Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 17 nga 17 I parėI parė ... 7891011121314151617
Duke shikuar rezultatet 481 ne 509 nga 509
 1. #1
  Themelues i Forumit fv Avatari i Angel_Devil
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Braila Romania
  Mosha
  35
  Postime
  15,427
  Forca e Rrespektit
  945

  Poshte meje vjen...? dhe me sjell...

  Loja funksionon keshtu antari ose me mire un do kerkoj 1 send kafshe frut etj dhe antari me poshte do me sjelli foton qe kam kerkuar dhe do bej 1 kerkese qe antari qe vjen pas tij tja sjelli

  un dua luleshtrylle
  Si mund te thuash qe ke jetuar , kur nuk ke nje histori per te treguar!!!

 2. #481
  plak gjufurrak fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  40
  Postime
  18,451
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  8322
  Citim Origjinale Postuar nga jana80 Shfaq Poten

  nje poesi ......
  Miremengjesi ty moj jane
  Njat shpirtbardhesi porsi nje zane
  Prezenca yte na nderon
  Dashni njerezore rrezaton

  Dua kafe kete mjes?
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 3. #482
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  14,007
  Forca e Rrespektit
  905
  j.jpg
  Syte me te bukur.
  Heren e fundit u redaktua nga Natta; 04-09-2018 ne 11:15.
   

 4. #483
  Lugdunum fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Delirium
  Antarėsuar nė
  Aug 2013
  Vendodhja
  Luganville
  Postime
  4,778
  Forca e Rrespektit
  1402
  heryasntad.jpg


  Nje jaht
  Les petits ruisseaux font les grandes rivičres.

 5. #484
  VIP fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i LoSsT
  Antarėsuar nė
  Jun 2009
  Postime
  4,940
  Forca e Rrespektit
  6158
  Screenshot_1.jpg

  Nje masazh...
  Kur nje gje duhet te ndodhe, ndodh! Frika nuk e ndryshon rrjedhen e jetes...Ajo nuk e pengon fatin e njerezve, por i zhvesh ata nga dinjiteti i nevojshem per ta perballuar ate..!!

 6. #485
  Themelues i Forumit fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Arfenilla
  Antarėsuar nė
  Jun 2010
  Postime
  15,924
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  4591
  Me ruaj brenda endrrave edhe kur ato thyhen...

 7. #486
  Lugdunum fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Delirium
  Antarėsuar nė
  Aug 2013
  Vendodhja
  Luganville
  Postime
  4,778
  Forca e Rrespektit
  1402
  549623.jpg


  Parfum Paco Rabanne
  Les petits ruisseaux font les grandes rivičres.

 8. #487
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  9,154
  Forca e Rrespektit
  5070
  3349668509669_345322776017207-1000x1000.jpg ( nese e deshiroje per m)
  eshte nder te paktet per mos te thene i vetmi qe me pelqen tek burrat...komplimenti per shijen dilerium!

  nje kafe!!!!
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

 9. #488
  Lugdunum fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Delirium
  Antarėsuar nė
  Aug 2013
  Vendodhja
  Luganville
  Postime
  4,778
  Forca e Rrespektit
  1402
  1019_0x600.jpg  Alfa Romeo Giulia
  Les petits ruisseaux font les grandes rivičres.

 10. #489
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  9,154
  Forca e Rrespektit
  5070
  alfa-romeo-giulia-polizia-3.jpg ki durim por ne sapo degjojme lexojme alfa e romeo imagjinojme "blut" e te "zinjte" (cdiskutim prej kriminelje habVa)
  do deshiroja te lexoja nje poezi.. fragment ... nje copez .. qe ka kuptim, qe gjeni kuptim ne kete cast!
  Heren e fundit u redaktua nga jana80; 10-11-2018 ne 20:39.
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

 11. #490
  Lugdunum fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Delirium
  Antarėsuar nė
  Aug 2013
  Vendodhja
  Luganville
  Postime
  4,778
  Forca e Rrespektit
  1402
  VJESHTA

  Shkon nėpėr mjegull njė lavėrtar sakat
  Me kaun pėrlaku mjegullės sė plotė
  Qė fsheh katundet e varfėr e tė ngratė
  Dhe tek zbret teposhtės pendari ia thotė
  Njė kėnge jaranie tė pabesė
  Qė flet pėr njė unazė e njė zemėr nė zi.
  Oh, vjeshta, vjeshta e la verėn tė vdesė
  Nėpėr mjegull shkojnė dy silueta gri...


  1 Shishe : Scotch whisky
  Les petits ruisseaux font les grandes rivičres.

 12. #491
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  14,007
  Forca e Rrespektit
  905


  Nje,foto qe te dhuron nostalgji.
   

 13. #492
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i vajza e detit
  Antarėsuar nė
  Nov 2018
  Postime
  1,034
  Forca e Rrespektit
  178
  Monique...dhe te sjell cfare te deshiroj...
   

 14. #493
  Anėtar Aktiv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Frank
  Antarėsuar nė
  Dec 2017
  Postime
  898
  Forca e Rrespektit
  281
  Ja dhe Monique
  ADFD45FB-FF27-4E4C-B50D-F4D9A832534E.jpeg


  Nje levrek ne zgare
   

 15. #494
  Anėtar i ri fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i frozen
  Antarėsuar nė
  Jan 2018
  Vendodhja
  Tirane
  Mosha
  24
  Postime
  432
  Forca e Rrespektit
  166
  asgje
  ......................
   

 16. #495
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,675
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga Frank Shfaq Poten
  Ja dhe Monique
  ADFD45FB-FF27-4E4C-B50D-F4D9A832534E.jpeg


  Nje levrek ne zgare


  Nuk vesh fustan leopardi une...


  Dua nje kenge..dhe vjen goca nga deti
   

 17. #496
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i vajza e detit
  Antarėsuar nė
  Nov 2018
  Postime
  1,034
  Forca e Rrespektit
  178
  nuk di cfare kengesh pelqen Monique....por kjo eshte e lezetshme....shpresoj te te pelqej....

   

 18. #497
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,675
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Ncuq...

  Por faleminderit per mundimin....

  Ti sdeshe gje?
   

 19. #498
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i vajza e detit
  Antarėsuar nė
  Nov 2018
  Postime
  1,034
  Forca e Rrespektit
  178
  Citim Origjinale Postuar nga Monique Shfaq Poten
  Ncuq...

  Por faleminderit per mundimin....

  Ti sdeshe gje?
  hahahahaha po e le ne doren tende...zgjidhe ti...

  te pakten vlersove mundimin hahahaha
   

 20. #499
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,675
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Po te sjell keto vargje qe jane thjesht nje cope dashuri...ne cdo kohe

  Ka kohė qė s'shihemi dhe ndjej
  si tė harroj une dalėngadal
  si vdes tek une kujtimi yt
  si vdesin flokėt dhe gjithēka.

  Tani kėrkoj poshtė e lart
  njė vend ku ty tė tė lėshoj
  nje strofė a notė, a njė brilant
  ku tė tė lė, tė puth, tė shkoj.

  Nė s'tė pranoftė asnjė varr
  asnjė mermer, a morg kristal
  mos duhet vallė prapė tė tė mbart
  gjysėm tė vdekur, gjysėm tė gjallė.

  Nė s'gjetsha hon ku tė tė hedh
  do gjej njė fushė a njė lulnajė
  ku butėsisht porsi polen
  gjithkund, gjithkund tė tė shpėrndajė.

  Tė tė mashtroj ndoshta kėshtu
  dhe tė tė puth tė ik pa kthim
  dhe nuk do dine as ne, askush
  harrim ish ky a s'ish harrim.
  Po ti me c'vargje do me qerasesh?
   

 21. #500
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i vajza e detit
  Antarėsuar nė
  Nov 2018
  Postime
  1,034
  Forca e Rrespektit
  178
  flm me pelqejne shume....nderkohe shpresoj te te pelqej...

  TI...

  Ti je piktura me e bukur, ndaj edhe une hesht,
  pikture e gjalle ne art,ndaj trembem aq keq...
  te shoh ,dhe syte i ferkoj nga habia,
  zbehen dritat ,eshte asgje magjia...

  Ti je vargu i shkruar,
  i thene dhe i pathene,
  je poezi, e embel
  poezi qe cmend cdo kend...

  Ti je skulptura,
  skulptura me e arrire,
  cdo kompozision,per art ne delir...

  Ne agimet e flladta ti je pika e veses,
  dielli i dites,
  ajri i shpreses...

  Ti je mesdita , ne notin e harppt
  je feshferima e Himalajeve,
  Antarktida e mjaltte...

  Ti je...
  Cfare je..?
  me thuaj pse hesht...
  une s'gjej dot fjale,
  kur ti buzeqesh...

  Kur buzeqesh ti zbret dielli ne toke,
  heshtin oqeanet,
  heshtin edhe zogjt...
  ngrihen pemet ne valsin e luleve,
  ulen baladat, si ujvarrat pa funde...

  sapo zbret mbremja ti je dritherim,
  je dehja e yjeve,
  qe nuk njeh flijim...

  shume here pyes veten .
  je art a njeri...?
  je engjell, a magji...?
  je legjende a poezi...?
   

 22. #501
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,675
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Legjenda eshte ne Gjermani , kjo eshte e sigurt...kurse une e tera ne ato pershkrime

  faleminderit.....

  Nje masazh shpatullave ..ka?
   

 23. #502
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  6,676
  Forca e Rrespektit
  615
  Hajde moni se mbeta poshte e lart..
  Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

 24. #503
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i vajza e detit
  Antarėsuar nė
  Nov 2018
  Postime
  1,034
  Forca e Rrespektit
  178
  Monique....dhe me sjell dollme
   

 25. #504
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,675
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  maxresdefault.jpg


  Qe Moni ty


  Mu me sill i kafe se jam fiks si ajo konga....si qeke bo mi te morrsha te keqen
   

 26. #505
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i vajza e detit
  Antarėsuar nė
  Nov 2018
  Postime
  1,034
  Forca e Rrespektit
  178
  Citim Origjinale Postuar nga Monique Shfaq Poten
  maxresdefault.jpg


  Qe Moni ty


  Mu me sill i kafe se jam fiks si ajo konga....si qeke bo mi te morrsha te keqen
  pse kesaj i thua dollme moj bij?...nxuq nuk eshte....kjo duket e shijshme po se di cfare emri ka?..
   

 27. #506
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,675
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Oj Goca detit...nuk i them une , por ajo eshte dollma-ja
  Nejse...ti thuji dollma edhe persheshit
   

 28. #507
  plak gjufurrak fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  40
  Postime
  18,451
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  8322
  Citim Origjinale Postuar nga Monique Shfaq Poten
  maxresdefault.jpg


  Qe Moni ty


  Mu me sill i kafe se jam fiks si ajo konga....si qeke bo mi te morrsha te keqen
  Me kto dollme me ngrite nga shtrati

  kafa1.jpg
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 29. #508
  Anėtar i ri fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i frozen
  Antarėsuar nė
  Jan 2018
  Vendodhja
  Tirane
  Mosha
  24
  Postime
  432
  Forca e Rrespektit
  166
  spaska kerkesa ketejaaaaaaaaa

  mua me sillni nje paracetamol, im dying
  Lėviz vetė, pėrpara se tė lėvizėsh botėn.

 30. #509
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  14,007
  Forca e Rrespektit
  905


  Nje avatar qe pershkruan gjendjen tuaj emocionale.
   

Faqja 17 nga 17 I parėI parė ... 7891011121314151617

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Tema te Ngjashme

 1. Poshte meje vjen...? dhe me sjell...
  Nga Angel_Devil ne forum Arkiva
  Pergjigje: 1337
  Postimi i Fundit: 07-09-2013, 12:37

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •