Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 7 nga 9 I parėI parė 123456789 E FunditE Fundit
Duke shikuar rezultatet 181 ne 210 nga 259
 1. #1
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Kitty
  Antarėsuar nė
  Mar 2012
  Vendodhja
  ^^In my Dream World^^
  Postime
  1,298
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  221

  Muhabet dhe Chit chat pa limite

  Citim Origjinale Postuar nga Love Shfaq Poten

  Tė shikojmė meshkujt e Fv sa i kanė kėto cilėsi
  Jeni tė mirėpritur nė pėrgjigjet e vėrteta jo ato pėr tu dukur ..
  Ke kerkuar te pamunduren Love.. (Pergjigjen e vertet e jo sa per tu dukur.. )
  Now you are my , seeing from the heaven, but you will be forever alive in my memories and my heart !!

 2. #181
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Aver
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  8,144
  Forca e Rrespektit
  4408
  Citim Origjinale Postuar nga Zana1 Shfaq Poten
  Viktima k'tu je ti, jo une... une po te luftoj, duke bere te qarte sjelljen tende te shemtuar , persa i perket k'tij fakti ... duke perfituar nga posti dhe shfrytezimin i tij .

  Une dhe ti nuk kemi qene ndonjehere shoke e as nuk do te jemi ndonjehere, qe ti etikosh sulme te tilla, si shaka. Nderkohe qe une E kam shprehur shume here qarte, dh ejam ankuar ndaj sjelljes tende bezdisese ... por nderkohe nuk ke ndaluar, por ke shfrytezuar postin. Tani si per cudi vjen e me jep mua para lajmerime . loool
  Ti lufton me mullinjte e eres, ja me cfare lufton ti.

  Sa me shume qe ta lirojne rrugen aq me shume trimerohesh.

  Komentet e mija s’kane te bejne me poziten e ngjyren. Une komentoj si anetar dhe si anetar ti kam komentuar edhe cicat. Pse nuk ja komentoj dikuj tjeter, se dikush tjeter nuk i ekspozon. Ti i ekspozon, i ke te mira dhe normalisht qe i komentoj.
  Per te njetat komente qe dikur ke qesh apo ke dhene like... sot viktimizohesh. Shume e ulte.
  I walk slowly, but I never walk backward

 3. #182
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,635
  Forca e Rrespektit
  2297
  Citim Origjinale Postuar nga Aver Shfaq Poten
  Ti lufton me mullinjte e eres, ja me cfare lufton ti.

  Sa me shume qe ta lirojne rrugen aq me shume trimerohesh.

  Komentet e mija s’kane te bejne me poziten e ngjyren. Une komentoj si anetar dhe si anetar ti kam komentuar edhe cicat. Pse nuk ja komentoj dikuj tjeter, se dikush tjeter nuk i ekspozon. Ti i ekspozon, i ke te mira dhe normalisht qe i komentoj.
  Per te njetat komente qe dikur ke qesh apo ke dhene like... sot viktimizohesh. Shume e ulte.
  K'tu une po perballem me nje stafist manjak, jo anetar.... ashtu sic erdhe edhe si stafist qe te me japesh edhe para lajmerime.
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 4. #183
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Aver
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  8,144
  Forca e Rrespektit
  4408
  Citim Origjinale Postuar nga Zana1 Shfaq Poten
  K'tu une po perballem me nje stafist manjak, jo anetar.... ashtu sic erdhe edhe si stafist qe te me japesh edhe para lajmerime.
  Duhet te kesh baze te forte ta etiketosh dike manjak seksual!

  Kesaj radhe e ke ban 1 javor. Shpresoj te mbushesh mend kur te kthehesh.
  I walk slowly, but I never walk backward

 5. #184
  outcast fv Avatari i Aki
  Antarėsuar nė
  Nov 2015
  Postime
  2,394
  Forca e Rrespektit
  1755
  E hengri e ketu Zana? Cdo beje tani per nje jave, ku do shkoje
   

 6. #185
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,660
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Qenke plagosur me teper se mendoja....me vjen keq!!
   

 7. #186
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,905
  Forca e Rrespektit
  11372
  Dariusi qe me terhoqi mua vemendjen pse i thashe Arleas qe ka pjelle.

  Nje peshe dy matese o jo?
  "We're here to have a good time, not a long time
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 8. #187
  C'est la vie. fv Avatari i Didi
  Antarėsuar nė
  Nov 2008
  Postime
  9,611
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  5210
  Lat nam! Gjera ne lidhje me stafin skisha pare ndonjehere te dikutoheshin ketu une.

  AHAHHAHAHA O hajdut, ti kot e ke ate ngjyren. Tu qenka keput shpirti per banin.
  "Io non sarņ mai nessuno,
  ma nessuno sarą mai come me."

 9. #188
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,905
  Forca e Rrespektit
  11372
  Citim Origjinale Postuar nga Aki Shfaq Poten
  E hengri e ketu Zana? Cdo beje tani per nje jave, ku do shkoje
  O Aki se kontrollova sot dhe se gjeta dot.
  Di qe ke pas hapur nje tip fjalori por jo per Sonder..sthem ate temen.

  Desha te hapja nje per shpjegimet e ndjesive.
  Sikur Saudadč, Wanderlust etj E ke hapur gje ti?
  "We're here to have a good time, not a long time
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 10. #189
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,905
  Forca e Rrespektit
  11372
  Citim Origjinale Postuar nga Aki Shfaq Poten
  E hengri e ketu Zana? Cdo beje tani per nje jave, ku do shkoje
  O Aki se kontrollova sot dhe se gjeta dot.
  Di qe ke pas hapur nje tip fjalori por jo per Sonder..sthem ate temen.

  Desha te hapja nje per shpjegimet e ndjesive.
  Sikur Saudadč, Wanderlust etj E ke hapur gje ti?
  "We're here to have a good time, not a long time
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 11. #190
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i ZoteriaJuaj
  Antarėsuar nė
  Oct 2016
  Postime
  3,205
  Forca e Rrespektit
  969
  NickTjeter me ka ngacmuar seksualisht
   

 12. #191
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  6,631
  Forca e Rrespektit
  615
  Shyqyr qe paski marre masa, mendoj se duhet ti permbahemi rregulloreve dhe jo toleraca pa lidhje....
  Ketu postojme per qejf dhe harxhojme edhe nje pjese te kohes dhe rendesi ka qe te flasim seriozisht te bejme shaka por pa personalizing dhe helme....
  Paqe popull
   

 13. #192
  outcast fv Avatari i Aki
  Antarėsuar nė
  Nov 2015
  Postime
  2,394
  Forca e Rrespektit
  1755
  Citim Origjinale Postuar nga Nicktjeter Shfaq Poten
  O Aki se kontrollova sot dhe se gjeta dot.
  Di qe ke pas hapur nje tip fjalori por jo per Sonder..sthem ate temen.

  Desha te hapja nje per shpjegimet e ndjesive.
  Sikur Saudadč, Wanderlust etj E ke hapur gje ti?
  jes eshte nje nenforum i tere, keta si kam jo, kape:

  https://www.forumivirtual.com/fjalori...rshkruara-281/
   

 14. #193
  Alis Volat Propriis fv Avatari i Legally_Sweet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  12,745
  Forca e Rrespektit
  8341
  Haha o ksaj Zanes i lumte, kur ju ka gjet juve qe i shkoni nga mbrapa. Vemendjen qe do, e ka.
  Be so beautiful, they can't take their hearts off you!

 15. #194
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,905
  Forca e Rrespektit
  11372
  Citim Origjinale Postuar nga ZoteriaJuaj Shfaq Poten
  NickTjeter me ka ngacmuar seksualisht
  Se mos mendojne me verte mo.
  Se dukem keshtu une po ahe vec tym pa zjarr jam
  "We're here to have a good time, not a long time
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 16. #195
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,905
  Forca e Rrespektit
  11372
  Citim Origjinale Postuar nga Ganiu Shfaq Poten
  Jam krenar qe jam shqiptar!
  Gano ne Shqiperi rri ti?
  "We're here to have a good time, not a long time
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 17. #196
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Aragon
  Antarėsuar nė
  Nov 2016
  Postime
  1,187
  Forca e Rrespektit
  89
  Shif kjo si ben, kinse po te injoroj.
   

 18. #197
  Anėtar i ri fv
  Antarėsuar nė
  Oct 2015
  Postime
  155
  Forca e Rrespektit
  76
  Citim Origjinale Postuar nga Nicktjeter Shfaq Poten
  Gano ne Shqiperi rri ti?
  Jo besa, nuk jetoj ne Shqiperi.
   

 19. #198
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,905
  Forca e Rrespektit
  11372
  Citim Origjinale Postuar nga Ganiu Shfaq Poten
  Jo besa, nuk jetoj ne Shqiperi.
  Pse je krenar duke qendruar ne Shqiperi psh?
  "We're here to have a good time, not a long time
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 20. #199
  Anėtar i ri fv
  Antarėsuar nė
  Oct 2015
  Postime
  155
  Forca e Rrespektit
  76
  Citim Origjinale Postuar nga Nicktjeter Shfaq Poten
  Pse je krenar duke qendruar ne Shqiperi psh?
  Jam krenar qe jam shqiptar, nuk shkruajta qe jetoj ne Shqiperi.
   

 21. #200
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,905
  Forca e Rrespektit
  11372
  Citim Origjinale Postuar nga Ganiu Shfaq Poten
  Jam krenar qe jam shqiptar, nuk shkruajta qe jetoj ne Shqiperi.
  Popo ishe i qarte.
  Por edh une isha
  "We're here to have a good time, not a long time
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 22. #201
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  9,573
  Forca e Rrespektit
  4531
  Asnjėri se lėviz portėn.

  Zhurmė fv-ja sikur ndodhem par ekranit e paraqet dit pazari nė Kalkuta.
  Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
  N B

 23. #202
  Anėtar i ri fv
  Antarėsuar nė
  Oct 2015
  Postime
  155
  Forca e Rrespektit
  76
  Citim Origjinale Postuar nga Nicktjeter Shfaq Poten
  Popo ishe i qarte.
  Por edh une isha
  Atehere ste kuptova pyetjen.
   

 24. #203
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,905
  Forca e Rrespektit
  11372
  Citim Origjinale Postuar nga Ganiu Shfaq Poten
  Atehere ste kuptova pyetjen.
  Qe te gjithe jane krenar qe jane shqiptar kur sjetojne ne shqiperi.
  "We're here to have a good time, not a long time
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 25. #204
  Anėtar i ri fv
  Antarėsuar nė
  Oct 2015
  Postime
  155
  Forca e Rrespektit
  76
  Citim Origjinale Postuar nga Nicktjeter Shfaq Poten
  Qe te gjithe jane krenar qe jane shqiptar kur sjetojne ne shqiperi.
  Normale...largimi ta jep ate ndjesi
   

 26. #205
  C'est la vie. fv Avatari i Didi
  Antarėsuar nė
  Nov 2008
  Postime
  9,611
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  5210
  Ndonje foto a do postosh? : )
  "Io non sarņ mai nessuno,
  ma nessuno sarą mai come me."

 27. #206
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i ZoteriaJuaj
  Antarėsuar nė
  Oct 2016
  Postime
  3,205
  Forca e Rrespektit
  969
  Didi do na tregoj fotografine e saj? :O
   

 28. #207
  C'est la vie. fv Avatari i Didi
  Antarėsuar nė
  Nov 2008
  Postime
  9,611
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  5210
  Citim Origjinale Postuar nga ZoteriaJuaj Shfaq Poten
  Didi do na tregoj fotografine e saj? :O
  Jo vlla, nga e lexove kete ti?

  Se une e kisha per Ganiun.
  "Io non sarņ mai nessuno,
  ma nessuno sarą mai come me."

 29. #208
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i ZoteriaJuaj
  Antarėsuar nė
  Oct 2016
  Postime
  3,205
  Forca e Rrespektit
  969
  Citim Origjinale Postuar nga Didi Shfaq Poten
  Jo vlla, nga e lexove kete ti?

  Se une e kisha per Ganiun.
  Aty ku e ke shkrujtur.

  Pse cfare ka te keqe fytyra jote per te mos u treguar?
   

 30. #209
  C'est la vie. fv Avatari i Didi
  Antarėsuar nė
  Nov 2008
  Postime
  9,611
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  5210
  Ke pire ndonje gje?

  E kam patur njehere e me nje kohe, yyh goxha foto.
  Kam kaluar moshen prandaj se ve
  "Io non sarņ mai nessuno,
  ma nessuno sarą mai come me."

 31. #210
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i ZoteriaJuaj
  Antarėsuar nė
  Oct 2016
  Postime
  3,205
  Forca e Rrespektit
  969
  Uj te skaduar


  Aha e ke kaluar moshen per ne anetaret e rinj
   

Faqja 7 nga 9 I parėI parė 123456789 E FunditE Fundit

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Tema te Ngjashme

 1. Muhabet dhe Chit chat pa limite :P
  Nga alfonci ne forum Arkiva
  Pergjigje: 5656
  Postimi i Fundit: 07-01-2018, 16:13

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •