Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 2 nga 8 I parėI parė 12345678 E FunditE Fundit
Duke shikuar rezultatet 31 ne 60 nga 224
 1. #1
  мαи ωιтн α мιѕѕιои fv Avatari i Loverboy
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  WorLd 0f dReAms
  Postime
  15,624
  Forca e Rrespektit
  3469

  What's on your mind..?

  T'shkojme pak sipas Facebook T'postojme ketu ate cfare postojme ne facebook, qofte nickname, ndonje shkrim i shkurter etj...!

  Une psh e kam :

  Nese zemra nuk digjet ne dashuri, atehere me mire eshte te shnderrohet ne hi
  " Dhe nuk jemi tė obliguar pėr tjetėr, pėrveēse t’ju kumtojmė ashtu qartė. ".

  (Kur'an: Sure Jasin 36:17)

  ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ
  (`*•.ø(`*•.ø♥ø.•*“)ø.•*“ )
  ♥«“ •.* I LOVE ALLAH *•“Ø`»♥
  (ø.•*“(ø.•*“♥`*•.ø)`*•.ø )
  ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ

 2. #31
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,188
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Ruaju nga ia/ajo qe afron,apo te afron.
  Sepse nga ata qe mbane ne distanc nuk kane kurre shancin te te "godasin"!!

 3. #32
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,660
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
   

 4. #33
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Vvetoni
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  In Your Mind
  Mosha
  28
  Postime
  4,640
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  2489
  Mirdita, sa kushton kjo?
  5 euro
  Ani mirė, a ki frajer?
  Kjo gojė nuk ėshtė pėr kėta vesh.

  mutantur omnia nos et mutamur in illis

 5. #34
  Super Moderator fv Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  11,802
  Forca e Rrespektit
  3405
  FB_IMG_1544904361788.jpg
  Po mendoj per Interistat,u shkoi jeta duke qajte


  🦂  🐾

 6. #35
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,660
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga Vvetoni Shfaq Poten
  Mirdita, sa kushton kjo?
  5 euro
  Ani mirė, a ki frajer?
  Ncuq...e hengri kucedra
   

 7. #36
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Vvetoni
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  In Your Mind
  Mosha
  28
  Postime
  4,640
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  2489
  Citim Origjinale Postuar nga Monique Shfaq Poten
  Ncuq...e hengri kucedra
  Sa po mė vika keqqqq.
  Kjo gojė nuk ėshtė pėr kėta vesh.

  mutantur omnia nos et mutamur in illis

 8. #37
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  9,127
  Forca e Rrespektit
  5070
  Hapi i pare ste shpie ku deshiron te shkosh por te leviz nga vendi ku ishe...
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

 9. #38
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,660
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga Vvetoni Shfaq Poten
  Sa po mė vika keqqqq.
  Do kaloj po he....
   

 10. #39
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  13,978
  Forca e Rrespektit
  904
  Nese deshiron te ndryshosh,te pakten ndrysho per veten.
  Vetes ne rradhe te pare.
   

 11. #40
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,188
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  E kam perqafuar kete darke me krejte ngjyrat e muzgut. )
  Neper rrugicat e zhurmshme me tinguj nga artistet e rrugve,,,mbeshtolla pas vetes aromen festive,
  Ngjyrat e te kuqes mbeshtillnin ajrin vjeshtor, tek shkimet e njerzve perqafoheshin,fjalet artikuloheshin spontanisht,ndjeje relaksin e tyre festiv.
  Kjo me bente ta perqafoja krejt muzgun e ebel dimeror, ketyre rrugicave antike, sa vete koha dhe perendimi i diellit mbi Akropol. 12. #41
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,660
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  E cuditshme.....Globi sa vjen e ngrohet, njerezit sa vijne e ftohen.....
   

 13. #42
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i dangerous
  Antarėsuar nė
  Oct 2013
  Postime
  8,318
  Forca e Rrespektit
  2179
  .. E treta diele e ardhjes 🙏🙏🙏
   

 14. #43
  Anėtar Aktiv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Frank
  Antarėsuar nė
  Dec 2017
  Postime
  898
  Forca e Rrespektit
  281
  Brrrrrr ftohteeeeee.
   

 15. #44
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  13,978
  Forca e Rrespektit
  904
  Sa mire me duket se po bie bore.
   

 16. #45
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,636
  Forca e Rrespektit
  2297
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 17. #46
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,660
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  kete


   

 18. #47
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,905
  Forca e Rrespektit
  11372
  "We're here to have a good time, not a long time"
  "We're here to have a good time, not a long time
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 19. #48
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  13,978
  Forca e Rrespektit
  904
   

 20. #49
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Vvetoni
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  In Your Mind
  Mosha
  28
  Postime
  4,640
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  2489
  Ajo: Zemėr, ēka po m'blenė pėr Krishtlindje?
  Ai: Kurgjo, nuk ėshtė ditėlindja jote, po e Jezu Krishtit!
  Kjo gojė nuk ėshtė pėr kėta vesh.

  mutantur omnia nos et mutamur in illis

 21. #50
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,660
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
   

 22. #51
  Anėtar Aktiv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Frank
  Antarėsuar nė
  Dec 2017
  Postime
  898
  Forca e Rrespektit
  281
  Te bie ndonjehere te behesh pjese e diēkaje te keqe por qe e do! Ndonjehere ca zgjedhje nuk jane ne doren tone.
   

 23. #52
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,188
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Njerzit qe perdorin cdo lloj instrumenti te piste,per te arritur hakmarrjet e tyre , jane akoma me te ulte se sa elementet qe perdorin.

 24. #53
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,660
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Ndale pak boten
  Per nje cast
  Ndale dhe shihe ate
  Shih ate buzeqeshje
  Shih syte e saj
  Shih si rremben qiellin ne nje veshtrim
  Ndal gjithcka
  Lere jeten tende ne nje fragment
  Ne nje peshperime te ekzistences se saj
  Dhe shihe
  Shihe gjate
  Ne te gjitha perendime ku ajo hedh shikime te thella
  Behu pjese e saj ne mundesh....
  Behu perendimi e agimi saj....
   

 25. #54
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  13,978
  Forca e Rrespektit
  904
  Do jem e vdekur diten,qe nuk do krijoj dot e nje thenie.
   

 26. #55
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,188
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  .... kur tingujt te dashurojne shpirtin,shpirti cel, pranverat behen refreni i mendimeve tua. )


 27. #56
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,660
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Te falesh, nuk do te thote te harrosh!!!!!!!!!!
   

 28. #57

 29. #58
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Vvetoni
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  In Your Mind
  Mosha
  28
  Postime
  4,640
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  2489
  Ai: E dashur, kam njė problem.
  Ajo: I dashur, jo kam, por kemi, sepse kemi thėnė qė problemet tona janė tė pėrbashkėta.
  Ai: E dashur, e kemi lėnė shtatzėnė pastruesen.
  Kjo gojė nuk ėshtė pėr kėta vesh.

  mutantur omnia nos et mutamur in illis

 30. #59
  Alis Volat Propriis fv Avatari i Legally_Sweet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  12,745
  Forca e Rrespektit
  8341
  Be so beautiful, they can't take their hearts off you!

 31. #60

Faqja 2 nga 8 I parėI parė 12345678 E FunditE Fundit

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •