Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 9 nga 22 I parėI parė 12345678910111213141516171819 ... E FunditE Fundit
Duke shikuar rezultatet 241 ne 270 nga 643
 1. #1

  Pergjigju me Po ose Jo!!

  Loja eshte keshtu pasi lexon pyetjen pergjigjesh me nje Po ose Jo dhe me poshte ben dhe ti pyetjen tende per personin e meposhtem...  Do dalesh sot?
   

 2. #241
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  14,007
  Forca e Rrespektit
  905
  Joo.

  Ju,shqetesojne zhurmat ne mengjes?
   

 3. #242
  Super Moderator fv Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  11,807
  Forca e Rrespektit
  3405
  Po.
  Te mungon dikush?


  🦂  🐾

 4. #243
  Anėtar Aktiv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i milva
  Antarėsuar nė
  Oct 2009
  Vendodhja
  Ku kendohen seranatat..
  Postime
  736
  Forca e Rrespektit
  54
  Po !
  Do festosh Krishtlindjet?
   

 5. #244
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,213
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  po.
  si e kaluat sot?

 6. #245
  ◕‿◕ fv Avatari i Hope
  Antarėsuar nė
  Mar 2018
  Postime
  686
  Forca e Rrespektit
  197
  Citim Origjinale Postuar nga NeVertiti Shfaq Poten
  po.
  si e kaluat sot?
  O Nev tema eshte po/jo jo si kalove :p

  Te pelqen bora?
   

 7. #246
  Po
  A ke thy zemeren dikujt?
   

 8. #247
  Super Moderator fv Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  11,807
  Forca e Rrespektit
  3405
  Po,tenden
  Apo se kam thy?


  🦂  🐾

 9. #248
  ◕‿◕ fv Avatari i Hope
  Antarėsuar nė
  Mar 2018
  Postime
  686
  Forca e Rrespektit
  197
  Ncuk
  Ke frike nga treni?
   

 10. #249
  Jo
  Te pelqen shiu☔️ ?
   

 11. #250
  Super Moderator fv Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  11,807
  Forca e Rrespektit
  3405
  Me pelqen bora.
  Bora e ke emrin ti?


  🦂  🐾

 12. #251
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,213
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Citim Origjinale Postuar nga Hope Shfaq Poten
  O Nev tema eshte po/jo jo si kalove :p

  Te pelqen bora?
  hahahahahahaha,e mi mooo se harrove.


  Tema;
  Jo.

  Ju pelqen bora?

 13. #252
  Anėtar Aktiv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Frank
  Antarėsuar nė
  Dec 2017
  Postime
  898
  Forca e Rrespektit
  281
  Edhe bora edhe Bora :p

  Ka rene debore andej?
   

 14. #253
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i vajza e detit
  Antarėsuar nė
  Nov 2018
  Postime
  1,034
  Forca e Rrespektit
  178
  jo..

  po nga ju?...
   

 15. #254
  Anėtar Aktiv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Frank
  Antarėsuar nė
  Dec 2017
  Postime
  898
  Forca e Rrespektit
  281
  jo

  Luani ne ndonje vegel muzikore?
   

 16. #255
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i vajza e detit
  Antarėsuar nė
  Nov 2018
  Postime
  1,034
  Forca e Rrespektit
  178
  jo...

  po ju?...
   

 17. #256
  Anėtar Aktiv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Frank
  Antarėsuar nė
  Dec 2017
  Postime
  898
  Forca e Rrespektit
  281
  Jo

  Keni qene ndonjehere ne Kukes? :p
   

 18. #257
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i vajza e detit
  Antarėsuar nė
  Nov 2018
  Postime
  1,034
  Forca e Rrespektit
  178
  po... (eshte qytet i bukur)....

  po ju ketej nga qyteti im keni qene se fundmi?...
   

 19. #258
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  14,007
  Forca e Rrespektit
  905
  Jo.

  Ju,pelqen deti/oqeani?
   

 20. #259
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i vajza e detit
  Antarėsuar nė
  Nov 2018
  Postime
  1,034
  Forca e Rrespektit
  178
  pooo

  ju pelqejne shtepite ne mal?...
   

 21. #260
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  14,007
  Forca e Rrespektit
  905
  Jo..
  Ju pelqejne natyra e eger?
   

 22. #261
  Anėtar Aktiv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i milva
  Antarėsuar nė
  Oct 2009
  Vendodhja
  Ku kendohen seranatat..
  Postime
  736
  Forca e Rrespektit
  54
  ...jo...

  Te pelqen te jetosh ne natyre te eger?
   

 23. #262
  Lugdunum fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Delirium
  Antarėsuar nė
  Aug 2013
  Vendodhja
  Luganville
  Postime
  4,778
  Forca e Rrespektit
  1402
  Po

  Do doje te binte bore per Krishtlindje ?
  Les petits ruisseaux font les grandes rivičres.

 24. #263
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  14,007
  Forca e Rrespektit
  905
  Joo.

  Ju,pelqen te luani me bore?
   

 25. #264
  >> KS- AL. etnike << fv Avatari i Violetta
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  7,506
  Forca e Rrespektit
  1514
  po…. porse nuk e bej….


  keni pushim kete javė?

  >> Mė pelqejnė njerėzit e bukur….... Pamja e tyre mė ėshtė komplet e parėndėsishme. <<  Mos ndrysho pėr tiu pelqyer tė tjerėve,
  ngase kush stė pėlqen kėshtu, nuk tė meriton as ashtu.
  Mua s`mė trondit fuqia-shkatėrruese e njė bombe,
  sa mė habit fuqia-eksplozuese e zemrave njerėzore pėr keq. //

  Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... dhe JO duke pritur.
  Maybe it's not happy end? Maybe it's about the Story....

 26. #265
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  14,007
  Forca e Rrespektit
  905
  Poo.

  Bėni makiazh tė rėnduar?
   

 27. #266
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,213
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  jo.sbej fare.

  Keni gjume?

 28. #267
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  14,007
  Forca e Rrespektit
  905
  Joo.

  Keni,ngrene darke?
   

 29. #268
  Anėtar i ri fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i frozen
  Antarėsuar nė
  Jan 2018
  Vendodhja
  Tirane
  Mosha
  24
  Postime
  432
  Forca e Rrespektit
  166
  mengjes po

  i festuat krishtlindjet?
  Lėviz vetė, pėrpara se tė lėvizėsh botėn.

 30. #269
  Super Moderator fv Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  11,807
  Forca e Rrespektit
  3405
  Jo.
  Ju?.....


  🦂  🐾

 31. #270
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  9,154
  Forca e Rrespektit
  5070
  PO
  ju i festuat?
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

Faqja 9 nga 22 I parėI parė 12345678910111213141516171819 ... E FunditE Fundit

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •