Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 5 nga 17 I parėI parė 123456789101112131415 ... E FunditE Fundit
Duke shikuar rezultatet 121 ne 150 nga 509
 1. #1
  Themelues i Forumit fv Avatari i Angel_Devil
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Braila Romania
  Mosha
  35
  Postime
  15,427
  Forca e Rrespektit
  945

  Poshte meje vjen...? dhe me sjell...

  Loja funksionon keshtu antari ose me mire un do kerkoj 1 send kafshe frut etj dhe antari me poshte do me sjelli foton qe kam kerkuar dhe do bej 1 kerkese qe antari qe vjen pas tij tja sjelli

  un dua luleshtrylle
  Si mund te thuash qe ke jetuar , kur nuk ke nje histori per te treguar!!!

 2. #121
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i PiNkY
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Postime
  4,491
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  2995

  Titulli: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...




  Dua nje muzik pogonishteje
  (Æ`•.•“Æ) (Æ`•.•“Æ)
  *`•.ø(Æ`•.•“Æ)ø.•“ ♥
  ☆ ŗ ♥ `•.ø.•“ ♥ŗ ☆

 3. #122
  wish me well... fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i ZHIGO
  Antarėsuar nė
  Oct 2011
  Vendodhja
  Afrike
  Postime
  1,553
  Blog Entries
  19
  Forca e Rrespektit
  1098

  Titulli: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...



  opaaa , Pinkuuu .

  ē'tju doj zėmra sillni.
   

 4. #123
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i PiNkY
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Postime
  4,491
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  2995

  Titulli: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...

  Te lumshin duart se me kenaqe dhe pse nuk ish pogonishte

  Kafen e pare e ke pi me siguri , kjo eshte me e mire se e para , na befte mire



  dua sarma
  (Æ`•.•“Æ) (Æ`•.•“Æ)
  *`•.ø(Æ`•.•“Æ)ø.•“ ♥
  ☆ ŗ ♥ `•.ø.•“ ♥ŗ ☆

 5. #124
  Banned fv
  Antarėsuar nė
  Mar 2009
  Postime
  6,312
  Forca e Rrespektit
  4847

  Titulli: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...

  Un jam nga Berati dhe i themi japrak o maloke dibre


  Nje gote vere te kuqe
  Mos qesh se u rrėzova, por qaj se po ngrihem

 6. #125
  VIP fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Marla
  Antarėsuar nė
  Apr 2012
  Postime
  12,313
  Forca e Rrespektit
  5763

  Titulli: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...



  Une dua moblan
  Keep your heels head, and standards high.

 7. #126
  Anėtar i Nderuar fv
  Antarėsuar nė
  Feb 2010
  Postime
  4,504
  Forca e Rrespektit
  2881

  Titulli: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...



  Kujdes se mund te te shpertheje ne goje ...

  Nuk kam pretendime ca t vij per mbare, vetem te jet materie
  " Cfare eshte nje mik ?... Eshte nje individ me te cilin keni guxim te jeni vetvetja..."

 8. #127
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i PiNkY
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Postime
  4,491
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  2995

  Titulli: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...

  Citim Origjinale Postuar nga cent Shfaq Poten
  Un jam nga Berati dhe i themi japrak o maloke dibre


  Nje gote vere te kuqe
  Ma deshte xhani me flet hardhie jo koklakre , po ti rofsh mjam mjam
  (Æ`•.•“Æ) (Æ`•.•“Æ)
  *`•.ø(Æ`•.•“Æ)ø.•“ ♥
  ☆ ŗ ♥ `•.ø.•“ ♥ŗ ☆

 9. #128
  Kaēanikasja fv Avatari i Kaqanikasja
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Vendodhja
  Kaēanik
  Postime
  114
  Forca e Rrespektit
  5

  Titulli: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...

  kaffet.jpg



  dua nje Cigare
  Jeta ėshtė pėr tu Jetuar, atėherė jetoje atė.....

 10. #129
  Anėtar i Nderuar fv
  Antarėsuar nė
  Feb 2010
  Postime
  4,504
  Forca e Rrespektit
  2881

  Titulli: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...

  Nuk lejohet duhani brenda ne forum... !

  Une dua te vije fullcolor girl tashi
  " Cfare eshte nje mik ?... Eshte nje individ me te cilin keni guxim te jeni vetvetja..."

 11. #130
  Anėtar i Nderuar fv
  Antarėsuar nė
  Feb 2010
  Postime
  4,504
  Forca e Rrespektit
  2881

  Titulli: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...

  Meqe DM nuk shkru dot se eshte blloku po ja coj une kto se e nimojne

  " Cfare eshte nje mik ?... Eshte nje individ me te cilin keni guxim te jeni vetvetja..."

 12. #131
  Stay Wild Moon Child 🌚 fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Ultraviolet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Vendodhja
  Torino
  Mosha
  29
  Postime
  7,199
  Blog Entries
  29
  Forca e Rrespektit
  5699

  Titulli: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...

  Poeto kjo vetem per ty ahaha


  un dua nje unikorn

  ☆ Chaos is an angel who fell in love with a demon. ☆

 13. #132
  RDM33 fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i LeVoyageur
  Antarėsuar nė
  Jul 2011
  Vendodhja
  Me kembe te ngulura mire mbi......re :-)
  Postime
  7,157
  Forca e Rrespektit
  3318

  Titulli: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...

  Ti merr unikornin kurse kete gocen ma ler mua


  Dua ndonje send ose cfaredoqofte qe sjell fat (mos me sillni gabele se ato i kam provu, ato te sjellin 40 dite mbare dhe 40 vjet mbapsht nga pas )
  I live 'cause... i love!
  What does not kill me makes me stronger!!!

 14. #133
  VIP fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Marla
  Antarėsuar nė
  Apr 2012
  Postime
  12,313
  Forca e Rrespektit
  5763

  Titulli: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...






  Nje aspirine doja une
  Keep your heels head, and standards high.

 15. #134
  Warrior Princess fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i princesha
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Ne Nje Enderr Te Embel...!!!
  Postime
  4,804
  Forca e Rrespektit
  4101

  Titulli: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...

  Urdhero merre nje...lek(sherim) tu beft....
  Dua nje Volvo



  -Deshiro per te tjeret, ate qe deshiron per vete-Muhamedi a.s.

 16. #135
  Themelues i Forumit fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Arfenilla
  Antarėsuar nė
  Jun 2010
  Postime
  15,924
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  4591

  Titulli: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...



  Dua nje buzqeshje
  Me ruaj brenda endrrave edhe kur ato thyhen...

 17. #136
  RDM33 fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i LeVoyageur
  Antarėsuar nė
  Jul 2011
  Vendodhja
  Me kembe te ngulura mire mbi......re :-)
  Postime
  7,157
  Forca e Rrespektit
  3318

  Titulli: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...





  Dua nje frut te stines, flm
  I live 'cause... i love!
  What does not kill me makes me stronger!!!

 18. #137
  Themelues i Forumit fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Arfenilla
  Antarėsuar nė
  Jun 2010
  Postime
  15,924
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  4591

  Titulli: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...

  Dua kafe me llokum!
  Me ruaj brenda endrrave edhe kur ato thyhen...

 19. #138
  RDM33 fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i LeVoyageur
  Antarėsuar nė
  Jul 2011
  Vendodhja
  Me kembe te ngulura mire mbi......re :-)
  Postime
  7,157
  Forca e Rrespektit
  3318

  Titulli: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...





  nje shishe vere te mire
  I live 'cause... i love!
  What does not kill me makes me stronger!!!

 20. #139
  Warrior Princess fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i princesha
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Ne Nje Enderr Te Embel...!!!
  Postime
  4,804
  Forca e Rrespektit
  4101

  Titulli: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...

  ska mvjen keq, nuk sherbej vere...mundet nje
  Dua nje mace....kotele



  -Deshiro per te tjeret, ate qe deshiron per vete-Muhamedi a.s.

 21. #140
  RDM33 fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i LeVoyageur
  Antarėsuar nė
  Jul 2011
  Vendodhja
  Me kembe te ngulura mire mbi......re :-)
  Postime
  7,157
  Forca e Rrespektit
  3318

  Titulli: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...



  Nje stratocaster (kitare)
  I live 'cause... i love!
  What does not kill me makes me stronger!!!

 22. #141
  Warrior Princess fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i princesha
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Ne Nje Enderr Te Embel...!!!
  Postime
  4,804
  Forca e Rrespektit
  4101

  Titulli: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...


  geshtenjaaaaa



  -Deshiro per te tjeret, ate qe deshiron per vete-Muhamedi a.s.

 23. #142
  RDM33 fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i LeVoyageur
  Antarėsuar nė
  Jul 2011
  Vendodhja
  Me kembe te ngulura mire mbi......re :-)
  Postime
  7,157
  Forca e Rrespektit
  3318

  Titulli: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...


  cocktail blue blazer


  PS-Ishalla ma jep ndonje tjeter se princesha nuk sherben alkool
  Heren e fundit u redaktua nga LeVoyageur; 01-12-2014 ne 22:35.
  I live 'cause... i love!
  What does not kill me makes me stronger!!!

 24. #143
  Warrior Princess fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i princesha
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Ne Nje Enderr Te Embel...!!!
  Postime
  4,804
  Forca e Rrespektit
  4101

  Titulli: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...

  ti si per inat e ben,ska alkool sonte,sidmos jo nga une...
  urdhero

  nje pasqyre



  -Deshiro per te tjeret, ate qe deshiron per vete-Muhamedi a.s.

 25. #144
  RDM33 fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i LeVoyageur
  Antarėsuar nė
  Jul 2011
  Vendodhja
  Me kembe te ngulura mire mbi......re :-)
  Postime
  7,157
  Forca e Rrespektit
  3318

  Titulli: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...

  Citim Origjinale Postuar nga princesha Shfaq Poten
  ti si per inat e ben,ska alkool sonte,sidmos jo nga une...
  urdhero

  nje pasqyre
  loooool
  e dija e shkrova vete me lart. flm per ujin


  Nje stilograf te vecante
  I live 'cause... i love!
  What does not kill me makes me stronger!!!

 26. #145
  Warrior Princess fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i princesha
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Ne Nje Enderr Te Embel...!!!
  Postime
  4,804
  Forca e Rrespektit
  4101

  Titulli: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...

  von e e lexova...sorry,mire qe e pash une,

  nje vend te mrekullueshem bregdetar.



  -Deshiro per te tjeret, ate qe deshiron per vete-Muhamedi a.s.

 27. #146
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Aver
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  8,144
  Forca e Rrespektit
  4408

  Titulli: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...



  Poshte meje ndonje bamires qe te me mesoj si ndryshohen ngjyrat e forumit.
   

 28. #147
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,660
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10

  Titulli: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...

  https://www.forumivirtual.com/forum.php?styleid=27


  Kliko ktu dhe kthehet ne mormal view
  Une sdua gje ..rrofsh
   

 29. #148
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Aver
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  8,144
  Forca e Rrespektit
  4408

  Titulli: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...

  Flm Monique

  Ju lutem. Nje dhurate modeste e meritoni...

  https://thumbs.dreamstime.com/x/pink-...d-10740589.jpg
   

 30. #149
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,188
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803

  Titulli: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...

  Aver ,,ke harruar me shpreh deshiren ahahha cfare do me te sjell..
  Po te sjell ca melomakaruna se jan tipike per Krishtelindje tip gurabie



  Dua nje pemtore me qershia te pjekura..)
   

 31. #150
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Aver
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  8,144
  Forca e Rrespektit
  4408

  Titulli: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...

  Me mire qe e paskam harru Nev. Me siguri do te kisha kerku me keq se gurabiat qe mi paske sjelle ti hahaha :p

  Duken yummy. Flm



  Dua bore
   

Faqja 5 nga 17 I parėI parė 123456789101112131415 ... E FunditE Fundit

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Tema te Ngjashme

 1. Poshte meje vjen...? dhe me sjell...
  Nga Angel_Devil ne forum Arkiva
  Pergjigje: 1337
  Postimi i Fundit: 07-09-2013, 12:37

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •