Shqiptar te Bashkuar
android
Duke Lexuar Temat 1 ne 19 nga 19

Forum: mIRC Plus

Bėni pyetje, kėrkesa dhe shkarkime pėr scripte dhe addonse tė ndryshme, Config Eggdrop, PsyBnc etj.

 1. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Rregullore rreth mirc+scripting.

  Started by CAKMAKU‎, 03-05-2011
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 1,766
  03-05-2011 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 1. Pershendetje

  Started by Gjykatesi-EL‎, 01-05-2017
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 200
  01-05-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 2. Nmsp ScRiPt....

  Started by MasteR‎, 19-04-2013
  • Pergjigje: 9
  • Shikime: 6,386
  03-05-2013 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 3. Pink mIRC Script

  Started by CAKMAKU‎, 26-02-2012
  • Pergjigje: 19
  • Shikime: 3,085
  04-04-2013 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 4. Menaxhuesi i IGNORE-eve

  Started by Ocean‎, 05-10-2012
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 890
  05-10-2012 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 5. Script i vecante!

  Started by KINGS‎, 16-05-2011
  • Pergjigje: 10
  • Shikime: 2,792
  04-06-2012 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 6. Never Skript

  Started by Never‎, 29-04-2012
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 988
  29-04-2012 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 7. Shkarko AlbaniaSite Script

  Started by Snow Hristina‎, 02-12-2011
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 1,912
  02-12-2011 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 8. Thumbs up Shkarko mIRC YouGoDe Script Falas

  Started by YouGoDe‎, 24-11-2011
  • Pergjigje: 2
  • Shikime: 3,110
  27-11-2011 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 9. Imito nje perdorues!! :p

  Started by CAKMAKU‎, 01-11-2011
  • Pergjigje: 4
  • Shikime: 1,539
  02-11-2011 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 10. Proxy Eksecutors (Gline prx-Klones)

  Started by CAKMAKU‎, 25-10-2011
  • Pergjigje: 5
  • Shikime: 1,758
  01-11-2011 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 11. Kerko vizitoret sipas IP (Ircop Only)

  Started by CAKMAKU‎, 25-10-2011
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 1,144
  25-10-2011 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 12. Sigurimi Privatit

  Started by Nitroglycerin‎, 21-10-2011
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 1,072
  21-10-2011 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 13. Never Skript shkarkoje

  Started by Never‎, 06-09-2011
  • Pergjigje: 3
  • Shikime: 1,737
  10-09-2011 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 14. "CAPTCHA" ne privat.

  Started by hax0r‎, 25-05-2011
  • Pergjigje: 11
  • Shikime: 2,217
  25-08-2011 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 15. did a whois on you

  Started by CAKMAKU‎, 03-05-2011
  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 1,557
  03-05-2011 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 16. Nicklist ngjyra "ylber"

  Started by CAKMAKU‎, 03-05-2011
  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 2,494
  03-05-2011 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 1,747
  03-05-2011 Shko tek postimi i fundit ne kete temė

hap

Opsionet e Shfaqjes

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat ne..

Kusdes: kur ti renditni sipas dates, 'descending order' do te shfaqe me te rejat perpara.

hap

Legjenda e Ikonave

Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e Nxehte me postime te palexuara
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e nxehte me postime te palexuara
Post e Mbyllur
Tema eshte e Mbyllur
Tema permban mesah shkruar nga
Ju keni postuar ne kete teme
hap

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •