Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 1 nga 2 12 E FunditE Fundit
Duke shikuar rezultatet 1 ne 30 nga 41
 1. #1

  Zbulo personalitetin:P

  5 fjalet e para qe arrini te lexoni tregojne mbi karakterin tuaj...... pasi ti gjeni postojini poshte...  po e filloj une e para, mua me doli:


  1- Talented
  2- Thoughtful
  3- Outspoken
  4- Sweet
  5- Insecure
  pas ktyre per fat me shkuan syte dhe te nje tjeter dhe ishte "Dramatik", por s'quhet se vetem 5 duhen.......


  p.s. kjo loje ska lidhje fare me cfare jeni ju ne real...

  iiii paskan qene 4...nejse...
   

 2. #2
  Anėtar i Nderuar fv
  Antarėsuar nė
  Feb 2010
  Postime
  4,504
  Forca e Rrespektit
  2881

  Titulli: zbulo personalitetin:P

  angle
  sentimental
  eloquent
  patient
  elegant
  " Cfare eshte nje mik ?... Eshte nje individ me te cilin keni guxim te jeni vetvetja..."

 3. #3
  Catch me if you can... fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i GLOOM
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Postime
  15,651
  Forca e Rrespektit
  1318

  Pe: zbulo personalitetin:P

  Outgoing
  Sweet
  Restless
  Kind
  Passionate
  Ndonjehere me vjen te godas disa njerez,por me pas mendoj qe : Nuk lejohet abuzimi ndaj kafsheve...

 4. #4
  ... fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i AjSi
  Antarėsuar nė
  Mar 2009
  Postime
  2,819
  Forca e Rrespektit
  2420

  Titulli: zbulo personalitetin:P

  outspoken
  compassionate
  elegant
  talented
  charismatic

  wow
  Happy stories are stories that havent finished yet.
  .

 5. #5
  Stay Wild Moon Child 🌚 fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Ultraviolet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Vendodhja
  Torino
  Mosha
  29
  Postime
  7,199
  Blog Entries
  29
  Forca e Rrespektit
  5699

  Pe: zbulo personalitetin:P

  dependent
  reserved
  compassionate
  passionate
  charming

  ☆ Chaos is an angel who fell in love with a demon. ☆

 6. #6
  Anėtar i Nderuar fv
  Antarėsuar nė
  Feb 2010
  Postime
  4,504
  Forca e Rrespektit
  2881

  Titulli: zbulo personalitetin:P

  paskemi femra jo shaka ne forum... me falni nese dola jasht teme... smunda ta permbaj
  " Cfare eshte nje mik ?... Eshte nje individ me te cilin keni guxim te jeni vetvetja..."

 7. #7
  :) fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i ida angel
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  ^.^
  Postime
  8,404
  Forca e Rrespektit
  2091

  Titulli: zbulo personalitetin:P

  Happy
  Patient
  Elegant
  Peace
  Sentimental

  I love you daddy
  :flamuri:

 8. #8

  Pe: zbulo personalitetin:P

  po djemte si s'po postojne, do u ken dale negative siduket...

  une e bera prap dhe me dolen te tjera...hahaha

  patient
  lovely
  peaceful
  naive
  dhe serish: thoughtful ...


  .......
   

 9. #9
  sweet fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i sensuu
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Mosha
  29
  Postime
  10,367
  Forca e Rrespektit
  2905

  Titulli: zbulo personalitetin:P

  courageus
  happy
  sweet


  ca do me shume
  Treat your self like a star!!!

 10. #10
  VIP fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i LoSsT
  Antarėsuar nė
  Jun 2009
  Postime
  4,942
  Forca e Rrespektit
  6158

  Pe: zbulo personalitetin:P

  Po qe e keni ne terezi fare ju, 12 sahati
  Kur nje gje duhet te ndodhe, ndodh! Frika nuk e ndryshon rrjedhen e jetes...Ajo nuk e pengon fatin e njerezve, por i zhvesh ata nga dinjiteti i nevojshem per ta perballuar ate..!!

 11. #11
  ''pirg hologramesh'' fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i CrazyDiamond
  Antarėsuar nė
  Feb 2012
  Postime
  71
  Forca e Rrespektit
  17

  Titulli: Pe: zbulo personalitetin:P

  Citim Origjinale Postuar nga LoSsT Shfaq Poten
  Po qe e keni ne terezi fare ju, 12 sahati
  kete '''' pas cdo fjalie e ke bere si shenje pikesimi :p
  Po edhe sikur ditet te binin
  ne humneren e neteve,
  perseri, prape ka nje pus
  ku prehet qetesia.
  Dhe duhet te ulesh
  buze erresires
  dhe me durim te peshkosh
  driten-
  qe bie atje ......

 12. #12
  Smiley fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i kreta flakita
  Antarėsuar nė
  Aug 2008
  Postime
  3,612
  Forca e Rrespektit
  2128

  Titulli: zbulo personalitetin:P

  elokuent
  passionate
  sweet
  elegant
  secure ...
  pastaj dallova tre pernjeher...
  po keto ishin 5 te parat
  ♥♥♥ COLOURS ♥♥♥

 13. #13
  wish me well... fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i ZHIGO
  Antarėsuar nė
  Oct 2011
  Vendodhja
  Afrike
  Postime
  1,553
  Blog Entries
  19
  Forca e Rrespektit
  1098

  Pe: zbulo personalitetin:P

  dramatic
  critical
  charismatic
  elegant ,

  ku m'shko syni mer ja dhjefsha rracen ,, komplet e kunderta .
   

 14. #14
  Dum spiro, spero くる fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i sweetzzinna
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
  Postime
  20,090
  Blog Entries
  53
  Forca e Rrespektit
  3110

  Titulli: Zbulo personalitetin:P

  Patient
  Happy
  Peaceful
  Elegant
  Think Pink! Say NO to breast cancer!

 15. #15
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i E3
  Antarėsuar nė
  Feb 2009
  Postime
  9,152
  Forca e Rrespektit
  2536

  Pe: Zbulo personalitetin:P

  Ne fillim gjeta vtm 3 ,spo me punonte truri
  Reserved
  Lovely
  Sentimental
  Peaceful
  Talented
  Me pak fjale ENGJELL thote kjo loja
  N3xT

 16. #16
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Vendodhja
  Ne nje vullkan e zhytur..ku une mbijetoj..pa u shkrire dhe pa pikuar as nje pike loti..!
  Postime
  2,290
  Forca e Rrespektit
  364

  Pe: Zbulo personalitetin:P

  Sweet
  Naive
  Passionate
  Out
  Sentimental
  Elegant

  Edhe out qenkam ? Medet per mua..
  Nqs ka bote te PERTEJSHME atehere ti do jesh i PERJETSHEM.

 17. #17
  ђєค๔ђยภtєг fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Hard Styler
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  вσяα вσяα
  Postime
  4,847
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  1293

  Titulli: Zbulo personalitetin:P

  Mental ate lexova te paren thote cdogje :p
  Ļŀvē FяÉỂ...đįČ ρяǾŭĐ...HåVé ךּŨמ...ŽĹĄצּ ĺÕטŠ

  If your MIND isn't OPEN ,
  Keep Your MOUTH shut TOO.
  Sue Grafton

 18. #18
  Vogėlushe fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Elushe
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Postime
  4,263
  Forca e Rrespektit
  6297

  Pe: Zbulo personalitetin:P

  Genuine
  Happy
  Patient
  Elegant (ketu dallon qe eshte fallco testi, se jam nja 20 kile mbi peshe )
  Reserved
  Egoizmi i ben njerezit skllever te vetvetes....

 19. #19
  sweet fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i sensuu
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Mosha
  29
  Postime
  10,367
  Forca e Rrespektit
  2905

  Titulli: Zbulo personalitetin:P

  sa mire qe jemi happy ;p
  Treat your self like a star!!!

 20. #20
  Vrasese_Kufijsh fv Avatari i Chocolate
  Antarėsuar nė
  Dec 2011
  Vendodhja
  Memedhe
  Postime
  336
  Forca e Rrespektit
  90

  Titulli: Zbulo personalitetin:P

  Peaceful
  Outspoken
  Eloquent
  Secure
  Sweet

  Gjona qe i dime already. : p
  I live by you,
  Desire,
  I stand by you,
  Walk through the fire!

 21. #21
  ...Δʝɛя... fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Morena
  Antarėsuar nė
  Mar 2010
  Vendodhja
  Nel Favoloso Mondo Di Amélie
  Postime
  5,329
  Forca e Rrespektit
  701

  Titulli: Zbulo personalitetin:P

  abfgdtdjs
  lkdjfhjf
  puomc
  dndhdh

  Me thote qe jam super e mrekullueshme, kot u lodh e dija
  .... Ƴσʋ κиσω Ɩ'м α яɛαмɛя........♥  Ti me rremben cdo dite...

 22. #22
  Love , Peace & Happiness fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Bellatrix
  Antarėsuar nė
  Sep 2009
  Vendodhja
  Shqiperi
  Postime
  1,780
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  712

  Titulli: Zbulo personalitetin:P

  elegant
  passionated
  eloquent.
  s: Te dashurosh eshte veper, te tradhetosh eshte kryeveper" s

 23. #23
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  41,238
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11803

  Pe: Zbulo personalitetin:P

  personaliteti im perfundimisht i pa zbulushem..ngeli ..
  me asgje ne bote nuk arrij te percendroj shikim per krijim e fjalve..shqip aty....
   

 24. #24
  Alis Volat Propriis fv Avatari i Legally_Sweet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  12,753
  Forca e Rrespektit
  8341

  Pe: Zbulo personalitetin:P

  Sweet
  Sentimental
  Talented
  Elegant
  Restless
  Be so beautiful, they can't take their hearts off you!

 25. #25
  Anėtar i Nderuar fv Avatari i flowmaster
  Antarėsuar nė
  Nov 2011
  Vendodhja
  Duke dremitur nen nje peme ulliri..
  Postime
  2,194
  Forca e Rrespektit
  1210

  Pe: Zbulo personalitetin:P

  Passion-ate (ne fakt vetem passion lexova ne fillim, pasi pashe ca kishe shkruar gloomi, qe e kapa qe duhej shtuar dicka )
  Compassion
  happy
  dependent (kam probleme me cajin, duhet ta le para se te me konsumoj jeten.. )
  honest
  “Much silence and a good disposition, there are no two works better than those.”

 26. #26
  Anėtar Aktiv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Kejla
  Antarėsuar nė
  Jul 2009
  Vendodhja
  Verdalle
  Postime
  860
  Forca e Rrespektit
  410

  Titulli: Zbulo personalitetin:P

  patient
  peace
  dependent ( nga kafja )
  dramatic ( ahahahahahahahahahaha ndoshta egzagjeroj he?!)
  mental ( e kjo si i bie ?!) kam mendje te madhe he
  Eksperience is not always the kindest of teachers, but it is surely the best

  Hej , cfare po ben , po flet me veten???
  Oh po . Me pelqen te flas me njerezit inteligjente

 27. #27
  Nada é por acaso! fv Avatari i Tuana
  Antarėsuar nė
  Mar 2012
  Postime
  3,301
  Forca e Rrespektit
  2015

  Titulli: Zbulo personalitetin:P

  Happy
  Elegant
  Pace

  Kaqe s'pata me shum nerva te shoh :p
  Wherever you stand, be the soul of that place.


 28. #28
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i bella
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Aty ku nuk je ti!
  Postime
  8,461
  Forca e Rrespektit
  5849

  Titulli: Zbulo personalitetin:P

  Mua me prishi...kjo nga syte ahahhaha :--P

  PICA lexova un...mos do te thote qe kam uri e jam llupse

  dhe LOVELY eh kete e di un...jam shume Lovely
  " Mm-hmm. Oh, so typical. Ooo, I'm a man. Ooo, I have a penis. Ooo, I have to win money to exert my power over women."

  UNE JAM KESHTU, NUK DO ME NDRYSHONI KURRE....Njihmeni NESE KENI DURIM.

 29. #29
  zevzeke fv fv fv fv fv fv fv
  Antarėsuar nė
  Jan 2010
  Mosha
  34
  Postime
  282
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  16

  Titulli: Zbulo personalitetin:P

  time

  love
  talented
  going
  FAKTI QE DI SI TE LEXOSH NUK ESHTE ASGJE , E GJITHE PUNA ESHTE TE DISH SE CFARE TE LEXOSH !!!


  "]ANTHONY TROLLOPE

 30. #30
  Aop aLiSa^sHkOdRaNe fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i vAmPiRe
  Antarėsuar nė
  Mar 2012
  Vendodhja
  In your Dreams
  Postime
  1,243
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  206

  Titulli: Zbulo personalitetin:P

  Elegant
  Dramatic
  Naive
  Patient
  Love


  Perved Patient kto tjerat i kam
  I am the kind of Women that when my feet hit the floor each morning ... Even the Devil says "Oh crap She is up"

Faqja 1 nga 2 12 E FunditE Fundit

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Tema te Ngjashme

 1. Pergjigje: 3
  Postimi i Fundit: 16-03-2018, 16:29
 2. Zbulo ēfarė tregon pėr ty stili i flokėve qė mban
  Nga Natta ne forum Flokėt dhe thonjtė
  Pergjigje: 3
  Postimi i Fundit: 07-03-2018, 22:34
 3. Mbi personalitetin
  Nga NeVertiti ne forum Psikologjia
  Pergjigje: 26
  Postimi i Fundit: 17-08-2013, 16:21
 4. Pergjigje: 7
  Postimi i Fundit: 06-06-2012, 23:48
 5. Pergjigje: 8
  Postimi i Fundit: 29-06-2010, 15:55

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •