Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 1 nga 17 1234567891011 ... E FunditE Fundit
Duke shikuar rezultatet 1 ne 30 nga 509
 1. #1
  Themelues i Forumit fv Avatari i Angel_Devil
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Braila Romania
  Mosha
  35
  Postime
  15,427
  Forca e Rrespektit
  945

  Poshte meje vjen...? dhe me sjell...

  Loja funksionon keshtu antari ose me mire un do kerkoj 1 send kafshe frut etj dhe antari me poshte do me sjelli foton qe kam kerkuar dhe do bej 1 kerkese qe antari qe vjen pas tij tja sjelli

  un dua luleshtrylle
  Si mund te thuash qe ke jetuar , kur nuk ke nje histori per te treguar!!!

 2. #2
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i PiNkY
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Postime
  4,491
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  2995

  Titulli: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...  icik gjume
  (Æ`•.•“Æ) (Æ`•.•“Æ)
  *`•.ø(Æ`•.•“Æ)ø.•“ ♥
  ☆ ŗ ♥ `•.ø.•“ ♥ŗ ☆

 3. #3
  Banned fv
  Antarėsuar nė
  Mar 2009
  Postime
  6,312
  Forca e Rrespektit
  4847

  Titulli: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...  Nje birre
  Mos qesh se u rrėzova, por qaj se po ngrihem

 4. #4
  Il Silenzio fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i BoOoMBaStiCk
  Antarėsuar nė
  Jun 2011
  Vendodhja
  Hitler Land
  Postime
  2,549
  Forca e Rrespektit
  1209

  Titulli: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...  Nje Mercedes S-Classe AMG
  Burrit i ka hije fjala si detit vala,
  Si kalit shala!

 5. #5
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i bella
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Aty ku nuk je ti!
  Postime
  8,461
  Forca e Rrespektit
  5849

  Titulli: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...

  ua sa kerkesa te veshtira ke ti ....na nxorre ne dificit me kete

  nje uj me gaz ...se vdiqaaaaaaa hahaha
  " Mm-hmm. Oh, so typical. Ooo, I'm a man. Ooo, I have a penis. Ooo, I have to win money to exert my power over women."

  UNE JAM KESHTU, NUK DO ME NDRYSHONI KURRE....Njihmeni NESE KENI DURIM.

 6. #6
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i PiNkY
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Postime
  4,491
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  2995

  Titulli: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...  nje puthje
  (Æ`•.•“Æ) (Æ`•.•“Æ)
  *`•.ø(Æ`•.•“Æ)ø.•“ ♥
  ☆ ŗ ♥ `•.ø.•“ ♥ŗ ☆

 7. #7
  VIP fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i L0v3rM4n
  Antarėsuar nė
  Mar 2012
  Vendodhja
  Mi
  Mosha
  34
  Postime
  4,321
  Blog Entries
  10
  Forca e Rrespektit
  4612

  Titulli: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...


  ca te duash.....
  ....::::::In the right direction....following my dreams::::::....
  =======================================

 8. #8
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i PiNkY
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Postime
  4,491
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  2995

  Titulli: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...  ca qershi
  (Æ`•.•“Æ) (Æ`•.•“Æ)
  *`•.ø(Æ`•.•“Æ)ø.•“ ♥
  ☆ ŗ ♥ `•.ø.•“ ♥ŗ ☆

 9. #9
  VIP fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i L0v3rM4n
  Antarėsuar nė
  Mar 2012
  Vendodhja
  Mi
  Mosha
  34
  Postime
  4,321
  Blog Entries
  10
  Forca e Rrespektit
  4612

  Titulli: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...


  ca te dush
  Attached Images Attached Images
  ....::::::In the right direction....following my dreams::::::....
  =======================================

 10. #10
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i PiNkY
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Postime
  4,491
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  2995

  Titulli: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...

  pse qershi jan kto  du nje tulipan
  (Æ`•.•“Æ) (Æ`•.•“Æ)
  *`•.ø(Æ`•.•“Æ)ø.•“ ♥
  ☆ ŗ ♥ `•.ø.•“ ♥ŗ ☆

 11. #11
  Etnoshqiptar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  SHQIPERIA ETNIKE
  Postime
  8,358
  Forca e Rrespektit
  1013

  Titulli: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...
  Nje kafe turke!
  KOMBI MBI TĖ GJITHA

  Njė ditė pa buzėqeshje, ėshtė ditė e humbur!

  Mos mė quani kosovar, sepse unė sė pari dhe gjithmonė jam SHQIPTAR qė rastėsisht jeton nė Kosovė

 12. #12
  Smiley fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i kreta flakita
  Antarėsuar nė
  Aug 2008
  Postime
  3,612
  Forca e Rrespektit
  2128

  Titulli: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...  pak embelesire
  ♥♥♥ COLOURS ♥♥♥

 13. #13
  Etnoshqiptar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  SHQIPERIA ETNIKE
  Postime
  8,358
  Forca e Rrespektit
  1013

  Titulli: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...
  Nje perqafim
  KOMBI MBI TĖ GJITHA

  Njė ditė pa buzėqeshje, ėshtė ditė e humbur!

  Mos mė quani kosovar, sepse unė sė pari dhe gjithmonė jam SHQIPTAR qė rastėsisht jeton nė Kosovė

 14. #14
  Banned fv
  Antarėsuar nė
  Mar 2009
  Postime
  6,312
  Forca e Rrespektit
  4847

  Titulli: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...  Nje amaro montenegro
  Mos qesh se u rrėzova, por qaj se po ngrihem

 15. #15
  ♪♫Jč t'aimč mon ąmour♪♫ fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i SaD
  Antarėsuar nė
  Jul 2011
  Postime
  4,178
  Forca e Rrespektit
  2593

  Titulli: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...  Best french wine ?
  When you expect nothing and get everything, that's destiny.

 16. #16
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv
  Antarėsuar nė
  Nov 2012
  Vendodhja
  zvicer, buzė liqenit
  Postime
  1,872
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  3253

  Titulli: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...  njė coupe danmark
   

 17. #17
  ♪♫Jč t'aimč mon ąmour♪♫ fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i SaD
  Antarėsuar nė
  Jul 2011
  Postime
  4,178
  Forca e Rrespektit
  2593

  Titulli: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...  nje black label
  When you expect nothing and get everything, that's destiny.

 18. #18
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv
  Antarėsuar nė
  Nov 2012
  Vendodhja
  zvicer, buzė liqenit
  Postime
  1,872
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  3253

  Titulli: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...  njė coupe danmark... déserte
   

 19. #19
  Banned fv
  Antarėsuar nė
  Mar 2009
  Postime
  6,312
  Forca e Rrespektit
  4847

  Titulli: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...

  (kjo me doli ne google, pasi se kam iden cfar esht coupe danmark.déserte)


  Nje birre Heneiken
  Mos qesh se u rrėzova, por qaj se po ngrihem

 20. #20
  Alis Volat Propriis fv Avatari i Legally_Sweet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  12,753
  Forca e Rrespektit
  8341

  Titulli: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...  Ca gėshtenja tė pjekura, ju lutna!
  Be so beautiful, they can't take their hearts off you!

 21. #21
  Themelues i Forumit fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Arfenilla
  Antarėsuar nė
  Jun 2010
  Postime
  15,924
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  4591

  Titulli: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...  un dua geshtenje te zira
  Me ruaj brenda endrrave edhe kur ato thyhen...

 22. #22
  angels walk among us fv Avatari i Yellow Redhead
  Antarėsuar nė
  Jun 2009
  Postime
  5,535
  Blog Entries
  2
  Forca e Rrespektit
  3566

  Titulli: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...

  jan te nxehta  nuk dua gje, jam zemergjere
   

 23. #23
  Anėtar i Nderuar fv
  Antarėsuar nė
  Feb 2010
  Postime
  4,504
  Forca e Rrespektit
  2881

  Titulli: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...

  Pak e perdorme por ket kisha per momentin, e ke xxl

  images.jpg

  as une sdu gjo
  " Cfare eshte nje mik ?... Eshte nje individ me te cilin keni guxim te jeni vetvetja..."

 24. #24
  θαλασσα fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i orkidea
  Antarėsuar nė
  May 2012
  Postime
  1,537
  Forca e Rrespektit
  1176

  Titulli: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...

  Meqe nuk dashkeni spo ju sjellim gje
  Nje caj....
   

 25. #25
  Themelues i Forumit fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Arfenilla
  Antarėsuar nė
  Jun 2010
  Postime
  15,924
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  4591

  Titulli: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...  dua ni gjarper
  Me ruaj brenda endrrave edhe kur ato thyhen...

 26. #26
  Banned fv
  Antarėsuar nė
  Mar 2009
  Postime
  6,312
  Forca e Rrespektit
  4847

  Titulli: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...  Nje gote vere
  Mos qesh se u rrėzova, por qaj se po ngrihem

 27. #27
  Nada é por acaso! fv Avatari i Tuana
  Antarėsuar nė
  Mar 2012
  Postime
  3,301
  Forca e Rrespektit
  2015

  Titulli: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...  hmm,cokollade te shkrire
  Wherever you stand, be the soul of that place.


 28. #28
  VIP fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i L0v3rM4n
  Antarėsuar nė
  Mar 2012
  Vendodhja
  Mi
  Mosha
  34
  Postime
  4,321
  Blog Entries
  10
  Forca e Rrespektit
  4612

  Titulli: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...  Dicka
  ....::::::In the right direction....following my dreams::::::....
  =======================================

 29. #29
  Banned fv
  Antarėsuar nė
  Mar 2009
  Postime
  6,312
  Forca e Rrespektit
  4847

  Titulli: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...  Ēokollat Lacta
  Mos qesh se u rrėzova, por qaj se po ngrihem

 30. #30
  VIP fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i L0v3rM4n
  Antarėsuar nė
  Mar 2012
  Vendodhja
  Mi
  Mosha
  34
  Postime
  4,321
  Blog Entries
  10
  Forca e Rrespektit
  4612

  Titulli: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...


  nje ''Cls 2007''
  ....::::::In the right direction....following my dreams::::::....
  =======================================

Faqja 1 nga 17 1234567891011 ... E FunditE Fundit

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Tema te Ngjashme

 1. Poshte meje vjen...? dhe me sjell...
  Nga Angel_Devil ne forum Arkiva
  Pergjigje: 1337
  Postimi i Fundit: 07-09-2013, 12:37

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •