Shqiptar te Bashkuar
android
Faqja 24 nga 24 I parėI parė ... 1415161718192021222324
Duke shikuar rezultatet 691 ne 715 nga 715
 1. #1
  VIP fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Marla
  Antarėsuar nė
  Apr 2012
  Postime
  12,311
  Forca e Rrespektit
  5763

  Verejtje sugjerime te ndryshe rreth forumit!

  Tek kjo teme mund te shkruani verejtjet apo sugjerimet tuaja ne lidhje me temat e hapura ose mbarvajtjen moderimin dhe ecurine e ketij forumi!
  Keep your heels head, and standards high.

 2. #691
  Moderatorė fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Passion
  Antarėsuar nė
  May 2010
  Postime
  9,392
  Forca e Rrespektit
  4530
  Admin ben ndonje pune ne server qe me dalin nga dy here ,ose hic postimet e mia ?
  Unė nuk jam njė trashgimtar,por njė paraardhės.
  N B

 3. #692
  Freedom fv Avatari i Natta
  Antarėsuar nė
  Nov 2014
  Postime
  12,950
  Forca e Rrespektit
  901
  Siii mund tė ndrroj avatarin ?
  Nuk po e ndrroj dot.
   

 4. #693
  Ky lloj formati per vizitoret eshte shume i bezdsishsem dhe aspak i rehatshem per nje anetar ne forum (nga syri im)

  Gjeni ndonje theme me te mire.
   

 5. #694
  . fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i WxP
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Durres
  Mosha
  32
  Postime
  3,996
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  10
  Zgjidh Forumi tek pamja e shiko mos e ke me te pershtatshme?!
  Je SHQIPTAR? Po?
  Duaje SHQIPERIN si atdhetar...
  Jo si politikan apo Fetar.

 6. #695
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  40,450
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11799
  Citim Origjinale Postuar nga WxP Shfaq Poten
  Zgjidh Forumi tek pamja e shiko mos e ke me te pershtatshme?!
  Wxp,perse se len si version paresor dhe per vizitoret 'forumi.
  Dhe nese deshirojne ta ndryshojne le ta bejne.
  Dhe mua sme pelqen versioni qe del si vizitor.
   

 7. #696
  . fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i WxP
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Durres
  Mosha
  32
  Postime
  3,996
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  10
  Oki doki !
  Je SHQIPTAR? Po?
  Duaje SHQIPERIN si atdhetar...
  Jo si politikan apo Fetar.

 8. #697
  Mendoj se me e mira eshte origjinalja e saj te pakten edhe shumica me ate i eshte mesuar syri..
   

 9. #698
  Anėtar i Nderuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Loyalty
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Milano
  Postime
  3,745
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  1433
  Nuk e di si i shfaqet tema e forumit te tjereve, por per syrin tim eshte komplet format qetesues.

  "Dignity consists not in possessing honors, but in the consciousness that we deserve them."

 10. #699
  Stay Wild Moon Child 🌚 fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Ultraviolet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Vendodhja
  Torino
  Mosha
  29
  Postime
  7,199
  Blog Entries
  29
  Forca e Rrespektit
  5699
  Qeka kompliku forumi
  2 or me kuptu nga e ka fillim dhe nga e ka mbarimin

  ☆ Chaos is an angel who fell in love with a demon. ☆

 11. #700
  . fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i WxP
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Durres
  Mosha
  32
  Postime
  3,996
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  10
  Pse sa kohe ke ti pa hyre keshtu :p
  Je SHQIPTAR? Po?
  Duaje SHQIPERIN si atdhetar...
  Jo si politikan apo Fetar.

 12. #701
  Stay Wild Moon Child 🌚 fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Ultraviolet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Vendodhja
  Torino
  Mosha
  29
  Postime
  7,199
  Blog Entries
  29
  Forca e Rrespektit
  5699
  Citim Origjinale Postuar nga WxP Shfaq Poten
  Pse sa kohe ke ti pa hyre keshtu :p
  U bon ca muj
  Por prap si prap knej kthehem

  ☆ Chaos is an angel who fell in love with a demon. ☆

 13. #702
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  40,450
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11799
  Citim Origjinale Postuar nga Ultraviolet Shfaq Poten
  U bon ca muj
  Por prap si prap knej kthehem
  OOO Zotttt sa avatar i bukurrrr!! Ju puth shumee te dyvee..
  E ti te mos besh shkeputje me,se te mbyta ahhahaahha.
   

 14. #703
  Stay Wild Moon Child 🌚 fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Ultraviolet
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Vendodhja
  Torino
  Mosha
  29
  Postime
  7,199
  Blog Entries
  29
  Forca e Rrespektit
  5699
  Citim Origjinale Postuar nga NeVertiti Shfaq Poten
  OOO Zotttt sa avatar i bukurrrr!! Ju puth shumee te dyvee..
  E ti te mos besh shkeputje me,se te mbyta ahhahaahha.
  Me dashuri do me mbytesh? :*

  ☆ Chaos is an angel who fell in love with a demon. ☆

 15. #704
  Kohe & Stine fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i NeVertiti
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Pertej Horizontit
  Postime
  40,450
  Blog Entries
  8
  Forca e Rrespektit
  11799
  Citim Origjinale Postuar nga Ultraviolet Shfaq Poten
  Me dashuri do me mbytesh? :*
  poooo,ahhahaha.
  Ti e din qe dua shumeeee. :* :*
   

 16. #705
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  17,690
  Forca e Rrespektit
  2293
  K'to temat jane bere lemsh ... dhe shumica tema kot fare pa lidhje.
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 17. #706
  Shumica jane lajme, qe i rilexojme gjate dites...
   

 18. #707
  Anėtar i ri fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i CliveOwen
  Antarėsuar nė
  Dec 2016
  Postime
  249
  Forca e Rrespektit
  397
  Pas lufte ne Kosove, me shume dulen komandanta ne ushtri se sa ushtare te thjeshte , edhe ketu ne kete forum me shume po shoh staf se antare, si eshte puna keshtu ?
   

 19. #708
  Mund ta nderroj emrin nese eshte e mundur ?
   

 20. #709
  ok faleminderit.
   

 21. #710
  beni ndonje gje me linket e jashtem pasi bejne ridirekt me https nderko qe shume faqe nuk kane certifikat ssl dhe nuk eshte mire qe te gjithe linket te jene https.

 22. #711
  plak gjufurrak fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i kitrra 123
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  jam tu nxe i kusi me uje se du mej nrru teshat
  Mosha
  40
  Postime
  18,356
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  8322
  Citim Origjinale Postuar nga ASTRA Shfaq Poten
  Mund ta nderroj emrin nese eshte e mundur ?
  Po mi veq shtoja para edhe nje OPEL 🤣
  - I TAKOJ LUFTETARIT NE TE CILIN BASHKOHET E SHKUARA DHE E ARDHMJA -

  -Kashta noton e diamanti fundoset!


 23. #712
  Braveheart fv Avatari i Zana1
  Antarėsuar nė
  Feb 2013
  Postime
  17,690
  Forca e Rrespektit
  2293
  Hyn ne forum qe te kalosh pak kohe per te diskutuar ndonje gje interesante rreth ngjarjeve e lajmeve.... ca tema boshe lart e poshte pa lidhje .

  Administrim i dobet
  Some people feel the Rain, others just get Wet,

  All i wanna be is a , Dj .

 24. #713
  Super Moderator fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Drejtori
  Antarėsuar nė
  Apr 2017
  Vendodhja
  Ne zemren e femrave te bukura..
  Postime
  6,170
  Forca e Rrespektit
  531
  Hyr o yll futi nje foto punta Canne dhe behe lemsh kete forumin sic di ti...
   

 25. #714
  Anėtar Aktiv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Frank
  Antarėsuar nė
  Dec 2017
  Postime
  779
  Forca e Rrespektit
  267
  Ndryshojeni urgjent kete ju lutem! :p
  lol.jpg
   

 26. #715
  . fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i WxP
  Antarėsuar nė
  Jul 2008
  Vendodhja
  Durres
  Mosha
  32
  Postime
  3,996
  Blog Entries
  1
  Forca e Rrespektit
  10
  Hahhahahahaha rrofsh jan perkthime te importuara...
  Je SHQIPTAR? Po?
  Duaje SHQIPERIN si atdhetar...
  Jo si politikan apo Fetar.

Faqja 24 nga 24 I parėI parė ... 1415161718192021222324

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Tema te Ngjashme

 1. Lajmėrime rreth forumit..
  Nga Love ne forum Mbi kėtė forum
  Pergjigje: 22
  Postimi i Fundit: 31-03-2014, 10:58

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •