Shqiptar te Bashkuar
android
Duke shikuar rezultatet 1 ne 29 nga 29
 1. #1
  Anėtar Aktiv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Rildi.s
  Antarėsuar nė
  Aug 2017
  Postime
  929
  Forca e Rrespektit
  227

  Forum i administruar nga horra.

  Screenshot_2018-04-10-13-42-40.jpg
  Kjo ėshtė paturpsisht pėrgjigja e njėrės prej administratores sė forumit e cila padrejtsisht vendos banned antarit tė ofenduar i cili i replikon me njė administratore tjetėr.
   

 2. #2
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  38,877
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  11778
  Aman o Rildi!
  Kalofsh nje dite te mire!
   

 3. #3
  Anėtar Aktiv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Rildi.s
  Antarėsuar nė
  Aug 2017
  Postime
  929
  Forca e Rrespektit
  227
  Un ditėn e mirė kalova ndaj jam i freskėt pėr tė tall lesht me njė foroum tė administruar nga horra qė ofendojnė si administrator tp paprekshėm dhe fshin replika e bėjn baned tė ofenduarit.
   

 4. #4
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  38,877
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  11778
  Qetesohuni!
  Ska ansje verpim pa zgjidhje!
  Dhe meqe dhe pas Banit qenkeni shendosh e mire,ketu jemi e gjejme zgjidhje per cdo gje.
  Ndoshta nga dy anet kishte veprime te nxituara tek ajo teme.
  Por kjo sdo thote qe akoma te percjellim faj,fajtori dhe krycezuesi!
  Pak me lehte se sjemi ne Hag,njerez jemi dhe ne te stafit.
  Dhe per "hire te nje ngjyre" nuk shikoj arsye te durojme pafundesisht ,epitete kaq te mira .
   

 5. #5
  Anėtar Aktiv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Rildi.s
  Antarėsuar nė
  Aug 2017
  Postime
  929
  Forca e Rrespektit
  227
  Po pra.Por isha dhe mė i shėndoshė para banit kupton?Po flet si antare tani apo si admine?Me kte lloj gjuhe fliti admineve tjera,apo siē the nė lajmėrimin e baned nuk i prek dot ata?

  Sjemi nė Hagė e dij un,sepse e dalloj qartė qė jemi mes tallagjaresh qė mbrojnė njėra tjetrėn.

  Nuk ka pas nga dy anėt veprime tė nxituara por nga njėra anė ka pas shkelje syri,kupton?Kupton ku e kam fjalėn.

  Tek ofendimi i admines keni ulur sytė,sepse ju slexoni komentet e adminve por tė antarve tė thjeshtė .Ēet horrash.
   

 6. #6
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  17,420
  Forca e Rrespektit
  2173
  Rildi ... puna me e mire qe mund te besh , te shprehesh lire mendimin tend ... mos u merr me adminat , pasi e shfrytezojne statusin per interesat e tyre personale . Ne nje rast te tille... Zero respekt ndaj tyre, dhe ju ulet hunda.

  Me pak fjale, mos e rruaj per to... e mos hap as tema per to, duke ju dhene rendesi . ( edhe Pse ne nje forum formal, stafi do te denohej ne k’te rast) por jo ne k’te forum I drejtuar nga nje staf I tille , ku nuk kontrollojne dot hormonet e tyre.
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 7. #7
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  38,877
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  11778
  Zana a erdhe me vene doren tende te "shejte" !
   

 8. #8
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  17,420
  Forca e Rrespektit
  2173
  Erdha te jap mendimin tim me teme, lidhur me paturpesine administratore.

  Per c’fare arsye ma permend emrin? Apo duhet te marr leje tek ti, Si fillim?! Loool
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 9. #9
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  38,877
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  11778
  Jo moj Zana thjesht na kurse biseden pa hormone.
  E di ti, qe sa shohin ty "shuhen" direkt.
  Kaq!
   

 10. #10
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  17,420
  Forca e Rrespektit
  2173
  Vazhdo pra... se me shume, nuk te ben mire per shendetin. Lool
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 11. #11
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  30,056
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Personazhit problematik Rildi

  Citim Origjinale Postuar nga Monique Shfaq Poten
  Thuj faleminderit qe te mesova nje fjale ate bej....se eshte turp per brezat qe do edukosh ti te mesojne nje shqipe te gjymtyar si ti!
  Ate mendo ti , cdo edukosh ti , jo sistemi ....se baza fillon nga familja
  Cope mishi pa sy![/QUOTE
  Citim Origjinale Postuar nga Monique Shfaq Poten
  ]

  Ne cilen pjese je ndier i ofenduar mund ta di?

  QUOTE=Rildi.s;990471]Bashkangjitje 32423

  idiote e lindur,MIOP , i , ri, e , ja vendos sipas kontekstit kshtu qė idiote e lindur nuk mė ke mėsuar asgjė por hap sytė e mėso..

  Dole nė temė , qė rrjedh nga njė familje qė fėmijės i ka mėsuar gjėnė e parė interesin vetjak!

  Ti spaske faj.Ty prindrit tė kanė thėnė tė shohėsh oborrin tėnd dhe ti je nė rregull me idiotsirat qė familja tė ka mėsuar.

  Por sėshtė aq e lehtė idiote e lindur.

  E din ti idiote e lindur nga njė familje miopėsh,qė nga kjo lloj mendėsie e jotja e mėsuar nė miopri qė rrjedhin shumė poshtėrsi, nga vjedhje tek vrasja?

  Ti se din se ske si ta dish,dhe ske pse ti dish por tė paktėn kupto qė ajo qė unė kėrkoj ėshtė qė ti mos shpėrndash veremin e mioprisė sė familjes tėnde nė kėtė forum.


  Po fundja,ētė duhet ty ta dish,ti din ēflet miopėria nė shtėpi dhe je nė rregull.

  Idiote e lindur mėsoje ti dhe mėsoja miopėrisė tek shtėpia.
  Idiote e lindur ,mėsoje e mėsoja qė sjetojmė nė pyll por nė shoqėri dhe e gjith problemet e shoqėrisė vjen njė ditė ku tė prekin ty,tė hyjn nė familje,nė familjen e miopėrve e nė familjen e trashėguar tė miopėrve, me ēdo lloj fome, por mbi gjitha format tė hyjnė si hajdut, e dalin si vrasės jo brenda nė familjen e miopėrisė por jasht nė rrugė,por prekin miope,prekin dhe miopėrit e tu nga tė cilėt ti ke mėsuar.

  Po ti idiote e lindur nuk ke asnjė lloj faji qė nuk arrin tė kuptosh qė jetojmė nė shoqėri,sepse mendėsia e familjes qė ti rrjedh jeton ende nė njė sistem tė lidhur ngushtė me mendėsinė e dikurshme,ku gjith jemi tė barabartė dhe se ēdokush ka pronė pronėn e pėrbashkėt tė gjithkujt.

  Po jo o idiote ME SY jo,nuk funksionon si ti mendon e siē familja e miopėrve ty tė ka mėsuar.Qejfi paguhet idiote,por ka njerėz qė e marrin nga halli...
  Po kuptoje o idiote qė ata qė e kanė nga halli,vjen njė ditė nga pamundėsia mund tė arrijnė tė vjedhin e tė vrasin.Kuptoje o idiote qė mendėsinė e ke nė shpellė ku jeton aty e vetme ,kuptoje qė jetojmė nė shoqėri tė hapur jo siē familja jote mendon nė Shqipėrinė e dikurshme tė mbyllur..kuptoj kto idiote kuptoj se do ndryshosh tė fillosh ta kuptosh ndryshe qejfin...Sufllaqa do tė duket hall.
  Ne cilen pjese nuk duhet te ndihem e ofenduar ?

  Gjykimi eshte i lire....

  Nese mendon se te kam ofenduar me "cope mishi pa hic sy" kerkoj ndjese une , por e njejta gje me miopen eshte...kshuqe thjesht te ktheva kusurin!
  Nese skupton qe cfare te kam shkruar problemin gjeje te vetja!
   

 12. #12
  Anėtar Aktiv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Rildi.s
  Antarėsuar nė
  Aug 2017
  Postime
  929
  Forca e Rrespektit
  227
  Miope pėrveē copės mishit ti indirekt ofendove familjen time duke aluduar se un skam marrė bazat nga familja dhe se po shpėrndaja nė kte forum tė administruar nga horra mungesėn e bazės familjes.
  Ti nuk je ktu pėr tė gjykuar personazhet problematik por je ktu pjesė e administratorve tė etiketuar si horra,qė ofendojnė e lejn ofendimin e tyre 24 orė e kur marin replikėn se lejn as 24 minuta.
   

 13. #13
  Administrator fv Avatari i Monique
  Antarėsuar nė
  Feb 2014
  Postime
  30,056
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  10
  Citim Origjinale Postuar nga Rildi.s Shfaq Poten
  Miope pėrveē copės mishit ti indirekt ofendove familjen time duke aluduar se un skam marrė bazat nga familja dhe se po shpėrndaja nė kte forum tė administruar nga horra mungesėn e bazės familjes.
  Ti nuk je ktu pėr tė gjykuar personazhet problematik por je ktu pjesė e administratorve tė etiketuar si horra,qė ofendojnė e lejn ofendimin e tyre 24 orė e kur marin replikėn se lejn as 24 minuta.
  Je totalisht out......
  E para sme njeh fare dhe nuk guxoj kurre te ofendoj familjen dikujt!
  E dyta as te njoh qe te mpleks veten ne situata te tilla
  E treta nuk perdor kurre insinuata per te nenkuptuar....nese kam dicka e them direkt pa perdorur fare pale te trete!

  Lexoje mire ckam shkruar sepse eshte ne ligjerate te drejte!
  Mendo te kam thene per brezat qe do edukosh pasi baza eshte fam8lja e jo sistemi.
  Cdo gje brenda kuadrit te asaj qe kishe shkruar.
  Nuk vras mendjen nese beson ne ato qe them, sepse jam e qete me ndergjegjen time!

  Fiksoje - kur ndjej se dikujt i shkel ne kallo , kerkoj falje dhe terhiqem ne faj, por nuk je rasti!
  Asnje fjale imja ska parur ate lloj konotacioni qe do ti mveshesh ti!
   

 14. #14
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  17,420
  Forca e Rrespektit
  2173
  Qe te dy I jeni pergjigjur njeri tjetrit ne te njenten gjuhe ( ti mbase duke e provokuar me shume ).... ama perse Rildi duhet ndeshkuar me ban ne k’te rast ?!
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 15. #15
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Vvetoni
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  In Your Mind
  Mosha
  27
  Postime
  4,332
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  2465
  Citim Origjinale Postuar nga Rildi.s Shfaq Poten
  Screenshot_2018-04-10-13-42-40.jpg
  Kjo ėshtė paturpsisht pėrgjigja e njėrės prej administratores sė forumit e cila padrejtsisht vendos banned antarit tė ofenduar i cili i replikon me njė administratore tjetėr.
  Mė fal nuk po shihet fotografia ose unė kam probleme me sy e duhet tė marrė syze.
  Kjo gojė nuk ėshtė pėr kėta vesh.

  mutantur omnia nos et mutamur in illis

 16. #16
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  38,877
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  11778
  Citim Origjinale Postuar nga Vvetoni Shfaq Poten
  Mė fal nuk po shihet fotografia ose unė kam probleme me sy e duhet tė marrė syze.
  Me mire,se jane referime "roze" hahahahaaahaha.
   

 17. #17
  Larguar... fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv
  Antarėsuar nė
  Jan 2013
  Vendodhja
  Shqipėri
  Postime
  7,181
  Forca e Rrespektit
  10
  Ridli, pertej respektit qe kam nga menyra e te argumentuarit neper tema,
  Nuk mund te ofendosh asnje anetar me te cilin diskuton ne forum, ne menyre direkte apo indirekte, e njejta gje vlen edhe per NE,
  Nuk mund te besh publike asnje informacion personal per anetaret apo moderatoret e forumit sic jane per shembull mesazhet private qe ke shkembyer me ta. Keto jane rregulla ne forum dhe nderhyrja e moderatorit eshte me vend.

  Veri veshin verejtjes se moderatorit se ata anetare qe i shkelin rregullat ne menyre te perseritur dhe injorojne paralajmerimet, perjashtohen nga forumi.

  Darius
  La vita č bella...

 18. #18
  >> << fv Avatari i Violetta
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  7,128
  Forca e Rrespektit
  1500
  Citim Origjinale Postuar nga Vvetoni Shfaq Poten
  Mė fal nuk po shihet fotografia ose unė kam probleme me sy e duhet tė marrė syze.

  te duhen syze leximi 2+

  Mos ndrysho pėr tiu pelqyer tė tjerėve,
  ngase kush stė pėlqen kėshtu,
  nuk tė meriton as ashtu.

  Mua nuk mė trondit fuqia-shkatėrruese e njė bombe,
  por fuqia-eksplozuese e zemrave njerėzore pėr keq.  Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... dhe JO duke pritur.
  Maybe it's not happy end? Maybe it's about the Story....

 19. #19
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  17,420
  Forca e Rrespektit
  2173
  Ngelet duke u ankuar per anetaret ... e anetaret nuk e paskan te drejten qe te ankohen per Administraten , se na cuditet ?


  Dhe vertet nuk egziston ndeshkimi ndaj stafit, ne k'te forum , ashtu sic egziston edhe per anetarin ? ( gjer ne ate mase ku ndodh edhe abuzimi me to ) .

  Pra qe te dy kane folur ne te njenten gjuhe... perse Rildi i ndeshkua ne k'te rast, dhe pala e tjeter jo ?


  E kam thene me kohe, qe moderatoreve duhet te ju hiqet e drejta neper tema. ( nese na eckan me k'te pretendim )
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 20. #20
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Vvetoni
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  In Your Mind
  Mosha
  27
  Postime
  4,332
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  2465
  Citim Origjinale Postuar nga Jetesa Shfaq Poten
  te duhen syze leximi 2+

  Termini u caktu.
  Kjo gojė nuk ėshtė pėr kėta vesh.

  mutantur omnia nos et mutamur in illis

 21. #21
  >> << fv Avatari i Violetta
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Postime
  7,128
  Forca e Rrespektit
  1500
  Citim Origjinale Postuar nga Vvetoni Shfaq Poten
  Termini u caktu.
  super....

  mjafton te mos humbet gjė, veqanėrisht qellimi.
  Mos ndrysho pėr tiu pelqyer tė tjerėve,
  ngase kush stė pėlqen kėshtu,
  nuk tė meriton as ashtu.

  Mua nuk mė trondit fuqia-shkatėrruese e njė bombe,
  por fuqia-eksplozuese e zemrave njerėzore pėr keq.  Bashkimi i Shqipėrisė Etnike gjindet duke ecur.... dhe JO duke pritur.
  Maybe it's not happy end? Maybe it's about the Story....

 22. #22
  Anėtar Aktiv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Rildi.s
  Antarėsuar nė
  Aug 2017
  Postime
  929
  Forca e Rrespektit
  227
  Citim Origjinale Postuar nga Darius Shfaq Poten
  Ridli, pertej respektit qe kam nga menyra e te argumentuarit neper tema,
  Nuk mund te ofendosh asnje anetar me te cilin diskuton ne forum, ne menyre direkte apo indirekte, e njejta gje vlen edhe per NE,
  Nuk mund te besh publike asnje informacion personal per anetaret apo moderatoret e forumit sic jane per shembull mesazhet private qe ke shkembyer me ta. Keto jane rregulla ne forum dhe nderhyrja e moderatorit eshte me vend.

  Veri veshin verejtjes se moderatorit se ata anetare qe i shkelin rregullat ne menyre te perseritur dhe injorojne paralajmerimet, perjashtohen nga forumi.

  Darius
  Un nuk kam sjell ktu thjeshtė njė mesazh privat por mesazh nga adiminstratorja e cila mė ka bėrė baned vetėm pėr shkakun se un replikova me njė antaro/moderatore e cila mė kishte ofenduar.Ktu solla njė foto pėr tė treguar se si administratoret miren me komentet ee antarėve,ndėrsa me komentet e bashkėadministratorve shkelin syrin.
   

 23. #23
  Anėtar Aktiv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Rildi.s
  Antarėsuar nė
  Aug 2017
  Postime
  929
  Forca e Rrespektit
  227
  Citim Origjinale Postuar nga Zana1 Shfaq Poten
  Qe te dy I jeni pergjigjur njeri tjetrit ne te njenten gjuhe ( ti mbase duke e provokuar me shume ).... ama perse Rildi duhet ndeshkuar me ban ne k’te rast ?!
  E thjeshtė shkelin syrin.
  Foto mė e qartė mė poshtė.
   

 24. #24
  Anėtar Aktiv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Rildi.s
  Antarėsuar nė
  Aug 2017
  Postime
  929
  Forca e Rrespektit
  227
  https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net...36&oe=5B72E9A7

  Jo vetėm bėjnė sehir por bėjnė baned antarin.
   

 25. #25
  Anėtar Aktiv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Rildi.s
  Antarėsuar nė
  Aug 2017
  Postime
  929
  Forca e Rrespektit
  227
  Pėr tė kuptuar nėntekstin e debatit me jo antaren pro moderatoren.
  I thashė qė komenti ofendues i saj nejti 24 orė..rwplika ime as 24minuta..
  Pra ktu adminet nuk prekin adminet dhe kur ofendojnė.
  Dhe ky ėshtė thelbi i ksaj teme.
   

 26. #26
  Anėtar Aktiv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Rildi.s
  Antarėsuar nė
  Aug 2017
  Postime
  929
  Forca e Rrespektit
  227
  Citim Origjinale Postuar nga Monique Shfaq Poten
  Je totalisht out......
  E para sme njeh fare dhe nuk guxoj kurre te ofendoj familjen dikujt!
  E dyta as te njoh qe te mpleks veten ne situata te tilla
  E treta nuk perdor kurre insinuata per te nenkuptuar....nese kam dicka e them direkt pa perdorur fare pale te trete!

  Lexoje mire ckam shkruar sepse eshte ne ligjerate te drejte!
  Mendo te kam thene per brezat qe do edukosh pasi baza eshte fam8lja e jo sistemi.
  Cdo gje brenda kuadrit te asaj qe kishe shkruar.
  Nuk vras mendjen nese beson ne ato qe them, sepse jam e qete me ndergjegjen time!

  Fiksoje - kur ndjej se dikujt i shkel ne kallo , kerkoj falje dhe terhiqem ne faj, por nuk je rasti!
  Asnje fjale imja ska parur ate lloj konotacioni qe do ti mveshesh ti!
  Ky debat duhet kaloj tek ajo temė tek e cila u nis sepse e gjith konteksti ėshtė atje.

  Atje ėshtė dhe dora qė fshin sa herė i don qejfi.
  Atje ėshtė dhe baza ,logjika e mioprisė ,qejfit dhe sufllaqes.
  Nė kte temė solla njė tjetėr problematikė.
   

 27. #27
  Anėtar Aktiv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Rildi.s
  Antarėsuar nė
  Aug 2017
  Postime
  929
  Forca e Rrespektit
  227
  Edhe e bazės familjes patjetėr
   

 28. #28
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i ZoteriaJuaj
  Antarėsuar nė
  Oct 2016
  Postime
  3,214
  Forca e Rrespektit
  969
  Citim Origjinale Postuar nga Zana1 Shfaq Poten
  Rildi ... puna me e mire qe mund te besh , te shprehesh lire mendimin tend ... mos u merr me adminat , pasi e shfrytezojne statusin per interesat e tyre personale . Ne nje rast te tille... Zero respekt ndaj tyre, dhe ju ulet hunda.

  Me pak fjale, mos e rruaj per to... e mos hap as tema per to, duke ju dhene rendesi . ( edhe Pse ne nje forum formal, stafi do te denohej ne k’te rast) por jo ne k’te forum I drejtuar nga nje staf I tille , ku nuk kontrollojne dot hormonet e tyre.
  Zana mire qe e dhe mendimin
  Tanj na bej nga nje kafe


  Urt se ta futa ban
   

 29. #29
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  38,877
  Blog Entries
  7
  Forca e Rrespektit
  11778
  Miremengjesi!
  Tani mendoj qe pas sqarimeve qe u bene dhe u lexuan,tema te mbyllet.
  Paci nje dite te mbare!
   

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Tema te Ngjashme

 1. kam ide te hape nen forum intervista me anetare e forum
  Nga legjenda ne forum Mbi kėtė forum
  Pergjigje: 5
  Postimi i Fundit: 24-10-2015, 12:47
 2. Pershendetje nga Forum-Al.com
  Nga St0rm ne forum Lajmėrime dhe Reklama
  Pergjigje: 2
  Postimi i Fundit: 12-07-2011, 15:28

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •