje, e te lexoj rregullisht duke bere hapur ngacmime manjake seksuale ( kundrejt meje apo anetare qe nuk ke konfidenca me to, e thyen rregulloren ) .... persa i perket k'tu ne forum.

  Ne nje ambient tjeter kjo sjellja e jote do te ishte konsideruar si shume shqetesuese, e do te kishe fluturuar me kohe nga posti, por k;tu e kemi te qarte mikun tashme, por prape ky fakt nuk me ndalon mua te drejten, qe ta shpreh hapur k'te prb, pakenaqesi.. e te denohem per k;te arsye.
  Ngacmim seksual qe i kam permendur cicat ne forme shakaje? Lol
  Po te ishte ky ngacmim seksual gjysma e botes do te ishte ne burg. Mendova se kishe dicka me shume per te thene.
  Nje manjak seksual do te shqetesonte ty apo kedo tjeter me mesazhe private, gje qe nga une nuk ka ndodhur kurre.

  Ti vazhdon te viktimizohesh edhe pse nuk di ku te kapesh.
  Epo nuk do te viktimizohesh gjate.
  I walk slowly, but I never walk backward

 28. #177
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Aver
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  8,144
  Forca e Rrespektit
  4408
  Citim Origjinale Postuar nga Darius Shfaq Poten
  Sa te plagosur dhe te vrare ka ne rradhet e stafit nga sulmet e Zanes ?!

  Darius
  Pas duhet te vritet dikush qe ti terheqet verejtja?
  Eshte pikerisht ky qendrimi yt qe ajo eshte llastuar aq shume dhe sillet sikur ne han dhe vazhdon ta ofendoj secilin qe i del perpara.
  I walk slowly, but I never walk backward

 29. #178
  Super Moderator fv Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  11,801
  Forca e Rrespektit
  3405
  Citim Origjinale Postuar nga Aver Shfaq Poten
  Ngacmim seksual qe i kam permendur cicat ne forme shakaje? Lol
  Po te ishte ky ngacmim seksual gjysma e botes do te ishte ne burg. Mendova se kishe dicka me shume per te thene.
  Nje manjak seksual do te shqetesonte ty apo kedo tjeter me mesazhe private, gje qe nga une nuk ka ndodhur kurre.

  Ti vazhdon te viktimizohesh edhe pse nuk di ku te kapesh.
  Epo nuk do te viktimizohesh gjate.
  Sa larg arrine kjo,i ben njerezit kot me kot manjake seksuale


  🦂  🐾

 30. #179
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,635
  Forca e Rrespektit
  2297
  Citim Origjinale Postuar nga Aver Shfaq Poten
  Ngacmim seksual qe i kam permendur cicat ne forme shakaje? Lol
  Po te ishte ky ngacmim seksual gjysma e botes di te ishte ne burg. Mendova se kishe dicka me shume per te thene.
  Nje manjak selsual do te shqetesonte ty apo kedo tjeter me mesazhe private, gje qe nga une nuk ka ndodhur kurre.

  Ti vazhdon te viktimizohesh edhe pse nuk di ku te kapesh.
  Epo nuk do te viktimizohesh gjate.
  Viktima k'tu je ti, jo une... une po te luftoj, duke bere te qarte sjelljen tende te shemtuar , persa i perket k'tij fakti ... duke perfituar nga posti dhe shfrytezimi i tij .

  Une dhe ti nuk kemi qene ndonjehere shoke e as nuk do te jemi ndonjehere, qe ti justifikosh sulme te tilla, si shaka. Nderkohe qe une E kam shprehur shume here qarte dhe jam ankuar hapur ndaj sjelljes tende bezdisese ... por nderkohe nuk ke ndaluar, por ke shfrytezuar postin.

  Tani si per cudi vjen e me jep mua para lajmerime . loool
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 31. #180
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Aver
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  8,144
  Forca e Rrespektit
  4408
  Citim Origjinale Postuar nga Abis Shfaq Poten
  Sa larg arrine kjo,i ben njerezit kot me kot manjake seksuale
  Epo duhet te kapet diku. Por eshte kap per fije te kashtes. Lol
  I walk slowly, but I never walk backward

Faqja 6 nga 9 I parėI parė 123456789 E FunditE Fundit

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Tema te Ngjashme

 1. Muhabet dhe Chit chat pa limite :P
  Nga alfonci ne forum Arkiva
  Pergjigje: 5656
  Postimi i Fundit: 07-01-2018, 16:13

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •