Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 6 nga 6 I parėI parė 123456
Duke shikuar rezultatet 151 ne 178 nga 178
 1. #1
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,660
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10

  Nje antar , Nje pyetje!

  Pershendetje ,

  Po e hap kete teme me shume per tiu drejtuar drejtperdrejte nje x antari per nje pyetje qe mund te keni dhe nuk doni te perdorni kanale private per te arritur tek pergjigja.

  Psh per ilustrim...Nje pyetje kam une per Reaa

  Perse ia ke fiskuar vetes se une kam dicka personale me ty?
   

 2. #151
  Citim Origjinale Postuar nga Jetesa Shfaq Poten
  mendoj Gunix eshte nje sherbim per informacione teknike (IT), qe ka te bej me hardware, software, systeme, programime... e keshtu.
  Ku u referuat?!

  Pyetja ime ishte nje bllof, ju e hengret ate, Gunix realisht eshte asgje, dmth fjale e shpikur nga mendja pa asnje kuptin ne asnje aspekt.
   

 3. #152
  >> KS- AL. etnike << fv Avatari i Violetta
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  7,506
  Forca e Rrespektit
  1514

  Gunix is an independent IT services provider and consultancy firm, offering a detailed selection of services spanning the entire spectrum of Information Technology.

  To find out more about how Gunix can benefit you, read on about our in depth services and solutions.

  Consultancy - Gunix can advise on short term issues - providing solutions to problems as simple as gaining value on the purchase of new hardware or software; or developing an internet strategy.

  Gunix can also provide in depth advice on long term business objectives in IT; assess working systems so that companies can achieve better IT efficiency and long term goals - even if these goals are not clear, Gunix can aid in assessing this.

  Programming and Software Development - Gunix benefits from an in depth knowledge of a wide range of programs on most formats; be it programing for the Unix OS, FreeBSD, or using Perl or MySQL databases for the development of intricate applications. If you have a software requirement, we are confident that we can provide you with a solution.

  IT Support - Gunix offer full IT support, either as one-off services or regular contractual work. From installation and monitoring ,to configuring and backing up of software and hardware, through to Windows 2003 Servers, Fax servers and Email Servers. We are more than happy to offer tailored support for any client's needs.

  >> Mė pelqejnė njerėzit e bukur….... Pamja e tyre mė ėshtė komplet e parėndėsishme. <<  Mos ndrysho pėr tiu pelqyer tė tjerėve,
  ngase kush stė pėlqen kėshtu, nuk tė meriton as ashtu.
  Mua s`mė trondit fuqia-shkatėrruese e njė bombe,
  sa mė habit fuqia-eksplozuese e zemrave njerėzore pėr keq. //

  Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... dhe JO duke pritur.
  Maybe it's not happy end? Maybe it's about the Story....

 4. #153
  Nese do krijoj nje fjale tjeter dhe do e fusesh ne motorr kerkimi, patjeter dicka do dale.

  Ti hengre bllofin edhe pse ste pelqen ta pranosh.
   

 5. #154
  >> KS- AL. etnike << fv Avatari i Violetta
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  7,506
  Forca e Rrespektit
  1514
  skam plan te diskutoj gje me tej......

  siq e pash pyetjen dhash pergjigje shkurt. Askush ska hanger gje bllof e pa....

  Tung

  >> Mė pelqejnė njerėzit e bukur….... Pamja e tyre mė ėshtė komplet e parėndėsishme. <<  Mos ndrysho pėr tiu pelqyer tė tjerėve,
  ngase kush stė pėlqen kėshtu, nuk tė meriton as ashtu.
  Mua s`mė trondit fuqia-shkatėrruese e njė bombe,
  sa mė habit fuqia-eksplozuese e zemrave njerėzore pėr keq. //

  Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... dhe JO duke pritur.
  Maybe it's not happy end? Maybe it's about the Story....

 6. #155
  Relax fv Avatari i Odeon
  Antarėsuar nė
  Aug 2015
  Postime
  659
  Forca e Rrespektit
  186
  Citim Origjinale Postuar nga Jetesa Shfaq Poten
  nje pyetje per Odeon:

  me ēfare arsye e ke titulluar temen tuaj: Ashpersi?

  Ku ishte motivi i ketij titullimi te zgjedhur? ...
  /me fal, pyetje thjesht kureshtare, asgje me shum./

  Lexo temen dhe gjen pergjigjen, e nese nuk e gjen nuk eshte faji im!

  Te kam falur per pyetjen dhe kureshtare qofsh!

  Pyetja ime per temen:

  Keni nje simbol qe e simpatizoni?
   

 7. #156
  >> KS- AL. etnike << fv Avatari i Violetta
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  7,506
  Forca e Rrespektit
  1514
  nese e lexoj, natyrisht se do i kuptohet thelbi, por pyeta: cfare detyroi ta emeroni ashtu temen: eshte ēeshtje ashpersie nga jeta apo ēfare?

  Kam lexu 2-3 pjese te para,... sjam ndal te lexoj gjate temen. por ja do shikoj ta lexoj teresisht. Nese ka diqka per simpatizim, ok do ju njoftoj.


  Faleminderit pra.....


  Ju pershendes

  >> Mė pelqejnė njerėzit e bukur….... Pamja e tyre mė ėshtė komplet e parėndėsishme. <<  Mos ndrysho pėr tiu pelqyer tė tjerėve,
  ngase kush stė pėlqen kėshtu, nuk tė meriton as ashtu.
  Mua s`mė trondit fuqia-shkatėrruese e njė bombe,
  sa mė habit fuqia-eksplozuese e zemrave njerėzore pėr keq. //

  Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... dhe JO duke pritur.
  Maybe it's not happy end? Maybe it's about the Story....

 8. #157
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  9,127
  Forca e Rrespektit
  5070
  nje pytje per antarin me te ri ralph..
  ju terheq personazhi ... fakti qe ka qene emigrant..hebre.. stilist.. apo ju pelqen moda e tije?
  me pak fjale pse ate nick ..qe perforcon ne avatar?
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

 9. #158
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i ZoteriaJuaj
  Antarėsuar nė
  Oct 2016
  Postime
  3,205
  Forca e Rrespektit
  969
  Citim Origjinale Postuar nga Odeon Shfaq Poten
  Lexo temen dhe gjen pergjigjen, e nese nuk e gjen nuk eshte faji im!

  Te kam falur per pyetjen dhe kureshtare qofsh!

  Pyetja ime per temen:

  Keni nje simbol qe e simpatizoni?
  Suastika.....
   

 10. #159
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  9,127
  Forca e Rrespektit
  5070
  passion djali je per kafe?
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

 11. #160
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  9,573
  Forca e Rrespektit
  4531
  Citim Origjinale Postuar nga jana80 Shfaq Poten
  passion djali je per kafe?
  Kam humb dy loje shah,e me ka kap nje merziti

  Te lutem dopio te jete
  Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
  N B

 12. #161
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  9,127
  Forca e Rrespektit
  5070
  Citim Origjinale Postuar nga Passion Shfaq Poten
  Kam humb dy loje shah,e me ka kap nje merziti

  Te lutem dopio te jete
  ateher nje gote vere!!
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

 13. #162
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  9,573
  Forca e Rrespektit
  4531
  Nuk ta prish.

  Do akullore cokollat nga pasticeri Freskia (bio produkte eshte reklama).
  Sa iku 1 kg s'u mor vesh.
  Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
  N B

 14. #163
  1 pyetje per anetaren $princess$ qe kish votuar tek letersia muajin e kaluar.
  Tek profili jot del aktiviteti i fundit qe ne 2008, a me trego cik aman si votove ne 2018?Lol
  "Be Kind! For everyone you meet is fighting a harder battle you know nothing!" ~Plato~

 15. #164
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,905
  Forca e Rrespektit
  11372
  Nje pytjr per Loy :

  Karakteri yt aq i forte i bukur si u krijua?
  "We're here to have a good time, not a long time
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 16. #165
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  9,127
  Forca e Rrespektit
  5070
  nje pyetje per nicktjeter.
  a ke ndryshuar mendje per proposten qe te kam bere nje here e nje kohe??
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

 17. #166
  Anėtar i ri fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i frozen
  Antarėsuar nė
  Jan 2018
  Vendodhja
  Tirane
  Mosha
  24
  Postime
  430
  Forca e Rrespektit
  166
  nje pyetje per @abis

  Do me japesh titullin adm?
   

 18. #167
  Super Moderator fv Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  11,802
  Forca e Rrespektit
  3405
  Citim Origjinale Postuar nga frozen Shfaq Poten
  nje pyetje per @abis

  Do me japesh titullin adm?
  abis Sm eshte per vete
  Por,sugjeroj te aplikosh per moderatore dhe t'i ngjisesh shkallet nje nga nje


  🦂  🐾

 19. #168
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  6,633
  Forca e Rrespektit
  615
  Pytje per sallen.....

  Ku jeni o rob zoti????
   

 20. #169
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,188
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Citim Origjinale Postuar nga Drejtori Shfaq Poten
  Pytje per sallen.....

  Ku jeni o rob zoti????
  ehhhhh,
   

 21. #170
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  6,633
  Forca e Rrespektit
  615
  Citim Origjinale Postuar nga NeVertiti Shfaq Poten
  ehhhhh,
  Pasha qejfin pa renkime se jena me zemer te dobet...
   

 22. #171
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,188
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Citim Origjinale Postuar nga Drejtori Shfaq Poten
  Pasha qejfin pa renkime se jena me zemer te dobet...
  pse ta ka kap i ftohti i kontinentit ngrires?! ahhahahahaha
   

 23. #172
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  6,633
  Forca e Rrespektit
  615
  Citim Origjinale Postuar nga NeVertiti Shfaq Poten
  pse ta ka kap i ftohti i kontinentit ngrires?! ahhahahahaha
  Edhe ajo nje arsye eshte...
   

 24. #173
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Vvetoni
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  In Your Mind
  Mosha
  28
  Postime
  4,640
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  2489
  Njė anėtar njė pyetje, dy anėtar dy pyetje, shumė anėtar shumė pyetjeeeeeee.
  Kjo gojė nuk ėshtė pėr kėta vesh.

  mutantur omnia nos et mutamur in illis

 25. #174
  plak gjufurrak fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  40
  Postime
  18,451
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  8322
  Violete a jane pjeket mollet andej nga ju?
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 26. #175
  >> KS- AL. etnike << fv Avatari i Violetta
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  7,506
  Forca e Rrespektit
  1514
  Kitra, ne shitore i shoh ne shitje...…. si shkon ne fshat, nuk e di.

  Me siguri qe PO, sepse fundi i tetorit.

  >> Mė pelqejnė njerėzit e bukur….... Pamja e tyre mė ėshtė komplet e parėndėsishme. <<  Mos ndrysho pėr tiu pelqyer tė tjerėve,
  ngase kush stė pėlqen kėshtu, nuk tė meriton as ashtu.
  Mua s`mė trondit fuqia-shkatėrruese e njė bombe,
  sa mė habit fuqia-eksplozuese e zemrave njerėzore pėr keq. //

  Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... dhe JO duke pritur.
  Maybe it's not happy end? Maybe it's about the Story....

 27. #176
  plak gjufurrak fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  40
  Postime
  18,451
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  8322
  O moj qytetare qa di ti qa eshte fshati 😜

  Une i vjela dhr i vura me i la ne lume 😂

  20181018_161736.jpg
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 28. #177
  >> KS- AL. etnike << fv Avatari i Violetta
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  7,506
  Forca e Rrespektit
  1514
  OK .. ti hani me shendet…... dimri eshte gjatė tek ne....

  >> Mė pelqejnė njerėzit e bukur….... Pamja e tyre mė ėshtė komplet e parėndėsishme. <<  Mos ndrysho pėr tiu pelqyer tė tjerėve,
  ngase kush stė pėlqen kėshtu, nuk tė meriton as ashtu.
  Mua s`mė trondit fuqia-shkatėrruese e njė bombe,
  sa mė habit fuqia-eksplozuese e zemrave njerėzore pėr keq. //

  Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... dhe JO duke pritur.
  Maybe it's not happy end? Maybe it's about the Story....

 29. #178
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,660
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Drejtorit - nga 1 te 2 sa inat me ke marre?
   

Faqja 6 nga 6 I parėI parė 123456

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Tema te Ngjashme

 1. Nje lidhje me nje antar/e te forumit...
  Nga b,d,13 ne forum Diskutime shoqėrore
  Pergjigje: 117
  Postimi i Fundit: 14-01-2015, 14:57

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •