Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 18 nga 21 I parėI parė ... 89101112131415161718192021 E FunditE Fundit
Duke shikuar rezultatet 511 ne 540 nga 612
 1. #1

  Pergjigju me Po ose Jo!!

  Loja eshte keshtu pasi lexon pyetjen pergjigjesh me nje Po ose Jo dhe me poshte ben dhe ti pyetjen tende per personin e meposhtem...  Do dalesh sot?
   

 2. #511
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i vajza e detit
  Antarėsuar nė
  Nov 2018
  Postime
  1,034
  Forca e Rrespektit
  178
  joo...s'para me ndodhe...

  te pelqejne kenget ritmike?..
   

 3. #512
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  13,978
  Forca e Rrespektit
  904
  Poo.

  I harroni shpesh emrat e njerezve te saponjhur?
   

 4. #513
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i vajza e detit
  Antarėsuar nė
  Nov 2018
  Postime
  1,034
  Forca e Rrespektit
  178
  Emrat nuk para i harroj te kujtdo qofshin...kam memorie te forte...

  te pelqejne fermat ne fshat?...
   

 5. #514
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  13,978
  Forca e Rrespektit
  904
  Poo.

  Te pelqene jeta ne fshat?
   

 6. #515
  Anėtar i ri fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i frozen
  Antarėsuar nė
  Jan 2018
  Vendodhja
  Tirane
  Mosha
  24
  Postime
  431
  Forca e Rrespektit
  166
  po

  beni dush cdo dite?
  Lėviz vetė, pėrpara se tė lėvizėsh botėn.

 7. #516
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,660
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Jo se me hollohet lekura
  Ne dimer i here ne fillim sezoni

  Kto pyetjet jua falin?
   

 8. #517
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  13,978
  Forca e Rrespektit
  904

  Ishin me ulje cmimi.

  Kendoni sa here jeni vetem ne shtepi?
   

 9. #518
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i vajza e detit
  Antarėsuar nė
  Nov 2018
  Postime
  1,034
  Forca e Rrespektit
  178
  poo dhe jo sa here jam vetem...por sa here me vjen per te kenduar...

  je shume e dhene pas cel te fundit?...
   

 10. #519
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  13,978
  Forca e Rrespektit
  904
  Jo,mjafton te jete ii pershtatshem per mua.

  Ju ka te ndodhur tė dergoni mesazhe gabimisht?
   

 11. #520
  ◕‿◕ fv Avatari i Hope
  Antarėsuar nė
  Mar 2018
  Postime
  671
  Forca e Rrespektit
  197
  Po
  Te ka mare malli per dike?
   

 12. #521
  Super Moderator fv Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  11,803
  Forca e Rrespektit
  3405
  Jo.

  Vene skedina?


  🦂  🐾

 13. #522
  ◕‿◕ fv Avatari i Hope
  Antarėsuar nė
  Mar 2018
  Postime
  671
  Forca e Rrespektit
  197
  Asnjehere skam vene
  Po ti?
   

 14. #523
  Super Moderator fv Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  11,803
  Forca e Rrespektit
  3405
  Ndonjehere per qejf edhe kam vene,por nuk jam i varur.

  Beri mire Rama qe i mbylli te gjitha lojrat e fatit?


  🦂  🐾

 15. #524
  Anėtar i ri fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i lovely
  Antarėsuar nė
  Nov 2013
  Vendodhja
  GENOVA
  Mosha
  34
  Postime
  229
  Forca e Rrespektit
  226
  mbase


  do te ua kishte enda te vizitonit kazinone fantastike te ndertuar ne amerike aty ku prehet ne paqe ELVIS PRESTLY
  Heren e fundit u redaktua nga lovely; 4 Dite me Pare ne 21:13. Arsyja: lapsus
  mos e merrni per dobesi heshtjen time se nese une flas ,ju nk do te mund t'a perballoni

 16. #525
  Super Moderator fv Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  11,803
  Forca e Rrespektit
  3405
  Jo.
  I ke qejf ti keto,kazinote?


  🦂  🐾

 17. #526
  Anėtar i ri fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i lovely
  Antarėsuar nė
  Nov 2013
  Vendodhja
  GENOVA
  Mosha
  34
  Postime
  229
  Forca e Rrespektit
  226
  po xhaxhi ele akue ele cokolat
  mos e merrni per dobesi heshtjen time se nese une flas ,ju nk do te mund t'a perballoni

 18. #527
  Super Moderator fv Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  11,803
  Forca e Rrespektit
  3405
  xhaxhi..nga mosha qe keni shfaqur,une jam me i vogel se ju

  E kuptoni temen,apo?


  🦂  🐾

 19. #528
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  13,978
  Forca e Rrespektit
  904
  Joo,ma mso .

  Do doje tė ishe zyshė ose profesor ?
   

 20. #529
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i vajza e detit
  Antarėsuar nė
  Nov 2018
  Postime
  1,034
  Forca e Rrespektit
  178
  pooo...

  te pelqen muzika shqip?...
   

 21. #530
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  13,978
  Forca e Rrespektit
  904
  Poo.

  Keni vendosur ndonjehere celularin ne mes te njė libri te hapur,dhe keni bere sikur jeni duke lexuar ?
   

 22. #531
  ◕‿◕ fv Avatari i Hope
  Antarėsuar nė
  Mar 2018
  Postime
  671
  Forca e Rrespektit
  197
  Jo, kur lexoj lexoj pa celular afer
  Jeni dependente nga telefoni apo mund te jetoni 24 h pa e prek fare?
   

 23. #532
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  9,127
  Forca e Rrespektit
  5070
  Jo 24 ore pa e prekur e pamundur por e pavarur.
  Keni vese?
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

 24. #533
  Lugdunum fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Delirium
  Antarėsuar nė
  Aug 2013
  Vendodhja
  Luganville
  Postime
  4,776
  Forca e Rrespektit
  1402
  Po

  Keni ftohte ?
  Les petits ruisseaux font les grandes rivičres.

 25. #534
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  13,978
  Forca e Rrespektit
  904
  Joo.

  Jeni tip/e energjik/e?
   

 26. #535
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,660
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Po

  Ju hahet?
   

 27. #536
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  9,127
  Forca e Rrespektit
  5070
  Jo.
  A eshte ftohte nga ju?
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

 28. #537
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,188
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  sot po.

  bore nga ju?

 29. #538
  Super Moderator fv Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  11,803
  Forca e Rrespektit
  3405
  Jo.

  Kohe e mire tek ju?


  🦂  🐾

 30. #539
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  9,127
  Forca e Rrespektit
  5070
  Po, pranvere e vertete.
  Cu be me studentet dini gje?
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

 31. #540
  Super Moderator fv Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  11,803
  Forca e Rrespektit
  3405
  Jo.
  Te intereson c'behet me ta?


  🦂  🐾

Faqja 18 nga 21 I parėI parė ... 89101112131415161718192021 E FunditE Fundit

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 2 vizitor duke lexuar kete teme. (1 anetare dhe 1 vizitore)

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •