Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 10 nga 17 I parėI parė 1234567891011121314151617 E FunditE Fundit
Duke shikuar rezultatet 271 ne 300 nga 509
 1. #1
  Themelues i Forumit fv Avatari i Angel_Devil
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Braila Romania
  Mosha
  35
  Postime
  15,427
  Forca e Rrespektit
  945

  Poshte meje vjen...? dhe me sjell...

  Loja funksionon keshtu antari ose me mire un do kerkoj 1 send kafshe frut etj dhe antari me poshte do me sjelli foton qe kam kerkuar dhe do bej 1 kerkese qe antari qe vjen pas tij tja sjelli

  un dua luleshtrylle
  Si mund te thuash qe ke jetuar , kur nuk ke nje histori per te treguar!!!

 2. #271
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  9,127
  Forca e Rrespektit
  5070

  Titulli: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...

  ta ndryshosh ate qe ke pasi "love" eshte tjeter nga cjep nje x person...
  nje buzeqeshje.
   

 3. #272
  Etnoshqiptar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  SHQIPERIA ETNIKE
  Postime
  8,358
  Forca e Rrespektit
  1013

  Titulli: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...

  Buzeqeshje sa te duash, por mos po me dalin zgerdheshje se...

  Nje tave me oriz....
  KOMBI MBI TĖ GJITHA

  Njė ditė pa buzėqeshje, ėshtė ditė e humbur!

  Mos mė quani kosovar, sepse unė sė pari dhe gjithmonė jam SHQIPTAR qė rastėsisht jeton nė Kosovė

 4. #273

  Titulli: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...

  Tbefte mire :p  Une dua t'me jepni henen ne duar
  "Be Kind! For everyone you meet is fighting a harder battle you know nothing!" ~Plato~

 5. #274
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  13,978
  Forca e Rrespektit
  904

  Titulli: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...

  moon.jpg
  nje emij duke qeshur .....
   

 6. #275
  >> KS- AL. etnike << fv Avatari i Violetta
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  7,506
  Forca e Rrespektit
  1514

  Titulli: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...

  lachendes-kind.jpg


  Harta e Shqipėrisė etnike


  >> Mė pelqejnė njerėzit e bukur….... Pamja e tyre mė ėshtė komplet e parėndėsishme. <<  Mos ndrysho pėr tiu pelqyer tė tjerėve,
  ngase kush stė pėlqen kėshtu, nuk tė meriton as ashtu.
  Mua s`mė trondit fuqia-shkatėrruese e njė bombe,
  sa mė habit fuqia-eksplozuese e zemrave njerėzore pėr keq. //

  Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... dhe JO duke pritur.
  Maybe it's not happy end? Maybe it's about the Story....

 7. #276
  plak gjufurrak fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  40
  Postime
  18,451
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  8322

  Titulli: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...

  Citim Origjinale Postuar nga Jetesa Shfaq Poten

  Harta e Shqipėrisė etnike
  Nuk eshte 28 nentori mi dreq

  merr kto lule lulet: aman

  Komplet skijimi
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 8. #277
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  13,978
  Forca e Rrespektit
  904

  Titulli: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...


  nje tuf lulesh :p
   

 9. #278
  Super Moderator fv Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  11,801
  Forca e Rrespektit
  3405

  Titulli: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...

  Nje .....


  🦂  🐾

 10. #279
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  13,978
  Forca e Rrespektit
  904

  Titulli: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...

  nje pershendetje
   

 11. #280
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  9,573
  Forca e Rrespektit
  4531

  Titulli: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...


  Sot s'ka pershendetje.
  Nje muzike te perzgjedhjes tende si preference.
   

 12. #281
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  13,978
  Forca e Rrespektit
  904

  Titulli: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...  nje ndjenj momenti e shprehur n muzik
   

 13. #282
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,188
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803

  Titulli: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...  Dua disa lule molle )

 14. #283
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  13,978
  Forca e Rrespektit
  904

  Titulli: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...


  nje veshje qe ju e pelqeni shum ?
   

 15. #284
  Super Moderator fv Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  11,801
  Forca e Rrespektit
  3405

  Titulli: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...

  Kjo zakonisht harron passwordat
  Nje bllok,qe t'i shkruaj e te mos i humbin kurre


  🦂  🐾

 16. #285
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  13,978
  Forca e Rrespektit
  904

  Titulli: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...

  Jo jo ktu se kam harruar pass
  pergjigju temen
  nje thenie qe e perdorni shpesh ?
   

 17. #286
  Super Moderator fv Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  11,801
  Forca e Rrespektit
  3405

  Titulli: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...

  Nuk me lejon etika ta them
  Nje caj i jap


  🦂  🐾

 18. #287
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  13,978
  Forca e Rrespektit
  904

  Titulli: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...

  e kerkon tema un spo kerkoj thenie ofenduese por nje shprehje qe e perdor
   

 19. #288
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  9,127
  Forca e Rrespektit
  5070

  Titulli: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...

  Citim Origjinale Postuar nga faithfulsmile Shfaq Poten


  nje loje te bukur per ne ipad
  virtua tennis 4
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

 20. #289
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,660
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10

  Titulli: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...

  ku ta ze e ku ta le,....

  une solla asgje

  por ai/ajo qe te vij te me sjelli nje tufe me lule ose nje poezi
   

 21. #290
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Arlea
  Antarėsuar nė
  Mar 2016
  Vendodhja
  Mes Tiranes dhe Londres..)
  Postime
  2,932
  Forca e Rrespektit
  1074

  Titulli: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...

  Nje tufe lule..
  Po ti cdo me sjellesh mua?
   

 22. #291
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,660
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10

  Titulli: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...

  ku jane lulet mi Arlea...mi kolaqe keqe
  edhe pa lule mbeta edhe pa poezi
   

 23. #292
  Shy fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  6,188
  Forca e Rrespektit
  3196

  Titulli: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...

  nje shishe vere per ne te dy si burr e grua qe jemi
   

 24. #293
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,660
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10

  Titulli: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...

  Monique te befte mire...dhe cin cin me veten
  une solla vere per veten..po ti
   

 25. #294
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Arlea
  Antarėsuar nė
  Mar 2016
  Vendodhja
  Mes Tiranes dhe Londres..)
  Postime
  2,932
  Forca e Rrespektit
  1074

  Titulli: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...

  Nje fundjave te bukur ne dete si grua e burre qe jemi :p
  Po ti cdo me japesh?
   

 26. #295
  I'm offline fv Avatari i MasteR
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Invisible...
  Postime
  12,643
  Forca e Rrespektit
  2150

  Titulli: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...

  Un i akullote me kaush

  Un dua i leng pjeshke te shtrydhur

  Ps.Sikur u ndave ti
  Tė investosh pėr pamjen tėnde, do tė thotė tė paguash pėr tė tėrhequr vėmendjen e tė tjerėve...
  Ndėrsa tė investosh pėr arsimin dhe kulturėn tėnde, do tė thotė t'i bėsh tė tjerėt tė 'paguajnė' pėr vėmendjen tėnde!!

 27. #296
  Shy fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  6,188
  Forca e Rrespektit
  3196

  Titulli: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...

  o master ate beson ti? skene te me bej xhelozi

  un sjell karkaleca deti per Moniq te bejme nje vakt romantik dhe pse e di qe ajo do mi ngeci ne fyt
   

 28. #297
  Anėtar i ri fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i FaithfulSmile
  Antarėsuar nė
  Oct 2013
  Postime
  442
  Forca e Rrespektit
  382

  Titulli: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...

  .......

  nje dege xinxife !
   

 29. #298
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,660
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10

  Titulli: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...


  ne i themi Hide

  po mua do me sjelle kush gje?
   

 30. #299
  plak gjufurrak fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  40
  Postime
  18,451
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  8322

  Titulli: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...

  Na moj na

  Dua pushime
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 31. #300
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,660
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10

  Titulli: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...

  Bashkangjitje 28122

  ...ta sugjeroj.....


  Dua lulendrydhe
   

Faqja 10 nga 17 I parėI parė 1234567891011121314151617 E FunditE Fundit

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Tema te Ngjashme

 1. Poshte meje vjen...? dhe me sjell...
  Nga Angel_Devil ne forum Arkiva
  Pergjigje: 1337
  Postimi i Fundit: 07-09-2013, 12:37

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •