Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 2 nga 17 I parėI parė 123456789101112 ... E FunditE Fundit
Duke shikuar rezultatet 31 ne 60 nga 509
 1. #1
  Themelues i Forumit fv Avatari i Angel_Devil
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Braila Romania
  Mosha
  35
  Postime
  15,427
  Forca e Rrespektit
  945

  Poshte meje vjen...? dhe me sjell...

  Loja funksionon keshtu antari ose me mire un do kerkoj 1 send kafshe frut etj dhe antari me poshte do me sjelli foton qe kam kerkuar dhe do bej 1 kerkese qe antari qe vjen pas tij tja sjelli

  un dua luleshtrylle
  Si mund te thuash qe ke jetuar , kur nuk ke nje histori per te treguar!!!

 2. #31
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i PiNkY
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Postime
  4,491
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  2995

  Titulli: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...  NJE TORT ME FRUTA
  (Æ`•.•“Æ) (Æ`•.•“Æ)
  *`•.ø(Æ`•.•“Æ)ø.•“ ♥
  ☆ ŗ ♥ `•.ø.•“ ♥ŗ ☆

 3. #32
  βeℓℓe ā๓e fv Avatari i Love
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Vendodhja
  A jamais ą toi.. A jamais ą moi.. A jamais ą nous..!!
  Postime
  8,597
  Blog Entries
  26
  Forca e Rrespektit
  5059

  Titulli: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...  Njė pjatė trahana se mė ka vajt mendja keq ..
  .................................................. .................................................. ...................... ღƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒღ The greatest show after the BigBang.... you, i & our baby ღƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒღ

 4. #33
  ♪♫Jč t'aimč mon ąmour♪♫ fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i SaD
  Antarėsuar nė
  Jul 2011
  Postime
  4,176
  Forca e Rrespektit
  2593

  Titulli: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...  Nje pastiqe
  When you expect nothing and get everything, that's destiny.

 5. #34
  βeℓℓe ā๓e fv Avatari i Love
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Vendodhja
  A jamais ą toi.. A jamais ą moi.. A jamais ą nous..!!
  Postime
  8,597
  Blog Entries
  26
  Forca e Rrespektit
  5059

  Titulli: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...  Njė biletė avioni pėr Shqipėri ..
  .................................................. .................................................. ...................... ღƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒღ The greatest show after the BigBang.... you, i & our baby ღƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒღ

 6. #35
  ♪♫Jč t'aimč mon ąmour♪♫ fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i SaD
  Antarėsuar nė
  Jul 2011
  Postime
  4,176
  Forca e Rrespektit
  2593

  Titulli: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...

  Paris - Tirana round trip starting at £ 418

  london eye
  When you expect nothing and get everything, that's destiny.

 7. #36
  Banned fv
  Antarėsuar nė
  Mar 2009
  Postime
  6,312
  Forca e Rrespektit
  4847

  Titulli: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...


  Du bakllava
  Mos qesh se u rrėzova, por qaj se po ngrihem

 8. #37
  Alis Volat Propriis fv Avatari i Legally_Sweet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  12,745
  Forca e Rrespektit
  8341

  Titulli: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...  Nje kiss (ēokollate)...
  Be so beautiful, they can't take their hearts off you!

 9. #38
  VIP fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i L0v3rM4n
  Antarėsuar nė
  Mar 2012
  Vendodhja
  Mi
  Mosha
  34
  Postime
  4,321
  Blog Entries
  10
  Forca e Rrespektit
  4612

  Titulli: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...  nje kazan me rroba
  ....::::::In the right direction....following my dreams::::::....
  =======================================

 10. #39
  C'est la vie. fv Avatari i Didi
  Antarėsuar nė
  Nov 2008
  Postime
  9,611
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  5210

  Titulli: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...

  Lega, ja ku e ke kissin! Love it.

  Lovermani meqe se ke specifikuar si i doje keto rrobat mere dhe ti nje kiss e haje se eshte i mire

  Une dua dua..ca rrodhe
  "Io non sarņ mai nessuno,
  ma nessuno sarą mai come me."

 11. #40
  VIP fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i L0v3rM4n
  Antarėsuar nė
  Mar 2012
  Vendodhja
  Mi
  Mosha
  34
  Postime
  4,321
  Blog Entries
  10
  Forca e Rrespektit
  4612

  Titulli: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...  Lana Del Rey - s.exy
  ....::::::In the right direction....following my dreams::::::....
  =======================================

 12. #41
  Banned fv
  Antarėsuar nė
  Mar 2009
  Postime
  6,312
  Forca e Rrespektit
  4847

  Titulli: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...  Nje birr te ftohte
  Mos qesh se u rrėzova, por qaj se po ngrihem

 13. #42
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Sweetie
  Antarėsuar nė
  Mar 2013
  Postime
  1,719
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  3770

  Titulli: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...

  U harxhuan birrat

  Dua geshtenja te pjekura
  ♡ ♡ ♡
  IF YOU WANT TO BE HAPPY, BE.

 14. #43
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,905
  Forca e Rrespektit
  11372

  Titulli: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...  Nje bluze qe te kete ne pjesen e asaj V-se ose harkut nje xhep te brendshem per tel
  "We're here to have a good time, not a long time
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 15. #44
  VIP fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i L0v3rM4n
  Antarėsuar nė
  Mar 2012
  Vendodhja
  Mi
  Mosha
  34
  Postime
  4,321
  Blog Entries
  10
  Forca e Rrespektit
  4612

  Titulli: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...


  Boten ne duart e mia
  ....::::::In the right direction....following my dreams::::::....
  =======================================

 16. #45
  plak gjufurrak fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  40
  Postime
  18,451
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  8322

  Titulli: Loja e fotove  Ja, ja bota yte, merri e fillo beje dreken aty se vdiqem urie

  Une dua bore, bore, bore dhe vetem bore
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 17. #46
  angels walk among us fv Avatari i Yellow Redhead
  Antarėsuar nė
  Jun 2009
  Postime
  5,535
  Blog Entries
  2
  Forca e Rrespektit
  3566

  Titulli: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...  une dua detin
   

 18. #47
  Alis Volat Propriis fv Avatari i Legally_Sweet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  12,745
  Forca e Rrespektit
  8341

  Titulli: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...  Dua nje leopard bore... (snow leopard)
  Be so beautiful, they can't take their hearts off you!

 19. #48
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,188
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803

  Titulli: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...

  Legally..) kete munda te gjej..!!  Dua nje pamje pranverore..
   

 20. #49
  Anėtar i Nderuar fv
  Antarėsuar nė
  Feb 2010
  Postime
  4,504
  Forca e Rrespektit
  2881

  Titulli: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...  Nje smile
  " Cfare eshte nje mik ?... Eshte nje individ me te cilin keni guxim te jeni vetvetja..."

 21. #50
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i bella
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Aty ku nuk je ti!
  Postime
  8,461
  Forca e Rrespektit
  5849

  Titulli: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...
  Nje korniz ahahah se kam nje foto qe dua ta var ne mur po skam korniz
  " Mm-hmm. Oh, so typical. Ooo, I'm a man. Ooo, I have a penis. Ooo, I have to win money to exert my power over women."

  UNE JAM KESHTU, NUK DO ME NDRYSHONI KURRE....Njihmeni NESE KENI DURIM.

 22. #51
  Warrior Princess fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i princesha
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Ne Nje Enderr Te Embel...!!!
  Postime
  4,804
  Forca e Rrespektit
  4101

  Titulli: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...

  shpresoj tet pelqej BELLA

  Dua nje keshtjelle  -Deshiro per te tjeret, ate qe deshiron per vete-Muhamedi a.s.

 23. #52
  Nada é por acaso! fv Avatari i Tuana
  Antarėsuar nė
  Mar 2012
  Postime
  3,301
  Forca e Rrespektit
  2015

  Titulli: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...  Lepur te vogel..
  Heren e fundit u redaktua nga Tuana; 18-01-2014 ne 20:05.
  Wherever you stand, be the soul of that place.


 24. #53
  Warrior Princess fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i princesha
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Ne Nje Enderr Te Embel...!!!
  Postime
  4,804
  Forca e Rrespektit
  4101

  Titulli: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...


  nje kale te bardhe  -Deshiro per te tjeret, ate qe deshiron per vete-Muhamedi a.s.

 25. #54
  Alis Volat Propriis fv Avatari i Legally_Sweet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  12,745
  Forca e Rrespektit
  8341

  Titulli: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...  Dua ca lule mimoza...
  Be so beautiful, they can't take their hearts off you!

 26. #55
  RDM33 fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i LeVoyageur
  Antarėsuar nė
  Jul 2011
  Vendodhja
  Me kembe te ngulura mire mbi......re :-)
  Postime
  7,157
  Forca e Rrespektit
  3318

  Pe: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...  Me ka shkuar mendja per noēe (jane nje lloj guackash)
  I live 'cause... i love!
  What does not kill me makes me stronger!!!

 27. #56
  Warrior Princess fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i princesha
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Ne Nje Enderr Te Embel...!!!
  Postime
  4,804
  Forca e Rrespektit
  4101

  Titulli: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...

  vallah sdi cfare guacash jane ato,por ta sjell kete

  dua nje pallm  -Deshiro per te tjeret, ate qe deshiron per vete-Muhamedi a.s.

 28. #57
  VIP fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i L0v3rM4n
  Antarėsuar nė
  Mar 2012
  Vendodhja
  Mi
  Mosha
  34
  Postime
  4,321
  Blog Entries
  10
  Forca e Rrespektit
  4612

  Titulli: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...  nje femer goth
  ....::::::In the right direction....following my dreams::::::....
  =======================================

 29. #58
  Stay Wild Moon Child 🌚 fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Ultraviolet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Vendodhja
  Torino
  Mosha
  29
  Postime
  7,199
  Blog Entries
  29
  Forca e Rrespektit
  5699

  Titulli: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...

  questo č il mio campo *_*


  un du nje lepurush

  ☆ Chaos is an angel who fell in love with a demon. ☆

 30. #59
  VIP fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i L0v3rM4n
  Antarėsuar nė
  Mar 2012
  Vendodhja
  Mi
  Mosha
  34
  Postime
  4,321
  Blog Entries
  10
  Forca e Rrespektit
  4612

  Titulli: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...

  Ska lepurush per egersirat


  sekthy goth
  ....::::::In the right direction....following my dreams::::::....
  =======================================

 31. #60
  VIP fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i L0v3rM4n
  Antarėsuar nė
  Mar 2012
  Vendodhja
  Mi
  Mosha
  34
  Postime
  4,321
  Blog Entries
  10
  Forca e Rrespektit
  4612

  Titulli: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...

  Kush do na sjelli ca qershia?
  ....::::::In the right direction....following my dreams::::::....
  =======================================

Faqja 2 nga 17 I parėI parė 123456789101112 ... E FunditE Fundit

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Tema te Ngjashme

 1. Poshte meje vjen...? dhe me sjell...
  Nga Angel_Devil ne forum Arkiva
  Pergjigje: 1337
  Postimi i Fundit: 07-09-2013, 12:37

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •