Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 1 nga 6 123456 E FunditE Fundit
Duke shikuar rezultatet 1 ne 30 nga 178
 1. #1
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,688
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10

  Nje antar , Nje pyetje!

  Pershendetje ,

  Po e hap kete teme me shume per tiu drejtuar drejtperdrejte nje x antari per nje pyetje qe mund te keni dhe nuk doni te perdorni kanale private per te arritur tek pergjigja.

  Psh per ilustrim...Nje pyetje kam une per Reaa

  Perse ia ke fiskuar vetes se une kam dicka personale me ty?
   

 2. #2
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,905
  Forca e Rrespektit
  11372

  Titulli: Nje antar , Nje pyetje!

  Per Cenin :
  Pse ke frike nga seksi e me ben dislike, ndersa nga ana tjeter ke perhap namin se don nje cike te mire
  Per ca e do?Per ta marre per dore?
  "We're here to have a good time, not a long time




  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 3. #3
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i C3nI
  Antarėsuar nė
  Jun 2013
  Postime
  3,169
  Forca e Rrespektit
  1357

  Titulli: Nje antar , Nje pyetje!

  Nuk eshte qe kam frike dhe nuk ta kam bere nga frika . Merre si kritik disliken time !
  Ndjenjat se si I shprehe sme pelqen ! Benu Pak e turpshme Nese don te jap frike nga vetja ime !

  Pergjigjen e plote ta jap ne privat !
  87654321

 4. #4
  Lugdunum fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Delirium
  Antarėsuar nė
  Aug 2013
  Vendodhja
  Luganville
  Postime
  4,779
  Forca e Rrespektit
  1402

  Titulli: Nje antar , Nje pyetje!

  Per Nicktjeter kam nje pyetje .
  Je e virgjer ?
  Les petits ruisseaux font les grandes rivičres.

 5. #5
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  14,039
  Forca e Rrespektit
  905

  Titulli: Nje antar , Nje pyetje!

  Per nevertitin kaq e qet jeni edhe ne jeten reale ashtu sic je ne forum ?
   

 6. #6
  VIP fv
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  16,103
  Forca e Rrespektit
  5504

  Titulli: Nje antar , Nje pyetje!

  Citim Origjinale Postuar nga Monique Shfaq Poten
  Pershendetje ,

  Po e hap kete teme me shume per tiu drejtuar drejtperdrejte nje x antari per nje pyetje qe mund te keni dhe nuk doni te perdorni kanale private per te arritur tek pergjigja.

  Psh per ilustrim...Nje pyetje kam une per Reaa

  Perse ia ke fiskuar vetes se une kam dicka personale me ty?
  Kur te arrish ti japesh dhe ti vetes nje pergjigje te sakte per pyetjen qe me ke bere,atehere me siguri do di ta kthej e une nje pergjigje...pastaj Moni ti vete e ke pranuar se ke dicka me mua,nuk me honeps,,,jo une,apo se cthua sot se thua mot!?
   

 7. #7
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,688
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10

  Titulli: Nje antar , Nje pyetje!

  Citim Origjinale Postuar nga Reaa Shfaq Poten
  Kur te arrish ti japesh dhe ti vetes nje pergjigje te sakte per pyetjen qe me ke bere,atehere me siguri do di ta kthej e une nje pergjigje...pastaj Moni ti vete e ke pranuar se ke dicka me mua,nuk me honeps,,,jo une,apo se cthua sot se thua mot!?
  Po une ste honeps , per kete tipin tend pa pike lidhje me realitetin ose me ate qe une kam njohur me heret.
  Nese me pare te pelqeja sepse flisje rralle dhe ishe e orientuar drejt shakave pa te keq, ti je kthyer ne nje qenie te cuditshme ....duket sikur qellimi yt ne forum te gjesh yckla tek njerezit dhe ti mbushesh mendjen vetes se gjithe bota e ka me ty.

  Tani ti me akuzon se une perdor duart e te tjereve per te arritur tek ti...por nderkohe eshte e kunderta per kete je koshiente

  pyetja ime eshte e drejtperdrejte....pergjigju drejtperdrejte!
   

 8. #8
  VIP fv
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  16,103
  Forca e Rrespektit
  5504

  Titulli: Nje antar , Nje pyetje!

  Mon e di si eshte kjo puna,dhe une apo cdo kush ketu nuk honepsim shume ketu,na bezdisin,na duken llafazane etj etj..por cka me kete? Mos valle kjo na jep te drejten ne ti tallim ata,tu sillemi keq,apo edhe ti bejme te ndihen te mos deshiruar ne kete forum?
  Se besoj! Jemi nje grup njerezish dhe eshte normale qe mes nesh te kemi shpesh mos pajtime,kundershtime,mos pelqime etj...epo seshte e thene tu pelqejme te gjitheve sic nuk eshte e thene te me pelqejne te gjithe,eshte mese normale kur ndodh kjo....pavaresisht arsyeve edhe pse shpesh pa kuptim, thjeshte hap rruge,mbaj pelqimet dhe mos pelqimet per veten me mire se fundja askush sna e ka per borxh te lexoj pallavrat tona ketu se me ke shkojme apo jo gje qe e ashtu eshte fos fanari (pervec nese do te japim nje shfaqje cirku ketu )...

  Tani ti thua se une ndryshova shume nga ajo qe isha fillimisht,ndersa une them te kunderten mesa eshte pare nga sjellja,komentet gje qe duket qarte tashme, se ti e ke dicka me mua dhe pikerisht mbas njohjes sone ti ndryshove sjellje ndaj meje dhe jo une....Te pakten kete smund ta mohosh e te ma hedhesh mua si kusur!

  Persa me perket mua nuk kam asgje me askend ketu gje qe e kam thene cdo here e seshte ndonje risi e re kjo per ju,aq me pak me ty...edhe pse kam pas cdo te drejte te kem por megjithate kam hapur rruge shpesh dhe pikerisht kjo sjellje e imja eshte marr per dobesi!

  Me drejtperdrejt ska ku vete Mon ska gje,fundja secili veten tregon!
   

 9. #9
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,688
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10

  Titulli: Nje antar , Nje pyetje!

  Ja nje bravo te madhe..me fund fole si njeri dhe e zhveshur nga komplekset.

  Ta them pa ironi hic!
  Dhe mua me pelqen te sqarohem me njerezit kur ka keqkuptime.
  Arsyet e mosarsyet ti kam thene skam fshehur asgje .
  Nuk veproj nen rogoz kete ta siguroj...
  Ja shendet e te mira.
  Une kaq kisha te kjo tema..qellimi im u arrit
  Reaa hoqi pektun e rende te te qenurit e impostuar fhe foli me mendjen e zemren e saj...finally
   

 10. #10
  VIP fv
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  16,103
  Forca e Rrespektit
  5504

  Titulli: Nje antar , Nje pyetje!

  Une spash ndonje ndryshim tek vetja,,,kam qene dhe kam fol po njejte cdo here...tjeter se si ka dash te me kuptoj dikush

  Kshu qe mos u mundo me kete finale prap te hedhesh balte mbi mu

  Nejse,shnet e me te mira e per ty!
   

 11. #11
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,688
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10

  Titulli: Nje antar , Nje pyetje!

  Ehhhh veshtire te dalesh nga zhgualli qe je futur....besova per nje cast ....por e kote!
  Nejse....jeta vazhdon
   

 12. #12
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,238
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803

  Titulli: Nje antar , Nje pyetje!

  Citim Origjinale Postuar nga Jetmira Shfaq Poten
  Per nevertitin kaq e qet jeni edhe ne jeten reale ashtu sic je ne forum ?
  Jetmira,nganjehere dhe une rrembehem si te gjithe,por pergjethesisht jam e qete!
  Te pershendes!
   

 13. #13
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,688
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10

  Titulli: Nje antar , Nje pyetje!

  Nje pyetje per Don - degjoj se aludohet se je antar i vjeter....eshte e vertet?
   

 14. #14
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,905
  Forca e Rrespektit
  11372

  Titulli: Nje antar , Nje pyetje!

  Nje pytje per Monin, ben gherr gherr ti , apo vetem purr purr
  "We're here to have a good time, not a long time




  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 15. #15
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,688
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10

  Titulli: Nje antar , Nje pyetje!

  Citim Origjinale Postuar nga Nicktjeter Shfaq Poten
  Nje pytje per Monin, ben gherr gherr ti , apo vetem purr purr
  une bej vetem Keth keth....dhe thojte jashte

   

 16. #16
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,905
  Forca e Rrespektit
  11372

  Titulli: Nje antar , Nje pyetje!

  Kam dhe nje pytje per Fly
  Pse rri si skuth jashte fv?
  "We're here to have a good time, not a long time




  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 17. #17
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,238
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803

  Titulli: Nje antar , Nje pyetje!

  Pytje per Nicktjeter;
  Ame don ti muaa?
   

 18. #18
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,905
  Forca e Rrespektit
  11372

  Titulli: Nje antar , Nje pyetje!

  Citim Origjinale Postuar nga NeVertiti Shfaq Poten
  Pytje per Nicktjeter;
  Ame don ti muaa?
  Oh, une shkrihem per ty vogelushe
  "We're here to have a good time, not a long time




  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 19. #19
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,688
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10

  Titulli: Nje antar , Nje pyetje!

  Citim Origjinale Postuar nga Nicktjeter Shfaq Poten
  Kam dhe nje pytje per Fly
  Pse rri si skuth jashte fv?
  Fly nuk mund te vij dot (edhe pse deshira si mungon por ashtu ka ca pune )
  Por me porositi te te nisja nje pershendetje, eksluzivisht per ty.....

  Bashkangjitje 28400

  Hello from the other side!

  PS: bej edhe si messenger
   

 20. #20
  C'est la vie. fv Avatari i Didi
  Antarėsuar nė
  Nov 2008
  Postime
  9,611
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  5210

  Titulli: Nje antar , Nje pyetje!

  O Mon, pse ke hapur kete teme koti?
  Te dija te zgjuar
  "Io non sarņ mai nessuno,
  ma nessuno sarą mai come me."

 21. #21

  Titulli: Nje antar , Nje pyetje!

  O did!

  Ke do me fort ktu?
  Meqe ju vlonjateve sju be syri terrc
  "Be Kind! For everyone you meet is fighting a harder battle you know nothing!" ~Plato~

 22. #22
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,688
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10

  Titulli: Nje antar , Nje pyetje!

  Citim Origjinale Postuar nga Didi Shfaq Poten
  O Mon, pse ke hapur kete teme koti?
  Te dija te zgjuar
  ja ta sqaroj une ty

  ne fakt ideja ishte te sqaronim gjerat pezull midis njeri tjetrit dhe paqja te mbizoteronte mes nesh....por ncuq nuk ishte e thene moj moter Lajde

  Kush te ka genjyer ty qe jam e zgjuar une?
   

 23. #23
  C'est la vie. fv Avatari i Didi
  Antarėsuar nė
  Nov 2008
  Postime
  9,611
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  5210

  Titulli: Nje antar , Nje pyetje!

  Citim Origjinale Postuar nga Soulmind Shfaq Poten
  O did!

  Ke do me fort ktu?
  Meqe ju vlonjateve sju be syri terrc
  Ty moj ty.

  Citim Origjinale Postuar nga Monique Shfaq Poten
  ja ta sqaroj une ty

  ne fakt ideja ishte te sqaronim gjerat pezull midis njeri tjetrit dhe paqja te mbizoteronte mes nesh....por ncuq nuk ishte e thene moj moter Lajde

  Kush te ka genjyer ty qe jam e zgjuar une?
  Seē kisha kete pershtypje po ja qee ėhė.


  Gjithsesi ka qene nje teme e tille, e hapur nga Endrra, po atje filloi lufta jo paqja. Lol
  "Io non sarņ mai nessuno,
  ma nessuno sarą mai come me."

 24. #24
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i DArbi
  Antarėsuar nė
  Aug 2016
  Postime
  1,718
  Forca e Rrespektit
  2207

  Titulli: Nje antar , Nje pyetje!

  Un i drejtohem myslymve : Pse me keni inat loool???
  Jam njė shpirt i pėrjetėshėm , i rimishėruar nė njė trup njerėzor nė planetin Tokė.

 25. #25
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,905
  Forca e Rrespektit
  11372

  Titulli: Nje antar , Nje pyetje!

  Citim Origjinale Postuar nga Monique Shfaq Poten
  Fly nuk mund te vij dot (edhe pse deshira si mungon por ashtu ka ca pune )
  Por me porositi te te nisja nje pershendetje, eksluzivisht per ty.....

  Bashkangjitje 28400

  Hello from the other side!

  PS: bej edhe si messenger
  Paska marre ngjyrre skuthi
  "We're here to have a good time, not a long time




  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 26. #26
  Super Moderator fv Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  11,821
  Forca e Rrespektit
  3405

  Titulli: Nje antar , Nje pyetje!

  Donit..
  sa ip perdor?
  Hajde thuaje sheshit


  🦂



  🐾

 27. #27
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i DArbi
  Antarėsuar nė
  Aug 2016
  Postime
  1,718
  Forca e Rrespektit
  2207

  Titulli: Nje antar , Nje pyetje!

  Citim Origjinale Postuar nga Abis Shfaq Poten
  Donit..
  sa ip perdor?
  Hajde thuaje sheshit
  Qafsha te gjith tashi jam me cel loool
  Jam njė shpirt i pėrjetėshėm , i rimishėruar nė njė trup njerėzor nė planetin Tokė.

 28. #28
  Shy fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  6,188
  Forca e Rrespektit
  3196

  Titulli: Nje antar , Nje pyetje!

  Citim Origjinale Postuar nga Nicktjeter Shfaq Poten
  Kam dhe nje pytje per Fly
  Pse rri si skuth jashte fv?
  e gjete e ti ku ta perdoresh fjalen skuth
   

 29. #29
  Warrior Princess fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i princesha
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Ne Nje Enderr Te Embel...!!!
  Postime
  4,804
  Forca e Rrespektit
  4101

  Titulli: Nje antar , Nje pyetje!

  Citim Origjinale Postuar nga Don_ArBaS Shfaq Poten
  Un i drejtohem myslymve : Pse me keni inat loool???
  Njeher pergjigjem sepse jam muslimane jo myslymve..edhe pse pyetjet nje antar duhet ti drejtohen... une do dale para... nejse..ste kam inat jooo, aspak..besom.perkundrazi ste njoh, me kohen kur te lexoj dicka interesante nga ti, ndoshta do gezohesha..
  Skemi inat ne ketu, thjesht shprehim mendimet
  Heren e fundit u redaktua nga princesha; 27-09-2016 ne 21:51.



  -Deshiro per te tjeret, ate qe deshiron per vete-Muhamedi a.s.

 30. #30
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i DArbi
  Antarėsuar nė
  Aug 2016
  Postime
  1,718
  Forca e Rrespektit
  2207

  Titulli: Nje antar , Nje pyetje!

  Citim Origjinale Postuar nga princesha Shfaq Poten
  Njeher pergjigjem sepse jam muslimane jo myslymve..edhe pse pyetjet nje antar duhet ti drejtohen... une do dale para... nejse..ste kam inat jooo, aspak..besom.perkundrazi ste njoh, me kohen kur te lexoj dicka interesante nga ti, ndoshta do gezohesha..
  Skemi inat ne ketu, thjesht shprehim mendimet
  Besimin e ke te lindur apo te trasheguar? E di qe eshte pyetje retorike por jo pa shkak e bej...per mua ka shum rendesi te komunikoj me nje njeri i cili me thelb eshte vetvetja dhe plot botkuptim...per mua feja eshte semundje.Me fal nese te lendoj me kete qe them por un nuk dua te vdes partizan i askujt perpos vetes time. Te admiroj per pozitivitetin qe shpreve dhe te vlersoj per kete. Ti je njeri si un dhe ky eshte thelbi i gjithshkaje.
  Jam njė shpirt i pėrjetėshėm , i rimishėruar nė njė trup njerėzor nė planetin Tokė.

Faqja 1 nga 6 123456 E FunditE Fundit

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Tema te Ngjashme

 1. Nje lidhje me nje antar/e te forumit...
  Nga b,d,13 ne forum Diskutime shoqėrore
  Pergjigje: 117
  Postimi i Fundit: 14-01-2015, 14:57

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •