Shqiptar te Bashkuar
android
Thanks Thanks:  0
Dislikes Dislikes:  0
Faqja 2 nga 3 I parėI parė 123 E FunditE Fundit
Duke shikuar rezultatet 31 ne 60 nga 83
 1. #1
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Snow Hristina
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  ne djall ska cte te duhet ty
  Mosha
  32
  Postime
  3,722
  Forca e Rrespektit
  203

  Tė kundėrtėn e fjalės

  Ketu do thuhet nje fjale dhe tjetri do thote te kunderten
  dhe pastaj nje fjale tjeter me rradhe ... se kush thote te kunderten qe mendon ai pa dhene arsye pse si gjysh teke e tha ok ! loje te kendhsme pa citime e chit-chat

  p.sh. Puntor .. Dembel

  Po filloj un

  Larg
  Heren e fundit u redaktua nga Snow Hristina; 18-11-2011 ne 18:42.
  :lekund: Ndonjėherė njerėzit nuk duan tė dėgjojnė tė vėrtetėn,
  sepse ata nuk duan qe iluzionet e tyre tė shkatėrrohen.
  :lekund:

 2. #31
  plak gjufurrak fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  40
  Postime
  18,451
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  8322

  Titulli: Tė kundėrtėn e fjalės

  Shejtone

  Shi
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 3. #32
  fv Avatari i Xhexho
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Vendodhja
  Tirane
  Postime
  99
  Forca e Rrespektit
  4

  Titulli: Tė kundėrtėn e fjalės

  Diell

  Helm
   

 4. #33
  plak gjufurrak fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  40
  Postime
  18,451
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  8322

  Titulli: Tė kundėrtėn e fjalės

  Ilaq

  Sheqer
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 5. #34
  fv Avatari i Xhexho
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Vendodhja
  Tirane
  Postime
  99
  Forca e Rrespektit
  4

  Titulli: Tė kundėrtėn e fjalės

  Kripe
  Det
   

 6. #35
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,676
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10

  Titulli: Tė kundėrtėn e fjalės

  Mal

  majmun
   

 7. #36
  Anėtar Aktiv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Aguron
  Antarėsuar nė
  Jul 2015
  Postime
  724
  Forca e Rrespektit
  45

  Titulli: Tė kundėrtėn e fjalės

  derr

  Vdekje
   

 8. #37
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,676
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10

  Titulli: Tė kundėrtėn e fjalės

  shpetim

  bumerang
   

 9. #38
  Anėtar Aktiv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Aguron
  Antarėsuar nė
  Jul 2015
  Postime
  724
  Forca e Rrespektit
  45

  Titulli: Tė kundėrtėn e fjalės

  Rangebum

  Qiell
  Heren e fundit u redaktua nga Aguron; 11-09-2015 ne 09:56.
   

 10. #39
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,676
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10

  Titulli: Tė kundėrtėn e fjalės

  shesh...

  besh
   

 11. #40
  VIP fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i L0v3rM4n
  Antarėsuar nė
  Mar 2012
  Vendodhja
  Mi
  Mosha
  34
  Postime
  4,321
  Blog Entries
  10
  Forca e Rrespektit
  4612

  Titulli: Tė kundėrtėn e fjalės

  Shesh

  Vere
  ....::::::In the right direction....following my dreams::::::....
  =======================================

 12. #41
  C'est la vie. fv Avatari i Didi
  Antarėsuar nė
  Nov 2008
  Postime
  9,611
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  5210

  Titulli: Tė kundėrtėn e fjalės

  Raki

  Mjeker
  "Io non sarņ mai nessuno,
  ma nessuno sarą mai come me."

 13. #42

  Titulli: Tė kundėrtėn e fjalės

  qose mduket i thone , haha

  konspiracion
  "Be Kind! For everyone you meet is fighting a harder battle you know nothing!" ~Plato~

 14. #43
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  9,154
  Forca e Rrespektit
  5070

  Titulli: Tė kundėrtėn e fjalės

  trasparence ..

  poligot
   

 15. #44
  C'est la vie. fv Avatari i Didi
  Antarėsuar nė
  Nov 2008
  Postime
  9,611
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  5210
  Monoglot (ne thuhet dhe shqip)


  Mahnitese.
  "Io non sarņ mai nessuno,
  ma nessuno sarą mai come me."

 16. #45
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Rildi.s
  Antarėsuar nė
  Aug 2017
  Postime
  1,176
  Forca e Rrespektit
  346
  Zhgėnjyese
  Parim
   

 17. #46
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  9,154
  Forca e Rrespektit
  5070
  prapambetje ( me e pershtatura sipas meje)
  romantik....
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

 18. #47
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  14,014
  Forca e Rrespektit
  905
  Egoist/e(mu duk e pershtatshme)

  Dashuri....
   

 19. #48
  ђєค๔ђยภtєг fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Hard Styler
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  вσяα вσяα
  Postime
  4,847
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  1293
  Urrejtje?

  Adhurim
  Ļŀvē FяÉỂ...đįČ ρяǾŭĐ...HåVé ךּŨמ...ŽĹĄצּ ĺÕטŠ

  If your MIND isn't OPEN ,
  Keep Your MOUTH shut TOO.
  Sue Grafton

 20. #49
  Anėtar Aktiv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Edisongen
  Antarėsuar nė
  Nov 2016
  Postime
  607
  Forca e Rrespektit
  246
  Neveri

  Shqiptar
   

 21. #50
  C'est la vie. fv Avatari i Didi
  Antarėsuar nė
  Nov 2008
  Postime
  9,611
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  5210
  Antishqiptar.


  Mbjellje
  "Io non sarņ mai nessuno,
  ma nessuno sarą mai come me."

 22. #51
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  6,676
  Forca e Rrespektit
  615
  Korrje

  Derrase
   

 23. #52
  Anėtar i ri fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i frozen
  Antarėsuar nė
  Jan 2018
  Vendodhja
  Tirane
  Mosha
  24
  Postime
  432
  Forca e Rrespektit
  166
  Derrase
  Eserrad

  forum
   

 24. #53
  Super Moderator fv Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  11,810
  Forca e Rrespektit
  3405
  E kunderta,jo mbrapsh

  Jo forum

  Dije...


  🦂  🐾

 25. #54
  Anėtar i ri fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i frozen
  Antarėsuar nė
  Jan 2018
  Vendodhja
  Tirane
  Mosha
  24
  Postime
  432
  Forca e Rrespektit
  166
  aaaaa epo shyqyr qe ma spjegove

  i paditur

  normal
   

 26. #55
  C'est la vie. fv Avatari i Didi
  Antarėsuar nė
  Nov 2008
  Postime
  9,611
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  5210
  Anormal.

  Ndricim
  "Io non sarņ mai nessuno,
  ma nessuno sarą mai come me."

 27. #56
  Super Moderator fv Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  11,810
  Forca e Rrespektit
  3405
  Erresire.

  Televizion..


  🦂  🐾

 28. #57
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  14,014
  Forca e Rrespektit
  905
  Kompjuter

  Femer...
   

 29. #58
  C'est la vie. fv Avatari i Didi
  Antarėsuar nė
  Nov 2008
  Postime
  9,611
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  5210
  Citim Origjinale Postuar nga Jetmira Shfaq Poten
  Kompjuter

  Femer...
  E sakta eshte Radio.

  - Mashkull.


  Shkruaj
  "Io non sarņ mai nessuno,
  ma nessuno sarą mai come me."

 30. #59
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  6,676
  Forca e Rrespektit
  615
  Fshij.....

  Megaloman
   

 31. #60
  C'est la vie. fv Avatari i Didi
  Antarėsuar nė
  Nov 2008
  Postime
  9,611
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  5210
  Ndonje fjale shqip dhe jo keto huazimet sdo ishte keq.
  "Io non sarņ mai nessuno,
  ma nessuno sarą mai come me."

Faqja 2 nga 3 I parėI parė 123 E FunditE Fundit

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Tema te Ngjashme

 1. Loje me shkronjen e fundit te fjales
  Nga Jeta ne forum Arkiva
  Pergjigje: 14613
  Postimi i Fundit: 14-01-2018, 22:24
 2. Pergjigje: 12
  Postimi i Fundit: 27-01-2016, 07:55
 3. Origjina e fjalės Pellazg
  Nga NeVertiti ne forum Historia
  Pergjigje: 0
  Postimi i Fundit: 20-01-2015, 17:07
 4. Te jetosh ne te kunderten
  Nga TIGRI ne forum Tė ndryshme
  Pergjigje: 11
  Postimi i Fundit: 17-06-2011, 11:00

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •