Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 1 nga 2 12 E FunditE Fundit
Duke shikuar rezultatet 1 ne 30 nga 43
 1. #1

  Thoni pikat qe kerkohen per anetarin siper jush!

  Atehere kjo loje funksjonon keshtu:

  Cdo anetar do thote per anetarin tjeter (siper tij) keto 4 pika qe kerkohen:

  1. Cfare pelqej tek ti...... (cfare ka te mire tek anetari perkates, qoft karakter, fizike etj...)
  2.Cfar nuk me pelqen tek ti ....... (dmth ca s'pelqen tek ai/ajo anetar/anetare)
  3. Ti ke .... (dmth thjesht vashdoni fjaline me dicka qe anetari ka ne vetvete, psh: ti ke trup te shkurter, Lol)
  4. Ty te nevojitet..... (psh ti ke nevoj per ca pushime, ose ke nevoj te jesh e sinqerte , etj... cfare te mendoni ju dmth)


  Loje te mbare!


  ---------------------------------------------------------------------------------------------------

  1) Kujdes kur postoni, pasi nga nxitimi teperte mund te postoje dikush para jush!

  2) Mundohuni te plotesoni te 4-ta pikat, duke qene se eshte nje loje varet nga ju se cfare do shkruani, ne menyre shoqerore apo jo!

  3) Shkruani emrin e anetarit qe pershkruani, ne rast se ka postues siper!  "Be Kind! For everyone you meet is fighting a harder battle you know nothing!" ~Plato~

 2. #2
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,238
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803

  Titulli: Thoni pikat qe kerkohen per anetarin siper jush!

  Soulina!

  1. Cfare pelqej tek ti...... Ka nje profesion kreativ vargjet dhe shpirtin pozitiv.
  2.Cfar nuk me pelqen tek ti .......
  3. Ti ke .... Nje princesh te bukur
  4. Ty te nevojitet...pushime te gjata ,ne nje ishull bashke me njerzit e zemres tende
   

 3. #3
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,688
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10

  Titulli: Thoni pikat qe kerkohen per anetarin siper jush!

  Nev ...

  Pelqej miresine qe e karakterizon, gojeembel me cdo kend
  ....
  Ti ke shume brenda vrtes dhe rrofte ajo pene qe nxjerr dicka
  Ty te duhen ....ca pushime ne nje ishull...dhe je qe je me merr e mua
   

 4. #4
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,905
  Forca e Rrespektit
  11372

  Titulli: Thoni pikat qe kerkohen per anetarin siper jush!

  Moni ka nje shpirt letrar te spikatur
  -
  Ke je kokefortesi sipas meje
  Nevoje..se di cte doje zemra.
  "We're here to have a good time, not a long time
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 5. #5
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  9,597
  Forca e Rrespektit
  4531
  Jam terheq nga pena e saj(sidomos tek krijimet letrare),edhe i kerkohen vec te shenoje ketu.
  Kaq di!!
   

 6. #6
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,238
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  PAsion!

  1. Cfare pelqej tek ti...... shijet muzikore,ato mendimet,sakte qarte, qe godet ne pake fjale.
  2.Cfar nuk me pelqen tek ti .......qe merr pjese pak neper diskutime..
  3. Ti ke .... bote artistike te pasur.
  4. Ty te nevojitet...nja dy jave pushime ku t"ia deshrioje zemra e ti..
   

 7. #7
  Super Moderator fv Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  11,821
  Forca e Rrespektit
  3405
  I pelqej;p.sh qe eshte mjaft e matur etj etj
  Nuk ka asgje qe nuk i pelqej.

  Ka nevoje te vij ketej nga shqiperia se e ka harruar fare


  🦂  🐾

 8. #8
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  9,597
  Forca e Rrespektit
  4531
  Me leje zysh
  Me leje zysh

  Kerkohet mos besh ma te mire se une perzgjedhjen muzikore

  Mos ji kaq e omel aman
  Nev!
  Per pushimet i ke ren pikes,por me ke s'the gje
  Heren e fundit u redaktua nga Passion; 16-02-2017 ne 21:35.
   

 9. #9
  Anėtar me pėrvoje. fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i ReSpEcT
  Antarėsuar nė
  Jul 2011
  Vendodhja
  Tiranė
  Postime
  281
  Forca e Rrespektit
  21
  Eshte pikant ne postimet qe ben..

  Nuk njoh ndonje ane negative nga tek ty.

  Ti je postues i ketij forumi!
   

 10. #10
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,688
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Ti ke ate qe duhet ta kisha vete.....qytetin me te bukur jugor
  Kte se di
  Ti ke vallaj sdi gjo
  Ty te duhet te ndrrosh vendin mua.....ti ne tirone e une ne sarande
   

 11. #11
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  9,154
  Forca e Rrespektit
  5070
  mony
  pelqej formimin qe ke dhe pasionin per leximin llogjiken dhe perpikmerine!
  nuk me pelqente kur shikoje se kerkoje te kishe te drejte por duke te lexuar kuptoj qe kishe te drejte
  ti ke aftesi organizuse dhe njohuri te gjithaneshme
  ke nevoje ... nuk e kam idene por uroj te arrish cte nevoitet dhe jam e sigurte qe do ja arrish pasi je tenace !
   

 12. #12
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,905
  Forca e Rrespektit
  11372
  Jana

  Urte e bute, qesh e ngjesh
  -
  Ke nevoje, se di nganjehere lexoj disa shkrime me sh dhimbje e vdekje...mbase qetesi
  Ke durim te papare me vajzat capkena si disa e disa
  "We're here to have a good time, not a long time
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 13. #13
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,688
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Nicku

  Pelqej - tipin qe shfaq, batutat qe i ka si melhem per buzeqeshjen, zgjuarsine per te dale nga cdo situate.
  Nuk pelqej - kur terhiqet nga ndonje bisede ...
  Ti ke - ahhh ate qe me pelqen mua shume , anen e brishte e cila ne germa shpreh nje bote te plote.
  Ty te duhet- dikush qe te te meritoj
   

 14. #14
  Anėtar me pėrvoje. fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i ReSpEcT
  Antarėsuar nė
  Jul 2011
  Vendodhja
  Tiranė
  Postime
  281
  Forca e Rrespektit
  21
  Mique

  Pelqej sensin e humorit dhe origjinen :p
  Nuk ka dicka qe spara pelqej te ty.
  Ti ke nje bote shpirterore te pasur..
  Ty te nevojitet nje djale me pamje nga deti :p
   

 15. #15
  Ku paskan ikur 100dra postime te kesaj teme??
  Nejse. Respekt se njoh fare. Sorry.
  "Be Kind! For everyone you meet is fighting a harder battle you know nothing!" ~Plato~

 16. #16
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,238
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Citim Origjinale Postuar nga Soulmind Shfaq Poten
  Ku paskan ikur 100dra postime te kesaj teme??
  Nejse. Respekt se njoh fare. Sorry.
  Ne Arkiv Soul!
  Pasi eshte rihap tema per tejkalim postimesh.
   

 17. #17
  Dum spiro, spero くる fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i sweetzzinna
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
  Postime
  20,090
  Blog Entries
  53
  Forca e Rrespektit
  3110
  Neve
  Pelqej qe ka shume durrim
  Urrej asgje
  I duhet nje gin tonik
  I mungon nje dite pushim
  Think Pink! Say NO to breast cancer!

 18. #18
  Larguar... fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv
  Antarėsuar nė
  Jan 2013
  Vendodhja
  Shqipėri
  Postime
  7,233
  Forca e Rrespektit
  3897
  Zina,

  Pelqej----- cdo gje

  Urrej ---- qe je me bindje te majta, uroj te kesh ndryshuar

  Ti ke --- gjithcka

  Ti ke nevoje --- per dike qe te mbaj bebin, qe te kesh mundesine te zevendesosh pagjumesine nga bebi

  P.S ...po shkruaj shkurt se po udhetoj me makine.

  Darius
  La vita č bella...

 19. #19
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  9,597
  Forca e Rrespektit
  4531
  Pelqej qe haptazi mbron e argumenton idete e tija.
  S'me pelqen kur shkruan pak.
  Pelqej kur ngelet Mon e kudershton,Marla akuzon me proletar :p
  Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
  N B

 20. #20
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,905
  Forca e Rrespektit
  11372
  Passsionn

  Pike se pari urrej kur nuk shkruan shume, mbase ne si forum sjemi ne lartesine e tij
  Pelqej qe ka pjekuri..maturi dhe eshte gjithmone nje bosht mbeshtetje
  Ke pasion per fotot...e trendafilat
  Ke nevoje...ate se di, mendoj relaks..det..violine


  Qyqe me spostoni shkrimin
  "We're here to have a good time, not a long time
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 21. #21
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,688
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Nicktjeter

  Pelqej - tipin moskokecares , me kujton shume nga vetja kur nuk kisha filluar ende te beja kompromise....
  Nuk pelqej - Kur nuk kupton thelbin e dickaje dhe persiatet ne fjale te kota
  Ti ke - Shpirtin e lire....kurre mos e humb ate!
  Ty te duhet - nje ndjenje e cmendur qe te cmendesh e me shume
   

 22. #22
  C'est la vie. fv Avatari i Didi
  Antarėsuar nė
  Nov 2008
  Postime
  9,611
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  5210
  Moni

  Eshte e dashur.
  Kur behet paranoike.
  Gjera te mira
  Une, kush tjeter.
  "Io non sarņ mai nessuno,
  ma nessuno sarą mai come me."

 23. #23
  DIdi

  Pelqej- Vertetesine e saj, karakterin e forte dhe shoqerine qe kemi krijuar
  nuk pelqej qe s'pelqen gje kollaj
  Ti ke sinqeritet qe kuptohet direkte
  Te nevojitet- te perfundosh shpejt c'ke nisur e te kesh sukses ne karrieren tende
  "Be Kind! For everyone you meet is fighting a harder battle you know nothing!" ~Plato~

 24. #24
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,688
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga Didi Shfaq Poten
  Moni

  Eshte e dashur.
  Kur behet paranoike.
  Gjera te mira
  Une, kush tjeter.
  Une paranoike??? hmmmmm

  Lere se spo nxefem me :@@@@
   

 25. #25
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Eugeneral
  Antarėsuar nė
  Oct 2016
  Mosha
  33
  Postime
  1,258
  Forca e Rrespektit
  291
  Cfare pelqej te ti: -Buzet...
  Cfare nuk pelqej te ti: -Qe i kafshon buzet...
  Ti ke: -Buze...
  Ty te nevojitet: -Te pakten nje puthje ne buze qe mos t'i kafshosh me buzet...

  ...e gjeta?
   

 26. #26
  C'est la vie. fv Avatari i Didi
  Antarėsuar nė
  Nov 2008
  Postime
  9,611
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  5210
  Pse del nga tema e ven chit chat e me detyron e mua ė.
  Pergjigjuuu temes, ah harrova ske ca thua.

  E di qe jam shpirrt. Ju lov mi.


  Ps. Per monin kjo.
  "Io non sarņ mai nessuno,
  ma nessuno sarą mai come me."

 27. #27
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Eugeneral
  Antarėsuar nė
  Oct 2016
  Mosha
  33
  Postime
  1,258
  Forca e Rrespektit
  291
  Cfare pelqej te ti: -Qe nuk je armike e Shqiperise.

  Cfare nuk pelqej te ti: -Qe nuk je mike e Shqiperise.

  Ti ke: -Shqiperine.

  Ty te nevojitet: -Shqiperia.

  Ps. Per Shtetet e Bashkuara te Amerikes kjo.

  (...mire mo Didi, di dituria?...)
   

 28. #28
  Pelqej- disa komente qe kam.lexuar
  Nuk pelqej- kur fillo me 'zgjedhimet" e fjaleve behet koka dhalle. Lol
  Ti ke aftesi te sheshosh gjuhet e ti kthesh ne shqiprtare :p
  Te nevojitet-te jesh me i qarte ndoshta? Tkuptojme.dhe ne populli i thjesht
  "Be Kind! For everyone you meet is fighting a harder battle you know nothing!" ~Plato~

 29. #29
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  9,154
  Forca e Rrespektit
  5070
  soul
  tek ti pelqej perkushtimin qe ve ne cdo gje qe ben me bindjen e te drejtes dhe e drejtperdtejte, moslekundjet ne besim dhe ne ideale.
  nuk pelqej kur ben mungesa
  ti ke themele te gurta per te nesermen ne cdo kuptim te fjales.
  ty te nevoitet ... cte deshiroj zmr uroj ta realizosh..
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

 30. #30
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  6,714
  Forca e Rrespektit
  615
  Je cupke e mire, per tu ngrene e per tu pire.... dukesh nikoqire dhe mendje hapur... edhe ca te tjera Po mjaft per sot...
   

Faqja 1 nga 2 12 E FunditE Fundit

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Tema te Ngjashme

 1. Pergjigje: 2903
  Postimi i Fundit: 28-09-2016, 13:57

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •