Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 1 nga 22 1234567891011 ... E FunditE Fundit
Duke shikuar rezultatet 1 ne 30 nga 641
 1. #1
  мαи ωιтн α мιѕѕιои fv Avatari i Loverboy
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  WorLd 0f dReAms
  Postime
  15,614
  Forca e Rrespektit
  3469

  What's on your mind..?

  T'shkojme pak sipas Facebook T'postojme ketu ate cfare postojme ne facebook, qofte nickname, ndonje shkrim i shkurter etj...!

  Une psh e kam :

  Nese zemra nuk digjet ne dashuri, atehere me mire eshte te shnderrohet ne hi
  " Dhe nuk jemi tė obliguar pėr tjetėr, pėrveēse t’ju kumtojmė ashtu qartė. ".

  (Kur'an: Sure Jasin 36:17)

  ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ
  (`*•.ø(`*•.ø♥ø.•*“)ø.•*“ )
  ♥«“ •.* I LOVE ALLAH *•“Ø`»♥
  (ø.•*“(ø.•*“♥`*•.ø)`*•.ø )
  ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ

 2. #2
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  40,256
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11799
  Aty ku nuk ka gjakftohtėsi, nuk ka gjykim tė mirėfilltė. Por aty ku ka ftohtėsi gjykimi, ka diēka jonjerėzore!

  | Web |
   

 3. #3
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i dangerous
  Antarėsuar nė
  Oct 2013
  Postime
  8,199
  Forca e Rrespektit
  2179
   

 4. #4
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  40,256
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11799
   

 5. #5
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  12,814
  Forca e Rrespektit
  887
  Mirmgjes jete.
  Mirmgjes o rreze dielli.
  O sa e bukur esht natyra,sa hijeshi kan pemet.
  Sa paqe kan kafshet.
  Po ne njerezit,pse vall jemi keshtu ?
  O natyra ime bukur,fali se te shnderruan ne kte menyre .
   

 6. #6
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  40,256
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11799
   

 7. #7
  Administrator fv
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  31,434
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
   

 8. #8
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i dangerous
  Antarėsuar nė
  Oct 2013
  Postime
  8,199
  Forca e Rrespektit
  2179
  "Gjithmoně kisha frikě tě humbas njerezit qč i dua .,
  Por sot pyeta veten a thua ndokush ka frike qč do mč humbasč" ?
   

 9. #9
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  12,814
  Forca e Rrespektit
  887
  S'ka gje me te keqe sesa te kalosh para dikujt qe deri dje e doje,e sot jeni te panjohur.
   

 10. #10
  Nje gje qe ja njoh vetes dhe jam krenare eshte se nuk kam antipati kurre per 1 person te mire.
  Pra, nqs ndodh qe jam kundra dikujt, e kundershtoj apo mbaj qendrim qe ai njeri nuk vlen do te thote se pas disa kohesh ai njeri ashtu ka per te dale.
  Ne fund cfare mbetet? Nje njeri qe i hiqet viza normal, ama me shume mbetet mosbesimi i atyre qe vleresoje dhe i dhane krahe te gabuares!
  Koha ka provuar gjithcka dhe perhere!

  kshu kshu....

  ah mi soul t'keqen e mind-it!
  "Be Kind! For everyone you meet is fighting a harder battle you know nothing!" ~Plato~

 11. #11
  Anėtar i Nderuar fv
  Antarėsuar nė
  Feb 2010
  Postime
  4,504
  Forca e Rrespektit
  2881
  Citim Origjinale Postuar nga Soulmind Shfaq Poten
  Nje gje qe ja njoh vetes dhe jam krenare eshte se nuk kam antipati kurre per 1 person te mire.
  Pra, nqs ndodh qe jam kundra dikujt, e kundershtoj apo mbaj qendrim qe ai njeri nuk vlen do te thote se pas disa kohesh ai njeri ashtu ka per te dale.
  Ne fund cfare mbetet? Nje njeri qe i hiqet viza normal, ama me shume mbetet mosbesimi i atyre qe vleresoje dhe i dhane krahe te gabuares!
  Koha ka provuar gjithcka dhe perhere!

  kshu kshu....

  ah mi soul t'keqen e mind-it!
  Me ka marre malli !
  " Cfare eshte nje mik ?... Eshte nje individ me te cilin keni guxim te jeni vetvetja..."

 12. #12
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  8,874
  Forca e Rrespektit
  5068
  mbrem isha ne nje koncert afer meje ishte nje zonje rreth te 70 nje elegance ne ate levizjen e dores mbi gju ne te njejten ritem te violines dhe sidomos te ritmit te cimbalomit... ne pushimin e shfaqjes e pyta zonje cpjese luajn pasi asnje muzik nuk njoh e te gjitha me ngjajn te njohura..
  buzeqeshi dhe tha jan kenge popullore te tyre smund ti njohim por mos mendo thjesht ndjej....
  (orkestra vibte nga budapesti dhe ishte violinist i pare ishte Antal Szalai nje violinist qe eshte vleresuar nder me te miret ne bote ne keto vite..)
  kur mbaroj dhe po drejtohesha drejt shtepise u ndalova .. nxorra agenden dhe shkruajta .."mos mendo thjesht ndjej"
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

 13. #13
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  40,256
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11799
  Tė dish qė nuk di, ėshtė gjėja mė e mirė.
  Tė shtiresh se di, kur nuk di, ėshtė sėmundje.

  | Lao Tzu |
   

 14. #14
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  12,814
  Forca e Rrespektit
  887
  Thon se vetmia esht semundja e shekullit,por nuk mendoj keshtu.
  Semundje esht krenaria e tepert.
   

 15. #15
  мαи ωιтн α мιѕѕιои fv Avatari i Loverboy
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  WorLd 0f dReAms
  Postime
  15,614
  Forca e Rrespektit
  3469
  In My Memory:

  Hallakama n'maksimum, morali tu marr fund
  Respekti n'minus zero, shehri u bo katun
  Pasuli si gjith, s'dihet ka sa po shkon
  Veq e di 1 sen, po na shtrydhin si limon
  Rrencit i shitet fjala, se rrenca jem vet
  Mos vet per hajna, u bo modė n'kit shtet
  Si parfumat testera, qashtu u bo ky ven
  Senet qe si bojn vet,na i bojm pa men
  Perderisa diskutohet per n'veri qa po bohet
  Tjert shkojn nbeerfest, qishtu "perparohet"
  E sa shum sene ka me than, e ka me shkru
  po me t'thane e t'shkrume sen su maru
  Pa u qu me punu, me mbledh men mi hap syt
  Kurr mir s'ka mu bo, veq ma fell kem mu zhyt

  by: Me, Myself & I
  " Dhe nuk jemi tė obliguar pėr tjetėr, pėrveēse t’ju kumtojmė ashtu qartė. ".

  (Kur'an: Sure Jasin 36:17)

  ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ
  (`*•.ø(`*•.ø♥ø.•*“)ø.•*“ )
  ♥«“ •.* I LOVE ALLAH *•“Ø`»♥
  (ø.•*“(ø.•*“♥`*•.ø)`*•.ø )
  ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ

 16. #16
  Administrator fv
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  31,434
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
   

 17. #17
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  12,814
  Forca e Rrespektit
  887
  Cdo njeri ndryshon me kalimin e diteve,dikush per mir e dikush per keq.
   

 18. #18
  мαи ωιтн α мιѕѕιои fv Avatari i Loverboy
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  WorLd 0f dReAms
  Postime
  15,614
  Forca e Rrespektit
  3469
  "Mёsohuni me jetёn e vёshtirё, pasi luksi nuk zgjatё gjithmonё."

  | Omer ibn Hatabi |
  37398838_648746878817793_1230770643000098816_n.jpg
  " Dhe nuk jemi tė obliguar pėr tjetėr, pėrveēse t’ju kumtojmė ashtu qartė. ".

  (Kur'an: Sure Jasin 36:17)

  ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ
  (`*•.ø(`*•.ø♥ø.•*“)ø.•*“ )
  ♥«“ •.* I LOVE ALLAH *•“Ø`»♥
  (ø.•*“(ø.•*“♥`*•.ø)`*•.ø )
  ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ

 19. #19
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  6,076
  Forca e Rrespektit
  530
  I hate Monday....
   

 20. #20
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Vvetoni
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  In Your Mind
  Mosha
  27
  Postime
  4,413
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  2479
  Nė natėn plotė yje, unė prapė ty tė kam pa.
  Kjo gojė nuk ėshtė pėr kėta vesh.

  mutantur omnia nos et mutamur in illis

 21. #21
  мαи ωιтн α мιѕѕιои fv Avatari i Loverboy
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  WorLd 0f dReAms
  Postime
  15,614
  Forca e Rrespektit
  3469
  " Dhe nuk jemi tė obliguar pėr tjetėr, pėrveēse t’ju kumtojmė ashtu qartė. ".

  (Kur'an: Sure Jasin 36:17)

  ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ
  (`*•.ø(`*•.ø♥ø.•*“)ø.•*“ )
  ♥«“ •.* I LOVE ALLAH *•“Ø`»♥
  (ø.•*“(ø.•*“♥`*•.ø)`*•.ø )
  ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ

 22. #22
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,752
  Forca e Rrespektit
  11372
  Sbehet fjale per mua apo per ty.
  Por per nje mision siperor ne te dyve.
  Ndaj une dua ta besoj kete gje.
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 23. #23
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  40,256
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11799
   

 24. #24
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  12,814
  Forca e Rrespektit
  887
  Njerezit shohin ate cka u pelqen te shohin,
  degjojn ate cka u pelqen te degjojn.
  Heshtin kur duhet te flasin,
  e flasin kur duhet heshtur.
  Njerezit jan qenia me e cuditshme,
  por edhe me inteligjente ne tnjejten koh.
  Njerezit....
   

 25. #25
  ◕‿◕ fv Avatari i Hope
  Antarėsuar nė
  Mar 2018
  Postime
  587
  Forca e Rrespektit
  197
   

 26. #26
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  12,814
  Forca e Rrespektit
  887
  Nuk esht keq te jesh egoiste,me mir e till sesa te te lendojn.
   

 27. #27
  ◕‿◕ fv Avatari i Hope
  Antarėsuar nė
  Mar 2018
  Postime
  587
  Forca e Rrespektit
  197
   

 28. #28
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  6,076
  Forca e Rrespektit
  530
  Tralalaa kapa nje gale...
   

 29. #29
  Administrator fv
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  31,434
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Shpesh mendoj pergjigje ti jap disa pyetjeve, per te mos pyetur ty qe nuk di asgje.
  Gjithnje i pergjigjem me te njejten te vertete, asaj qe vret sepse ndryshe s'di te bej
  Do ishte e thjeshte te krijoja iluzione, por une sjam e thjeshte.
  Nuk mjafton te zgjatesh doren, por duhet ta terheqesh ate, ta shtrengosh fort.
  Sepse sdo ishte perkujdesje apo force, por thjeshte nje lamtumire.
  Si te thuash - jam por jo i yti, thjesht nje gabim i dashur, nje shaka e hidhur zemre.....
  Qe ngaterroi stinen e te dashuruarit!
   

 30. #30
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  40,256
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11799
   

Faqja 1 nga 22 1234567891011 ... E FunditE Fundit

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •