Shqiptar te Bashkuar
android
Duke shikuar rezultatet 1 ne 11 nga 11
 1. #1

  Thenie vs Thenie.
  Nje loje asgje me shume, kush kapercen limitin ja di vete peshen fjales.

  Loja eshte keshtu nese doni ta luani. Gjej nje thenie per Femrat hudhe ketu, Gjeni nje Thenie per meshkujt hudhe ketu. Te shohim kush do fitoje.
  Thone qe grave su mbyllet goja por une do e provoj.


  Kenga eshte per qejfin tim dhe tuajin shijojeni.

  Heren e fundit u redaktua nga ✧Ṃ!ṨҬ!Ḱ✧; 05-03-2018 ne 21:10.
   

 2. #2
  Femra dhe mashkulli kane detyra te ndryshme, por kane dhe dicka te perbashket? Ti shkaktojne dhimbje njeri tjetrit ne jete.
   

 3. #3
  Grate shqetesohen per gjerat qe meshkujt harrojne, ndersa meshkujt per ato gjera qe grate mbajne mend!
  Grate piqen me shpejt se meshkujt
  Truri grave eshte multitasking dhe telat bejne mase ne cdo second. Ndersa burrat shumicen e kohes qendojne ne pjesen e trurit ku eshte "Nothing Box"

  kaq per tani
  "Be Kind! For everyone you meet is fighting a harder battle you know nothing!" ~Plato~

 4. #4
  Ende skam njohur nje femer te vleresoje virtytin me shume se bukurine e saj.!
   

 5. #5
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,188
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Nje mashkull qe njeh mire femren, nuk flet shume kurre rreth saj.
   

 6. #6
  >> KS- AL. etnike << fv Avatari i Violetta
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  7,506
  Forca e Rrespektit
  1514

  nese perher e ben te njejten gjė cfare ke ber deri tani, fiton perseri ashtu - te njejten.

  >> Mė pelqejnė njerėzit e bukur….... Pamja e tyre mė ėshtė komplet e parėndėsishme. <<  Mos ndrysho pėr tiu pelqyer tė tjerėve,
  ngase kush stė pėlqen kėshtu, nuk tė meriton as ashtu.
  Mua s`mė trondit fuqia-shkatėrruese e njė bombe,
  sa mė habit fuqia-eksplozuese e zemrave njerėzore pėr keq. //

  Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... dhe JO duke pritur.
  Maybe it's not happy end? Maybe it's about the Story....

 7. #7
  >> KS- AL. etnike << fv Avatari i Violetta
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  7,506
  Forca e Rrespektit
  1514
  Vetėm kur mendoj se kam mėsuar si tė jetoj, jeta ndryshon.

  - Hugh Prather

  >> Mė pelqejnė njerėzit e bukur….... Pamja e tyre mė ėshtė komplet e parėndėsishme. <<  Mos ndrysho pėr tiu pelqyer tė tjerėve,
  ngase kush stė pėlqen kėshtu, nuk tė meriton as ashtu.
  Mua s`mė trondit fuqia-shkatėrruese e njė bombe,
  sa mė habit fuqia-eksplozuese e zemrave njerėzore pėr keq. //

  Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... dhe JO duke pritur.
  Maybe it's not happy end? Maybe it's about the Story....

 8. #8
  >> KS- AL. etnike << fv Avatari i Violetta
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  7,506
  Forca e Rrespektit
  1514
  1000 : 1

  / njė mijė armiq jasht shtepisė janė mė tė mir sesa nje armik brenda shtepisė sonė...

  >> Mė pelqejnė njerėzit e bukur….... Pamja e tyre mė ėshtė komplet e parėndėsishme. <<  Mos ndrysho pėr tiu pelqyer tė tjerėve,
  ngase kush stė pėlqen kėshtu, nuk tė meriton as ashtu.
  Mua s`mė trondit fuqia-shkatėrruese e njė bombe,
  sa mė habit fuqia-eksplozuese e zemrave njerėzore pėr keq. //

  Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... dhe JO duke pritur.
  Maybe it's not happy end? Maybe it's about the Story....

 9. #9
  plak gjufurrak fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  40
  Postime
  18,451
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  8322
  Mos u mėrzit pse njerėzit kujtohen pėr ty vetėm kur kanė nevojė, ndjehu si i privilegjuar qe je si njė qiri, qė vjen nė mendjen e tyre kur ajo ju ėshtė errėsuar...!
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 10. #10
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  13,978
  Forca e Rrespektit
  904
  “Ėshtė e vėshtirė tė jesh femėr. Ti duhet tė mendosh si njė burrė, tė sillesh si zonjė, tė dukesh si vajzė dhe tė punosh si kalė”.
   

 11. #11
  >> KS- AL. etnike << fv Avatari i Violetta
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  7,506
  Forca e Rrespektit
  1514

  e djeshmja shkoi…

  e nesermja nuk ėshtė ende....

  JETO pra sot...

  >> Mė pelqejnė njerėzit e bukur….... Pamja e tyre mė ėshtė komplet e parėndėsishme. <<  Mos ndrysho pėr tiu pelqyer tė tjerėve,
  ngase kush stė pėlqen kėshtu, nuk tė meriton as ashtu.
  Mua s`mė trondit fuqia-shkatėrruese e njė bombe,
  sa mė habit fuqia-eksplozuese e zemrave njerėzore pėr keq. //

  Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... dhe JO duke pritur.
  Maybe it's not happy end? Maybe it's about the Story....

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Tema te Ngjashme

 1. Thenie filozofike
  Nga Jeta ne forum Filozofia
  Pergjigje: 426
  Postimi i Fundit: 17-11-2018, 11:30
 2. Thenie te ndryshme.....
  Nga princesha ne forum Besimtarėt musliman
  Pergjigje: 217
  Postimi i Fundit: 11-08-2018, 09:43

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •