Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 2 nga 2 I parėI parė 12
Duke shikuar rezultatet 31 ne 43 nga 43
 1. #1

  Thoni pikat qe kerkohen per anetarin siper jush!

  Atehere kjo loje funksjonon keshtu:

  Cdo anetar do thote per anetarin tjeter (siper tij) keto 4 pika qe kerkohen:

  1. Cfare pelqej tek ti...... (cfare ka te mire tek anetari perkates, qoft karakter, fizike etj...)
  2.Cfar nuk me pelqen tek ti ....... (dmth ca s'pelqen tek ai/ajo anetar/anetare)
  3. Ti ke .... (dmth thjesht vashdoni fjaline me dicka qe anetari ka ne vetvete, psh: ti ke trup te shkurter, Lol)
  4. Ty te nevojitet..... (psh ti ke nevoj per ca pushime, ose ke nevoj te jesh e sinqerte , etj... cfare te mendoni ju dmth)


  Loje te mbare!


  ---------------------------------------------------------------------------------------------------

  1) Kujdes kur postoni, pasi nga nxitimi teperte mund te postoje dikush para jush!

  2) Mundohuni te plotesoni te 4-ta pikat, duke qene se eshte nje loje varet nga ju se cfare do shkruani, ne menyre shoqerore apo jo!

  3) Shkruani emrin e anetarit qe pershkruani, ne rast se ka postues siper!  "Be Kind! For everyone you meet is fighting a harder battle you know nothing!" ~Plato~

 2. #31
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,676
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Lexoje mire temen o drejtor

  Pelqej- te qenurin vetja , plot batuta e plot optimizem
  Nuk pelqej - qe me genjen kur thua do vij tashi ,do vij pastaj
  Ti ke - ke nje mike si une dhe kaq boll ,ske cdo me nga jeta
  Ty te duhet- asgje ...i ke te tera!!!
   

 3. #32
  Relax fv Avatari i Odeon
  Antarėsuar nė
  Aug 2015
  Postime
  659
  Forca e Rrespektit
  186
  Avatar atraktivė qe ja trullosin mendjen udhetarit te shkrete.
  Moni, upupu mos e paē ne lagje se eshte e afte per gjithēka.
  Ēfare ke ti Moni qe sja tregon Odeonit.
  Te duhet nje gote vere, dhe dikush afer qe tja marresh shpirtin te gjorit.
   

 4. #33
  Stay Wild Moon Child 🌚 fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Ultraviolet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Vendodhja
  Torino
  Mosha
  29
  Postime
  7,199
  Blog Entries
  29
  Forca e Rrespektit
  5699
  1. Nickname te bukur... emer eshte?!
  2.ste njoh
  3.miqesi virtuale ketu ne fv
  4.akoma se di

  ☆ Chaos is an angel who fell in love with a demon. ☆

 5. #34
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,676
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Ultraviolet...

  Me pelqen - te qenurit e vecante ne llojin e saj..
  Sme pelqen - Kur merr kot naihere , po gjona te vogla
  Ti ke - Boten, tanime
  Ty te duhet - Mendoj ca pushime diku jashte Italise , ku te te bejne fresk ca zigzag e te rrish nen hijen e palmave
   

 6. #35
  Stay Wild Moon Child 🌚 fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Ultraviolet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Vendodhja
  Torino
  Mosha
  29
  Postime
  7,199
  Blog Entries
  29
  Forca e Rrespektit
  5699
  Citim Origjinale Postuar nga Monique Shfaq Poten
  Ultraviolet...
  Sme pelqen - Kur merr kot naihere , po gjona te vogla
  po nuk mora kot naiher sme shtyhet pastaj as fv nuk ecen pershembull.. shife ca qetsie ka ran ska lezet

  Moni Moni Moni
  Tek ty me pelqejn shume gjera faktikisht... dhe ajo hije misteri qe hedh ndonjeher
  Sme pelqen kur flet si gru e madhe ahhahha
  Ke kontroll ne vetvete, gje qe mua me mungon
  Ty te duhet me siguri nje panda! te gjith i duan pandat

  ☆ Chaos is an angel who fell in love with a demon. ☆

 7. #36
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,676
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga Ultraviolet Shfaq Poten
  po nuk mora kot naiher sme shtyhet pastaj as fv nuk ecen pershembull.. shife ca qetsie ka ran ska lezet

  Moni Moni Moni
  Tek ty me pelqejn shume gjera faktikisht... dhe ajo hije misteri qe hedh ndonjeher
  Sme pelqen kur flet si gru e madhe ahhahha
  Ke kontroll ne vetvete, gje qe mua me mungon
  Ty te duhet me siguri nje panda! te gjith i duan pandat
  hahahahhahahha Panda??? ohh po dua qumesht panda
  Te puth bukuroshe dhe i dua ato thojte e tu kur gervisht ...grinte ke grinte
   

 8. #37
  O monooo

  pelqej te tereeeeeeen pervec
  spelqej kur prish cik fjalorin
  Ti ke potencial, force dhe personalitet
  te nevojitet, - se di
  "Be Kind! For everyone you meet is fighting a harder battle you know nothing!" ~Plato~

 9. #38
  Relax fv Avatari i Odeon
  Antarėsuar nė
  Aug 2015
  Postime
  659
  Forca e Rrespektit
  186
  Fytyra feminore ne avatar qe percjell embelsi.
  Mbase paksa kapricot e postimeve te tua.
  Smart mind.
  Uroj mos i kesh te gjitha qe te vleresosh qenien tende dhe arsyetimin perse jeton.
   

 10. #39
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  9,154
  Forca e Rrespektit
  5070
  pelqej tek odeon individualizmin.
  nuk pelqej faktin qe e kam lexuar pak dhe mbase pikerisht ai individualizmi me ben ta shoh jo shume aktiv ne bisedime (edhe pse kohet e fundit ka bere permiresime)
  mendoj se ka pasion temen e mbinjeriut .. kerkon pergjigje e mbase edhe ka gjetur te tilla..
  nuk di cfar mund ti nevoitet por i uroj me te miren e mundeshme
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

 11. #40
  C'est la vie. fv Avatari i Didi
  Antarėsuar nė
  Nov 2008
  Postime
  9,611
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  5210
  Qetesine.
  Ndoshta ndonjehere naive.
  Vene artistike.
  Cfare te duash.
  "Io non sarņ mai nessuno,
  ma nessuno sarą mai come me."

 12. #41
  Alis Volat Propriis fv Avatari i Legally_Sweet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  12,751
  Forca e Rrespektit
  8341
  Kacurrelat
  Kur flet noihere italisht
  Alegri
  Per nje vizite ktu tek une.
  Be so beautiful, they can't take their hearts off you!

 13. #42
  Anėtar i ri fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i frozen
  Antarėsuar nė
  Jan 2018
  Vendodhja
  Tirane
  Mosha
  24
  Postime
  432
  Forca e Rrespektit
  166
  1. Cfare pelqej tek ti......dukesh ne forme fizikisht
  2.Cfar nuk me pelqen tek ti .......
  3. Ti ke .... nje embelsi nepermjet asaj qe shfaq
  4. Ty te nevojitet.....te ta paguaj festen e vitit te ri
  Lėviz vetė, pėrpara se tė lėvizėsh botėn.

 14. #43
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,676
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Pelqej nickname ....ftohtesia qe me mungon kur duhet
  Sme pelqen qe poston jo foto te tuat,edhe pse di qe je kinge
  Ti ke....shume sharm dhe pergjigje te prera
  Te nevojitet me vetbesim
   

Faqja 2 nga 2 I parėI parė 12

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Tema te Ngjashme

 1. Pergjigje: 2903
  Postimi i Fundit: 28-09-2016, 13:57

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •