Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 6 nga 8 I parėI parė 12345678 E FunditE Fundit
Duke shikuar rezultatet 151 ne 180 nga 229
 1. #1
  мαи ωιтн α мιѕѕιои fv Avatari i Loverboy
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  WorLd 0f dReAms
  Postime
  15,627
  Forca e Rrespektit
  3469

  What's on your mind..?

  T'shkojme pak sipas Facebook T'postojme ketu ate cfare postojme ne facebook, qofte nickname, ndonje shkrim i shkurter etj...!

  Une psh e kam :

  Nese zemra nuk digjet ne dashuri, atehere me mire eshte te shnderrohet ne hi
  " Dhe nuk jemi tė obliguar pėr tjetėr, pėrveēse t’ju kumtojmė ashtu qartė. ".

  (Kur'an: Sure Jasin 36:17)

  ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ
  (`*•.ø(`*•.ø♥ø.•*“)ø.•*“ )
  ♥«“ •.* I LOVE ALLAH *•“Ø`»♥
  (ø.•*“(ø.•*“♥`*•.ø)`*•.ø )
  ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ

 2. #151
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,652
  Forca e Rrespektit
  2297
  “Hypocrisy
  /hi pakrise/ noun

  The moment you tell someone it is not important to be right, in order to look right to everyone else.

  Shannon L. Alder
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 3. #152
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  14,007
  Forca e Rrespektit
  905
  Gratė kanė aftėsinė tė dallojnė 348 nuanca tė ndryshme buzėkuqi,
  por, pėr tė dalluar njė burrė normal nga njė idiot... asnjėherė.
   

 4. #153
  Super Moderator fv Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  11,807
  Forca e Rrespektit
  3405
  Iku Viti,pa u ndjere hic.


  🦂  🐾

 5. #154
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,213
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Citim Origjinale Postuar nga Natta Shfaq Poten
  Gratė kanė aftėsinė tė dallojnė 348 nuanca tė ndryshme buzėkuqi,
  por, pėr tė dalluar njė burrė normal nga njė idiot... asnjėherė.
  hahahahahahahahahah,e cme kenaqe kete fundviti.

 6. #155
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i dangerous
  Antarėsuar nė
  Oct 2013
  Postime
  8,318
  Forca e Rrespektit
  2179
  20181231_235133.jpg


  ... G e z u a r vitin e ri 2019 .
   

 7. #156
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  14,007
  Forca e Rrespektit
  905
  2019 ėshtė vit tek .
  Kshuqė mos u ngutni tė fejoheni,martoheni.
  Lėrjani rradhėn 2020
   

 8. #157
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,213
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Absulutisht e sakte. )


 9. #158
  Mendoj se 1 Janar nuk duhet te jete pushim. Kur mbaron 1 vit me e udhes me duket te kesh pushim komplet javen e fundit te dhjetorit dhe vitin e ri e fillon me kembe te mbare ne daten 1. Kam qe dje qe e mendoj
  "Be Kind! For everyone you meet is fighting a harder battle you know nothing!" ~Plato~

 10. #159
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Artin
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Postime
  2,004
  Forca e Rrespektit
  472
  Kėtė vit, do tė ketė ca ndryshime pėr mua, tė cilat mė futin pak nė ankth. Kėtė po mendoja tani, e thashė ta ndaja me miqtė e mi te forumit...
  Heren e fundit u redaktua nga Artin; 2 Jave Me Pare ne 13:04.
   

 11. #160
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,652
  Forca e Rrespektit
  2297
  Artini ... urime & suksese. : )

  Shikoje me mendje te hapur ... te eshte dhene mundesia per te njohur nje vend te ri, nje shoqeri te re.

  ( Mua personalisht me pelqejne ndryshime te tilla , sepse kam tipin qe im always on the move and i get a massive kick with new challenges new places... i love it ) .

  Celesi i suksesit ne k'te rast... eshte qe mos te vesh me shkop ne dore , duke thene une jam pergjegjesi une kshu une ashtu , o si te them une o s'ka ... por te jesh nje shembull pozitiv i barabarte , BE PROFFESIONAL .. ti ndihmosh aty ku eshte per ti ndihmuar e ti qortosh hapur aty ku eshte per ti qortuar pa i ofenduar and not getting personal , gjithashtu mos harro perurimet dhe falenderimet , kur mbyllin nje dite te mire. Ti besh k'to punetore qe te besojne ne ty, te te respektojne/degjojne , e ti ngresh ne nivelin tend ... nese e arrin k'te taktike, atehere puna bashke me ty do te kete vetem sukses, respekt dhe sa vjen e behet me e lehte pergjegjesia/puna, nderkohe qe korr edhe suksesin.

  Ps... Jam e bindur me sa kam vene re , qe ti e ke k'te aftesine e pergjegjesit dhe te nje shembulli pozitiv ( with out the big ego for power ).. so go with the flow and enjoy : )
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 12. #161
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i jana80
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Postime
  9,154
  Forca e Rrespektit
  5070
  Artini edhe pse me siguri postimi i mesiperm ska te beje me mendimin tim por ngaqe e lexova po shpreh mendimin tim.
  Nga eksperienca e them me bindje qe jo cdo e re seshte e bukur, po nga eksperienca jam pro cdo ndryshimi, rinovimi, evolimi ne rastin tend qe ishte per me lart perse jo?! me lejo te uroj suksese pasi me siguri nese te kane emertuar per ate vend ji i bindur qe vlen per ate vend !
  “La superficialitą mi inquieta ma il profondo mi uccide.” A.M

 13. #162
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Artin
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Postime
  2,004
  Forca e Rrespektit
  472
  Citim Origjinale Postuar nga Zana1 Shfaq Poten
  Artini ... urime & suksese. : )

  Shikoje me mendje te hapur ... te eshte dhene mundesia per te njohur nje vend te ri, nje shoqeri te re.

  ( Mua personalisht me pelqejne ndryshime te tilla , sepse kam tipin qe im always on the move and i get a massive kick with new challenges new places... i love it ) .

  Celesi i suksesit ne k'te rast... eshte qe mos te vesh me shkop ne dore , duke thene une jam pergjegjesi une kshu une ashtu , o si te them une o s'ka ... por te jesh nje shembull pozitiv i barabarte , BE PROFFESIONAL .. ti ndihmosh aty ku eshte per ti ndihmuar e ti qortosh hapur aty ku eshte per ti qortuar pa i ofenduar and not getting personal , gjithashtu mos harro perurimet dhe falenderimet , kur mbyllin nje dite te mire. Ti besh k'to punetore qe te besojne ne ty, te te respektojne/degjojne , e ti ngresh ne nivelin tend ... nese e arrin k'te taktike, atehere puna bashke me ty do te kete vetem sukses, respekt dhe sa vjen e behet me e lehte pergjegjesia/puna, nderkohe qe korr edhe suksesin.

  Ps... Jam e bindur me sa kam vene re , qe ti e ke k'te aftesine e pergjegjesit dhe te nje shembulli pozitiv ( with out the big ego for power ).. so go with the flow and enjoy : )
  Me pelqeu kjo pjesa me te zeze. Keshtu mendoj edhe une, por ndonjehere varet edhe nga grupi qe ke, sa te afte jane, e ē'njerez jane. Por e mira eshte qe nuk do te jemi shume, sepse sa me shume te jene, aq me veshtire eshte. Kam punuar me 8 vete e ia kam dalė mirė, kurse kėtė herė do te jemi 4-5 gjithe kohen.

  Halli nuk eshte te marredheniet/komunikimi me punetoret, por si do te shkoje puna e sa te kenaqur do te jene ata siper nesh, qe na japin punen. Sepse siē folem dhe me pare, ne nje teme tjeter, gjerat sa vijne e shtrengohen ne ēdo drejtim, e shume tani kerkojne te nxjerrin dhjame edhe nga pleshti.


  Me beri pershtypje, koha e paqendrueshme. Dola per nje ecje te gjate, e u vesha trashe, por u bera me djerse. Diten beri ftohte, e naten ngrohte...
   

 14. #163
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  14,007
  Forca e Rrespektit
  905
  Eh sa e ėmbėl ėshtė qetėsia .
   

 15. #164
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,213
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Jemi te ftuar ne nje tavoline tani ne oren 4 .
  Pertoj shume te behem gati dhe te dal.

 16. #165
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,213
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803

 17. #166
  Anėtar Aktiv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i milva
  Antarėsuar nė
  Oct 2009
  Vendodhja
  Ku kendohen seranatat..
  Postime
  736
  Forca e Rrespektit
  54
  Ty ,dhe vetem ty biri im!
   

 18. #167
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,213
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803

 19. #168
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  14,007
  Forca e Rrespektit
  905
  Nėse njė ditė nuk flasim mė dhe tė mungoj,mė shkruaj.
  ����
  Mos e lej krenarinė tė tė gėrryj pėrbrenda ❤!!
   

 20. #169
  ◕‿◕ fv Avatari i Hope
  Antarėsuar nė
  Mar 2018
  Postime
  686
  Forca e Rrespektit
  197
  Sometimes is better to wait, and to wait and to wait......
   

 21. #170
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  14,007
  Forca e Rrespektit
  905
  loove.jpg
  Sa pamje e bukur
   

 22. #171
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,213
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803

 23. #172
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Artin
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Postime
  2,004
  Forca e Rrespektit
  472
  Hellou, hau uoz jor dei?
   

 24. #173
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,213
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Rrėfim

  vdekjen e pres
  si njė mace
  qė do hidhet
  mbi shtrat

  mė vjen tmerrėsisht keq
  pėr gruan time

  ajo do shohė
  kėtė
  trup
  tė ngrirė
  tė bardhė
  qė do dridhet njėherė
  pastaj ndoshta
  do dridhet prapė

  Henk!

  Henku
  s'do pėrgjigjet.

  Nuk ėshtė vdekja ime
  ajo qė mė brengos,
  ėshtė gruaja ime
  qė do mbesi

  nė kėtė
  prig asgjėje.

  dua t'ia bėj me dije
  se gjithė kėto net
  qė kam fjetur

  krahė saj

  edhe diskutimet
  mė tė kota
  qenė gjėra
  gjithnjė tė shkėlqyera

  dhe fjalėt
  mė tė vėshtira

  qė gjithnjė
  u frikėsova
  t'ia them
  tash mund
  tė thuhen:

  Tė dua.

  Charles Bukowski

 25. #174
  Anėtar Aktiv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i milva
  Antarėsuar nė
  Oct 2009
  Vendodhja
  Ku kendohen seranatat..
  Postime
  736
  Forca e Rrespektit
  54
  Te drekoj tani...pafshim me vone!
   

 26. #175
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,213
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803

 27. #176
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  14,007
  Forca e Rrespektit
  905
  Tashme s'me cudit me asgje...duket sikur te jesh vetvetja eshte kthyer ne nje difekt e jo me cilesi.
  Ka njerez qe ndryshojne personalitetin sikur te ishte nje pale kepuce te dala jashte mode!
   

 28. #177
  Super Moderator fv Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  11,807
  Forca e Rrespektit
  3405
  Ftohte sa te duash,po bore hic


  🦂  🐾

 29. #178
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  6,676
  Forca e Rrespektit
  615
  Gjume gjume shume shume gjume..
  Tė njohėsh tė tjerėt ėshtė menēuri. Tė njohėsh veten ėshtė urtėsia mė e madhe. Ti imponohesh vullnetit tė tė tjerėve ėshtė forcė. Ti imponohesh vetes ėshtė forca mė e madhe – (Une dora vet)

 30. #179
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,905
  Forca e Rrespektit
  11372
  Kur te iken burri nga shtepia
  Shume shpejt te prishet terezia

  Apo eshte tjeter kenga
  "We're here to have a good time, not a long time
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 31. #180
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,213
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Nje mal me dashuri qe shkrine ne deboren e dimrit. )

Faqja 6 nga 8 I parėI parė 12345678 E FunditE Fundit

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •