Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 3 nga 6 I parėI parė 123456 E FunditE Fundit
Duke shikuar rezultatet 61 ne 90 nga 178
 1. #1
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,660
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10

  Nje antar , Nje pyetje!

  Pershendetje ,

  Po e hap kete teme me shume per tiu drejtuar drejtperdrejte nje x antari per nje pyetje qe mund te keni dhe nuk doni te perdorni kanale private per te arritur tek pergjigja.

  Psh per ilustrim...Nje pyetje kam une per Reaa

  Perse ia ke fiskuar vetes se une kam dicka personale me ty?
   

 2. #61
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i DArbi
  Antarėsuar nė
  Aug 2016
  Postime
  1,718
  Forca e Rrespektit
  2207

  Titulli: Nje antar , Nje pyetje!

  Citim Origjinale Postuar nga Abis Shfaq Poten
  O Don,po mellenjat di si gjuhen?
  Mjelmat kerkojne qetsi paqe te brendeshme dhe nje muzge me ves
  Jam njė shpirt i pėrjetėshėm , i rimishėruar nė njė trup njerėzor nė planetin Tokė.

 3. #62
  Super Moderator fv Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  11,801
  Forca e Rrespektit
  3405

  Titulli: Nje antar , Nje pyetje!

  Citim Origjinale Postuar nga Don_ArBaS Shfaq Poten
  Mjelmat kerkojne qetsi paqe te brendeshme dhe nje muzge me ves
  Hahaha te thashe mellenjat
  mellenjat duhen hutuar


  🦂  🐾

 4. #63
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i DArbi
  Antarėsuar nė
  Aug 2016
  Postime
  1,718
  Forca e Rrespektit
  2207

  Titulli: Nje antar , Nje pyetje!

  Citim Origjinale Postuar nga Abis Shfaq Poten
  Hahaha te thashe mellenjat
  mellenjat duhen hutuar
  Hahahaha me cel eshte pak e veshtir te lexosh...ose mbase mua me pelqejne mjelmat...
  Ore po ku humbi ajo pyetorja
  Jam njė shpirt i pėrjetėshėm , i rimishėruar nė njė trup njerėzor nė planetin Tokė.

 5. #64
  Super Moderator fv Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  11,801
  Forca e Rrespektit
  3405

  Titulli: Nje antar , Nje pyetje!

  Kush eshte ajo o Don?


  🦂  🐾

 6. #65
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i DArbi
  Antarėsuar nė
  Aug 2016
  Postime
  1,718
  Forca e Rrespektit
  2207

  Titulli: Nje antar , Nje pyetje!

  Citim Origjinale Postuar nga Abis Shfaq Poten
  Kush eshte ajo o Don?
  Ajo qe me drejtoj pytjen e para..delja zez loool
  Jam njė shpirt i pėrjetėshėm , i rimishėruar nė njė trup njerėzor nė planetin Tokė.

 7. #66
  Super Moderator fv Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  11,801
  Forca e Rrespektit
  3405

  Titulli: Nje antar , Nje pyetje!

  Nick...nuk di ku shkoi


  🦂  🐾

 8. #67
  Anėtar i ri fv fv fv Avatari i Black_RideR
  Antarėsuar nė
  Nov 2011
  Vendodhja
  On Road
  Postime
  129
  Forca e Rrespektit
  10

  Pe: Nje antar , Nje pyetje!

  Kush na njef tcoj 2 dur
  Tu.Pa.Tu.Pi..!

 9. #68
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,905
  Forca e Rrespektit
  11372

  Titulli: Nje antar , Nje pyetje!

  Si beni si gjuetar me license...........
  Pa rrofshi se pa ju sdo ishim ne

  "We're here to have a good time, not a long time
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 10. #69
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i DArbi
  Antarėsuar nė
  Aug 2016
  Postime
  1,718
  Forca e Rrespektit
  2207

  Titulli: Nje antar , Nje pyetje!

  Preh kaq te zgjuar do ishte makthi i cdo gjuetari veteran loool
  Jam njė shpirt i pėrjetėshėm , i rimishėruar nė njė trup njerėzor nė planetin Tokė.

 11. #70
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,905
  Forca e Rrespektit
  11372

  Titulli: Nje antar , Nje pyetje!

  "We're here to have a good time, not a long time
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 12. #71
  Themelues i Forumit fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Arfenilla
  Antarėsuar nė
  Jun 2010
  Postime
  15,924
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  4591

  Titulli: Nje antar , Nje pyetje!

  Citim Origjinale Postuar nga C3nI Shfaq Poten
  Pyetje per beqareshat

  A eshte faji i juaj pse jeni singel ende ?
  Mund te pergjigjet cila t3 doni !

  PO ti je martu?nese jo ,jo cdo njera ka hallin tend te marteses....Martohu o njeri se ja nxere bojen mo duke u sorollat per ni nuse tjera marohen nga 3 her e nuk e bajn te madhe si ti
  Me ruaj brenda endrrave edhe kur ato thyhen...

 13. #72
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i C3nI
  Antarėsuar nė
  Jun 2013
  Postime
  3,169
  Forca e Rrespektit
  1357

  Titulli: Nje antar , Nje pyetje!

  Citim Origjinale Postuar nga Arfenilla Shfaq Poten

  PO ti je martu?nese jo ,jo cdo njera ka hallin tend te marteses....Martohu o njeri se ja nxere bojen mo duke u sorollat per ni nuse tjera marohen nga 3 her e nuk e bajn te madhe si ti
  Hahahh beqaresha nr.1 me ne fund na u lajmrua !

  Perderisa une nuk jam I martuar desha te marr mendimin e juaj qe ta di arsyen pse nuk jam ende I martuar !
  Nese pyetje ime eshte nxitese per shfaqjen e ndjenjave pikelluese kerkoj falje e nderuar !

  Mbase ka ketu beqaresha shume , dhe duke pas kujdesin tim , duke ia deshiru te miren atyre rrjedhi edhe pyetja . Nuk duhet ta marresh personale Arfe pyetjen . Po mbase je ende beqare tu falet hah
  87654321

 14. #73
  Themelues i Forumit fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Arfenilla
  Antarėsuar nė
  Jun 2010
  Postime
  15,924
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  4591

  Titulli: Nje antar , Nje pyetje!

  Citim Origjinale Postuar nga C3nI Shfaq Poten
  Hahahh beqaresha nr.1 me ne fund na u lajmrua !

  Perderisa une nuk jam I martuar desha te marr mendimin e juaj qe ta di arsyen pse nuk jam ende I martuar !
  Nese pyetje ime eshte nxitese per shfaqjen e ndjenjave pikelluese kerkoj falje e nderuar !

  Mbase ka ketu beqaresha shume , dhe duke pas kujdesin tim , duke ia deshiru te miren atyre rrjedhi edhe pyetja . Nuk duhet ta marresh personale Arfe pyetjen . Po mbase je ende beqare tu falet hah
  Nese pyetje ime eshte nxitese per shfaqjen e ndjenjave pikelluese kerkoj falje e nderuar !
  hahaha mos e vete se tregon vete se kush eshte pikllues hahaha..


  Nuk duhet ta marresh personale Arfe pyetjen
  lum si ti se sheh vetem deri te hunda jote
  Me ruaj brenda endrrave edhe kur ato thyhen...

 15. #74
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,905
  Forca e Rrespektit
  11372

  Titulli: Nje antar , Nje pyetje!

  Per meshkujt ne pergjithesi :

  Pse jeni aq frikacake?
  Pse sguxoni me shume?
  "We're here to have a good time, not a long time
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 16. #75
  Super Moderator fv Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  11,801
  Forca e Rrespektit
  3405

  Titulli: Nje antar , Nje pyetje!

  Jo te gjithe jane njelloj o Nick.


  🦂  🐾

 17. #76
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  9,573
  Forca e Rrespektit
  4531

  Titulli: Nje antar , Nje pyetje!

  Citim Origjinale Postuar nga Nicktjeter Shfaq Poten
  Per meshkujt ne pergjithesi :

  Pse jeni aq frikacake?
  Pse sguxoni me shume?
  Me leje?
  Me leje?

  Frika eshte pazmorja e egoizmit ,ngushelluese per fjaleshumtit.
  Guxohet atje ku deshira kalon mbi friken.

  Deshtimi-frika-guximi flejn e zgjohen po me deshirat.

  Lartmallnia juaj!
  Nga dole me kete konkluzion?

  Na ke pare t'urte,por jena ca moraliste e fetare ne,se per trima?
  Te marrim gjak ne qafe si Drakula ,,,,une
   

 18. #77
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,905
  Forca e Rrespektit
  11372

  Titulli: Nje antar , Nje pyetje!

  Citim Origjinale Postuar nga Passion Shfaq Poten
  Me leje?
  Me leje?

  Frika eshte pazmorja e egoizmit ,ngushelluese per fjaleshumtit.
  Guxohet atje ku deshira kalon mbi friken.

  Deshtimi-frika-guximi flejn e zgjohen po me deshirat.

  Lartmallnia juaj!
  Nga dole me kete konkluzion?

  Na ke pare t'urte,por jena ca moraliste e fetare ne,se per trima?
  Te marrim gjak ne qafe si Drakula ,,,,une
  Poshtersire!!!!


  Ne fakt nje mik i mire nje me tha nganjehere kjo lloj frike eshte nje nje ikje nga vetvetja.
  Tani do i shtoj mbase dhe egoizimin

  Sa per pjesen tj
  "We're here to have a good time, not a long time
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 19. #78
  C'est la vie. fv Avatari i Didi
  Antarėsuar nė
  Nov 2008
  Postime
  9,611
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  5210

  Titulli: Nje antar , Nje pyetje!

  Per Dange,

  Pse po shkruan italisht tani? Je trasferuar gje. :p

  +
  O Tua, ku je o dreq.
  "Io non sarņ mai nessuno,
  ma nessuno sarą mai come me."

 20. #79
  VIP fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i L0v3rM4n
  Antarėsuar nė
  Mar 2012
  Vendodhja
  Mi
  Mosha
  34
  Postime
  4,321
  Blog Entries
  10
  Forca e Rrespektit
  4612

  Titulli: Nje antar , Nje pyetje!

  Didi : Sa % ke ngel capra?
  ....::::::In the right direction....following my dreams::::::....
  =======================================

 21. #80
  C'est la vie. fv Avatari i Didi
  Antarėsuar nė
  Nov 2008
  Postime
  9,611
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  5210

  Titulli: Nje antar , Nje pyetje!

  Citim Origjinale Postuar nga L0v3rM4n Shfaq Poten
  Didi : Sa % ke ngel capra?
  Plaē. AHAH

  Uro mos ti dalesh Didit para se do e shikosh majmun.
  "Io non sarņ mai nessuno,
  ma nessuno sarą mai come me."

 22. #81
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,660
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10

  Titulli: Nje antar , Nje pyetje!

  Don- pershtypja jote rreth forumit ne kaq pak kohe?
   

 23. #82
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i DArbi
  Antarėsuar nė
  Aug 2016
  Postime
  1,718
  Forca e Rrespektit
  2207

  Titulli: Nje antar , Nje pyetje!

  Menyre e mire per te kaluar kohen ..argetuese dhe mundesi me shum per te mesuar gjera qe nuk ke njohuri .
  Jam njė shpirt i pėrjetėshėm , i rimishėruar nė njė trup njerėzor nė planetin Tokė.

 24. #83
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  9,127
  Forca e Rrespektit
  5070

  Titulli: Nje antar , Nje pyetje!

  abisit.... ku ka humbur abisi?
   

 25. #84
  wish me well... fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i ZHIGO
  Antarėsuar nė
  Oct 2011
  Vendodhja
  Afrike
  Postime
  1,553
  Blog Entries
  19
  Forca e Rrespektit
  1098

  Titulli: Nje antar , Nje pyetje!

  Citim Origjinale Postuar nga Nicktjeter Shfaq Poten
  Per meshkujt ne pergjithesi :

  Pse jeni aq frikacake?
  Pse sguxoni me shume?
  Dikush me me mend se un dhe ty bashke , ka thene. Guximi eshte virtyt i budallait. Personalisht te them , kur behesh frikacak ke me teper kohe te mendosh se po zgjedh te besh gjene e duhur.
   

 26. #85
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,905
  Forca e Rrespektit
  11372

  Titulli: Nje antar , Nje pyetje!

  Citim Origjinale Postuar nga ZHIGO Shfaq Poten
  Dikush me me mend se un dhe ty bashke , ka thene. Guximi eshte virtyt i budallait. Personalisht te them , kur behesh frikacak ke me teper kohe te mendosh se po zgjedh te besh gjene e duhur.
  Haha keto pergjigjet e tua plot finese mungojne ne fv ...

  Dhe une qe pyesja veten pse budallenjt jane gjithmone te lumtur....sepse guxojne?
  Keshtuqe i bie qe ne te behemi budallenj? Te paditur? Qe te jemi te lumtur?
  Atehere qenka e vertete sa me pak te dish...aq me mire je.

  Por pa i hequr asgje asaj cf ti ke thene kur permend ''kohen per tu nxituar'' une jam me parimin
  se nese je siper bicikletes duhet ta pedalosh

  P.s zhiguuuuuuuuuuuuuu
  "We're here to have a good time, not a long time
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 27. #86
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i dangerous
  Antarėsuar nė
  Oct 2013
  Postime
  8,318
  Forca e Rrespektit
  2179

  Titulli: Nje antar , Nje pyetje!

  Citim Origjinale Postuar nga Didi Shfaq Poten
  Per Dange,

  Pse po shkruan italisht tani? Je trasferuar gje. :p

  +
  O Tua, ku je o dreq.
  Se i di ca fjale e une
   

 28. #87
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,905
  Forca e Rrespektit
  11372

  Titulli: Nje antar , Nje pyetje!

  Kam nje pytje per Wxp te thjeshte fare :

  A po e mban mire kete forum or taj se po te rreshket i cike nga duart?

  Ndersa vetes i bej kete pytje
  Qe kur kam ardhur ketu te degjoj fjalen prostitute?
  "We're here to have a good time, not a long time
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 29. #88
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,188
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803

  Titulli: Nje antar , Nje pyetje!

  Per Hajdutin;

  Perse keni filluar e beni firmen blu,neper disa postime ?

 30. #89
  Larguar... fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv
  Antarėsuar nė
  Jan 2013
  Vendodhja
  Shqipėri
  Postime
  7,233
  Forca e Rrespektit
  3897

  Titulli: Nje antar , Nje pyetje!

  ...per ata qe me njohin, nuk do te ishte kuriozietet, gjithsesi, bluja eshte ngjyra e mendimeve partiake (PD), si rrjedhoje zemra ime eshte BLU

  Faleminderit per pyetjen Nevertiti.

  hajduti
  La vita č bella...

 31. #90
  sweet fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i sensuu
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Mosha
  29
  Postime
  10,367
  Forca e Rrespektit
  2905

  Titulli: Nje antar , Nje pyetje!

  hape njeher ta shofim
  Treat your self like a star!!!

Faqja 3 nga 6 I parėI parė 123456 E FunditE Fundit

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Tema te Ngjashme

 1. Nje lidhje me nje antar/e te forumit...
  Nga b,d,13 ne forum Diskutime shoqėrore
  Pergjigje: 117
  Postimi i Fundit: 14-01-2015, 14:57

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •