Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 2 nga 2 I parėI parė 12
Duke shikuar rezultatet 31 ne 41 nga 41
 1. #1

  Zbulo personalitetin:P

  5 fjalet e para qe arrini te lexoni tregojne mbi karakterin tuaj...... pasi ti gjeni postojini poshte...  po e filloj une e para, mua me doli:


  1- Talented
  2- Thoughtful
  3- Outspoken
  4- Sweet
  5- Insecure
  pas ktyre per fat me shkuan syte dhe te nje tjeter dhe ishte "Dramatik", por s'quhet se vetem 5 duhen.......


  p.s. kjo loje ska lidhje fare me cfare jeni ju ne real...

  iiii paskan qene 4...nejse...
   

 2. #31
  Homo Homini Lupus fv Avatari i Cyber_Spartacus
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Atje ku fluturojne shqiponjat
  Postime
  9,845
  Forca e Rrespektit
  718

  Titulli: Zbulo personalitetin:P

  Dramatic
  Genuine
  Talented
  Peaceful
  Lovely
  Njeriu eshte me pak vetevetja kur flet per veten e tij.... Jepi nje maske dhe do mesosh te verteten .... Oskar Uaild

 3. #32
  Anėtar i ri fv fv fv fv Avatari i Dynamite
  Antarėsuar nė
  Jul 2011
  Vendodhja
  n'SHPI
  Mosha
  24
  Postime
  165
  Forca e Rrespektit
  11

  Pe: Zbulo personalitetin:P

  Elegant
  Peaceful
  Sentimental

  Loyal
  ALL COPS ARE BASTARDS

 4. #33
  Anėtar i ri fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Rrapatushe
  Antarėsuar nė
  Jul 2012
  Postime
  305
  Forca e Rrespektit
  37

  Titulli: Zbulo personalitetin:P

  1.Outspoken
  2.Genuine
  3.Centric
  4.Courageous
  5.Sentimental
  ★ ✿⊱╮ ★ ★ ✿⊱╮ ★
  ❥❦ ♥
  HESHTJA ESHTE PLUMBI QE VRET SHPIRTIN, POR QE NUK PREK TRUPIN....★ ✿⊱╮ ★ ★ ✿⊱╮ ★
  ❥❦ ♥

 5. #34
  RDM33 fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i LeVoyageur
  Antarėsuar nė
  Jul 2011
  Vendodhja
  Me kembe te ngulura mire mbi......re :-)
  Postime
  7,157
  Forca e Rrespektit
  3318

  Titulli: Zbulo personalitetin:P

  dependent
  love
  passionate
  eloquent
  genuine
  I live 'cause... i love!
  What does not kill me makes me stronger!!!

 6. #35
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  32,674
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10

  Titulli: Zbulo personalitetin:P

  Charismatic
  Passionate
   

 7. #36
  VIP fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Kila
  Antarėsuar nė
  Jan 2013
  Vendodhja
  Sa ktu atje ..
  Mosha
  24
  Postime
  2,863
  Forca e Rrespektit
  3677

  Titulli: Zbulo personalitetin:P

  Sweet
  Happy
  Pica ()
  Lovely
  Elegant
  I love ... I believe ....

 8. #37
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Aver
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  8,144
  Forca e Rrespektit
  4408

  Titulli: Zbulo personalitetin:P

  Elegant
  Outgoing
  Impatient
  Sweet
  Eloquent


  Pershesh me kos
   

 9. #38
  Warrior Princess fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i princesha
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Ne Nje Enderr Te Embel...!!!
  Postime
  4,804
  Forca e Rrespektit
  4101

  Titulli: Zbulo personalitetin:P

  talented
  dramatic
  passion
  ring
  happy  -Deshiro per te tjeret, ate qe deshiron per vete-Muhamedi a.s.

 10. #39

  Titulli: Zbulo personalitetin:P

  Patient
  Elegant
  Peace
  reserved
   

 11. #40

  Titulli: Zbulo personalitetin:P

  E bera prap une, me doli:

  peaceful
  lovely
  charismatic
  honest
  "Be Kind! For everyone you meet is fighting a harder battle you know nothing!" ~Plato~

 12. #41
  Moderatorė fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  14,007
  Forca e Rrespektit
  905
  SINCERE
  TALENTED
  understanding
  happy
  reserved
  sweet
  charismatic
  loyal
   

Faqja 2 nga 2 I parėI parė 12

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Tema te Ngjashme

 1. Pergjigje: 3
  Postimi i Fundit: 16-03-2018, 16:29
 2. Zbulo ēfarė tregon pėr ty stili i flokėve qė mban
  Nga Natta ne forum Flokėt dhe thonjtė
  Pergjigje: 3
  Postimi i Fundit: 07-03-2018, 22:34
 3. Mbi personalitetin
  Nga NeVertiti ne forum Psikologjia
  Pergjigje: 26
  Postimi i Fundit: 17-08-2013, 16:21
 4. Pergjigje: 7
  Postimi i Fundit: 06-06-2012, 23:48
 5. Pergjigje: 8
  Postimi i Fundit: 29-06-2010, 15:55

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •