Shqiptar te Bashkuar
android
Thanks Thanks:  0
Likes Likes:  0
Dislikes Dislikes:  0
Duke shikuar rezultatet 1 ne 2 nga 2
 1. #1
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i legjenda
  Antarėsuar nė
  Sep 2015
  Vendodhja
  MAQEDONIA
  Postime
  3,579
  Forca e Rrespektit
  151

  Shqiptarja, atletja mė e mirė nė Maqedoni

  Atletja mė e mirė shqiptare nė Maqedoni, Drita Islami, e cila vrapon nė 400 metra me pengesa, konsideron se viti 2016, ka qenė vit i suksesshėm pėr tė. Ajo ėshtė zgjedhur atletja mė e mirė nė Maqedoni nga Federata Atletike Maqedonase. “Viti 2016 ka qenė viti me i suksesshėm pėr mua gjatė gjithė karrierės sime 7-vjeēare. Edhe pse 5 vite radhazi jam zgjedhur atlete e vitit, mirėpo ajo ka qenė nė kategori me tė ulėta sipas moshės qė kam pasur, ndėrsa ky titull bėn pjesė nė kategorinė mė tė lartė dhe ėshtė ēmimi kryesor nė atletikė. Jam shumė e lumtur qė arrita ta fitoj kėtė titull, mendoj qė pjesėmarrja ime nė Lojėrat Olimpike – ‘Rio 2016’, mė siguroi kėtė ēmim. Ndjehem shumė krenarė me veten pėr pjesėmarrjen time atje, si dhe pėr sukseset e arritura, shpresoj qė vitin 2017 me presin suksese edhe mė tė mėdha, duke filluar me rekorde tė reja, normė europiane si dhe medalje ndėrkombėtare. Dua ti falėnderoj pėrzemėrsisht familjen, shoqėrinė si dhe gjithė njerėzit tjerė qė me kanė mbėshtetur gjatė gjithė kohės, mos e harroj edhe trajneren time Aleksandra Vojneska pėr punėn qė po bėn me mua”, ka thėnė Islami.https://www.botasot.info
  Bir, bjeri botės anė e mbanė!
  Veq Shqipėrinė e ki nėnė!

 2. #2
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Eugeneral
  Antarėsuar nė
  Oct 2016
  Mosha
  33
  Postime
  1,258
  Forca e Rrespektit
  291
  -Kisha postuar nje mesazh urimi ne kete teme, edhe kete e fshite?!
   

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Tema te Ngjashme

 1. Atletja 5-muajshe shtatzėnė vrapon 800 metra
  Nga AnGeLiC ne forum Kuriozitete
  Pergjigje: 0
  Postimi i Fundit: 25-06-2017, 16:34
 2. Ibtihaj Muhammad atletja e parė amerikane me shami nė Olimpiadė
  Nga princesha ne forum Aktualiteti botėror
  Pergjigje: 0
  Postimi i Fundit: 03-02-2016, 11:07
 3. Atletja me lulen e kuqe tė pandashme
  Nga E3 ne forum Lojrat Olimpike 2012
  Pergjigje: 6
  Postimi i Fundit: 19-08-2012, 07:50
 4. Atletja kapet mat, heq tė brendshmet para kamerės!
  Nga Love ne forum Lojrat Olimpike 2012
  Pergjigje: 7
  Postimi i Fundit: 07-08-2012, 15:11
 5. Pėrjashtohet nga Lojėrat Olimpike atletja greke
  Nga Love ne forum Lojrat Olimpike 2012
  Pergjigje: 0
  Postimi i Fundit: 26-07-2012, 19:35

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •