Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 7 nga 17 I parėI parė 12345678910111213141516 ... E FunditE Fundit
Duke shikuar rezultatet 181 ne 210 nga 509
 1. #1
  Themelues i Forumit fv Avatari i Angel_Devil
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Braila Romania
  Mosha
  35
  Postime
  15,427
  Forca e Rrespektit
  945

  Poshte meje vjen...? dhe me sjell...

  Loja funksionon keshtu antari ose me mire un do kerkoj 1 send kafshe frut etj dhe antari me poshte do me sjelli foton qe kam kerkuar dhe do bej 1 kerkese qe antari qe vjen pas tij tja sjelli

  un dua luleshtrylle
  Si mund te thuash qe ke jetuar , kur nuk ke nje histori per te treguar!!!

 2. #181
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Aver
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  8,144
  Forca e Rrespektit
  4408

  Titulli: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...  Sot e kemi kap me patriotizem

  E dua nje portret te Skenderbeut...
   

 3. #182
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,221
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803

  Titulli: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...
  Dua nje peme me lule qershie tashi hahaha
   

 4. #183
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Aver
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  8,144
  Forca e Rrespektit
  4408

  Titulli: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...

  Duaaa nje shishe Jagermeister...
   

 5. #184
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,221
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803

  Titulli: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...
  Dua nje shtepi ne fshat..
   

 6. #185
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Aver
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  8,144
  Forca e Rrespektit
  4408

  Titulli: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...  Uroj qe te pelqej kjo Nev

  Dua nje snowboard..
   

 7. #186
  RDM33 fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i LeVoyageur
  Antarėsuar nė
  Jul 2011
  Vendodhja
  Me kembe te ngulura mire mbi......re :-)
  Postime
  7,157
  Forca e Rrespektit
  3318

  Titulli: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...
  Dua liēi
  I live 'cause... i love!
  What does not kill me makes me stronger!!!

 8. #187
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,221
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803

  Titulli: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...

  Ceshte Lici?

  Dua buke misri me turshi..
   

 9. #188
  VIP fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Marla
  Antarėsuar nė
  Apr 2012
  Postime
  12,313
  Forca e Rrespektit
  5763

  Titulli: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...

  Dua dhe une lici
  Keep your heels head, and standards high.

 10. #189
  RDM33 fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i LeVoyageur
  Antarėsuar nė
  Jul 2011
  Vendodhja
  Me kembe te ngulura mire mbi......re :-)
  Postime
  7,157
  Forca e Rrespektit
  3318

  Titulli: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...

  Une desha per vete po ec mo, te befshin mire
  I live 'cause... i love!
  What does not kill me makes me stronger!!!

 11. #190
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Aver
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  8,144
  Forca e Rrespektit
  4408

  Titulli: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...

  Citim Origjinale Postuar nga NeVertiti Shfaq Poten
  Ceshte Lici?

  Dua buke misri me turshi..
  Dua Kate Upton.
  I walk slowly, but I never walk backward

 12. #191
  VIP fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Marla
  Antarėsuar nė
  Apr 2012
  Postime
  12,313
  Forca e Rrespektit
  5763

  Titulli: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...

  Lexova sikur e humbi femijen.

  Une pak gje dua.. 1 milion euro dhe 1 pistolete bereta 9 mm
  Keep your heels head, and standards high.

 13. #192
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Aver
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  8,144
  Forca e Rrespektit
  4408

  Titulli: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...

  Une ta solla bereten dhe masken, 1 milionshin fitoje vet.

  Kate Upton, natyrisht.
  I walk slowly, but I never walk backward

 14. #193
  VIP fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Marla
  Antarėsuar nė
  Apr 2012
  Postime
  12,313
  Forca e Rrespektit
  5763

  Titulli: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...

  Pffff 1 shemtaraqe para Marles Lol


  Bora bora duan une
  Keep your heels head, and standards high.

 15. #194
  RDM33 fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i LeVoyageur
  Antarėsuar nė
  Jul 2011
  Vendodhja
  Me kembe te ngulura mire mbi......re :-)
  Postime
  7,157
  Forca e Rrespektit
  3318

  Titulli: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...  Llave vullkanike dua une
  I live 'cause... i love!
  What does not kill me makes me stronger!!!

 16. #195
  βeℓℓe ā๓e fv Avatari i Love
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Vendodhja
  A jamais ą toi.. A jamais ą moi.. A jamais ą nous..!!
  Postime
  8,597
  Blog Entries
  26
  Forca e Rrespektit
  5059

  Titulli: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...  Nje Orkide..
  .................................................. .................................................. ...................... ღƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒღ The greatest show after the BigBang.... you, i & our baby ღƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒღ

 17. #196
  Dum spiro, spero くる fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i sweetzzinna
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
  Postime
  20,090
  Blog Entries
  53
  Forca e Rrespektit
  3110

  Titulli: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...
  Nje Morpho Bleu, ju lutem
  Think Pink! Say NO to breast cancer!

 18. #197
  Themelues i Forumit fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Arfenilla
  Antarėsuar nė
  Jun 2010
  Postime
  15,924
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  4591

  Titulli: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...  Dua akullore me pistaqi
  Me ruaj brenda endrrave edhe kur ato thyhen...

 19. #198
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i E3
  Antarėsuar nė
  Feb 2009
  Postime
  9,152
  Forca e Rrespektit
  2536

  Titulli: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...  Ata 2 individet qe mungojne ne apelin e mbledhjes forumore
  N3xT

 20. #199

  Titulli: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...

  Citim Origjinale Postuar nga E3 Shfaq Poten
  i Con ti se une skam fshese te madhe
  t'tan ktu i gjeta
  hajd hape quizzin
  Jo jo une po dorzohem per vete, Quizin ta gjejne te pandehurit qe kerkohen

  Nga une merre bllok e ta mbushesh me vizatime  kush vjen pas meje-Nje gote uje desha :p...
  "Be Kind! For everyone you meet is fighting a harder battle you know nothing!" ~Plato~

 21. #200
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i E3
  Antarėsuar nė
  Feb 2009
  Postime
  9,152
  Forca e Rrespektit
  2536

  Titulli: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...  2 kova me diell
  N3xT

 22. #201
  ♪♫Jč t'aimč mon ąmour♪♫ fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i SaD
  Antarėsuar nė
  Jul 2011
  Postime
  4,176
  Forca e Rrespektit
  2593

  Titulli: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...

  Je pa fat ska dill kurr ktu

  Du laknur?
  When you expect nothing and get everything, that's destiny.

 23. #202
  RDM33 fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i LeVoyageur
  Antarėsuar nė
  Jul 2011
  Vendodhja
  Me kembe te ngulura mire mbi......re :-)
  Postime
  7,157
  Forca e Rrespektit
  3318

  Titulli: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...  Tea for two desha une
  I live 'cause... i love!
  What does not kill me makes me stronger!!!

 24. #203

  Titulli: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...

  Kovat me diell

  Untitled-1.jpg

  caji

  "Be Kind! For everyone you meet is fighting a harder battle you know nothing!" ~Plato~

 25. #204
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,221
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803

  Titulli: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...

  Call te befte mire  Lev..e per ty.
  Nje pamje pranvere.
   

 26. #205
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i E3
  Antarėsuar nė
  Feb 2009
  Postime
  9,152
  Forca e Rrespektit
  2536

  Titulli: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...  nje petull
  N3xT

 27. #206

  Titulli: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...  qiqra ne hell doja
  "Be Kind! For everyone you meet is fighting a harder battle you know nothing!" ~Plato~

 28. #207
  VIP fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Marla
  Antarėsuar nė
  Apr 2012
  Postime
  12,313
  Forca e Rrespektit
  5763

  Titulli: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...

  Ja ku e ke, beji vete po deshe


  Dua qumesht dallendyshe
  Keep your heels head, and standards high.

 29. #208
  Anėtar i Nderuar fv
  Antarėsuar nė
  Feb 2010
  Postime
  4,504
  Forca e Rrespektit
  2881

  Titulli: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...

  Citim Origjinale Postuar nga Marla Shfaq Poten
  Ja ku e ke, beji vete po deshe


  Dua qumesht dallendyshe
  Ja ku e ke, mile vete...


  Nje dreke te mire peshku te eger...!
  " Cfare eshte nje mik ?... Eshte nje individ me te cilin keni guxim te jeni vetvetja..."

 30. #209
  RDM33 fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i LeVoyageur
  Antarėsuar nė
  Jul 2011
  Vendodhja
  Me kembe te ngulura mire mbi......re :-)
  Postime
  7,157
  Forca e Rrespektit
  3318

  Titulli: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...  Qumesht te fresket dhie desha une. Flm
  I live 'cause... i love!
  What does not kill me makes me stronger!!!

 31. #210
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,221
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803

  Titulli: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...  Dua nje cigare e nje gote raki
   

Faqja 7 nga 17 I parėI parė 12345678910111213141516 ... E FunditE Fundit

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Tema te Ngjashme

 1. Poshte meje vjen...? dhe me sjell...
  Nga Angel_Devil ne forum Arkiva
  Pergjigje: 1337
  Postimi i Fundit: 07-09-2013, 12:37

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •