Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 5 nga 6 I parėI parė 123456 E FunditE Fundit
Duke shikuar rezultatet 121 ne 150 nga 178
 1. #1
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,674
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10

  Nje antar , Nje pyetje!

  Pershendetje ,

  Po e hap kete teme me shume per tiu drejtuar drejtperdrejte nje x antari per nje pyetje qe mund te keni dhe nuk doni te perdorni kanale private per te arritur tek pergjigja.

  Psh per ilustrim...Nje pyetje kam une per Reaa

  Perse ia ke fiskuar vetes se une kam dicka personale me ty?
   

 2. #121
  ђєค๔ђยภtєг fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Hard Styler
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  вσяα вσяα
  Postime
  4,847
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  1293
  Yeah sure
  Ļŀvē FяÉỂ...đįČ ρяǾŭĐ...HåVé ךּŨמ...ŽĹĄצּ ĺÕטŠ

  If your MIND isn't OPEN ,
  Keep Your MOUTH shut TOO.
  Sue Grafton

 3. #122
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,652
  Forca e Rrespektit
  2297
  I ke tejkaluar limitet e fantazise. Gosh, mblidhe veten . : )
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 4. #123
  ђєค๔ђยภtєг fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Hard Styler
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  вσяα вσяα
  Postime
  4,847
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  1293
  Skam fantazuar ndonje here une jam fantazia vet
  Ļŀvē FяÉỂ...đįČ ρяǾŭĐ...HåVé ךּŨמ...ŽĹĄצּ ĺÕטŠ

  If your MIND isn't OPEN ,
  Keep Your MOUTH shut TOO.
  Sue Grafton

 5. #124
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,652
  Forca e Rrespektit
  2297
  A lere lere, se paske pire shume birra sonte. : )
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 6. #125
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i C3nI
  Antarėsuar nė
  Jun 2013
  Postime
  3,169
  Forca e Rrespektit
  1357
  Citim Origjinale Postuar nga BoOoMBaStiCk Shfaq Poten
  Cen, hajde ne Gjermani ta gjej nai Turke t'mire, se per Shqipetare sta mar persiper si mision. As te Kosoves se dua... e dua nga Mallakastra!
  Gjoma ti njehere , tani une vi ne Gjermani Nuk ka rendesi raca , feja , nacionaliteti vetem te eshte e virgjer (e ndershme ).
  Kosove ka vajza te bukura e sa jane te mira eshte ? Nese don vec te bukura me trego ?
  87654321

 7. #126
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,217
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  O Jana dua te lexoj nje nder poezit e tua te preferuara? behet...
   

 8. #127
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  9,154
  Forca e Rrespektit
  5070
  Citim Origjinale Postuar nga NeVertiti Shfaq Poten
  O Jana dua te lexoj nje nder poezit e tua te preferuara? behet...

  Nė Mundsh

  Nė mundsh ta ruash arsyen,kur bota humbet fillin
  e fajin ty ta hedh dhe vetes t’i besosh,
  sa herė tek ti dyshojnė e s’tė pėrfillin
  por edhe dyshimet drejt t’i gjykosh...

  Nė mundsh tė rrish nė pritje, nga pritja pa u lodhur,
  e, kur t’urrejnė, urrejtje mos t’ushqesh,
  madje, ndaj shpifjeve tė rrish pa folur,
  me thjeshtėsi, me to pa rėnė ndesh...

  Nė mundsh t’mendosh, por jo gjer nė shkatrrim,
  tė ėndėrrosh, por jo si rob ėndėrrimesh,
  dhe t’i trajtosh njėlloj e pa dallim
  ngadhnjim e shpartallim burim mashtrimesh. ..
  Nė durofsh dot thėniet e tua tė drejta
  nė kurthe pėr trutharėt, kopuket qė t’i kthejnė,
  t’i shohėsh tė thyera gjėrat mė tė shtrenjta
  e prapė t’i ndėrtosh me vegla qė nuk vlejnė...

  Nė mundsh fitoret qė ke korrur t’i flijosh
  si nė kumar, nė njė tė vetme lojė,
  tė rrezikosh, tė humbasėsh e prapė t’ia fillosh,
  dhe humbjen kurrė tė mos e zesh nė gojė...
  Nė i detyrofsh dot muskul, nerv e puls e zemėr
  tė tė shėrbejnė edhe kur gjithēka duket e kotė,
  e tė qėndrosh kur s’ke asgjė mė veē vullnetit,
  qė vetėm fjalėn “Qėndro!” gjithmonė tė thonė...

  Nė mundsh tė flasėsh me maskarenj, por nderin tėnd ta ruash
  e t’ecėsh pėrkrah mbretit pa krenari qė tė verbon...
  Nėse armiku apo miku s’tė bėjnė dot tė vuash,
  dhe gjithkend e ēmon, por veē sa meriton...
  Nė mundsh t’i mbushėsh ti minutat aq tė renda
  me vepra qė peshojnė
  dije dhe mos kij asnjė dyshim,
  se jotja do tė jetė Bota, me ē’ka brenda,
  dhe NJERI do jesh ti !!!

  - Rudyard Kipling

  kjo eshte nje nder to Nevertiti qe me pelqen vertet shume....
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

 9. #128
  C'est la vie. fv Avatari i Didi
  Antarėsuar nė
  Nov 2008
  Postime
  9,611
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  5210
  O lost, a su lodhe te shtosh gjithmon ngjyren dhe B e shkrimit? :p
  "Io non sarņ mai nessuno,
  ma nessuno sarą mai come me."

 10. #129
  VIP fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i LoSsT
  Antarėsuar nė
  Jun 2009
  Postime
  4,940
  Forca e Rrespektit
  6158
  Citim Origjinale Postuar nga Didi Shfaq Poten
  O lost, a su lodhe te shtosh gjithmon ngjyren dhe B e shkrimit? :p
  Me duket sikur i shkruaj me "laps" pa ate B,

  E me qe jemi ketu Dido, ca ke bo nei gjo t`bukur per veten tate ti ?
  Kur nje gje duhet te ndodhe, ndodh! Frika nuk e ndryshon rrjedhen e jetes...Ajo nuk e pengon fatin e njerezve, por i zhvesh ata nga dinjiteti i nevojshem per ta perballuar ate..!!

 11. #130
  C'est la vie. fv Avatari i Didi
  Antarėsuar nė
  Nov 2008
  Postime
  9,611
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  5210
  Citim Origjinale Postuar nga LoSsT Shfaq Poten
  Me duket sikur i shkruaj me "laps" pa ate B,

  E me qe jemi ketu Dido, ca ke bo nei gjo t`bukur per veten tate ti ?

  eshte bukur te shkruash me laps.


  Une do thoja, te mire se e bukur jam vet , ja do ha ca geshtenja. Po veshtroja foton po nuk arrita te gjeja qytetin.
  "Io non sarņ mai nessuno,
  ma nessuno sarą mai come me."

 12. #131
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,674
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  I pytje per Didin

  Pjesa me e bukur qe i kujto Tirones?
   

 13. #132
  C'est la vie. fv Avatari i Didi
  Antarėsuar nė
  Nov 2008
  Postime
  9,611
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  5210
  Citim Origjinale Postuar nga Monique Shfaq Poten
  I pytje per Didin

  Pjesa me e bukur qe i kujto Tirones?

  Tirona reeee

  Po ti moj ti!
  "Io non sarņ mai nessuno,
  ma nessuno sarą mai come me."

 14. #133
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,674
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Po normal se aq pe
  Foto nuk bere?
   

 15. #134
  C'est la vie. fv Avatari i Didi
  Antarėsuar nė
  Nov 2008
  Postime
  9,611
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  5210
  Citim Origjinale Postuar nga Monique Shfaq Poten
  Po normal se aq pe
  Foto nuk bere?

  Pash ato me te rendesishmet ndaj.
  Foto po, muzeut, kryeministris, Skenderbeut, kanaleve te hapura, njerezve qe benin selfie tek pema. Plote mo.
  "Io non sarņ mai nessuno,
  ma nessuno sarą mai come me."

 16. #135
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,652
  Forca e Rrespektit
  2297
  Nje pyetje per , Jetesa :

  Realisht a mban headscarf ?
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 17. #136
  C'est la vie. fv Avatari i Didi
  Antarėsuar nė
  Nov 2008
  Postime
  9,611
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  5210
  Pyetje per Monin.

  Mos me thuaj qe ke bere edhe ti ate quiz”si do ishe vip”? apo apo Ke blere iphonin x mi?


  Pres pergjigje me padurim.
  "Io non sarņ mai nessuno,
  ma nessuno sarą mai come me."

 18. #137
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,674
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga Didi Shfaq Poten
  Pyetje per Monin.

  Mos me thuaj qe ke bere edhe ti ate quiz”si do ishe vip”? apo apo Ke blere iphonin x mi?


  Pres pergjigje me padurim.
  Jo mi zogu....rrofte PC
  Une buxhetore jam mi, po skaloi edi pare...nicht de fungen e une

  Ta vonova shume padurimin mi?
   

 19. #138
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  9,154
  Forca e Rrespektit
  5070
  nje pytje per passionin..
  me jep pak nga gjelberimi dhe nje cop det nese te jap gjith deboren qe po bie ketu???
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

 20. #139
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  9,575
  Forca e Rrespektit
  4531
  Citim Origjinale Postuar nga jana80 Shfaq Poten
  nje pytje per passionin..
  me jep pak nga gjelberimi dhe nje cop det nese te jap gjith deboren qe po bie ketu???

  Tre te parat jane shkrepur nga dora ime

  E fundit eshte nga vendlindja ime

  Ma dergon dot nje perqafime keshtu me diell perqafim?

  Nje pyetje e kisha e une
  Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
  N B

 21. #140
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  9,154
  Forca e Rrespektit
  5070
  sipas paktit po te sjell deboren
  20180303_101008.jpg

  nje skulpture e bere nga pastrusi i debores...
  20180301_204232.jpg
  dhe nje perqafim per ty me kenaqesi te madhe...
  cpytje kishe ti?
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

 22. #141
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  9,154
  Forca e Rrespektit
  5070
  ricky_ch nje pyetje per ty pasi lexova firmen ..
  clidhje ka mjekrra me librat e lexuar.... ?
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

 23. #142
  C'est la vie. fv Avatari i Didi
  Antarėsuar nė
  Nov 2008
  Postime
  9,611
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  5210
  Kaonit.

  A nuk u lodhe tek ajo tema qe ke hapur? Lexova ca lart e lart, cili eshte qellimi temes?
  "Io non sarņ mai nessuno,
  ma nessuno sarą mai come me."

 24. #143
  Anėtar Aktiv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i KAON
  Antarėsuar nė
  Dec 2017
  Postime
  662
  Forca e Rrespektit
  421
  Citim Origjinale Postuar nga Didi Shfaq Poten
  Kaonit.

  A nuk u lodhe tek ajo tema qe ke hapur? Lexova ca lart e lart, cili eshte qellimi temes?
  Nuk ndjej lodhje per gjera qe kan interes publik!

  Qellimi i temes eshte per te hapur nje port te re mendimi, koshience dhe pse jo nje menyre tjeter perceptimi mbi gjithesin kendej dhe pertej ketij universi.
   

 25. #144
  Nje pyetje per kedo qe me jep nje pergjigje?

  Ēeshte Gunix?

  Nje test per te gjithe?
   

 26. #145
  >> KS- AL. etnike << fv Avatari i Violetta
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  7,506
  Forca e Rrespektit
  1514
  mendoj Gunix eshte nje sherbim per informacione teknike (IT), qe ka te bej me hardware, software, systeme, programime... e keshtu.

  >> Mė pelqejnė njerėzit e bukur….... Pamja e tyre mė ėshtė komplet e parėndėsishme. <<  Mos ndrysho pėr tiu pelqyer tė tjerėve,
  ngase kush stė pėlqen kėshtu, nuk tė meriton as ashtu.
  Mua s`mė trondit fuqia-shkatėrruese e njė bombe,
  sa mė habit fuqia-eksplozuese e zemrave njerėzore pėr keq. //

  Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... dhe JO duke pritur.
  Maybe it's not happy end? Maybe it's about the Story....

 27. #146
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,905
  Forca e Rrespektit
  11372
  Pytje Loy.
  E dije qe Pink Floyd kane qendruar ne klasifiken e pare per 15 vite?
  "We're here to have a good time, not a long time
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 28. #147
  >> KS- AL. etnike << fv Avatari i Violetta
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  7,506
  Forca e Rrespektit
  1514
  nje pyetje per Odeon:

  me ēfare arsye e ke titulluar temen tuaj: Ashpersi?

  Ku ishte motivi i ketij titullimi te zgjedhur? ...
  /me fal, pyetje thjesht kureshtare, asgje me shum./

  >> Mė pelqejnė njerėzit e bukur….... Pamja e tyre mė ėshtė komplet e parėndėsishme. <<  Mos ndrysho pėr tiu pelqyer tė tjerėve,
  ngase kush stė pėlqen kėshtu, nuk tė meriton as ashtu.
  Mua s`mė trondit fuqia-shkatėrruese e njė bombe,
  sa mė habit fuqia-eksplozuese e zemrave njerėzore pėr keq. //

  Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... dhe JO duke pritur.
  Maybe it's not happy end? Maybe it's about the Story....

 29. #148
  pyetje DIDI!

  Si tkaaaaaaaaaaam??? :*
  "Be Kind! For everyone you meet is fighting a harder battle you know nothing!" ~Plato~

 30. #149
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Loyalty
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Milano
  Postime
  3,745
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  1433
  Citim Origjinale Postuar nga Nicktjeter Shfaq Poten
  Pytje Loy.
  E dije qe Pink Floyd kane qendruar ne klasifiken e pare per 15 vite?
  Jo sinqerisht, nuk e dija. Do e kem parasysh. :-D

  "Dignity consists not in possessing honors, but in the consciousness that we deserve them."

 31. #150
  C'est la vie. fv Avatari i Didi
  Antarėsuar nė
  Nov 2008
  Postime
  9,611
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  5210
  Citim Origjinale Postuar nga Soulmind Shfaq Poten
  pyetje DIDI!

  Si tkaaaaaaaaaaam??? :*

  Si kokrra e molles. : )

  Hugs.
  "Io non sarņ mai nessuno,
  ma nessuno sarą mai come me."

Faqja 5 nga 6 I parėI parė 123456 E FunditE Fundit

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Tema te Ngjashme

 1. Nje lidhje me nje antar/e te forumit...
  Nga b,d,13 ne forum Diskutime shoqėrore
  Pergjigje: 117
  Postimi i Fundit: 14-01-2015, 14:57

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •