Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 4 nga 8 I parėI parė 12345678 E FunditE Fundit
Duke shikuar rezultatet 91 ne 120 nga 224
 1. #1
  мαи ωιтн α мιѕѕιои fv Avatari i Loverboy
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  WorLd 0f dReAms
  Postime
  15,624
  Forca e Rrespektit
  3469

  What's on your mind..?

  T'shkojme pak sipas Facebook T'postojme ketu ate cfare postojme ne facebook, qofte nickname, ndonje shkrim i shkurter etj...!

  Une psh e kam :

  Nese zemra nuk digjet ne dashuri, atehere me mire eshte te shnderrohet ne hi
  " Dhe nuk jemi tė obliguar pėr tjetėr, pėrveēse t’ju kumtojmė ashtu qartė. ".

  (Kur'an: Sure Jasin 36:17)

  ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ
  (`*•.ø(`*•.ø♥ø.•*“)ø.•*“ )
  ♥«“ •.* I LOVE ALLAH *•“Ø`»♥
  (ø.•*“(ø.•*“♥`*•.ø)`*•.ø )
  ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ

 2. #91
  ◕‿◕ fv Avatari i Hope
  Antarėsuar nė
  Mar 2018
  Postime
  671
  Forca e Rrespektit
  197
  Viti ri i 3 pa ty, mister! Happy now?
   

 3. #92
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,188
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Citim Origjinale Postuar nga Hope Shfaq Poten
  Viti ri i 3 pa ty, mister! Happy now?
  Ajde ketu!! ) I love you shume e ti e din kete gje.  Gezuar Krishtelindjet ! :*

 4. #93
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  13,978
  Forca e Rrespektit
  904
  Ndoshta 2019 do te jete me e embel.
   

 5. #94
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,188
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Ti nuk mund ta masesh forcen tende me askend tjeter, pevec se me kohen!

 6. #95
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,188
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803

 7. #96
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,635
  Forca e Rrespektit
  2297
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 8. #97
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  13,978
  Forca e Rrespektit
  904
  Sekretet po ia dobesonin zemren dita-dites.
   

 9. #98
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i dangerous
  Antarėsuar nė
  Oct 2013
  Postime
  8,318
  Forca e Rrespektit
  2179
  20181224_171959.jpg


  KrishLindje tč Gezuara ju uroj tč gjithčvč.
   

 10. #99
  Super Moderator fv Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  11,801
  Forca e Rrespektit
  3405
  Po me duket si e premte sot.


  🦂  🐾

 11. #100
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,660
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Do te duhej ta degjoje si tregonte ajo
  Gjithcka te sajen
  Duhej te degjoje e te heshtje
  Me zerin plot vibrime emocionesh
  E friksuar, por e sigurt ne ato qe ndjente
  I trembej asaj qe do thosh
  Gjithmone e kishin gjykuar per te vertetat e saja, deshirat e saja, enderrat e saja
  Andaj, duhet te ishe aty, kur shpirti i klithte ate emer por e kafshonte nder buze,
  E neper dhimbje te tregonte mallin e saj, ne nje forme tjeter te vertete.....
  Ngaterrohej
  Nevrikosej
  Ndoshta e te shante pse nuk arrije te kuptoje ,ate qe ajo smundej ta thosh....
  Pse nuk flisje
  Pse nuk pergjigjeshe
  Pse heshtje
  .............
   

 12. #101
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,188
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803

 13. #102
  VIP fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i LoSsT
  Antarėsuar nė
  Jun 2009
  Postime
  4,940
  Forca e Rrespektit
  6158
  Nje femer qe e ndjen te nevojshme te jete e barabarte me nje mashkull, me vjen keq ta them, por nuk e ka shijuar as e ka kuptuar qofte dhe nje here te vetme ne jete, gjinine e saj.
  Kur nje gje duhet te ndodhe, ndodh! Frika nuk e ndryshon rrjedhen e jetes...Ajo nuk e pengon fatin e njerezve, por i zhvesh ata nga dinjiteti i nevojshem per ta perballuar ate..!!

 14. #103
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,188
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  So in love me kete kenge!! )


 15. #104
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,635
  Forca e Rrespektit
  2297
  Citim Origjinale Postuar nga LoSsT Shfaq Poten
  Nje femer qe e ndjen te nevojshme te jete e barabarte me nje mashkull, me vjen keq ta them, por nuk e ka shijuar as e ka kuptuar qofte dhe nje here te vetme ne jete, gjinine e saj.
  E njenta gje shkon edhe per mashkullin, pra per nje mashkull qe i lufton, shikon dhe trajton femrat ne k'te forme, per k'te arsye. Gjinite nuk luftohen , jane te barabarta .
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 16. #105
  VIP fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i LoSsT
  Antarėsuar nė
  Jun 2009
  Postime
  4,940
  Forca e Rrespektit
  6158
  Citim Origjinale Postuar nga Zana1 Shfaq Poten
  E njenta gje shkon edhe per mashkullin, pra per nje mashkull qe i lufton, shikon dhe trajton femrat ne k'te forme, per k'te arsye. Gjinite nuk luftohen , jane te barabarta .
  Nuk kam perdorur ne asnje moment fjalen "lufte" vetem ndenj
  Kur nje gje duhet te ndodhe, ndodh! Frika nuk e ndryshon rrjedhen e jetes...Ajo nuk e pengon fatin e njerezve, por i zhvesh ata nga dinjiteti i nevojshem per ta perballuar ate..!!

 17. #106
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,635
  Forca e Rrespektit
  2297
  Citim Origjinale Postuar nga LoSsT Shfaq Poten
  Nuk kam perdorur ne asnje moment fjalen "lufte" vetem ndenj
  Te kuptoj ... por lufta nga ndjenja fillon : )
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 18. #107
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,660
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
   

 19. #108
  Il Silenzio fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i BoOoMBaStiCk
  Antarėsuar nė
  Jun 2011
  Vendodhja
  Hitler Land
  Postime
  2,549
  Forca e Rrespektit
  1209
  Gjeja me e keqe t'kesh pushime e te rrish ne shpi.
  Burrit i ka hije fjala si detit vala,
  Si kalit shala!

 20. #109
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  13,978
  Forca e Rrespektit
  904
  Tė paktėn kam ėndėrrat.
  Aty tė shoh,pasi nė realitet nuk kam mundėsi.
   

 21. #110
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,188
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803

 22. #111
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,635
  Forca e Rrespektit
  2297
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 23. #112
  >> KS- AL. etnike << fv Avatari i Violetta
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  7,506
  Forca e Rrespektit
  1514
  Gjėja mė e rėndė nė botė…. ėshtė xhepi i zbrazėt….

  >> Mė pelqejnė njerėzit e bukur….... Pamja e tyre mė ėshtė komplet e parėndėsishme. <<  Mos ndrysho pėr tiu pelqyer tė tjerėve,
  ngase kush stė pėlqen kėshtu, nuk tė meriton as ashtu.
  Mua s`mė trondit fuqia-shkatėrruese e njė bombe,
  sa mė habit fuqia-eksplozuese e zemrave njerėzore pėr keq. //

  Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... dhe JO duke pritur.
  Maybe it's not happy end? Maybe it's about the Story....

 24. #113
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,660
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Sonte e dua nje mik prane vetes
  Nje mik te vertete
  Nje qe nuk te gjykon
  Nje qe nuk te bombardon me 1 milion pyetje
  Nje qe vetem per hatrin tim do dehej me aromen e merzise sime
  A thua ka miq te tille?
  Sepse e dua nje te tille
  Nje qe pa frike t'ia hap zemren
  T'ia tregoj te gjitha..
  Nuk dua t'a fsheh me dhimbjen, sepse sa me shume e fsheh...me teper lartesohet ajo.
  A thua ka miq te tille?.....
  Tregome
  Me duhet nje i tille sonte

  Cit/ A.R
   

 25. #114
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  13,978
  Forca e Rrespektit
  904
  Pas ēdo zėnke pėrfundonim duke pėrqafuar njėri-tjetrin.
  Pas ēdo heshtje pėrfundonim duke qarė nė krahėt e njeri_tjetrit.
  E pas ēdo ndarje pėrfundonim duke thėnė mė fal.
   

 26. #115
  plak gjufurrak fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  40
  Postime
  18,451
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  8322
  Vetem kete muaj mbi 10.000 kilometra rruge 🤔 Ec e mos e prano se njeriu eshte me i forte se guri. 😉
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 27. #116
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,660
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10


  Me erdhi kjo ne mendje dhe po e degjoj
   

 28. #117
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  13,978
  Forca e Rrespektit
  904
  Vendosa mure midis nesh nė mėnyrė qė mos tė lėndoja veten.
   

 29. #118
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,635
  Forca e Rrespektit
  2297
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 30. #119
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  6,631
  Forca e Rrespektit
  615
  Sa u kenaqa keto dite larg cdo gjeje dhe sa po e ndjen trishtimin qe erdha back e po shoh prap tavolinen e punes plot me file per tu shqyrtuar...
  Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

 31. #120
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,188
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Nganjehere eshte shume barre e rende te heshtesh.
  Por duhet, sepse "skenaret e fjalve" qe mund te thuash ,shembin keshtjellat e reres,ku tjeret tjera shpi skane. )

Faqja 4 nga 8 I parėI parė 12345678 E FunditE Fundit

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •