Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 8 nga 21 I parėI parė 123456789101112131415161718 ... E FunditE Fundit
Duke shikuar rezultatet 211 ne 240 nga 609
 1. #1

  Pergjigju me Po ose Jo!!

  Loja eshte keshtu pasi lexon pyetjen pergjigjesh me nje Po ose Jo dhe me poshte ben dhe ti pyetjen tende per personin e meposhtem...  Do dalesh sot?
   

 2. #211
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,660
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  PO

  je e dashuruar?
   

 3. #212
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  13,978
  Forca e Rrespektit
  904
  Joo.

  Keni shum miq/kesha?
   

 4. #213
  fv Avatari i Destiny
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  NL
  Postime
  57
  Forca e Rrespektit
  2
  Jo.

  E cileson veten njeri i mire?
   

 5. #214
  Super Moderator fv Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  11,801
  Forca e Rrespektit
  3405
  Po.
  Ke qen?.....


  🦂  🐾

 6. #215
  fv Avatari i Destiny
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  NL
  Postime
  57
  Forca e Rrespektit
  2
  Po kam.

  Ke mace?
   

 7. #216
  Super Moderator fv Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  11,801
  Forca e Rrespektit
  3405
  Kam macok.

  E lane shpesh qenin?


  🦂  🐾

 8. #217
  fv Avatari i Destiny
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  NL
  Postime
  57
  Forca e Rrespektit
  2
  Jo, nje here ne jave.

  Ste pelqejn macet qe e theksove (kam macok)?
   

 9. #218
  Super Moderator fv Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  11,801
  Forca e Rrespektit
  3405
  Po,me pelqejne ne teresi..por i cilesova gjinine se mos mi gjen ndonje mace

  Ke kafshe tjera te preferuar vec qenit?


  🦂  🐾

 10. #219
  fv Avatari i Destiny
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  NL
  Postime
  57
  Forca e Rrespektit
  2
  Kam pasur dikur peshq te vegjel po njeri u kthye ne kanibal i hengri te tjeret qe aty i mora frike .

  Te frikson martesa?
   

 11. #220
  Super Moderator fv Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  11,801
  Forca e Rrespektit
  3405
  Po.
  Ty?......


  🦂  🐾

 12. #221
  fv Avatari i Destiny
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  NL
  Postime
  57
  Forca e Rrespektit
  2
  Po.

  E shoqeron kafen duke lexuar ne tel?
   

 13. #222
  Super Moderator fv Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  11,801
  Forca e Rrespektit
  3405
  Po.
  Do behesh Milaniste?


  🦂  🐾

 14. #223
  fv Avatari i Destiny
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  NL
  Postime
  57
  Forca e Rrespektit
  2
  Jo, interiste qe me recoba .

  Milanist i thekur ti?
   

 15. #224
  Super Moderator fv Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  11,801
  Forca e Rrespektit
  3405
  Po po,qe femije.
  Ke qare ndonjehere per Inter?


  🦂  🐾

 16. #225
  fv Avatari i Destiny
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  NL
  Postime
  57
  Forca e Rrespektit
  2
  Jo, nje here vetem kam qare per futboll kur humbi hollanda finalen me spanjen .

  E kerkon perfeksionin?
   

 17. #226
  Super Moderator fv Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  11,801
  Forca e Rrespektit
  3405
  Po.

  Je natyre impulsive?


  🦂  🐾

 18. #227
  fv Avatari i Destiny
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  NL
  Postime
  57
  Forca e Rrespektit
  2
  Jo.

  Je vet perfekt?
   

 19. #228
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i dangerous
  Antarėsuar nė
  Oct 2013
  Postime
  8,318
  Forca e Rrespektit
  2179
  ... pak mč shumč se duhet.

  Ju plq..prefektčsija ?
   

 20. #229
  Lugdunum fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Delirium
  Antarėsuar nė
  Aug 2013
  Vendodhja
  Luganville
  Postime
  4,776
  Forca e Rrespektit
  1402
  Citim Origjinale Postuar nga dangerous Shfaq Poten
  ... pak mč shumč se duhet.

  Ju plq..prefektčsija ?
  Jo , thjesht me pelqeu pyetja juaj

  Po e ndjek festivalin ne TVSH ?
  Les petits ruisseaux font les grandes rivičres.

 21. #230
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i dangerous
  Antarėsuar nė
  Oct 2013
  Postime
  8,318
  Forca e Rrespektit
  2179
  Po , sigurisht .

  Tč pql. ndonjč kčngč ?
   

 22. #231
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  13,978
  Forca e Rrespektit
  904
  Jo,se nuk e shoh.

  E,cilesoni veten si person terheqes?
   

 23. #232
  Super Moderator fv Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  11,801
  Forca e Rrespektit
  3405
  Po.
  Ti?.......


  🦂  🐾

 24. #233
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  13,978
  Forca e Rrespektit
  904
  Jo.

  Jeni,ndjere melankolik/e keto kohe?
   

 25. #234
  ◕‿◕ fv Avatari i Hope
  Antarėsuar nė
  Mar 2018
  Postime
  671
  Forca e Rrespektit
  197
  Po.
  Keni ngrene molle me sheqer?
   

 26. #235
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  13,978
  Forca e Rrespektit
  904
  Po.
  E keni humbur besimin ne vetvete ndonjeher?
   

 27. #236
  ◕‿◕ fv Avatari i Hope
  Antarėsuar nė
  Mar 2018
  Postime
  671
  Forca e Rrespektit
  197
  Jo vetsm njehere, por celsi suksesit eshte qe sa here bje poshte te ngjitesh dhe me lart
  Ke ndjenja per dike?
   

 28. #237
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  13,978
  Forca e Rrespektit
  904
  Jo.
  Beni pune shtepie?
   

 29. #238
  ◕‿◕ fv Avatari i Hope
  Antarėsuar nė
  Mar 2018
  Postime
  671
  Forca e Rrespektit
  197
  Patjeter
  I ke krehur floket sot?
   

 30. #239
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  13,978
  Forca e Rrespektit
  904
  Po.

  Qendron gjate para pasqyres?
   

 31. #240
  ◕‿◕ fv Avatari i Hope
  Antarėsuar nė
  Mar 2018
  Postime
  671
  Forca e Rrespektit
  197
  Jo
  Po ti?????
   

Faqja 8 nga 21 I parėI parė 123456789101112131415161718 ... E FunditE Fundit

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •