Shqiptar te Bashkuar
android
Thanks Thanks:  0
Dislikes Dislikes:  0
Duke shikuar rezultatet 1 ne 6 nga 6
 1. #1
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Rildi.s
  Antarėsuar nė
  Aug 2017
  Postime
  1,168
  Forca e Rrespektit
  346

  Nuk e dij nėse jam nė ėndėrr!

  Kam lexuar gėrmat e ketrushit!
  Po mė krijohen haluēinacione?
   

 2. #2
  ◕‿◕ fv Avatari i Hope
  Antarėsuar nė
  Mar 2018
  Postime
  671
  Forca e Rrespektit
  197
  Cfare jane halucinacionet? cilat jane endrrat e ketrushit? apo me mire thene germat
   

 3. #3
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Rildi.s
  Antarėsuar nė
  Aug 2017
  Postime
  1,168
  Forca e Rrespektit
  346
  HALUCINACION m.

  Ndijim a pėrfytyrim i rremė qė i shfaqet njė njeriu kur ėshtė sėmurė rėndė, kur ėshtė nė kllapi, kur ėshtė tronditur shumė shpirtėrisht etj. Halucinacion pamor (dėgjimor). Halucinacionet e nuhatjes.
   

 4. #4
  ◕‿◕ fv Avatari i Hope
  Antarėsuar nė
  Mar 2018
  Postime
  671
  Forca e Rrespektit
  197
  Ah kuptova.
  Po temen ende se kuptoj....me shume shpjegime?
   

 5. #5
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Rildi.s
  Antarėsuar nė
  Aug 2017
  Postime
  1,168
  Forca e Rrespektit
  346
  Ėshtė njė antare,ketrushi qė skomenton kurrė,vendos vetėm like ose dislike.Unė e kam lexuar sot shkrimin e saj!
   

 6. #6
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Artin
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Postime
  1,997
  Forca e Rrespektit
  471
  Unė nga kureshtja shkova tek profili i Ketrushit dhe e pashė postimin.... ishin tri figurina me jastėqe...
  Nuk janė shumė, sidoqoftė janė diēka mė tepėr se vetėm njė pėlqim/mospėlqim..
  Heren e fundit u redaktua nga Artin; 14-09-2018 ne 18:36.
   

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •