Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 4 nga 17 I parėI parė 1234567891011121314 ... E FunditE Fundit
Duke shikuar rezultatet 91 ne 120 nga 509
 1. #1
  Themelues i Forumit fv Avatari i Angel_Devil
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Braila Romania
  Mosha
  35
  Postime
  15,427
  Forca e Rrespektit
  945

  Poshte meje vjen...? dhe me sjell...

  Loja funksionon keshtu antari ose me mire un do kerkoj 1 send kafshe frut etj dhe antari me poshte do me sjelli foton qe kam kerkuar dhe do bej 1 kerkese qe antari qe vjen pas tij tja sjelli

  un dua luleshtrylle
  Si mund te thuash qe ke jetuar , kur nuk ke nje histori per te treguar!!!

 2. #91
  Alis Volat Propriis fv Avatari i Legally_Sweet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  12,751
  Forca e Rrespektit
  8341

  Titulli: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...  Nje frappuccino...
  Be so beautiful, they can't take their hearts off you!

 3. #92
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,675
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10

  Titulli: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...  nje sufle se ngordha
   

 4. #93
  Alis Volat Propriis fv Avatari i Legally_Sweet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  12,751
  Forca e Rrespektit
  8341

  Titulli: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...

  Pupu sikur me qen me barre...na se s'te lem t'na ngordhesh ti
  Be so beautiful, they can't take their hearts off you!

 5. #94
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,675
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10

  Titulli: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...

  po ti cfare doje??? rrofsh se me ka rene sheqeri

  tani shkruaj cdo ti se editohemi ne te kundert
   

 6. #95
  Alis Volat Propriis fv Avatari i Legally_Sweet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  12,751
  Forca e Rrespektit
  8341

  Titulli: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...

  Une dua nje cope shendetli
  Be so beautiful, they can't take their hearts off you!

 7. #96
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,675
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10

  Titulli: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...  te befte mire


  une do doja nje GOME
   

 8. #97
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,218
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803

  Titulli: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...  Kete solla Mon,se di ne kishe fjalen per gome te tille..)

  Dua nje pamje mengjesi te fresket...
   

 9. #98
  plak gjufurrak fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  40
  Postime
  18,451
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  8322

  Titulli: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...

  Citim Origjinale Postuar nga NeVertiti Shfaq Poten

  Dua nje pamje mengjesi te fresket...


  Dua nje poezi vetanake nga postuesi i radhes.
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 10. #99
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,218
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803

  Titulli: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...

  kisha tmerrsisht deshire per nje laps dhe nje leter qe mos ta laget nga uji i detit ,
  kisha njemije horizonte krijimesh ,lart qe nga ret e bardha ne qiell qe piktoronin mozaike endrrash,e deri tek kaltersia e pafundme e deiti qe sodiste ngrohtesisht brigjet e tokes duke i perkdhelur,,e ne anen tjeter puthte qiellin me kaltersin e tij....


  (Shkruar nga dora Vetanake dje pasdite ahhahahaha)
  ja dhe i foto relaksuese,qe i shkon ..  Dua nje lindje dielli mengjesore ?

   

 11. #100
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Aver
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  8,144
  Forca e Rrespektit
  4408

  Titulli: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...  Dua 500 euro
   

 12. #101
  VIP fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Marla
  Antarėsuar nė
  Apr 2012
  Postime
  12,313
  Forca e Rrespektit
  5763

  Titulli: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...  Pak gje doja une

  500,000 Euro
  Keep your heels head, and standards high.

 13. #102
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Aver
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  8,144
  Forca e Rrespektit
  4408

  Titulli: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...

  E vetmja mundesi eshte nese martohesh me kete

   

 14. #103
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,218
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803

  Titulli: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...

  Aver ku ke pytjen ,cfare do te te sjellim eh .

  Dua nje frape ne i tavolin bregdete..!!
   

 15. #104
  Anėtar i ri fv Avatari i Suat
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  142
  Forca e Rrespektit
  5

  Titulli: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...

  qoko.jpg
  Attached Images Attached Images
   

 16. #105
  Etnoshqiptar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  SHQIPERIA ETNIKE
  Postime
  8,358
  Forca e Rrespektit
  1013

  Titulli: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...

  ja frapeja se kjo kaqanikasja nuk e solli:  Oj Kaqanikase, a nuk do sen ti a?

  Une dua nje hot kiss nga kjo siper
  Heren e fundit u redaktua nga Ylli-1; 14-08-2014 ne 15:44.
  KOMBI MBI TĖ GJITHA

  Njė ditė pa buzėqeshje, ėshtė ditė e humbur!

  Mos mė quani kosovar, sepse unė sė pari dhe gjithmonė jam SHQIPTAR qė rastėsisht jeton nė Kosovė

 17. #106
  plak gjufurrak fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  40
  Postime
  18,451
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  8322

  Titulli: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...

  Citim Origjinale Postuar nga Ylli-1 Shfaq Poten

  Une dua nje hot kiss nga kjo siper
  Ec e bjeri ne fije ne te shkretit se ke ka pas siper Ylli nje dite me pare

  Une du nje akullore, ama nga aso me kajmak qe i bente xhaxhi per merak

  O goca, o goca hapni moj gjoksin (po du me thene zemren) e kerkoni cfare tu doje shpirti se kete evre edhe ua mbushim deshiren
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 18. #107
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,218
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803

  Titulli: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...

  Citim Origjinale Postuar nga kitrra 123 Shfaq Poten
  Ec e bjeri ne fije ne te shkretit se ke ka pas siper Ylli nje dite me pare

  U
  ahhahahahahahahahahahahah ti kishe sjell cfare ka kerkuar antari jon i nderuar Ylli...

  Zgjidhe vete si te duash shijen..),,tani xhaxhi sdi ku eshte e kish mbyll dycanin vec kenaqu me keto,gjithe ato shije solla  Dua nje lendin me lule dele..)

   

 19. #108
  plak gjufurrak fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  40
  Postime
  18,451
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  8322

  Titulli: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...

  Citim Origjinale Postuar nga NeVertiti Shfaq Poten

  Zgjidhe vete si te duash shijen..),,tani xhaxhi sdi ku eshte e kish mbyll dycanin vec kenaqu me keto,gjithe ato shije solla


  Dua nje lendin me lule dele..)

  Ah cmke flladite me ato lajthi, kakao e fruta mali
  Na moj na e me kso lula dikur i thurja qobaneshes kurore une e i jepja uje me grushte nga kroi :p
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 20. #109
  Warrior Princess fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i princesha
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Ne Nje Enderr Te Embel...!!!
  Postime
  4,804
  Forca e Rrespektit
  4101

  Titulli: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...

  O kitrra po cfare deshiron, a u sosen deshirat  -Deshiro per te tjeret, ate qe deshiron per vete-Muhamedi a.s.

 21. #110
  Etnoshqiptar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  SHQIPERIA ETNIKE
  Postime
  8,358
  Forca e Rrespektit
  1013

  Titulli: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...

  Citim Origjinale Postuar nga kitrra 123 Shfaq Poten
  Ec e bjeri ne fije ne te shkretit se ke ka pas siper Ylli nje dite me pare
  O kitrra, kam harru edhe une ke e kisha siper ate nate hahhahhaa


  Dua nje lakror
  KOMBI MBI TĖ GJITHA

  Njė ditė pa buzėqeshje, ėshtė ditė e humbur!

  Mos mė quani kosovar, sepse unė sė pari dhe gjithmonė jam SHQIPTAR qė rastėsisht jeton nė Kosovė

 22. #111
  RDM33 fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i LeVoyageur
  Antarėsuar nė
  Jul 2011
  Vendodhja
  Me kembe te ngulura mire mbi......re :-)
  Postime
  7,157
  Forca e Rrespektit
  3318

  Titulli: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...
  Nje kafe turke ne Greqi desha une
  I live 'cause... i love!
  What does not kill me makes me stronger!!!

 23. #112
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,218
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803

  Titulli: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...

  Prit posten postare ta nis per Durres nje kafe Turke..hahahahaha
  Pertej shakas po ta sjell se kafet Eleniko quhen ketu,i kan tradit,,keta(miell e uij kuj i thone me shumic e sheqer )

  Te befte mire Udha..!!  Dua nje peisazh vjeshtore natyre..
   

 24. #113
  RDM33 fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i LeVoyageur
  Antarėsuar nė
  Jul 2011
  Vendodhja
  Me kembe te ngulura mire mbi......re :-)
  Postime
  7,157
  Forca e Rrespektit
  3318

  Titulli: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...

  Citim Origjinale Postuar nga NeVertiti Shfaq Poten
  Prit posten postare ta nis per Durres nje kafe Turke..hahahahaha
  Pertej shakas po ta sjell se kafet Eleniko quhen ketu,i kan tradit,,keta(miell e uij kuj i thone me shumic e sheqer )

  Te befte mire Udha..!!  Dua nje peisazh vjeshtore natyre..
  Une desha kafe TURKE ne Gerqi moj, jo ne Shqiperi, nejse flm dhe peizazhin po ja le dikujt tjeter te ta sjelle, jo per gje por te kam thene qe sme pelqejne themethashet
  I live 'cause... i love!
  What does not kill me makes me stronger!!!

 25. #114
  VIP fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i L0v3rM4n
  Antarėsuar nė
  Mar 2012
  Vendodhja
  Mi
  Mosha
  34
  Postime
  4,321
  Blog Entries
  10
  Forca e Rrespektit
  4612

  Titulli: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...  Nje bashkpunim, njeriu dhe kafsha
  ....::::::In the right direction....following my dreams::::::....
  =======================================

 26. #115
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  14,007
  Forca e Rrespektit
  905

  Titulli: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...

  https://www.noa.al/home/noa/public_ht...12/02/1144.jpg
  nje thenie te tij te preferuar nese mundet
   

 27. #116
  Alis Volat Propriis fv Avatari i Legally_Sweet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  12,751
  Forca e Rrespektit
  8341

  Titulli: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...  Nje kafe po mu pika tani...
  Be so beautiful, they can't take their hearts off you!

 28. #117

  Titulli: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...

  cik me vonese  cte doni sillni
  "Be Kind! For everyone you meet is fighting a harder battle you know nothing!" ~Plato~

 29. #118
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  14,007
  Forca e Rrespektit
  905

  Titulli: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...

   

 30. #119
  RDM33 fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i LeVoyageur
  Antarėsuar nė
  Jul 2011
  Vendodhja
  Me kembe te ngulura mire mbi......re :-)
  Postime
  7,157
  Forca e Rrespektit
  3318

  Titulli: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...

  Per (a)NORMALEN  Poshte meje vjen DM dhe me sjell kembet e veta, ose, ose vij une poshte teje ti shoh i cik kembet
  I live 'cause... i love!
  What does not kill me makes me stronger!!!

 31. #120
  Themelues i Forumit fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Arfenilla
  Antarėsuar nė
  Jun 2010
  Postime
  15,924
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  4591

  Titulli: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...

  Poshte meje vjen DM dhe me sjell kembet e veta, ose, ose vij une poshte teje ti shoh i cik kembet
  mir prite ti dm e ne po vazhdojm me temen...

  Du librin Mein Kampf
  Me ruaj brenda endrrave edhe kur ato thyhen...

Faqja 4 nga 17 I parėI parė 1234567891011121314 ... E FunditE Fundit

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Tema te Ngjashme

 1. Poshte meje vjen...? dhe me sjell...
  Nga Angel_Devil ne forum Arkiva
  Pergjigje: 1337
  Postimi i Fundit: 07-09-2013, 12:37

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •