Shqiptar te Bashkuar
android
Duke shikuar rezultatet 1 ne 11 nga 11
 1. #1
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,905
  Forca e Rrespektit
  11372

  Nese une do isha nje kenge?

  Nese anetari siper teje te ishte nje kenge titullin e ciles do mbante?
  "We're here to have a good time, not a long time
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 2. #2
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  9,154
  Forca e Rrespektit
  5070
  Tu Sei Unica
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

 3. #3
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  14,007
  Forca e Rrespektit
  905
  Alban Skenderaj - Engjell.
   

 4. #4
  big girls cry -sia
  "Be Kind! For everyone you meet is fighting a harder battle you know nothing!" ~Plato~

 5. #5
  Anėtar i ri fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv
  Antarėsuar nė
  Oct 2017
  Postime
  469
  Forca e Rrespektit
  278
  Mos ma gjuaj diellin me gure. D
  Edhe ai qe u martua edhe ai qe s’u martua, te dy pishman u bene

 6. #6
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,905
  Forca e Rrespektit
  11372
  Surprise, surprise
  Couldn't find it in your eyes
  But I'm sure it's written all over my face
  Surprise, surprise
  Never something I could hide
  When I see we made it through another day

  And I said
  Hoo, ooh, ooh, ooh
  "We're here to have a good time, not a long time
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 7. #7
  Warrior Princess fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i princesha
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Ne Nje Enderr Te Embel...!!!
  Postime
  4,804
  Forca e Rrespektit
  4101
  Rainbow-Sia...  -Deshiro per te tjeret, ate qe deshiron per vete-Muhamedi a.s.

 8. #8
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,216
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Nuk do kishte fjale,do ishte kompozim dhe do ishte- ~Four Seasons ~ Vivaldi~

   

 9. #9
  Anėtar i ri fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv
  Antarėsuar nė
  Oct 2017
  Postime
  469
  Forca e Rrespektit
  278
  1 shans.
  ........
  Edhe ai qe u martua edhe ai qe s’u martua, te dy pishman u bene

 10. #10
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,674
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
   

 11. #11
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  9,154
  Forca e Rrespektit
  5070
  nese do isha nje kenge me siguri sdo ishte e klikuar apo hit...
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •