Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 8 nga 9 I parėI parė 123456789 E FunditE Fundit
Duke shikuar rezultatet 211 ne 240 nga 259
 1. #1
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Kitty
  Antarėsuar nė
  Mar 2012
  Vendodhja
  ^^In my Dream World^^
  Postime
  1,298
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  221

  Muhabet dhe Chit chat pa limite

  Citim Origjinale Postuar nga Love Shfaq Poten

  Tė shikojmė meshkujt e Fv sa i kanė kėto cilėsi
  Jeni tė mirėpritur nė pėrgjigjet e vėrteta jo ato pėr tu dukur ..
  Ke kerkuar te pamunduren Love.. (Pergjigjen e vertet e jo sa per tu dukur.. )
  Now you are my , seeing from the heaven, but you will be forever alive in my memories and my heart !!

 2. #211
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,905
  Forca e Rrespektit
  11372
  Citim Origjinale Postuar nga Ganiu Shfaq Poten
  Normale...largimi ta jep ate ndjesi
  Pytje tjeter rezerve : per cf je krenar?
  "We're here to have a good time, not a long time
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 3. #212
  Anėtar i ri fv
  Antarėsuar nė
  Oct 2015
  Postime
  155
  Forca e Rrespektit
  76
  Citim Origjinale Postuar nga Nicktjeter Shfaq Poten
  Pytje tjeter rezerve : per cf je krenar?
  origjina ime/kultura ime/gjuha ime..mjaftojne?
   

 4. #213
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,905
  Forca e Rrespektit
  11372
  Citim Origjinale Postuar nga Ganiu Shfaq Poten
  origjina ime/kultura ime/gjuha ime..mjaftojne?
  Thjeshte kuriozitet meqe shumicen e gjerave i kemi te huazuara.
  "We're here to have a good time, not a long time
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 5. #214
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i ZoteriaJuaj
  Antarėsuar nė
  Oct 2016
  Postime
  3,205
  Forca e Rrespektit
  969
  Nikja
  Taljane Krenare
   

 6. #215
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,905
  Forca e Rrespektit
  11372
  Citim Origjinale Postuar nga ZoteriaJuaj Shfaq Poten
  Nikja
  Taljane Krenare
  Nahh seshte kjo. Thjeshte jam kurioze se sa objektiv jane njerezit.
  "We're here to have a good time, not a long time
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 7. #216
  Anėtar i ri fv
  Antarėsuar nė
  Oct 2015
  Postime
  155
  Forca e Rrespektit
  76
  Citim Origjinale Postuar nga Nicktjeter Shfaq Poten
  Thjeshte kuriozitet meqe shumicen e gjerave i kemi te huazuara.
  cfare ke te huazuar? gjuhen (shume fjale i kemi dhe eshte normale se gjuha eshte dicka qe evulon por si gjuhe eshte e vecant), kulturen (normale qe kemi ngjashmeri por prape jemi unik), kuzhinen (dhe kjo ka ngjashmerit dhe te vecantat e veta)...
   

 8. #217
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,905
  Forca e Rrespektit
  11372
  Citim Origjinale Postuar nga Ganiu Shfaq Poten
  cfare ke te huazuar? gjuhen (shume fjale i kemi dhe eshte normale se gjuha eshte dicka qe evulon por si gjuhe eshte e vecant), kulturen (normale qe kemi ngjashmeri por prape jemi unik), kuzhinen (dhe kjo ka ngjashmerit dhe te vecantat e veta)...
  Cfare pyet kur pergjigjesh vete?
  Keto pra se une sdo shpik gjera te reja jo.
  "We're here to have a good time, not a long time
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 9. #218
  Anėtar i ri fv
  Antarėsuar nė
  Oct 2015
  Postime
  155
  Forca e Rrespektit
  76
  Citim Origjinale Postuar nga Nicktjeter Shfaq Poten
  Cfare pyet kur pergjigjesh vete?
  Keto pra se une sdo shpik gjera te reja jo.
  jo jo..e doja nga ty se ti beje pyetjet
   

 10. #219
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,905
  Forca e Rrespektit
  11372
  Citim Origjinale Postuar nga Ganiu Shfaq Poten
  jo jo..e doja nga ty se ti beje pyetjet
  E thashe dhe me siper te jesh krenar per dic duhet nje kendveshtrim me objektiv.
  Pastaj varet me preferenca.
  "We're here to have a good time, not a long time
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 11. #220
  Anėtar i ri fv
  Antarėsuar nė
  Oct 2015
  Postime
  155
  Forca e Rrespektit
  76
  Citim Origjinale Postuar nga Nicktjeter Shfaq Poten
  E thashe dhe me siper te jesh krenar per dic duhet nje kendveshtrim me objektiv.
  Pastaj varet me preferenca.
  Atehere po ndryshoj pyetjen. Isha objektiv sipas teje? Apo te dukem dikush qe hidhem perpjet vetem me nje kenge "patriotike"?
   

 12. #221
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,905
  Forca e Rrespektit
  11372
  Citim Origjinale Postuar nga Ganiu Shfaq Poten
  Atehere po ndryshoj pyetjen. Isha objektiv sipas teje? Apo te dukem dikush qe hidhem perpjet vetem me nje kenge "patriotike"?
  Per kenge se di. Per inerci po.
  "We're here to have a good time, not a long time
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 13. #222
  Anėtar i ri fv
  Antarėsuar nė
  Oct 2015
  Postime
  155
  Forca e Rrespektit
  76
  Citim Origjinale Postuar nga Nicktjeter Shfaq Poten
  Per kenge se di. Per inerci po.
  Perkufizimi jot i inercis? E mundesisht mos perdor formul fizike...
   

 14. #223
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,905
  Forca e Rrespektit
  11372
  Citim Origjinale Postuar nga Ganiu Shfaq Poten
  Perkufizimi jot i inercis? E mundesisht mos perdor formul fizike...
  Nese me pyete ne ishe objektiv..tu pergjigja.
  Nese pse perdora fjalen inerci besoj ka te beje me zanafillen e bisedes.

  U tha sepse ashtu ishte situata.

  Kendveshtrimi im..mbase i gabuar.
  "We're here to have a good time, not a long time
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 15. #224
  Anėtar i ri fv
  Antarėsuar nė
  Oct 2015
  Postime
  155
  Forca e Rrespektit
  76
  E mire, gezohem qe sqaruam detajet teknike.
   

 16. #225
  Il Silenzio fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i BoOoMBaStiCk
  Antarėsuar nė
  Jun 2011
  Vendodhja
  Hitler Land
  Postime
  2,549
  Forca e Rrespektit
  1209
  Hajde tju jap kafe, po deshet n'Laq t'Milanos ose n'Lezh t'Venezias.

  Screenshot_2018-01-24-22-10-49.jpg
  Burrit i ka hije fjala si detit vala,
  Si kalit shala!

 17. #226
  Super Moderator fv Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  11,808
  Forca e Rrespektit
  3405
  Moj Jetmira,e lexon temen para se te postosh?


  🦂  🐾

 18. #227
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,905
  Forca e Rrespektit
  11372
  Jetmira lexo vetem horoskopin e para 10 viteve.
  Aaaa ato i kap ne ajer.
  "We're here to have a good time, not a long time
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 19. #228
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  9,575
  Forca e Rrespektit
  4531
  Citim Origjinale Postuar nga Jetmira Shfaq Poten
  Na kėnaqe.
  E dėgjuam kėngėn tėnde.
  T'lumtė.
  Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
  N B

 20. #229
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  14,007
  Forca e Rrespektit
  905
  Citim Origjinale Postuar nga Passion Shfaq Poten
  Na kėnaqe.
  E dėgjuam kėngėn tėnde.
  T'lumtė.
  Do kem ngatrru tem me siguri
  Gjithsesi ti rrofsh qe u kujtove
   

 21. #230
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  14,007
  Forca e Rrespektit
  905
  Citim Origjinale Postuar nga Abis Shfaq Poten
  E fute qe e fute Majk,po te pakten e fusje me dashni

  I ban ne teme per ty Jetmira,se na lodhe duke te spostu kenget
  do kem ngatrru tem,gjithsesi mos u anko se tjert e kerkojn punen tende
   

 22. #231
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  14,007
  Forca e Rrespektit
  905
  Citim Origjinale Postuar nga Nicktjeter Shfaq Poten
  Jetmira lexo vetem horoskopin e para 10 viteve.
  Aaaa ato i kap ne ajer.
  Do te jepja reputacion me kte koment,po sma lejon forumi
   

 23. #232
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  9,154
  Forca e Rrespektit
  5070
  si nuk e gjeta njeher nje kafe gati..
  moj danger a je per kafe?
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

 24. #233
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i dangerous
  Antarėsuar nė
  Oct 2013
  Postime
  8,318
  Forca e Rrespektit
  2179
  .... pssssst mos berrtit se nuk mjafton kafja se njč liter e pi unč.., apo paguan Valentini sot .
   

 25. #234
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  9,154
  Forca e Rrespektit
  5070
  Citim Origjinale Postuar nga dangerous Shfaq Poten
  .... pssssst mos berrtit se nuk mjafton kafja se njč liter e pi unč.., apo paguan Valentini sot .
  iku valentini tashme ) )
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

 26. #235
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i dangerous
  Antarėsuar nė
  Oct 2013
  Postime
  8,318
  Forca e Rrespektit
  2179
  sh.keq po njč shkon tjetri vjen čshtč njč shprehje.

  Mč mirč qč shkoj ... si eshtč ajo kčnga :

  ... "po i vyn diēka mč mirč "
   

 27. #236
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  9,154
  Forca e Rrespektit
  5070
  Citim Origjinale Postuar nga dangerous Shfaq Poten
  sh.keq po njč shkon tjetri vjen čshtč njč shprehje.

  Mč mirč qč shkoj ... si eshtč ajo kčnga :

  ... "po i vyn diēka mč mirč "
  hahaha ... po po e vertet kjo....ne mos i vyn tpakten i ben tkuptoj meritat e valentinit..
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

 28. #237
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  9,154
  Forca e Rrespektit
  5070
  sonte isha ne nje darke ku mesova shume gjera...
  u ndryshua pak roli nga personi qe mendonin se do jepte ndonje informacion per ks...( nje i njohuri im do ik ne ks dhe ngjante i shqetesuar per gjendjen.. per mosnjohjen e terrenit dhe njekohesisht nga infot qe qarkullojn ne net mbi uranin ne uji ne atmosfer) info qe une nuk dija e qe u cudita qe egzistonin .. e vazhdova te bej pytje po si ka mundesi qe kush vjen ne mision ne ks paska ate rrezik e banueset e ks nuk ndihen per kete fakt.. apo une sdi gje???
  ka njeri ndonje info rreth kesaj ceshtje...
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

 29. #238
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,214
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  ;.......

  Keni ngrene darke akoma?
   

 30. #239
  Alis Volat Propriis fv Avatari i Legally_Sweet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  12,751
  Forca e Rrespektit
  8341

  Muhabet dhe Chit chat pa limite

  Legaliste, flm per pijen

  Citim Origjinale Postuar nga ZoteriaJuaj Shfaq Poten
  Legaliste, flm per pijen
  Shijoje me sy
  Heren e fundit u redaktua nga NeVertiti; 21-06-2018 ne 15:34. Arsyja: ,,,,
   

 31. #240
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i ZoteriaJuaj
  Antarėsuar nė
  Oct 2016
  Postime
  3,205
  Forca e Rrespektit
  969
  Citim Origjinale Postuar nga Legally_Sweet Shfaq Poten
  Shijoje me sy
  Me sy te shoh ty

  Pijen e shoh me goj
   

Faqja 8 nga 9 I parėI parė 123456789 E FunditE Fundit

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Tema te Ngjashme

 1. Muhabet dhe Chit chat pa limite :P
  Nga alfonci ne forum Arkiva
  Pergjigje: 5656
  Postimi i Fundit: 07-01-2018, 16:13

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •