Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 1 nga 12 1234567891011 ... E FunditE Fundit
Duke Lexuar Temat 1 ne 20 nga 240

Forum: Makiazhi dhe mirėmbajtja lekurės

Make-up dhe mirėmbajtja e lėkurės, maska, kremra...dhe solarium

 1. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Aknea - keshilla

  Started by *deliza*, 14-10-2008
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 39
  • Shikime: 20,340
  09-09-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 2. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Rregullat e arta tė grimit

  Started by braziljania, 10-02-2009
  • Pergjigje: 2
  • Shikime: 3,456
  20-06-2011 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 3. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Si te kujdesemi per lekuren ne sezonin e ngrohte?

  Started by ida angel, 19-05-2011
  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 4,070
  03-06-2011 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 4. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Qeskat e syve:shkaqet dhe zgjidhjet

  Started by braziljania, 05-09-2009
  • Pergjigje: 14
  • Shikime: 7,449
  12-03-2010 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 5. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Ēdo lėkure, pastrimin e vet

  Started by sweetzzinna, 22-08-2008
  • Pergjigje: 15
  • Shikime: 7,342
  12-03-2010 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 6. Teme NgjitėsE Ngjitėse: 10 mjeshtri pėr super make-up

  Started by sweetzzinna, 07-08-2008
  • Pergjigje: 6
  • Shikime: 9,006
  23-01-2010 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 7. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Nuk ekziston vetem nje tip lekure

  Started by braziljania, 04-09-2009
  • Pergjigje: 2
  • Shikime: 2,070
  04-09-2009 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 8. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Make up - TUTORIAL

  Started by SuRiAnA, 21-03-2009
  • Pergjigje: 15
  • Shikime: 3,204
  23-03-2009 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 1. Buzėt e plota, njė dėshirė e shumė femrave

  Started by *deliza*, 20-03-2010
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 47
  • Shikime: 3,840
  14-01-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 2. Maske per lekur te bute

  Started by netflix, 11-01-2017
  • Pergjigje: 8
  • Shikime: 232
  12-01-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 3. A ke nje parukier tendin?

  Started by Gjarperesha, 25-10-2008
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 35
  • Shikime: 3,032
  08-02-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 4. Rikthehen ne mode vetullat e trasha

  Started by sweetzzinna, 29-11-2008
  2 Faqet
  1 2
  • Pergjigje: 57
  • Shikime: 11,583
  04-02-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 5. Makeup per sy te vegjel

  Started by *deliza*, 24-07-2009
  • Pergjigje: 2
  • Shikime: 2,189
  04-02-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 7
  • Shikime: 2,874
  04-02-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 6. Mosha per te perdorur grimin

  Started by Hermosita, 21-07-2008
  • Pergjigje: 20
  • Shikime: 3,905
  08-01-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 7. Tatuazhe

  Started by sweetzzinna, 20-07-2008
  7 Faqet
  1 2 3 4 5 6 7
  • Pergjigje: 196
  • Shikime: 62,437
  08-01-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 8. A jeni tė varura nga Makeup-i?

  Started by Love, 24-05-2011
  • Pergjigje: 3
  • Shikime: 1,711
  08-01-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 9. Tendencat e reja per vetullat !!

  Started by sensuu, 09-08-2012
  • Pergjigje: 20
  • Shikime: 4,079
  08-01-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 8
  • Shikime: 1,549
  08-01-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 10. Trendi vetullave

  Started by NeVertiti, 27-05-2015
  • Pergjigje: 10
  • Shikime: 1,041
  28-11-2015 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 587
  09-09-2015 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 587
  09-08-2015 Shko tek postimi i fundit ne kete temė

Faqja 1 nga 12 1234567891011 ... E FunditE Fundit
hap

Opsionet e Shfaqjes

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat ne..

Kusdes: kur ti renditni sipas dates, 'descending order' do te shfaqe me te rejat perpara.

hap

Legjenda e Ikonave

Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e Nxehte me postime te palexuara
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e nxehte me postime te palexuara
Post e Mbydhur
Tema eshte e Mbydhur
Tema permban mesah shkruar nga
Ju keni postuar ne kete teme
hap

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •