Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 1 nga 11 12345678910 ... E FunditE Fundit
Duke shikuar rezultatet 1 ne 30 nga 301
 1. #1
  мαи ωιтн α мιѕѕιои fv Avatari i Loverboy
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  WorLd 0f dReAms
  Postime
  15,647
  Forca e Rrespektit
  3469

  What's on your mind..?

  T'shkojme pak sipas Facebook T'postojme ketu ate cfare postojme ne facebook, qofte nickname, ndonje shkrim i shkurter etj...!

  Une psh e kam :

  Nese zemra nuk digjet ne dashuri, atehere me mire eshte te shnderrohet ne hi
  " Dhe nuk jemi tė obliguar pėr tjetėr, pėrveēse t’ju kumtojmė ashtu qartė. ".

  (Kur'an: Sure Jasin 36:17)

  ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ
  (`*•.ø(`*•.ø♥ø.•*“)ø.•*“ )
  ♥«“ •.* I LOVE ALLAH *•“Ø`»♥
  (ø.•*“(ø.•*“♥`*•.ø)`*•.ø )
  ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ

 2. #2
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,406
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803

 3. #3
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,406
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Kete shkruante ne krah te fotos;

  ~~life.......


 4. #4
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,854
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10  Kohe te bukura.......ehhhhh
   

 5. #5
  Simple fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i MrCool
  Antarėsuar nė
  May 2017
  Vendodhja
  Struga
  Postime
  156
  Forca e Rrespektit
  186
  Na mbyten komercialistet :/
  Beyond the horizon

 6. #6
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,854
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga MrCool Shfaq Poten
  Na mbyten komercialistet :/
  C'te shiten kete here?
   

 7. #7
  Simple fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i MrCool
  Antarėsuar nė
  May 2017
  Vendodhja
  Struga
  Postime
  156
  Forca e Rrespektit
  186
  Nuk blej nga ato une
  Beyond the horizon

 8. #8
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,854
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Kjo video..
   

 9. #9
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,406
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Citim Origjinale Postuar nga Monique Shfaq Poten
  Kjo video..
  Drita e vogel. ) eh femijet jane pjese e shejte e njerzimit.
  sikur te ishim sadopak e ne te rriturit keshtu per njeri tjetrin.

 10. #10
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Vvetoni
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  In Your Mind
  Mosha
  28
  Postime
  4,644
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  2489


  I kuptoj kur protestojnė, ama kur...
  Kjo gojė nuk ėshtė pėr kėta vesh.

  mutantur omnia nos et mutamur in illis

 11. #11
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  9,170
  Forca e Rrespektit
  5070
  Ne ndhekje te ......mudita..... upeksha....maitri.... mbyll ciklin me do behet me mire
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

 12. #12
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,406
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803 13. #13

 14. #14
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,406
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Qe boll grina sallat per sonte.
  U be vone per orarin e gjumit.

 15. #15
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  14,327
  Forca e Rrespektit
  905
  Kjo e premtja ėshtė njė nga ato ditėt ku ske dėshirė tė dalėsh nga krevati.
   

 16. #16
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,854
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga Natta Shfaq Poten
  Kjo e premtja ėshtė njė nga ato ditėt ku ske dėshirė tė dalėsh nga krevati.
  Lum ti....... Sa do doja te isha e une nen ngrohtesine e jorganit tim, koken mbeshtetur ne nenkrese dhe te mendoja aq embel per , per ditet qe ikin e nuk kthehen me....

  Ehhhh
   

 17. #17
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,860
  Forca e Rrespektit
  2297
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 18. #18
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,406
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Dreqin as me pi i kafe qete ste lene,se ta zene ne fyt duke te marre telefon 3 here ne 20 minuta per gjera koti. pfff.

 19. #19
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,406
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Ne te vertet ne e presim kohen apo ajo ne?!
  Apo ne udhtojme ne dy shina paralele qe askund nuk nderpriten ,i vetmi vektor i perbashket ngelet koha e njejte ne te dy shinat tona.

 20. #20
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,854
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  18740128_331325670619577_7754634322914743371_n.jpg

  po kur me cojne ...a kujdesen valle ??
   

 21. #21
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,406
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803

 22. #22
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  6,810
  Forca e Rrespektit
  615
  Mezi po pre sta mbyll per sot se me dolen ca plane te pa parashikuara…
  Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

 23. #23
  plak gjufurrak fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  40
  Postime
  18,468
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  8322
  Ky Durres qe te kalb nga shiu 😶
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 24. #24
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Vvetoni
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  In Your Mind
  Mosha
  28
  Postime
  4,644
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  2489
  Po pėrfundoj diēka qė kam nisur
  Kjo gojė nuk ėshtė pėr kėta vesh.

  mutantur omnia nos et mutamur in illis

 25. #25
  Alis Volat Propriis fv Avatari i Legally_Sweet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  12,780
  Forca e Rrespektit
  8342
  Po me afron ditelindja dhe akoma s'kam organizuar se ku do shkoj hmmm!
  Be so beautiful, they can't take their hearts off you!

 26. #26
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Vvetoni
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  In Your Mind
  Mosha
  28
  Postime
  4,644
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  2489
  Citim Origjinale Postuar nga Legally_Sweet Shfaq Poten
  Po me afron ditelindja dhe akoma s'kam organizuar se ku do shkoj hmmm!
  Mos e ki edhe ti tė dielėn :p
  Kjo gojė nuk ėshtė pėr kėta vesh.

  mutantur omnia nos et mutamur in illis

 27. #27
  Alis Volat Propriis fv Avatari i Legally_Sweet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  12,780
  Forca e Rrespektit
  8342
  Citim Origjinale Postuar nga Vvetoni Shfaq Poten
  Mos e ki edhe ti tė dielėn :p
  Haha jo une e kam nje dite mbas te dieles
  Be so beautiful, they can't take their hearts off you!

 28. #28
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Vvetoni
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  In Your Mind
  Mosha
  28
  Postime
  4,644
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  2489
  Citim Origjinale Postuar nga Legally_Sweet Shfaq Poten
  Haha jo une e kam nje dite mbas te dieles
  Ah, nė dhjetor lindin legjendat, sidomos ata qė janė me 16. Nuk e paske fatin, mė fal :p
  Kjo gojė nuk ėshtė pėr kėta vesh.

  mutantur omnia nos et mutamur in illis

 29. #29
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Vvetoni
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  In Your Mind
  Mosha
  28
  Postime
  4,644
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  2489
  Mė falni anėtar tė forumit, kam mėkatuar .
  Kjo gojė nuk ėshtė pėr kėta vesh.

  mutantur omnia nos et mutamur in illis

 30. #30
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  14,327
  Forca e Rrespektit
  905
  Njė iii ēmendur e njeh jeten me mire se njė ii shkolluar.
   

Faqja 1 nga 11 12345678910 ... E FunditE Fundit

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •