Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 5 nga 8 I parėI parė 12345678 E FunditE Fundit
Duke shikuar rezultatet 121 ne 150 nga 229
 1. #1
  мαи ωιтн α мιѕѕιои fv Avatari i Loverboy
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  WorLd 0f dReAms
  Postime
  15,627
  Forca e Rrespektit
  3469

  What's on your mind..?

  T'shkojme pak sipas Facebook T'postojme ketu ate cfare postojme ne facebook, qofte nickname, ndonje shkrim i shkurter etj...!

  Une psh e kam :

  Nese zemra nuk digjet ne dashuri, atehere me mire eshte te shnderrohet ne hi
  " Dhe nuk jemi tė obliguar pėr tjetėr, pėrveēse t’ju kumtojmė ashtu qartė. ".

  (Kur'an: Sure Jasin 36:17)

  ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ
  (`*•.ø(`*•.ø♥ø.•*“)ø.•*“ )
  ♥«“ •.* I LOVE ALLAH *•“Ø`»♥
  (ø.•*“(ø.•*“♥`*•.ø)`*•.ø )
  ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ

 2. #121
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,674
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
   

 3. #122
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Vvetoni
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  In Your Mind
  Mosha
  28
  Postime
  4,640
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  2489
  Sonte e kam ndezur nė mua shpirtin revolucionar!
  Kjo gojė nuk ėshtė pėr kėta vesh.

  mutantur omnia nos et mutamur in illis

 4. #123
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Vvetoni
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  In Your Mind
  Mosha
  28
  Postime
  4,640
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  2489
  Ti qaj e qesh edhe nėse i ngjanė njė fėmije qė ende ėshtė i huaj nė botė
  Nėse s’ta duan buzėqeshjen, pėrshėndeti me njė pikė lot
  Nėse s’ti duan lotėt, dhurojua buzėqeshjen
  Askush s’jeton dot pa njėrėn ose tjetrėn.  © Fatmir Muja
  Kjo gojė nuk ėshtė pėr kėta vesh.

  mutantur omnia nos et mutamur in illis

 5. #124
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,674
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Hidh nje hap para, dy pas.....nese per nje tango duhen dy ....per nje ndjenje mjafton vetem nje?
   

 6. #125
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  14,007
  Forca e Rrespektit
  905
  E kupton qė je shėruar nga sėmundja e dashurisė nė momentin qė kur zgjohesh nga gjumi,nuk mendon mė pėr dike tjetėr por pėr veten tėnde.
   

 7. #126
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,674
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
   

 8. #127
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,652
  Forca e Rrespektit
  2297
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 9. #128
  VIP fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i LoSsT
  Antarėsuar nė
  Jun 2009
  Postime
  4,940
  Forca e Rrespektit
  6158
  Stop ! Sit down. Enjoy the reality...
  Kur nje gje duhet te ndodhe, ndodh! Frika nuk e ndryshon rrjedhen e jetes...Ajo nuk e pengon fatin e njerezve, por i zhvesh ata nga dinjiteti i nevojshem per ta perballuar ate..!!

 10. #129
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,215
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Caaaaa. hahahahahaha.


 11. #130
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  14,007
  Forca e Rrespektit
  905


   

 12. #131
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,652
  Forca e Rrespektit
  2297
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 13. #132
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,215
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Po mendoj te mbush e gote dyte me vere apo jo.:p

  IMG_20181228_194417_BURST1~2.jpg

  Kjo foto qe bera tani me pelqeu aq shume sa thash e per tek fotomania ben.
  Ajt gezuar!!

 14. #133
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Vvetoni
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  In Your Mind
  Mosha
  28
  Postime
  4,640
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  2489
  Kjo gojė nuk ėshtė pėr kėta vesh.

  mutantur omnia nos et mutamur in illis

 15. #134
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,652
  Forca e Rrespektit
  2297
  To be conscious that you are ignorant of the facts is a great step to knowledge.

  Benjamin Disraeli
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 16. #135
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  14,007
  Forca e Rrespektit
  905
  Nese dikush largohet prej teje, lere deren hapur...
  . E kur te kthehet perplasja ne fytyre!!!
   

 17. #136
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,905
  Forca e Rrespektit
  11372
  Dile que tś eres mia miaaaaaaaa
  "We're here to have a good time, not a long time
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 18. #137
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,674
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Injoranca nuk eshte argument.....fiksoje dreqi e hengert
   

 19. #138
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Vvetoni
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  In Your Mind
  Mosha
  28
  Postime
  4,640
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  2489
  Ēka keni me u ba kur tė rriteni?
  Kjo gojė nuk ėshtė pėr kėta vesh.

  mutantur omnia nos et mutamur in illis

 20. #139
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,674
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga Vvetoni Shfaq Poten
  Ēka keni me u ba kur tė rriteni?
  Androloge
   

 21. #140
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Vvetoni
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  In Your Mind
  Mosha
  28
  Postime
  4,640
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  2489
  Citim Origjinale Postuar nga Monique Shfaq Poten
  Androloge
  A ka meshkuj impotent nė forum se ju shėron Monique
  Kjo gojė nuk ėshtė pėr kėta vesh.

  mutantur omnia nos et mutamur in illis

 22. #141
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,674
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Kur te rritem Vveton...sjam rritur ende
   

 23. #142
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Vvetoni
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  In Your Mind
  Mosha
  28
  Postime
  4,640
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  2489
  Citim Origjinale Postuar nga Monique Shfaq Poten
  Kur te rritem Vveton...sjam rritur ende
  Ani mirė shumė, se unė fėmijėt i kam nė shkollė.
  Kjo gojė nuk ėshtė pėr kėta vesh.

  mutantur omnia nos et mutamur in illis

 24. #143
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,674
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Po ti c'u bere kur u rrite?
   

 25. #144
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Vvetoni
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  In Your Mind
  Mosha
  28
  Postime
  4,640
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  2489
  Citim Origjinale Postuar nga Monique Shfaq Poten
  Po ti c'u bere kur u rrite?
  Unė? Pėrveē qė jam jurist me profesion i ndihmoj djallit tė merr shpirtra qė nuk rriten.
  Kjo gojė nuk ėshtė pėr kėta vesh.

  mutantur omnia nos et mutamur in illis

 26. #145
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,674
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10


  Vveton???..
   

 27. #146
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Vvetoni
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  In Your Mind
  Mosha
  28
  Postime
  4,640
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  2489
  Jo jo kaq shumė
  Kjo gojė nuk ėshtė pėr kėta vesh.

  mutantur omnia nos et mutamur in illis

 28. #147
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Vvetoni
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  In Your Mind
  Mosha
  28
  Postime
  4,640
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  2489
  Ti do t’mė dashurosh patjetėr

  Ky qiell i prillit pa ty ėshtė i vjetėr.
  shkon njė trishtim e ja ku vjen njė tjetėr.
  Nė mallin tėnd ky karafil i egėr,
  Ti do tė mė dashurosh patjetėr!

  Nė sytė e tu diej tė vegjėl
  e ndezėn natėn dhe ditėn e ndezėn.
  Mirė sot, po si durohet pa ty nesėr?
  Ti do t’mė dashurosh patjetėr.

  Kapėrcej ty e kapėrceva veten,
  dhe pėrtej vetes kapėrceva jetėn,
  dhe pėrtej jetės kapėrceva vdekjen,
  I hapa krahėt tė pushtoj ty vetėm:

  Ti do t’mė dashurosh patjetėr!

  Fatos Arapi
  Kjo gojė nuk ėshtė pėr kėta vesh.

  mutantur omnia nos et mutamur in illis

 29. #148
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Artin
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Postime
  2,004
  Forca e Rrespektit
  472
  Ja, ka lezet!
  Bėra pak kritikė, e u vendos edhe burimi/autori.
  Pa le ta modifikosh nė gegnisht kėtė... si del... perlė!

   

 30. #149
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,215
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803

 31. #150
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  14,007
  Forca e Rrespektit
  905
  Ēfarė kam nė mendje ?
  Kam shum gjėra nė mendje,pėr momentin do pij njė kafe.
  Pasi tė pij kafen,mė zgjohet truri nga gjumi
  Dhe pastaj mund tė filloj tė shkruaj .
   

Faqja 5 nga 8 I parėI parė 12345678 E FunditE Fundit

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •