Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 4 nga 6 I parėI parė 123456 E FunditE Fundit
Duke shikuar rezultatet 91 ne 120 nga 178
 1. #1
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,675
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10

  Nje antar , Nje pyetje!

  Pershendetje ,

  Po e hap kete teme me shume per tiu drejtuar drejtperdrejte nje x antari per nje pyetje qe mund te keni dhe nuk doni te perdorni kanale private per te arritur tek pergjigja.

  Psh per ilustrim...Nje pyetje kam une per Reaa

  Perse ia ke fiskuar vetes se une kam dicka personale me ty?
   

 2. #91
  Larguar... fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv
  Antarėsuar nė
  Jan 2013
  Vendodhja
  Shqipėri
  Postime
  7,233
  Forca e Rrespektit
  3897

  Titulli: Nje antar , Nje pyetje!

  ...zemra ime, nuk hapet per kedo, po nese do te hapej ti do ishe e para qe do e shikoje, do te me pelqente dhe mua, pse jo

  hajduti
  La vita č bella...

 3. #92
  Super Moderator fv Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  11,808
  Forca e Rrespektit
  3405

  Titulli: Nje antar , Nje pyetje!

  Nje pyetje per hajdutin.

  Po me t'ra ne koke per nje vajze me zemer mavi,si do ja besh?


  🦂  🐾

 4. #93
  sweet fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i sensuu
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Mosha
  29
  Postime
  10,367
  Forca e Rrespektit
  2905

  Titulli: Nje antar , Nje pyetje!

  jo,se nuk jam kaq mizore ne te vertete se me frikesove fare
  Treat your self like a star!!!

 5. #94
  Larguar... fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv
  Antarėsuar nė
  Jan 2013
  Vendodhja
  Shqipėri
  Postime
  7,233
  Forca e Rrespektit
  3897

  Titulli: Nje antar , Nje pyetje!

  ....ahaha, kemi rene dakort qe nuk do te kete mes nesh diskutime politike Per te qene i sinqerte, ka funksionuar, mund ta konfirmoje edhe 'ajo' vete ketu

  Me vjen keq qe nuk arrita ta beja blu, por u kthye me LSI

  hajduti
  La vita č bella...

 6. #95
  Super Moderator fv Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  11,808
  Forca e Rrespektit
  3405

  Titulli: Nje antar , Nje pyetje!

  Nje pyetje per ate LSI-sten:Nxirre koken kush je,na konfirmo fjalet e hadutit


  🦂  🐾

 7. #96
  sweet fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i sensuu
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Mosha
  29
  Postime
  10,367
  Forca e Rrespektit
  2905

  Titulli: Nje antar , Nje pyetje!

  ketu te tera duken me LSI,here ketej e here anej,spo gjejne karar.
  Treat your self like a star!!!

 8. #97
  Super Moderator fv Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  11,808
  Forca e Rrespektit
  3405

  Titulli: Nje antar , Nje pyetje!

  I pyetje per Cenin..(per kuriozitet)

  Sa here ne dite falesh?


  🦂  🐾

 9. #98
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i dangerous
  Antarėsuar nė
  Oct 2013
  Postime
  8,318
  Forca e Rrespektit
  2179

  Titulli: Nje antar , Nje pyetje!

  @ Abis : Ēf.kuptimi ka firma jote ne Shqip.?
   

 10. #99
  Super Moderator fv Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  11,808
  Forca e Rrespektit
  3405

  Titulli: Nje antar , Nje pyetje!

  Citim Origjinale Postuar nga dangerous Shfaq Poten
  @ Abis : Ēf.kuptimi ka firma jote ne Shqip.?
  Asgje nuk eshte e pamundur


  🦂  🐾

 11. #100
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,905
  Forca e Rrespektit
  11372

  Titulli: Nje antar , Nje pyetje!

  Per janen : cu be ?
  "We're here to have a good time, not a long time
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 12. #101
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  9,154
  Forca e Rrespektit
  5070

  Titulli: Nje antar , Nje pyetje!

  Citim Origjinale Postuar nga Nicktjeter Shfaq Poten
  Per janen : cu be ?
  ne ckuptim c'u be?
   

 13. #102
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,905
  Forca e Rrespektit
  11372

  Titulli: Nje antar , Nje pyetje!

  Citim Origjinale Postuar nga jana80 Shfaq Poten
  ne ckuptim c'u be?
  Ne sensin isha mesuar te shihja jeshil tashme.
  "We're here to have a good time, not a long time
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 14. #103
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  9,154
  Forca e Rrespektit
  5070

  Titulli: Nje antar , Nje pyetje!

  Citim Origjinale Postuar nga Nicktjeter Shfaq Poten
  Ne sensin isha mesuar te shihja jeshil tashme.
  po sjemi monarki.. uij qe te pihet duhet te rrjedhe.. te ec.. te ndryshoj .. te le vendin molekulave qe sapo nxjerr burimi
   

 15. #104
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,905
  Forca e Rrespektit
  11372

  Titulli: Nje antar , Nje pyetje!

  Citim Origjinale Postuar nga jana80 Shfaq Poten
  po sjemi monarki.. uij qe te pihet duhet te rrjedhe.. te ec.. te ndryshoj .. te le vendin molekulave qe sapo nxjerr burimi
  Haha si gjithmone sh fine.
  "We're here to have a good time, not a long time
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 16. #105
  Lugdunum fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Delirium
  Antarėsuar nė
  Aug 2013
  Vendodhja
  Luganville
  Postime
  4,778
  Forca e Rrespektit
  1402

  Titulli: Nje antar , Nje pyetje!

  Per Reaa : Ka sex shop ne Selanik ?
  Les petits ruisseaux font les grandes rivičres.

 17. #106
  VIP fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i LoSsT
  Antarėsuar nė
  Jun 2009
  Postime
  4,940
  Forca e Rrespektit
  6158
  Per Legaly, Si ja kalove ne Rio, na bej nje impressions te udhetimit, me krimin si ishte Rio, dmth si ja arrite te shpetosh gjalle ca teknike ndoqe
  Kur nje gje duhet te ndodhe, ndodh! Frika nuk e ndryshon rrjedhen e jetes...Ajo nuk e pengon fatin e njerezve, por i zhvesh ata nga dinjiteti i nevojshem per ta perballuar ate..!!

 18. #107
  C'est la vie. fv Avatari i Didi
  Antarėsuar nė
  Nov 2008
  Postime
  9,611
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  5210
  Uh, shyqyre qe bere nje gje te hajrit Loost. Se e kam dashur kete temen po pertoja.

  Dhe une per Legen, Favelas nga sa larg i pe e?
  "Io non sarņ mai nessuno,
  ma nessuno sarą mai come me."

 19. #108
  Alis Volat Propriis fv Avatari i Legally_Sweet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  12,751
  Forca e Rrespektit
  8341
  Citim Origjinale Postuar nga LoSsT Shfaq Poten
  Per Legaly, Si ja kalove ne Rio, na bej nje impressions te udhetimit, me krimin si ishte Rio, dmth si ja arrite te shpetosh gjalle ca teknike ndoqe
  Mir fare...vend muito lindo dhe plot atmosfere, njerez muito alegre, plazhe te bukura plot, ushqim dhe alkol te mire plot. Teknika qe une perdorja ishte pija caipirinhas baam dhe isha e pavetedijshme ēa ndodhte, dhe ja ku jam me e gjalle se kurre
  Be so beautiful, they can't take their hearts off you!

 20. #109
  Alis Volat Propriis fv Avatari i Legally_Sweet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  12,751
  Forca e Rrespektit
  8341
  Citim Origjinale Postuar nga Didi Shfaq Poten
  Uh, shyqyre qe bere nje gje te hajrit Loost. Se e kam dashur kete temen po pertoja.

  Dhe une per Legen, Favelas nga sa larg i pe e?
  E vizitova nje favela moj, se nuk jane te gjitha te rrezikshme. Vidigal quhejsh ajo ku vajta.
  Be so beautiful, they can't take their hearts off you!

 21. #110
  ђєค๔ђยภtєг fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Hard Styler
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  вσяα вσяα
  Postime
  4,847
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  1293
  Kisha nje pyetje per X antar.

  Po Zana1 ku vajti se iku molla e sherrit, na mbeten vetem dardha se pjeshkat jan me turp ?

  Ļŀvē FяÉỂ...đįČ ρяǾŭĐ...HåVé ךּŨמ...ŽĹĄצּ ĺÕטŠ

  If your MIND isn't OPEN ,
  Keep Your MOUTH shut TOO.
  Sue Grafton

 22. #111
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,652
  Forca e Rrespektit
  2297
  K'tu jam k'tu : )

  Kishe gje , kshu ?

  Ps... Dardha te shartuara me pjeshke. : D
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 23. #112
  Il Silenzio fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i BoOoMBaStiCk
  Antarėsuar nė
  Jun 2011
  Vendodhja
  Hitler Land
  Postime
  2,549
  Forca e Rrespektit
  1209
  Cen, hajde ne Gjermani ta gjej nai Turke t'mire, se per Shqipetare sta mar persiper si mision. As te Kosoves se dua... e dua nga Mallakastra!
  Burrit i ka hije fjala si detit vala,
  Si kalit shala!

 24. #113
  ђєค๔ђยภtєг fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Hard Styler
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  вσяα вσяα
  Postime
  4,847
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  1293
  Zana te pelqen me shume dardha apo pjeshka?
  Ļŀvē FяÉỂ...đįČ ρяǾŭĐ...HåVé ךּŨמ...ŽĹĄצּ ĺÕטŠ

  If your MIND isn't OPEN ,
  Keep Your MOUTH shut TOO.
  Sue Grafton

 25. #114
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,652
  Forca e Rrespektit
  2297
  Asnjera

  Ps.. Hard : Te pelqen Emri i im ?
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 26. #115
  ђєค๔ђยภtєг fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Hard Styler
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  вσяα вσяα
  Postime
  4,847
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  1293
  Po me jep nje ndjesi milf bashke me cougar...
  Te pelqen i imi ty?
  Ļŀvē FяÉỂ...đįČ ρяǾŭĐ...HåVé ךּŨמ...ŽĹĄצּ ĺÕטŠ

  If your MIND isn't OPEN ,
  Keep Your MOUTH shut TOO.
  Sue Grafton

 27. #116
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,652
  Forca e Rrespektit
  2297
  Jo nuk me pelqen : Ashtu sikurse nuk me pelqen edhe ndjesia e jote.
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 28. #117
  ђєค๔ђยภtєг fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Hard Styler
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  вσяα вσяα
  Postime
  4,847
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  1293
  Normale, aq sa nuk te pelqen sa vjen vet

  nje pyetje per x person, e pe axhenden kur ke kohe ti apo jo?
  Ļŀvē FяÉỂ...đįČ ρяǾŭĐ...HåVé ךּŨמ...ŽĹĄצּ ĺÕטŠ

  If your MIND isn't OPEN ,
  Keep Your MOUTH shut TOO.
  Sue Grafton

 29. #118
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,652
  Forca e Rrespektit
  2297
  Po bej sikur e kuptova, shpjegimin tend. loool
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 30. #119
  ђєค๔ђยภtєг fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Hard Styler
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  вσяα вσяα
  Postime
  4,847
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  1293
  Per ato qe do ti si kupton.

  Nese ste pelqen prezenca ime pse vjen kerkon shpjegime vet?

  What you searching for zana?
  Ļŀvē FяÉỂ...đįČ ρяǾŭĐ...HåVé ךּŨמ...ŽĹĄצּ ĺÕטŠ

  If your MIND isn't OPEN ,
  Keep Your MOUTH shut TOO.
  Sue Grafton

 31. #120
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,652
  Forca e Rrespektit
  2297
  Desha te qartesohem ... arsyen qe me permend emrin pa lidhje, lart e poshte.

  Po tani me qartesove, rrofsh.
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

Faqja 4 nga 6 I parėI parė 123456 E FunditE Fundit

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Tema te Ngjashme

 1. Nje lidhje me nje antar/e te forumit...
  Nga b,d,13 ne forum Diskutime shoqėrore
  Pergjigje: 117
  Postimi i Fundit: 14-01-2015, 14:57

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •