Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 3 nga 17 I parėI parė 12345678910111213 ... E FunditE Fundit
Duke shikuar rezultatet 61 ne 90 nga 509
 1. #1
  Themelues i Forumit fv Avatari i Angel_Devil
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Braila Romania
  Mosha
  35
  Postime
  15,427
  Forca e Rrespektit
  945

  Poshte meje vjen...? dhe me sjell...

  Loja funksionon keshtu antari ose me mire un do kerkoj 1 send kafshe frut etj dhe antari me poshte do me sjelli foton qe kam kerkuar dhe do bej 1 kerkese qe antari qe vjen pas tij tja sjelli

  un dua luleshtrylle
  Si mund te thuash qe ke jetuar , kur nuk ke nje histori per te treguar!!!

 2. #61
  Alis Volat Propriis fv Avatari i Legally_Sweet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  12,745
  Forca e Rrespektit
  8341

  Titulli: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...

  Hajt mo po e bej zemren gur dhe po te jap ca nga kto qe po ha vet....kaq kam per ty, te tjerat i dua per vete

  Be so beautiful, they can't take their hearts off you!

 3. #62
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i PiNkY
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Postime
  4,491
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  2995

  Titulli: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...

  Meqe Legally po ha qershi .... Une dua nje kafe turke :
  (Æ`•.•“Æ) (Æ`•.•“Æ)
  *`•.ø(Æ`•.•“Æ)ø.•“ ♥
  ☆ ŗ ♥ `•.ø.•“ ♥ŗ ☆

 4. #63
  Etnoshqiptar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  SHQIPERIA ETNIKE
  Postime
  8,358
  Forca e Rrespektit
  1013

  Titulli: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...

  Ja PiNKy, per ty dhe per te tjeret qe vijne, kafe turke ne prush:
  Nje puthje te zjarrte>?
  KOMBI MBI TĖ GJITHA

  Njė ditė pa buzėqeshje, ėshtė ditė e humbur!

  Mos mė quani kosovar, sepse unė sė pari dhe gjithmonė jam SHQIPTAR qė rastėsisht jeton nė Kosovė

 5. #64
  VIP fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i LoSsT
  Antarėsuar nė
  Jun 2009
  Postime
  4,940
  Forca e Rrespektit
  6158

  Titulli: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...

  Vetem ky doli vullnetare yllo se gocat su bon te gjalla, Lol  1 krevat me uj...
  Kur nje gje duhet te ndodhe, ndodh! Frika nuk e ndryshon rrjedhen e jetes...Ajo nuk e pengon fatin e njerezve, por i zhvesh ata nga dinjiteti i nevojshem per ta perballuar ate..!!

 6. #65
  Smiley fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i kreta flakita
  Antarėsuar nė
  Aug 2008
  Postime
  3,612
  Forca e Rrespektit
  2128

  Titulli: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...
  dua nje torte me cokollate
  ♥♥♥ COLOURS ♥♥♥

 7. #66
  VIP fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i L0v3rM4n
  Antarėsuar nė
  Mar 2012
  Vendodhja
  Mi
  Mosha
  34
  Postime
  4,321
  Blog Entries
  10
  Forca e Rrespektit
  4612

  Titulli: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...
  Dua nje masazh ne shpine, me nje muzik relax...
  ....::::::In the right direction....following my dreams::::::....
  =======================================

 8. #67
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,660
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10

  Titulli: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...

  masazhin sta jap dot se jam natyre e brishte

  po muziken ufff mo

  per ty i dashur

  upsssss

  duhet te kerkoj ndonje gje une?

  te shoh cdo me ofrohet
   

 9. #68
  Etnoshqiptar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  SHQIPERIA ETNIKE
  Postime
  8,358
  Forca e Rrespektit
  1013

  Titulli: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...

  Asgje nga une

  Do doja nje torte ditelindjeje?
  KOMBI MBI TĖ GJITHA

  Njė ditė pa buzėqeshje, ėshtė ditė e humbur!

  Mos mė quani kosovar, sepse unė sė pari dhe gjithmonė jam SHQIPTAR qė rastėsisht jeton nė Kosovė

 10. #69
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,660
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10

  Titulli: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...

  meqe e kerkove
  kurse kete e ke si dhurate nga une

  Dua nje krevat , nje jastek , nje bodyguard qe te me ruaj mua teksa flej, dhe mos ler asnje mize te bej zhurme

  asap pls
   

 11. #70
  Etnoshqiptar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  SHQIPERIA ETNIKE
  Postime
  8,358
  Forca e Rrespektit
  1013

  Titulli: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...

  Citim Origjinale Postuar nga Monique Shfaq Poten
  meqe e kerkove
  kurse kete e ke si dhurate nga une

  Dua nje krevat , nje jastek , nje bodyguard qe te me ruaj mua teksa flej, dhe mos ler asnje mize te bej zhurme

  asap pls
  E kerkova te ua servoj shokeve meqe kam ditelindjen...kurse druprapanice...me jep me vone!  Nje puthje per ditelindje?
  KOMBI MBI TĖ GJITHA

  Njė ditė pa buzėqeshje, ėshtė ditė e humbur!

  Mos mė quani kosovar, sepse unė sė pari dhe gjithmonė jam SHQIPTAR qė rastėsisht jeton nė Kosovė

 12. #71
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,660
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10

  Titulli: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...

  sdi me puth

  kush do e pathi Yllin?
   

 13. #72
  Alis Volat Propriis fv Avatari i Legally_Sweet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  12,745
  Forca e Rrespektit
  8341

  Titulli: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...

  Une jo njehere!

  Dua nje Nescafe Frape, plz!
  Be so beautiful, they can't take their hearts off you!

 14. #73
  VIP fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i L0v3rM4n
  Antarėsuar nė
  Mar 2012
  Vendodhja
  Mi
  Mosha
  34
  Postime
  4,321
  Blog Entries
  10
  Forca e Rrespektit
  4612

  Titulli: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...  ps: Puthjen qe nuk mori ylli ma jepni mu
  ....::::::In the right direction....following my dreams::::::....
  =======================================

 15. #74
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i PiNkY
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Postime
  4,491
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  2995

  Titulli: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...
  Nje pjeshk
  (Æ`•.•“Æ) (Æ`•.•“Æ)
  *`•.ø(Æ`•.•“Æ)ø.•“ ♥
  ☆ ŗ ♥ `•.ø.•“ ♥ŗ ☆

 16. #75
  Etnoshqiptar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  SHQIPERIA ETNIKE
  Postime
  8,358
  Forca e Rrespektit
  1013

  Titulli: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...  Monique, Legally_Sweet, ju falemnderit qe s'me puthet!

  Dua nje perqafim!
  Heren e fundit u redaktua nga Ylli-1; 26-03-2014 ne 08:26.
  KOMBI MBI TĖ GJITHA

  Njė ditė pa buzėqeshje, ėshtė ditė e humbur!

  Mos mė quani kosovar, sepse unė sė pari dhe gjithmonė jam SHQIPTAR qė rastėsisht jeton nė Kosovė

 17. #76
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i PiNkY
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Postime
  4,491
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  2995

  Re: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...  Nje kove gjume
  (Æ`•.•“Æ) (Æ`•.•“Æ)
  *`•.ø(Æ`•.•“Æ)ø.•“ ♥
  ☆ ŗ ♥ `•.ø.•“ ♥ŗ ☆

 18. #77
  Anėtar i Nderuar fv
  Antarėsuar nė
  Feb 2010
  Postime
  4,504
  Forca e Rrespektit
  2881

  Re: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...  Nje mandoline se mu ndryshk shpirti
  " Cfare eshte nje mik ?... Eshte nje individ me te cilin keni guxim te jeni vetvetja..."

 19. #78
  sweet fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i sensuu
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Mosha
  29
  Postime
  10,367
  Forca e Rrespektit
  2905

  Re: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...  dua nje makine...pertoj te hipi ne autobus
  Heren e fundit u redaktua nga sensuu; 29-03-2014 ne 11:48.
  Treat your self like a star!!!

 20. #79
  VIP fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i L0v3rM4n
  Antarėsuar nė
  Mar 2012
  Vendodhja
  Mi
  Mosha
  34
  Postime
  4,321
  Blog Entries
  10
  Forca e Rrespektit
  4612

  Re: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...

  Sensu meqe je e vogel, je motra e 7 xhuxhave qe baba  Martini..
  Heren e fundit u redaktua nga L0v3rM4n; 29-03-2014 ne 12:43.
  ....::::::In the right direction....following my dreams::::::....
  =======================================

 21. #80
  sweet fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i sensuu
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Mosha
  29
  Postime
  10,367
  Forca e Rrespektit
  2905

  Re: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...

  une jam borebardha.....xhuxh je vet
  Treat your self like a star!!!

 22. #81
  Alis Volat Propriis fv Avatari i Legally_Sweet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  12,745
  Forca e Rrespektit
  8341

  Re: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...

  Meqe je borebardha po te sjell nje molle


  Une dus ca macarons...
  Be so beautiful, they can't take their hearts off you!

 23. #82
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i PiNkY
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Postime
  4,491
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  2995

  Re: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...  Dua nje cakodhat te ngrohte me kanedh pa shdhak
  (Æ`•.•“Æ) (Æ`•.•“Æ)
  *`•.ø(Æ`•.•“Æ)ø.•“ ♥
  ☆ ŗ ♥ `•.ø.•“ ♥ŗ ☆

 24. #83
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,188
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803

  Pe: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...

  ..


  Dua nje pemtore me lule qershie..!!
   

 25. #84
  VIP fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i L0v3rM4n
  Antarėsuar nė
  Mar 2012
  Vendodhja
  Mi
  Mosha
  34
  Postime
  4,321
  Blog Entries
  10
  Forca e Rrespektit
  4612

  Pe: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...
  Nje liber kmasutre
  Heren e fundit u redaktua nga L0v3rM4n; 17-04-2014 ne 13:59.
  ....::::::In the right direction....following my dreams::::::....
  =======================================

 26. #85
  Banned fv
  Antarėsuar nė
  Mar 2009
  Postime
  6,312
  Forca e Rrespektit
  4847

  Titulli: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...


  Nje birr te ftohte mqs u ngroh koha dhe pihet tashme
  Mos qesh se u rrėzova, por qaj se po ngrihem

 27. #86
  VIP fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Marla
  Antarėsuar nė
  Apr 2012
  Postime
  12,313
  Forca e Rrespektit
  5763

  Titulli: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...

  Zeje se e pive :p


  1 cope meteor
  Keep your heels head, and standards high.

 28. #87
  RDM33 fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i LeVoyageur
  Antarėsuar nė
  Jul 2011
  Vendodhja
  Me kembe te ngulura mire mbi......re :-)
  Postime
  7,157
  Forca e Rrespektit
  3318

  Titulli: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...


  ca pika vese mengjesi
  I live 'cause... i love!
  What does not kill me makes me stronger!!!

 29. #88
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,660
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10

  Titulli: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...  pak gjume dua
   

 30. #89
  Etnoshqiptar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  SHQIPERIA ETNIKE
  Postime
  8,358
  Forca e Rrespektit
  1013

  Titulli: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...  Puthje?
  KOMBI MBI TĖ GJITHA

  Njė ditė pa buzėqeshje, ėshtė ditė e humbur!

  Mos mė quani kosovar, sepse unė sė pari dhe gjithmonė jam SHQIPTAR qė rastėsisht jeton nė Kosovė

 31. #90
  RDM33 fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i LeVoyageur
  Antarėsuar nė
  Jul 2011
  Vendodhja
  Me kembe te ngulura mire mbi......re :-)
  Postime
  7,157
  Forca e Rrespektit
  3318

  Titulli: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...

  ......


  nje mesazh ne nje shishe
  I live 'cause... i love!
  What does not kill me makes me stronger!!!

Faqja 3 nga 17 I parėI parė 12345678910111213 ... E FunditE Fundit

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Tema te Ngjashme

 1. Poshte meje vjen...? dhe me sjell...
  Nga Angel_Devil ne forum Arkiva
  Pergjigje: 1337
  Postimi i Fundit: 07-09-2013, 12:37

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •