Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 9 nga 17 I parėI parė 1234567891011121314151617 E FunditE Fundit
Duke shikuar rezultatet 241 ne 270 nga 509
 1. #1
  Themelues i Forumit fv Avatari i Angel_Devil
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Braila Romania
  Mosha
  35
  Postime
  15,427
  Forca e Rrespektit
  945

  Poshte meje vjen...? dhe me sjell...

  Loja funksionon keshtu antari ose me mire un do kerkoj 1 send kafshe frut etj dhe antari me poshte do me sjelli foton qe kam kerkuar dhe do bej 1 kerkese qe antari qe vjen pas tij tja sjelli

  un dua luleshtrylle
  Si mund te thuash qe ke jetuar , kur nuk ke nje histori per te treguar!!!

 2. #241
  RDM33 fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i LeVoyageur
  Antarėsuar nė
  Jul 2011
  Vendodhja
  Me kembe te ngulura mire mbi......re :-)
  Postime
  7,157
  Forca e Rrespektit
  3318

  Titulli: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...

  Ja ku e ke, na edhe briskun, taksirat ta rrush vete  nje tai masazh du une
  I live 'cause... i love!
  What does not kill me makes me stronger!!!

 3. #242
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i E3
  Antarėsuar nė
  Feb 2009
  Postime
  9,152
  Forca e Rrespektit
  2536

  Titulli: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...  3 qershi
  N3xT

 4. #243
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,195
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803

  Titulli: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...  dua nje pamje deti ne mengjes..
   

 5. #244

  Titulli: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...  Dua nje buzeqeshje natyrale nga nje femer
  Go to hell!

 6. #245
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,195
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803

  Titulli: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...  dua nje peme ulliri...
   

 7. #246

  Titulli: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...  Dua nje pamje nga oqeani!
  Go to hell!

 8. #247
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,195
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803

  Titulli: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...  dua nje femer ne nje ferm...
   

 9. #248

  Titulli: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...  Dua nje pjeshk!
  Go to hell!

 10. #249
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,195
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803

  Titulli: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...  nje pikture..
   

 11. #250

  Titulli: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...  Dua nje shprehje filozofike qe lidhet me dashurin!
  Go to hell!

 12. #251
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,195
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803

  Titulli: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...

  Dashuria eshte verbim kur vendoset para arsyes."
  cit;

  nje kopsht me qep te njoma..
   

 13. #252

  Titulli: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...  Lazanja du...
  Go to hell!

 14. #253
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,195
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803

  Titulli: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...  Nje pikture ekspresive..
   

 15. #254
  VIP fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i L0v3rM4n
  Antarėsuar nė
  Mar 2012
  Vendodhja
  Mi
  Mosha
  34
  Postime
  4,321
  Blog Entries
  10
  Forca e Rrespektit
  4612

  Titulli: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...

  Citim Origjinale Postuar nga NeVertiti Shfaq Poten


  Nje pikture ekspresive..
  He ngele pa fjale hahaha se kuptoj nga doli kjo me kurriz jashte

  Nje dopjo uje me akull
  ....::::::In the right direction....following my dreams::::::....
  =======================================

 16. #255
  Anėtar i ri fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i FaithfulSmile
  Antarėsuar nė
  Oct 2013
  Postime
  442
  Forca e Rrespektit
  382

  Titulli: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...  Buke misri !
   

 17. #256
  VIP fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i L0v3rM4n
  Antarėsuar nė
  Mar 2012
  Vendodhja
  Mi
  Mosha
  34
  Postime
  4,321
  Blog Entries
  10
  Forca e Rrespektit
  4612

  Titulli: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...

  martini me nje ylli
  ....::::::In the right direction....following my dreams::::::....
  =======================================

 18. #257
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,195
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803

  Titulli: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...

  Citim Origjinale Postuar nga L0v3rM4n Shfaq Poten  He ngele pa fjale hahaha se kuptoj nga doli kjo me kurriz jashte

  Nje dopjo uje me akull
  ahahahha uauuuu so hot L_M .por ama jo piktura ekspresive qe kerkova une )  Pamje mengjesore me ves..
   

 19. #258
  Alis Volat Propriis fv Avatari i Legally_Sweet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  12,745
  Forca e Rrespektit
  8341

  Titulli: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...  Nje smoothie...
  Be so beautiful, they can't take their hearts off you!

 20. #259

  Titulli: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...  Pak diell
  "Be Kind! For everyone you meet is fighting a harder battle you know nothing!" ~Plato~

 21. #260

  Titulli: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...


  Me pak se kaq...

  Nje keng relaksuese..
  Go to hell!

 22. #261
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,195
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803

  Titulli: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...

  Merre Devil kete gliken, te solla greqisht ka ritem relaksues..meqe po degjoj dhe vete tani.  Nje caj me kamomil..
   

 23. #262
  Anėtar i ri fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i FaithfulSmile
  Antarėsuar nė
  Oct 2013
  Postime
  442
  Forca e Rrespektit
  382

  Titulli: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...  Nje loje te bukur per ne ipad
   

 24. #263
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  9,127
  Forca e Rrespektit
  5070

  Titulli: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...

  Clouds_00.jpg

  nje buzeqeshje.
   

 25. #264
  Moderatorė fv Avatari i Hartini
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Postime
  5,853
  Forca e Rrespektit
  2677

  Titulli: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...

   

 26. #265
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  9,127
  Forca e Rrespektit
  5070
   

 27. #266
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  13,978
  Forca e Rrespektit
  904

  Titulli: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...

  Lindur femer  Nje thenie
   

 28. #267
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  9,127
  Forca e Rrespektit
  5070

  Titulli: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...

  duhet te jete e jashtezakonsheme te gjendesh per rastesi e te mbahesh per zgjedhje.

  nje titull libri qe ju ka lene mbrese (meqense e kam lexuar ate me lart )
   

 29. #268
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  13,978
  Forca e Rrespektit
  904

  Titulli: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...

  18682874.jpg
  Kam lexu e te tjera, por smu kujtua asnje titull
  Nje foto qe tpelqen me shum
   

 30. #269
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  9,127
  Forca e Rrespektit
  5070

  Titulli: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...

  20130602_170432.jpg me jep te njejten qetesi qe ma ka dhene kur e kam bere...
  nje keshille..
   

 31. #270
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  13,978
  Forca e Rrespektit
  904

  Titulli: Poshte meje vjen...? dhe me sjell...

  Mos ju beso meshkujve, te gjith Tradhetojn
  Nje sugjerim per avatar?
   

Faqja 9 nga 17 I parėI parė 1234567891011121314151617 E FunditE Fundit

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Tema te Ngjashme

 1. Poshte meje vjen...? dhe me sjell...
  Nga Angel_Devil ne forum Arkiva
  Pergjigje: 1337
  Postimi i Fundit: 07-09-2013, 12:37

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •