Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 7 nga 9 I parėI parė 123456789 E FunditE Fundit
Duke shikuar rezultatet 181 ne 210 nga 260
 1. #1
  мαи ωιтн α мιѕѕιои fv Avatari i Loverboy
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  WorLd 0f dReAms
  Postime
  15,632
  Forca e Rrespektit
  3469

  What's on your mind..?

  T'shkojme pak sipas Facebook T'postojme ketu ate cfare postojme ne facebook, qofte nickname, ndonje shkrim i shkurter etj...!

  Une psh e kam :

  Nese zemra nuk digjet ne dashuri, atehere me mire eshte te shnderrohet ne hi
  " Dhe nuk jemi tė obliguar pėr tjetėr, pėrveēse t’ju kumtojmė ashtu qartė. ".

  (Kur'an: Sure Jasin 36:17)

  ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ
  (`*•.ø(`*•.ø♥ø.•*“)ø.•*“ )
  ♥«“ •.* I LOVE ALLAH *•“Ø`»♥
  (ø.•*“(ø.•*“♥`*•.ø)`*•.ø )
  ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ ღ*♥*ღ

 2. #181
  plak gjufurrak fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  40
  Postime
  18,457
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  8322
  Ec e fillo punen neser? 🤔
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 3. #182
  Super Moderator fv Avatari i Abis
  Antarėsuar nė
  Feb 2016
  Postime
  11,833
  Forca e Rrespektit
  3405
  Ngrime,ca behet kshu


  🦂  🐾

 4. #183
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,300
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Citim Origjinale Postuar nga Abis Shfaq Poten
  Ngrime,ca behet kshu
  hahahahaha, A u ka zbardhurrr bora in Tiranaaa?

 5. #184
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  14,137
  Forca e Rrespektit
  905
  Shpresoj qe ky i ftohti te mos na ngrij zemren,se mendjen e ka ngrire me kohe.
   

 6. #185
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,747
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Burrat jane ndryshe nga meshkujt.
  Meshkujt duan thjesht nje pjese te femres. Burrat duan gjithcka te asaj femre.
  Meshkujt jane ne gjendje te falin pak dashuri, ne kembim te seksit. Burrat falin dashuri dhe seksi perfshihet ne te teren  - Alessandro d'Avenia.
   

 7. #186
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i vajza e detit
  Antarėsuar nė
  Nov 2018
  Postime
  1,054
  Forca e Rrespektit
  178
  Citim Origjinale Postuar nga Monique Shfaq Poten
  Burrat jane ndryshe nga meshkujt.
  Meshkujt duan thjesht nje pjese te femres. Burrat duan gjithcka te asaj femre.
  Meshkujt jane ne gjendje te falin pak dashuri, ne kembim te seksit. Burrat falin dashuri dhe seksi perfshihet ne te teren  - Alessandro d'Avenia.
  sa e bukur dhe e vertet!!
   

 8. #187
  Sec me erdhi ne mendje termi "psikovampir" i njohur ne psikologji.
  "Be Kind! For everyone you meet is fighting a harder battle you know nothing!" ~Plato~

 9. #188
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,729
  Forca e Rrespektit
  2297
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 10. #189
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  14,137
  Forca e Rrespektit
  905
  “Be the change that you wish to see in the world.”
  ― Mahatma Gandhi.
   

 11. #190
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,747
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Faktin qe i burre do pjelli kalama , hajt me te lehta vlla
   

 12. #191
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  18,729
  Forca e Rrespektit
  2297
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 13. #192
  fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Imp4cT
  Antarėsuar nė
  Jan 2019
  Vendodhja
  Albania
  Postime
  85
  Forca e Rrespektit
  51
  Hap tv, flitet vetem per shpifje, hap rrjetet sociale po per shpifje, vjen ketu ne forum po per shpifje.

  Ndalojeni globin se do zbres!
   

 14. #193
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,747
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga Imp4cT Shfaq Poten
  Hap tv, flitet vetem per shpifje, hap rrjetet sociale po per shpifje, vjen ketu ne forum po per shpifje.

  Ndalojeni globin se do zbres!


  Mbaje se me zuri
   

 15. #194
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,300
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Fryne shume ere jashte,por dhe ne mendimet e mia ,fryne shume trazim.

 16. #195
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  14,137
  Forca e Rrespektit
  905

  I adhuroj femijet me sy jeshil
   

 17. #196
  ◕‿◕ fv Avatari i Hope
  Antarėsuar nė
  Mar 2018
  Postime
  688
  Forca e Rrespektit
  197
  Mos ki frike!
   

 18. #197
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  14,137
  Forca e Rrespektit
  905
  Krenari e Zjarrtė, & Dashuri e Akullt.
   

 19. #198
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,747
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  "Kur zemerohesh ti me mua,
  Edhe me shume une te dua.
  Se dhe me teper nga shikimi,
  Te paska hije zemerimi.."

  Pushkin
   

 20. #199
  ◕‿◕ fv Avatari i Hope
  Antarėsuar nė
  Mar 2018
  Postime
  688
  Forca e Rrespektit
  197
  With or without you!
   

 21. #200
  Anėtar i ri fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i lovely
  Antarėsuar nė
  Nov 2013
  Vendodhja
  GENOVA
  Mosha
  34
  Postime
  229
  Forca e Rrespektit
  226
  poesi.jpg

  proze eshte te mbijetosh...poezi eshte te jetosh
  mos e merrni per dobesi heshtjen time se nese une flas ,ju nk do te mund t'a perballoni

 22. #201
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i Nicktjeter
  Antarėsuar nė
  Oct 2012
  Postime
  22,905
  Forca e Rrespektit
  11372
  Ka orar me te poshter se ky tani?
  "We're here to have a good time, not a long time
  .................................................. .......... Sometimes maybe good sometimes maybe shit.

 23. #202
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  14,137
  Forca e Rrespektit
  905
  Sapo u zgjova,e pėrsėri mė flihet .
   

 24. #203
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i vajza e detit
  Antarėsuar nė
  Nov 2018
  Postime
  1,054
  Forca e Rrespektit
  178
  Citim Origjinale Postuar nga Natta Shfaq Poten
  Sapo u zgjova,e pėrsėri mė flihet .
  Natta duhet te zgjohesh me heret...qe te te dal gjumi...se sa me vone te ngrihesh me e veshtir eshte te te hapen syt hahaha
   

 25. #204
  Anėtar Aktiv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i KAON
  Antarėsuar nė
  Dec 2017
  Postime
  662
  Forca e Rrespektit
  421
  Citim Origjinale Postuar nga Nicktjeter Shfaq Poten
  Ka orar me te poshter se ky tani?
  Sidomos kur mbetesh me buzen e thare teksa lotet e vetmis perpiqen te pershkojne n'glastrat e thekura per pak uje te bekuar
   

 26. #205
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,747
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Eshte e pamundur - tha krenaria...
  Eshte e rrezikshme - tha eksperienca...
  Eshte e pakuptimte - tha arsyeja...
  Provoje - peshperiti zemra!!!

  Kush nuk e ka humbur ndonjėherė krenarinė pėr dashurinė, nuk ka dashuruar kurrė ose nuk ka patur asnjė grimė krenarie pėr tė humbur!!!
   

 27. #206
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i vajza e detit
  Antarėsuar nė
  Nov 2018
  Postime
  1,054
  Forca e Rrespektit
  178
  Citim Origjinale Postuar nga Monique Shfaq Poten
  Eshte e pamundur - tha krenaria...
  Eshte e rrezikshme - tha eksperienca...
  Eshte e pakuptimte - tha arsyeja...
  Provoje - peshperiti zemra!!!

  Kush nuk e ka humbur ndonjėherė krenarinė pėr dashurinė, nuk ka dashuruar kurrė ose nuk ka patur asnjė grimė krenarie pėr tė humbur!!!
  Pse na poston keshtu gjerash c'ke?

  zemra si perhere zemer mire dmth hahaha
   

 28. #207
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,300
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Kam ca byreke qe kam per te bere sot.
  Edhe nje dite pushimi ,duhet me kap shpine,gatimin,hekurosjen,sidomos kur te presin nja 15 kemisha per hekur, ehhh femra e shkrete.

 29. #208
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,747
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga vajza e detit Shfaq Poten
  Pse na poston keshtu gjerash c'ke?

  zemra si perhere zemer mire dmth hahaha
  me fal se bej me....
   

 30. #209
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,300
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803
  Love, how many roads to come to a kiss,
  What a wandering loneliness to your company!
  Trains continue to roll alone with rain.
  In Taltal still don't dawn spring.
  But you and I, my love, are united,
  United from clothes to roots,
  United of Autumn, of water, of hips,
  Until it's just you, SOL ME UNITED.
  To think it cost so many stones that drag the river,
  The mouth of the water of the verbania,
  To think that separated from trains and nations
  You and I were just supposed to love each other
  Confused with everyone, with men and with women,
  With the land that plant and educate carnations.

  Pablo Neruda 31. #210
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  14,137
  Forca e Rrespektit
  905

  Ndonjehere disa foto skane nevoje per fjale.
   

Faqja 7 nga 9 I parėI parė 123456789 E FunditE Fundit

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •