Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 13 nga 25 I parėI parė ... 34567891011121314151617181920212223 ... E FunditE Fundit
Duke shikuar rezultatet 361 ne 390 nga 728
 1. #1
  VIP fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Marla
  Antarėsuar nė
  Apr 2012
  Postime
  12,310
  Forca e Rrespektit
  5763

  Pyetje pergjigje te ndryshme..

  Ceshte altruizimi per ju?
   

 2. #361
  Lugdunum fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Delirium
  Antarėsuar nė
  Aug 2013
  Vendodhja
  Luganville
  Postime
  4,351
  Forca e Rrespektit
  1376
  Nuk kemi dimer ne ktej

  Bie shume bore aty ku jetoni ju ? :O
  Les petits ruisseaux font les grandes rivičres.

 3. #362
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  5,841
  Forca e Rrespektit
  529
  Kam shku n'mal e kam bo dru sa per di dimra… kam bo ene japrak, ene pasterma etj etj… ec bujrum …

  Sa libra ke lexuar kete muaj?
  Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

 4. #363
  Lugdunum fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Delirium
  Antarėsuar nė
  Aug 2013
  Vendodhja
  Luganville
  Postime
  4,351
  Forca e Rrespektit
  1376
  Asnji

  Sa libra ke afersisht ne biblioteken tuaj ?
  Les petits ruisseaux font les grandes rivičres.

 5. #364
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  5,841
  Forca e Rrespektit
  529
  Ketu kam gati 200, libra shkolle libra zanati e libra per te lexuar. Ne Albania kam rreth 780 plus veprat e xhaxhi Enverit.

  Cfare sheh tek nje femer/mashkull kur takohesh per here te pare?
  Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

 6. #365
  Stay Wild Moon Child 🌚 fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Ultraviolet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Vendodhja
  Torino
  Mosha
  29
  Postime
  7,199
  Blog Entries
  29
  Forca e Rrespektit
  5699
  Tek ferma veshjen
  Format
  Dhe fokuzohem tek menyra se si flet.
  Tek mashkulli floket dhe se sa i rregullt eshte ne veshje... tatuazhet fiksim

  Pranon te kundershtohesh kur e din se ke te drejt?

  ☆ Chaos is an angel who fell in love with a demon. ☆

 7. #366
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  11,233
  Forca e Rrespektit
  3404
  Pse jo,cdo njeri ka te drejte te shprehi mendimin e tij,qofte dhe gabim.

  U zgjuat?
  ____Nichts ist unmöglich____

  https://youtu.be/PEhjphZ6T9o  🐾

 8. #367
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  39,692
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  11797
  ehe.
  po ju? hahahahahha
   

 9. #368
  Lugdunum fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Delirium
  Antarėsuar nė
  Aug 2013
  Vendodhja
  Luganville
  Postime
  4,351
  Forca e Rrespektit
  1376
  Sapo

  Do na qerasi njeri me ndonje kafe ?
  Les petits ruisseaux font les grandes rivičres.

 10. #369
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  11,233
  Forca e Rrespektit
  3404
  Po,edhe raki po deshe

  Pine pije alkolike?
  ____Nichts ist unmöglich____

  https://youtu.be/PEhjphZ6T9o  🐾

 11. #370
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  39,692
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  11797
  Jo. Martini pi nga pak,sdi nese hyne tek pijet alkolike ama.

  Cfare ore e hani dreken zakonisht?
   

 12. #371
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  11,233
  Forca e Rrespektit
  3404
  12 e ca.
  Di te gatuash japrake?
  ____Nichts ist unmöglich____

  https://youtu.be/PEhjphZ6T9o  🐾

 13. #372
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  39,692
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  11797
  jo.

  a dini te gatuani ndopak ju?
   

 14. #373
  Lugdunum fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Delirium
  Antarėsuar nė
  Aug 2013
  Vendodhja
  Luganville
  Postime
  4,351
  Forca e Rrespektit
  1376
  Ehe

  A kishte debat ne Tv Greke per vrasjen e kacifas ?
  Les petits ruisseaux font les grandes rivičres.

 15. #374
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  39,692
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  11797
  Po boll,Hero e kane bere disa rryma nacionaliste ketu.

  Dy gjera qe vlersoni tek nje karakter jane?
   

 16. #375
  Lugdunum fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Delirium
  Antarėsuar nė
  Aug 2013
  Vendodhja
  Luganville
  Postime
  4,351
  Forca e Rrespektit
  1376
  Sinqeriteti dhe thjeshtesia

  Ku do e kaloni vitin e ri ?
  Les petits ruisseaux font les grandes rivičres.

 17. #376
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  39,692
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  11797
  Ne Athine me familjen time.

  Po ju?
   

 18. #377
  Lugdunum fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Delirium
  Antarėsuar nė
  Aug 2013
  Vendodhja
  Luganville
  Postime
  4,351
  Forca e Rrespektit
  1376
  Se kam planifikuar akoma Nev .

  Cne kaq qetsi knej ?
  Les petits ruisseaux font les grandes rivičres.

 19. #378
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  11,233
  Forca e Rrespektit
  3404
  Kane rene ne gjumin e drekes
  Flene ne dreke ti?
  ____Nichts ist unmöglich____

  https://youtu.be/PEhjphZ6T9o  🐾

 20. #379
  Lugdunum fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Delirium
  Antarėsuar nė
  Aug 2013
  Vendodhja
  Luganville
  Postime
  4,351
  Forca e Rrespektit
  1376
  Jo Abis
  Mbani kafshe ne shtepi ?
  Les petits ruisseaux font les grandes rivičres.

 21. #380
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  5,841
  Forca e Rrespektit
  529
  ore sec eshte nje mize qe sillet verdalle shtepise ka nja dy dite….

  Quhet kafshe shtepie kjo?
  Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

 22. #381
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  39,692
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  11797
  jo quhet buall.

  si keni kalu kto kohe?
   

 23. #382
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  5,841
  Forca e Rrespektit
  529
  mire shume

  Quhet shume mire?
  Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

 24. #383
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  39,692
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  11797
  quhet e shquhet .

  A bone vrap sot?
   

 25. #384
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  5,841
  Forca e Rrespektit
  529
  bona qi cke me te….

  A do vic e ti te vraposemi?
  Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

 26. #385
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  39,692
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  11797
  Do vi vraposemi e te hekurosemi

  a ta marrim e pjeshken tjeter qii ka ik Selanik? hahahahahah
   

 27. #386
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  5,841
  Forca e Rrespektit
  529
  Lene pjeshken se do pjeshkezohet me Rean ose me ke ti dale para,,, ja kam dhene lejen me pash se I here ne vit del ne griqi>

  A thua do beje antimiting pjeshka ne selanik per intat te grikve?
  Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

 28. #387
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  39,692
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  11797
  Besoj do jete vesh me te kuqe. Dhe sapo te zbresi do therrasi Rean ti mbaje flamurin . ahhahahahahahaha

  a ke shkruar ndonjehere poezi?
   

 29. #388
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  5,841
  Forca e Rrespektit
  529
  sa here qi eksitonjem...

  Sha ke bo mir sha ke bo?
  Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

 30. #389
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  39,692
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  11797
  Mire ,tu u rrit si lule vjeshte.

  a te pelqejne lulet e vjeshtes?
   

 31. #390
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  11,233
  Forca e Rrespektit
  3404
  Vjeshta ne teresi me pelqen,e kjo Vjeshta sivjet,super

  Te frymezon Vjeshta?
  ____Nichts ist unmöglich____

  https://youtu.be/PEhjphZ6T9o  🐾

Faqja 13 nga 25 I parėI parė ... 34567891011121314151617181920212223 ... E FunditE Fundit

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •