Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 4 nga 21 I parėI parė 1234567891011121314 ... E FunditE Fundit
Duke shikuar rezultatet 91 ne 120 nga 609
 1. #1

  Pergjigju me Po ose Jo!!

  Loja eshte keshtu pasi lexon pyetjen pergjigjesh me nje Po ose Jo dhe me poshte ben dhe ti pyetjen tende per personin e meposhtem...  Do dalesh sot?
   

 2. #91
  Anėtar Aktiv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Frank
  Antarėsuar nė
  Dec 2017
  Postime
  898
  Forca e Rrespektit
  281
  Sdu :p

  Po meson dialekte te reja? :p
   

 3. #92
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,660
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Jo

  Ku ka dy ska vend per tre?
   

 4. #93
  Anėtar Aktiv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Frank
  Antarėsuar nė
  Dec 2017
  Postime
  898
  Forca e Rrespektit
  281
  Varet nga kendveshtrimi :p
  Pjo dmth

  Frikesohesh nga bubullimat?
   

 5. #94
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,660
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Shkreptimat

  Bie rrufeja ne qenef?
   

 6. #95
  Anėtar Aktiv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Frank
  Antarėsuar nė
  Dec 2017
  Postime
  898
  Forca e Rrespektit
  281
  Populli thote jo por kurre si dihet.

  Je alla popullorēe?
   

 7. #96
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,660
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Sa per lezet

  High class?
   

 8. #97
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  9,127
  Forca e Rrespektit
  5070
  Nese buk bie rrufeja mund ti ndodh permbytja... cdo "ambient" ka nje dem me probabilitet me te larte se nje tjeter... por per fat gziston perkujdesja perpara kurimit.
  Ju pelqen baleti?
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

 9. #98
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,660
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Po.....

  Sa gjate i re......ishte mire me nje po ose jo


  Beheni serioze e kur nuk duhet?
   

 10. #99
  Anėtar Aktiv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Frank
  Antarėsuar nė
  Dec 2017
  Postime
  898
  Forca e Rrespektit
  281
  Nese sbehem serioz kur nuk duhet i bie qe duhet te jem kur duhet dhe nese behem ku duhet i bie qe duhet te mos behem kur nuk duhet. Kuptove?!  Qeshni shpesh?
   

 11. #100
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,660
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Po poooo

  Me kane thene qe qesh bukur

  Ti si meno?
   

 12. #101
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  13,978
  Forca e Rrespektit
  904
  POOOO.
  Ku ka kacurrelse qe nuk qesh bukur.
  P.S nuk e them per te bere qefin.

  Mendon se malli per njeri-tjetrin i mbyt njerezit brenda vetes?
   

 13. #102
  Po
  Ke frik nga Erresira?
   

 14. #103
  Super Moderator fv Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  11,802
  Forca e Rrespektit
  3405
  Jo.
  Ti ke?


  🦂  🐾

 15. #104
  Po
  Je single?
   

 16. #105
  Super Moderator fv Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  11,802
  Forca e Rrespektit
  3405
  Eh.
  Po nga bubullimat ke frike?


  🦂  🐾

 17. #106
  Tema thot pergjigju me Po ose Jo .. mos dil nga tema
  Jo
  A Je I dashuruar?
   

 18. #107
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i dangerous
  Antarėsuar nė
  Oct 2013
  Postime
  8,318
  Forca e Rrespektit
  2179
  Popo

  Po ju ?
   

 19. #108
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,660
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Po all the time

  U lodhe sot?
   

 20. #109
  Anėtar Aktiv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Frank
  Antarėsuar nė
  Dec 2017
  Postime
  898
  Forca e Rrespektit
  281
  Jo.

  Ke frike nga bubullimat?
   

 21. #110
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,660
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Lol...jo jo sidomos kur prane meje je ti

  Kshu duhet te ishte?
   

 22. #111
  Anėtar Aktiv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Frank
  Antarėsuar nė
  Dec 2017
  Postime
  898
  Forca e Rrespektit
  281
  Di une, kshu me duket. po dmth :p

  Po nga vetja frikesoheni ndonjehere? :p
   

 23. #112
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,660
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Po , sidomos naten

  Je shpesh kshu ambig?
   

 24. #113
  Anėtar Aktiv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Frank
  Antarėsuar nė
  Dec 2017
  Postime
  898
  Forca e Rrespektit
  281
  E ashtu jam kur dua, shoh andej dhe mendjen e kam ktej

  Komeshi me Fatos Nanon?
   

 25. #114
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,660
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Po poooooo posi jo


  Saliun e do nje xhiro?
   

 26. #115
  Anėtar Aktiv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Frank
  Antarėsuar nė
  Dec 2017
  Postime
  898
  Forca e Rrespektit
  281
  Jooooo larg qofte.

  Po deshe i xhiro Meten ta jap, pini e nga nje gote raki Skrapari?
   

 27. #116
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,660
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Po pse jo

  Ath do Moniken?
   

 28. #117
  Anėtar Aktiv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Frank
  Antarėsuar nė
  Dec 2017
  Postime
  898
  Forca e Rrespektit
  281
  Jo.

  Ke muhabet me Grida Dumen? :p
   

 29. #118
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,660
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Ia gjejme anen

  Kena shoqni nga Durrsi plot

  Nai preference tjeter ke? Se u mbyll thesi...shpejt
   

 30. #119
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  13,978
  Forca e Rrespektit
  904
  Jo.
  Nuk merrem me aristokrata un.

  A,pertoni ndonjehere per te bere pyetje ketu?
   

 31. #120
  >> KS- AL. etnike << fv Avatari i Violetta
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  7,506
  Forca e Rrespektit
  1514
  Jo...


  lodhesh me dy tri pyetje ketu?

  >> Mė pelqejnė njerėzit e bukur….... Pamja e tyre mė ėshtė komplet e parėndėsishme. <<  Mos ndrysho pėr tiu pelqyer tė tjerėve,
  ngase kush stė pėlqen kėshtu, nuk tė meriton as ashtu.
  Mua s`mė trondit fuqia-shkatėrruese e njė bombe,
  sa mė habit fuqia-eksplozuese e zemrave njerėzore pėr keq. //

  Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... dhe JO duke pritur.
  Maybe it's not happy end? Maybe it's about the Story....

Faqja 4 nga 21 I parėI parė 1234567891011121314 ... E FunditE Fundit

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •