Shqiptar te Bashkuar
android
Thanks Thanks:  0
Likes Likes:  0
Dislikes Dislikes:  0
Duke shikuar rezultatet 1 ne 1 nga 1
 1. #1
  Banned fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i legjenda
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Vendodhja
  tetova
  Postime
  3,346
  Forca e Rrespektit
  0

  Ēmenden mediat serbe, ja se ēka shkruajnė pėr ekipin e Kosovės nė krye me Majlinda Ke

  Ekipi olimpik i Kosovės ka parakaluar nė ceremoninė hapėse tė Lojėrave Olimpike.


  Ishte xhudisjta Majlinda Kelmendi qė i priu kėtij ekipi, qė pėrbėhej nga 19 anėtarė.

  Derisa tė gjitha mediet nė botė po shkruajnė pėr pjesėmarrjen e parė tė Kosovės nė Lojėrat Olimpike, mediet serbe kanė qėndrim ndryshe, shkruan Lajmi.net.

  ‘Nė Maracana’ parakalojnė atletėt e shtetit qė nuk njihet’, shkruan Telegraf.rs, pėrcjell Lajmi.net.

  Kosova ėshtė pranuar nė Komitetin Olimpik Ndėrkombėtar vitin e kaluar, ndėrsa kėtė vit ka thyer izolimin edhe nė futboll, duke u pranuar nė muajin maj nė UEFA dhe pastaj nė FIFA.
  . Burimi Lajmi.net
  Heren e fundit u redaktua nga Arfenilla; 06-08-2016 ne 20:39. Arsyja: Burimin prap harrove..!!
   

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •