Shqiptar te Bashkuar
android
Thanks Thanks:  0
Likes Likes:  0
Dislikes Dislikes:  0
Faqja 1 nga 2 12 E FunditE Fundit
Duke shikuar rezultatet 1 ne 30 nga 33
 1. #1

  Pergjigju me Po ose Jo!!

  Loja eshte keshtu pasi lexon pyetjen pergjigjesh me nje Po ose Jo dhe me poshte ben dhe ti pyetjen tende per personin e meposhtem...  Do dalesh sot?
   

 2. #2
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  40,256
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11799
  po.

  A pini kafe cdo mengjes?
   

 3. #3
  ♪♫Jč t'aimč mon ąmour♪♫ fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i SaD
  Antarėsuar nė
  Jul 2011
  Postime
  4,069
  Forca e Rrespektit
  2593
  Me raste

  Po na ban nje?
  When you expect nothing and get everything, that's destiny.

 4. #4
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  12,816
  Forca e Rrespektit
  887
  Po


  Do,pranonit te pinit nje kafe me ishin/en qoft e per rrespekt?
   

 5. #5
  Administrator fv
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  31,444
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  PO sepse nje raport perpara se te jete ndjesor, eshte njerezor ,dhe cka mbetet eshte respekti, deshira per ti degjuar vetem te miren, mirenjohja etj etj


  Kur mbaron nje ndjenje a i beni gjerat e qarta?
   

 6. #6
  Anėtar Aktiv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i vajza e detit
  Antarėsuar nė
  Nov 2018
  Postime
  565
  Forca e Rrespektit
  167
  gjerat mund ti beje te qarta...ceshtja eshte a i pranon pala tjeter...(ne vendin tone veshtir te gjesh perputhje per keshtu gjerash)...

  cila pjese e dites ju duket sikur ec me shpejt...paraditja apo pasditja?...
   

 7. #7
  Administrator fv
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  31,444
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  hemmm PO???? paraditja

  Personazhi virtual i afrohet sadopak atij real?
   

 8. #8
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  12,816
  Forca e Rrespektit
  887
  Jo, virtualiteti me realitetin jane shume ndryshe.

  Keni,lexuar ndonjehere mendimet e te tjereve?
   

 9. #9
  Administrator fv
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  31,444
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Varet

  Dmth ti shtiresh?
   

 10. #10
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  12,816
  Forca e Rrespektit
  887
  Jo.
  Jo tgjithe jane te sinqerte,ne virtualitet.

  Ju,pelqen politika?
   

 11. #11
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  11,384
  Forca e Rrespektit
  3404
  Jo.

  Mbane ore?
  ____Nichts ist unmöglich____

  https://youtu.be/PEhjphZ6T9o  🐾

 12. #12
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  40,256
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11799
  jo,cuditrisht ahhahahaha.

  Po ti?
   

 13. #13
  Anėtar Aktiv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i vajza e detit
  Antarėsuar nė
  Nov 2018
  Postime
  565
  Forca e Rrespektit
  167
  jo i kam bezdi...

  te pelqejne keto dekorimet qe behen per festat?...
   

 14. #14
  ♪♫Jč t'aimč mon ąmour♪♫ fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i SaD
  Antarėsuar nė
  Jul 2011
  Postime
  4,069
  Forca e Rrespektit
  2593
  Kte vit yess jam pushim

  Ke n'der mend me na ble dhurate?
  When you expect nothing and get everything, that's destiny.

 15. #15
  Administrator fv
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  31,444
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  JO
  Kam blere gjithnje une...kete vit te bejne pushim, po te duan te me sjellin dhurata


  Besoni ne dashuri?
   

 16. #16
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  12,816
  Forca e Rrespektit
  887
  Jo

  Mendoni se dashuria e ndryshon njeriun?
   

 17. #17
  Administrator fv
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  31,444
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Po , patjeter ...e ben me te mire

  Je zhgenjyer qe si beson?
   

 18. #18
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  12,816
  Forca e Rrespektit
  887
  Po si shumica e njerezve edhe une jam zhgenjyer .

  A,do martoheshe me dike qe ska te njejten fe si ty?
   

 19. #19
  Administrator fv
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  31,444
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Qyqa po mi...une jam miks fesh, gjithkush e gjen veten

  E merzitur?
   

 20. #20
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  12,816
  Forca e Rrespektit
  887
  Jo.

  A ju acarojne hipokritet?
   

 21. #21
  Administrator fv
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  31,444
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Pooooo jane te vetmet qenie qe ma japin ne cacke te kokes....

  Si i largon hipokritet nga vetja?
   

 22. #22
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  12,816
  Forca e Rrespektit
  887
  Tregohem e sinqerte,u them hipokritet i dua larg vetes.


  Ka ndonje person ktu ne forum qe se duroni dot?
   

 23. #23
  Administrator fv
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  31,444
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Jo, kam stomak per te kaperdire shume

  Ecen sipas preferencave , duke mos u perballur me cdo kend ne virtualitet?
   

 24. #24
  ◕‿◕ fv Avatari i Hope
  Antarėsuar nė
  Mar 2018
  Postime
  587
  Forca e Rrespektit
  197
  Jo, skam preferenca
  Keni uri?
   

 25. #25
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  40,256
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11799
  jo,sa hengra.

  A beni shume lloje embelsirash per vit te ri?
   

 26. #26
  ◕‿◕ fv Avatari i Hope
  Antarėsuar nė
  Mar 2018
  Postime
  587
  Forca e Rrespektit
  197
  0
  Ti?????
   

 27. #27
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  40,256
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11799
  jo, vetem cfare blej ahahhahahahahaha.

  a dini me gatu mire?
   

 28. #28
  ◕‿◕ fv Avatari i Hope
  Antarėsuar nė
  Mar 2018
  Postime
  587
  Forca e Rrespektit
  197
  Ncuk
  Me fton per darke?
   

 29. #29
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  40,256
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11799
  Pooo,patjeter.
  do vish ne vere?
   

 30. #30
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  8,874
  Forca e Rrespektit
  5068
  Jo... stop pushimet ne shqiperi...
  Cili eshte shteti qe do vizitoje serish?
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

Faqja 1 nga 2 12 E FunditE Fundit

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •