Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 1 nga 5 12345 E FunditE Fundit
Duke Lexuar Temat 1 ne 20 nga 81

Forum: Matematikė dhe Gjeometri

Probleme, teorema dhe ndihmė nga anėtarėt.

 1. Smile Teme NgjitėsE Ngjitėse: A jeni pėr kuiz? - Pak matematikė

  Started by Sweetie‎, 07-11-2013
  9 Faqet
  1 2 3 4 5 6 7 8 9
  • Pergjigje: 264
  • Shikime: 22,090
  15-11-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 2. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Zgjedhje e detyrave matematikore!!! HAP PAS HAPI.

  Started by JetMir‎, 14-09-2008
  3 Faqet
  1 2 3
  • Pergjigje: 71
  • Shikime: 81,640
  16-01-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 3. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Enigma , probleme praktike matematikore , te te shkoje mendja etj , sill dhe gjej.

  Started by Hartini‎, 12-12-2008
  19 Faqet
  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 19
  • Pergjigje: 543
  • Shikime: 54,856
  25-04-2011 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 1. Numri mė i bukur nė botė

  Started by NeVertiti‎, 05-12-2018
  • Pergjigje: 6
  • Shikime: 400
  05-12-2018 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 2. Lightbulb 6:2(1+2)=x

  Started by ricky_ch‎, 10-07-2017
  • Pergjigje: 5
  • Shikime: 882
  11-07-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 3. Numri Zero - Njė numėr prej hiē-i

  Started by ida angel‎, 21-03-2012
  • Pergjigje: 8
  • Shikime: 4,189
  13-03-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 527
  18-01-2016 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 4. Post A ka drejtez

  Started by EGILJANA‎, 08-01-2013
  • Pergjigje: 4
  • Shikime: 1,263
  13-12-2015 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 5. Pėr njerėzit inteligjent

  Started by Arijona‎, 03-10-2015
  • Pergjigje: 13
  • Shikime: 1,568
  04-10-2015 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 6. Problem matematikor

  Started by alberto‎, 28-10-2013
  • Pergjigje: 2
  • Shikime: 2,383
  29-10-2013 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 7. Enigma e Anshtajnit

  Started by xhebrail1‎, 09-09-2013
  • Pergjigje: 6
  • Shikime: 1,524
  09-09-2013 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 1,237
  31-05-2013 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 8. Njė detyrė e testit tė Maturės 2012

  Started by mehas‎, 28-05-2013
  • Pergjigje: 24
  • Shikime: 2,396
  31-05-2013 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 9. Matematika

  Started by Arfenilla‎, 26-04-2013
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 1,344
  26-04-2013 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 10. Pse 'X' pėrfaqėson tė panjohurėn

  Started by Loverboy‎, 10-04-2013
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 965
  10-04-2013 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 11. Sa majmun kishte tufa ?

  Started by Hartini‎, 02-04-2012
  3 Faqet
  1 2 3
  • Pergjigje: 87
  • Shikime: 11,905
  27-03-2013 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 12. Unhappy Te caktohet numri kompleks z?

  Started by qendros‎, 28-01-2013
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 960
  28-01-2013 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 13. Problem

  Started by grion‎, 04-12-2012
  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 1,078
  29-12-2012 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 14. Problem matematikor

  Started by alberto‎, 19-08-2011
  • Pergjigje: 7
  • Shikime: 2,628
  18-07-2012 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 15. Ku shkoi $1?

  Started by Karamele Zana‎, 18-01-2012
  • Pergjigje: 6
  • Shikime: 1,756
  27-01-2012 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 16. Vertetoni

  Started by keis‎, 07-11-2011
  • Pergjigje: 3
  • Shikime: 2,082
  14-11-2011 Shko tek postimi i fundit ne kete temė

Faqja 1 nga 5 12345 E FunditE Fundit
hap

Informacionet e forumit dhe opsionet

Moderatoret e ketij forumi
hap

Opsionet e Shfaqjes

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat ne..

Kusdes: kur ti renditni sipas dates, 'descending order' do te shfaqe me te rejat perpara.

hap

Legjenda e Ikonave

Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e Nxehte me postime te palexuara
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e nxehte me postime te palexuara
Post e Mbyllur
Tema eshte e Mbyllur
Tema permban mesah shkruar nga
Ju keni postuar ne kete teme
hap

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •