Shqiptar te Bashkuar
android
Thanks Thanks:  0
Likes Likes:  0
Dislikes Dislikes:  0
Duke shikuar rezultatet 1 ne 7 nga 7
 1. #1
  fv fv fv fv fv fv Avatari i PiRaTi
  Antarėsuar nė
  Nov 2009
  Vendodhja
  Tirane
  Postime
  91
  Forca e Rrespektit
  16

  Fajtori-Script!! Script Per Stafin Aop Dhe Sop!! By W0rLd

  Ketu Keni Scriptin Qe Mbron Kanalin 100% Per Staffin Aop Dhe Sop!!

  Download: Kliko Ketu

  Shpresoj Te Ju Pelqej!!
  Heren e fundit u redaktua nga PiRaTi; 11-04-2013 ne 00:56.
  The@LiFe.Is.Gold

 2. #2
  Aop aLiSa^sHkOdRaNe fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i vAmPiRe
  Antarėsuar nė
  Mar 2012
  Vendodhja
  In your Dreams
  Postime
  1,243
  Blog Entries
  5
  Forca e Rrespektit
  206

  Titulli: Fajtori-Script!! Script Per Stafin Aop Dhe Sop!! By W0rLd

  Si bej dot download (

  Citim Origjinale Postuar nga PiRaTi Shfaq Poten
  Ketu Keni Scriptin Qe Mbron Kanalin 100% Per Staffin Aop Dhe Sop!!

  Download: Kliko Ketu

  Shpresoj Te Ju Pelqej!!
  I am the kind of Women that when my feet hit the floor each morning ... Even the Devil says "Oh crap She is up"

 3. #3

  Titulli: Fajtori-Script!! Script Per Stafin Aop Dhe Sop!! By W0rLd

  Citim Origjinale Postuar nga vAmPiRe Shfaq Poten
  Si bej dot download (
  Kliko atje siper tek kjo: FAJTORI-SCR.rar
  dhe e regjistron
  Paragjykimet janė ato qė budallenjtė pėrdorin pėr arsye. . .!

 4. #4
  I'm offline fv Avatari i MasteR
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Invisible...
  Postime
  12,643
  Forca e Rrespektit
  2150

  Pe: Fajtori-Script!! Script Per Stafin Aop Dhe Sop!! By W0rLd

  Pasi te hyni tek kjo adrese Ketu

  do ju hapet faqja dhe me pas klikoni te kjo Download: FAJTORI-SCR.rar 6.05 MB qe eshte ne krye te faqes
  Tė investosh pėr pamjen tėnde, do tė thotė tė paguash pėr tė tėrhequr vėmendjen e tė tjerėve...
  Ndėrsa tė investosh pėr arsimin dhe kulturėn tėnde, do tė thotė t'i bėsh tė tjerėt tė 'paguajnė' pėr vėmendjen tėnde!!

 5. #5
  VIP fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Kila
  Antarėsuar nė
  Jan 2013
  Vendodhja
  Sa ktu atje ..
  Mosha
  24
  Postime
  2,863
  Forca e Rrespektit
  3677

  Titulli: Fajtori-Script!! Script Per Stafin Aop Dhe Sop!! By W0rLd

  Ja ta provojme
  I love ... I believe ....

 6. #6
  VIP fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i Kila
  Antarėsuar nė
  Jan 2013
  Vendodhja
  Sa ktu atje ..
  Mosha
  24
  Postime
  2,863
  Forca e Rrespektit
  3677

  Titulli: Pe: Fajtori-Script!! Script Per Stafin Aop Dhe Sop!! By W0rLd

  UU qenka niceee fareeeeeeeeeee
  I love ... I believe ....

 7. #7
  Unable to connect

  Firefox can't establish a connection to the server at 127.0.0.1.

  The site could be temporarily unavailable or too busy. Try again in a few moments.
  If you are unable to load any pages, check your computer's network connection.
  If your computer or network is protected by a firewall or proxy, make sure that Firefox is permitted to access the Web.
   

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Tema te Ngjashme

 1. Nmsp ScRiPt....
  Nga MasteR ne forum mIRC Plus
  Pergjigje: 9
  Postimi i Fundit: 03-05-2013, 08:22
 2. Script i vecante!
  Nga KINGS ne forum mIRC Plus
  Pergjigje: 10
  Postimi i Fundit: 04-06-2012, 19:42
 3. Pergjigje: 0
  Postimi i Fundit: 14-09-2011, 00:04

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •