Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 8 nga 17 I parėI parė 1234567891011121314151617 E FunditE Fundit
Duke shikuar rezultatet 211 ne 240 nga 509
 1. #1
  Themelues i Forumit fv Avatari i Angel_Devil
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Braila Romania
  Mosha
  35
  Postime
  15,427
  Forca e Rrespektit
  945

  Poshte meje vjen...? dhe me sjell...

  Loja funksionon keshtu antari ose me mire un do kerkoj 1 send kafshe frut etj dhe antari me poshte do me sjelli foton qe kam kerkuar dhe do bej 1 kerkese qe antari qe vjen pas tij tja sjelli

  un dua luleshtrylle
  Si mund te thuash qe ke jetuar , kur nuk ke nje histori per te treguar!!!

 2. #211
  RDM33 fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i LeVoyageur
  Antarėsuar nė
  Jul 2011
  Vendodhja
  Me kembe te ngulura mire mbi......re :-)
  Postime
  7,157
  Forca e Rrespektit
  3318

  Titulli: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...

  Dy gota Nev` , nje per mua, nje per ty
  Karkalec dhe ostrike krudo
  flm
  I live 'cause... i love!
  What does not kill me makes me stronger!!!

 3. #212
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,222
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803

  Titulli: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...

  Lev karkalecet gjeta vec ,ate tjetren heres tjeter  Dua nje sallat me fruta deti per ketu ..e nje oktapod ta gjalle,ta marr me vete ta gatuaj shpi
   

 4. #213
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,676
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10

  Titulli: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...

  Kerkoke shume
  une nje poeme dua per kete kohen me shi!
   

 5. #214

  Titulli: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...

  Cfare do qe te duash..
  Mjafton vetem ta ruash
  Nuk kam frymezim sot..
  Po per ty do e shkruaj dhe nje bote!

  Shiu te fut ne nje bote..
  ne ate dritare duke u perlot!
  Duhet vetem te mendosh per ate qe do...
  Se cdo gje tjeter vjen e shko!
  Go to hell!

 6. #215

  Titulli: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...

  Du nje formule qe te ul tempraturen se po shkrihem!!
  Go to hell!

 7. #216
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i E3
  Antarėsuar nė
  Feb 2009
  Postime
  9,152
  Forca e Rrespektit
  2536

  Titulli: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...

  Mqs ketej spaska ardh ende fshesa...
  Nje foto live nga ku ndodheni
  N3xT

 8. #217
  C'est la vie. fv Avatari i Didi
  Antarėsuar nė
  Nov 2008
  Postime
  9,611
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  5210

  Titulli: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...

  Ja ketu  Nje pije freskuese te lutem!
  "Io non sarņ mai nessuno,
  ma nessuno sarą mai come me."

 9. #218
  Anėtar i ri fv
  Antarėsuar nė
  Apr 2015
  Vendodhja
  Tirana
  Mosha
  37
  Postime
  210
  Forca e Rrespektit
  4

  Titulli: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...

  Mona

  dhe me sjell nje puthje
  The Wiccan Kiss is Fivefold feet, Knees, Womb, Breasts, Lips - Blessed be.

 10. #219
  Themelues i Forumit fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Arfenilla
  Antarėsuar nė
  Jun 2010
  Postime
  15,924
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  4591

  Titulli: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...

  per ty didi me shum se nje pije :)

  Nje parfum vanilla
  Me ruaj brenda endrrave edhe kur ato thyhen...

 11. #220
  Anėtar i ri fv
  Antarėsuar nė
  Apr 2015
  Vendodhja
  Tirana
  Mosha
  37
  Postime
  210
  Forca e Rrespektit
  4

  Titulli: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...

  ah moj arfenila qe sme le monen te me jepte nje puthje por me erdhe ti duke me perkedhel didin

  pas meje vjen prap mona se e kam sh xhan
  The Wiccan Kiss is Fivefold feet, Knees, Womb, Breasts, Lips - Blessed be.

 12. #221
  C'est la vie. fv Avatari i Didi
  Antarėsuar nė
  Nov 2008
  Postime
  9,611
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  5210

  Titulli: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...
  Mire eshte ky?

  Me sille nje uje (se e kam lene kolen )
  "Io non sarņ mai nessuno,
  ma nessuno sarą mai come me."

 13. #222
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i C3nI
  Antarėsuar nė
  Jun 2013
  Postime
  3,169
  Forca e Rrespektit
  1357

  Titulli: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...

  Didi per ty :


  images.jpg


  Nje chokollad ?
  87654321

 14. #223
  Themelues i Forumit fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Arfenilla
  Antarėsuar nė
  Jun 2010
  Postime
  15,924
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  4591

  Titulli: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...  Dua kumbulla jeshile
  Me ruaj brenda endrrave edhe kur ato thyhen...

 15. #224
  C'est la vie. fv Avatari i Didi
  Antarėsuar nė
  Nov 2008
  Postime
  9,611
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  5210

  Titulli: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...

  Citim Origjinale Postuar nga Arfenilla Shfaq Poten
  jo aspak po me sjell ti kumbullat jeshile me krip apo harrove qe 3 vjet ti kerkoj ato dreq kumbulla dhe kot.


  Mezi gjeta pemen Arf. Ngopu tashi.

  Cen leri zemrat, ha keto e mos u anko.


  Dua prap uje
  "Io non sarņ mai nessuno,
  ma nessuno sarą mai come me."

 16. #225
  Themelues i Forumit fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Arfenilla
  Antarėsuar nė
  Jun 2010
  Postime
  15,924
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  4591

  Titulli: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...

  ajde mo shyqyr me ne fund se solle nje gje te duhur

  o didi po ti krip ke ngren se pin aqe shum uji


  dua nektarina...
  Me ruaj brenda endrrave edhe kur ato thyhen...

 17. #226
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,676
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10

  Titulli: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...  ta sjell Mona Monen me

  une dua dicka qe buzeqesh
   

 18. #227
  RDM33 fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i LeVoyageur
  Antarėsuar nė
  Jul 2011
  Vendodhja
  Me kembe te ngulura mire mbi......re :-)
  Postime
  7,157
  Forca e Rrespektit
  3318

  Titulli: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...  Une dua pak qetesi, pak dashuri
  I live 'cause... i love!
  What does not kill me makes me stronger!!!

 19. #228
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,676
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10

  Titulli: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...

  WTF.....

  Dashuri e qetesi per ty  nje kafe....dua une
   

 20. #229
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,222
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803

  Titulli: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...

  hahahahaha Mon e Lev qenkeni ngrit sot krejt dashuri

  Mon per ty kjo..  Dua nje piktur ekspresive,plot ngjyra.
   

 21. #230
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,676
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10

  Titulli: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...  dicka te bukur.....
   

 22. #231

  Titulli: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...

  Na...

  Go to hell!

 23. #232
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,222
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803

  Titulli: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...

  Mon..)  Pamje fshati..
   

 24. #233
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,676
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10

  Titulli: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...

  kujdes


  dua nje ...nje...hmmmmmmmm...mmmmmmmm nje orchide
   

 25. #234

  Titulli: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...  Un du nje buzqeshje!
  Go to hell!

 26. #235
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,676
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10

  Titulli: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...


  ose  Akullore dua
   

 27. #236

  Titulli: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...  Du ket Moniquen!
  Go to hell!

 28. #237
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,676
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10

  Titulli: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...


  merre

  dua lule....cme ka kap me lulet se di
   

 29. #238

  Titulli: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...


  Shko ke kaleshi ti...

  Un du nej bjonde natyrale
  Go to hell!

 30. #239
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,676
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10

  Titulli: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...  merre ser ka hup edhe rrugen kjo


  une dua....nje korona se marova
   

 31. #240

  Titulli: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...


  Ku ma gjete ate ... ksaj corones ja hongra un limonin

  Du... du... 1 pjesht te rrujtme
  Go to hell!

Faqja 8 nga 17 I parėI parė 1234567891011121314151617 E FunditE Fundit

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Tema te Ngjashme

 1. Poshte meje vjen...? dhe me sjell...
  Nga Angel_Devil ne forum Arkiva
  Pergjigje: 1337
  Postimi i Fundit: 07-09-2013, 12:37

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •