Shqiptar te Bashkuar
android
Duke Lexuar Temat 1 ne 19 nga 19

Forum: mIRC Plus

Bėni pyetje, kėrkesa dhe shkarkime pėr scripte dhe addonse tė ndryshme, Config Eggdrop, PsyBnc etj.

 1. Teme NgjitėsE Ngjitėse: Rregullore rreth mirc+scripting.

  Started by CAKMAKU, 03-05-2011
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 1,613
  03-05-2011 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 6
  • Shikime: 2,674
  01-05-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 1. Pershendetje

  Started by Gjykatesi-EL, 01-05-2017
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 120
  01-05-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 2. Nmsp ScRiPt....

  Started by MasteR, 19-04-2013
  • Pergjigje: 9
  • Shikime: 6,209
  03-05-2013 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 3. Pink mIRC Script

  Started by CAKMAKU, 26-02-2012
  • Pergjigje: 19
  • Shikime: 2,951
  04-04-2013 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 4. Menaxhuesi i IGNORE-eve

  Started by Ocean, 05-10-2012
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 829
  05-10-2012 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 5. Script i vecante!

  Started by KINGS, 16-05-2011
  • Pergjigje: 10
  • Shikime: 2,700
  04-06-2012 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 6. Never Skript

  Started by Never, 29-04-2012
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 929
  29-04-2012 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 7. Shkarko AlbaniaSite Script

  Started by Snow Hristina, 02-12-2011
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 1,850
  02-12-2011 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 2
  • Shikime: 2,901
  27-11-2011 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 8. Imito nje perdorues!! :p

  Started by CAKMAKU, 01-11-2011
  • Pergjigje: 4
  • Shikime: 1,478
  02-11-2011 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 9. Proxy Eksecutors (Gline prx-Klones)

  Started by CAKMAKU, 25-10-2011
  • Pergjigje: 5
  • Shikime: 1,650
  01-11-2011 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 1,098
  25-10-2011 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 10. Sigurimi Privatit

  Started by Nitroglycerin, 21-10-2011
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 1,017
  21-10-2011 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 11. Never Skript shkarkoje

  Started by Never, 06-09-2011
  • Pergjigje: 3
  • Shikime: 1,667
  10-09-2011 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 12. "CAPTCHA" ne privat.

  Started by hax0r, 25-05-2011
  • Pergjigje: 11
  • Shikime: 2,164
  25-08-2011 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 13. did a whois on you

  Started by CAKMAKU, 03-05-2011
  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 1,507
  03-05-2011 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 14. Nicklist ngjyra "ylber"

  Started by CAKMAKU, 03-05-2011
  • Pergjigje: 1
  • Shikime: 2,441
  03-05-2011 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 0
  • Shikime: 1,587
  03-05-2011 Shko tek postimi i fundit ne kete temė

hap

Informacionet e forumit dhe opsionet

Moderatoret e ketij forumi
hap

Opsionet e Shfaqjes

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat ne..

Kusdes: kur ti renditni sipas dates, 'descending order' do te shfaqe me te rejat perpara.

hap

Legjenda e Ikonave

Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e Nxehte me postime te palexuara
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e nxehte me postime te palexuara
Post e Mbydhur
Tema eshte e Mbydhur
Tema permban mesah shkruar nga
Ju keni postuar ne kete teme
hap

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •