Shqiptar te Bashkuar
android
Thanks Thanks:  0
Dislikes Dislikes:  0
Duke shikuar rezultatet 1 ne 10 nga 10
 1. #1
  I'm offline fv Avatari i MasteR
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Invisible...
  Postime
  12,638
  Forca e Rrespektit
  2179

  Nmsp ScRiPt....

  Shkarkoni nmps script ne linkun me poshte:

  Kliko ketu per shkarkim
  Tė investosh pėr pamjen tėnde, do tė thotė tė paguash pėr tė tėrhequr vėmendjen e tė tjerėve...
  Ndėrsa tė investosh pėr arsimin dhe kulturėn tėnde, do tė thotė t'i bėsh tė tjerėt tė 'paguajnė' pėr vėmendjen tėnde!!

 2. #2
  fv
  Antarėsuar nė
  Dec 2012
  Postime
  1
  Forca e Rrespektit
  0

  Titulli: Nmsp ScRiPt....

  Good Script For Oper Nmsp
   

 3. #3
  Anėtar i Respektuar fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i BjOnDi
  Antarėsuar nė
  May 2011
  Vendodhja
  Italy
  Postime
  1,575
  Forca e Rrespektit
  336

  Titulli: Nmsp ScRiPt....

  MasteR ti e ke ber?
  Zemra Ka Arsye, Qė Arsyeja Nuk I Njeh!

 4. #4
  I'm offline fv Avatari i MasteR
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Invisible...
  Postime
  12,638
  Forca e Rrespektit
  2179

  Pe: Nmsp ScRiPt....

  NmSp ScRiPt.zip download

  PERMBAN:

  Auto-deop per stafin sop.
  Menaxhim te bisedave private.
  Sistem away dhe auto-away.
  Fjalor perkthimi ne 5 gjuhe (fatkeqesisht nuk e ka akoma shqipen)
  Parashikim boteror moti.
  Lokalizues ip-je per ircops.
  Anti-clonesx per ircop.
  Skanues proxysh per ircop.
  Lojera etj.
  Tė investosh pėr pamjen tėnde, do tė thotė tė paguash pėr tė tėrhequr vėmendjen e tė tjerėve...
  Ndėrsa tė investosh pėr arsimin dhe kulturėn tėnde, do tė thotė t'i bėsh tė tjerėt tė 'paguajnė' pėr vėmendjen tėnde!!

 5. #5
  System Engineer fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i eGo0sTyle
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Somewhere on this Wonderful Planet.
  Postime
  3,756
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  178

  Titulli: Nmsp ScRiPt....

  Ti e ke bo scriptin kshu apo ti e ke modifiku?
  We can't do anything about the past to make the present better...
  What's done is done. But we could always do something in the present to make a better future..

 6. #6
  fv
  Antarėsuar nė
  Apr 2013
  Postime
  1
  Forca e Rrespektit
  0

  Titulli: Nmsp ScRiPt....

  Pershendetje te gjitheve! Se pari dua te falenderoj cdo vizitor te kesaj teme per interesin rreth punimit tim. Te vjetrit nga ju mund te me njohin me pseudonimin Le_professionnel, kurse te rinjte me No_More_Shushka_Please ose nmsp. Scripti eshte nisur nga fillimi fare, dmth mirc 7.22. Aliases jane bere nga une, remotes jane te bera nga nje sere koduesish te huaj (te modifikuara nga une per tiu pershtatur sa me mire rregullores se fajtori-t dhe shijes sime personale). Falenderoj gjithashtu CAKMAKU per kodet e tij te bukura dhe praktike, si pershembull kodi per hotlinks per ircopa-t qe eshte prezent ne skript.
  Falenderoj gjithashtu w0rld per keshillen e tij rreth ngjyrave, faleminderit byrazer, me pelqen me shume scripti me keto ngjyra! Ky script ka marre rreth dy muaj per tu koduar, modifikuar, perkthyer dhe testuar. Nese mendoni se ka dicka qe mund te rregullohet ne script, ju lutem me thoni. Cdo keshille, verejtje, pyetje eshte e mirepritur.
  Mirupafshim ne chat, gjithe te mirat!
   

 7. #7
  Moon_Boy fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i WISHMASTER
  Antarėsuar nė
  Sep 2012
  Vendodhja
  Midis Shkodres
  Postime
  830
  Forca e Rrespektit
  391

  Titulli: Nmsp ScRiPt....

  Ju lumshin durt #FajtoriStaff
  Life is a dream for the wise, a game for the fool, a comedy for the rich, a tragedy for the poor.


  ti s'mban kujtime
  e une per me t'kujtu
  vendosa me ken si ti

 8. #8
  Interist Forever fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i ReNdEx
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Rrugve
  Mosha
  30
  Postime
  13,118
  Forca e Rrespektit
  1953

  Titulli: Nmsp ScRiPt....

  Citim Origjinale Postuar nga Kasemi Shfaq Poten
  Pershendetje te gjitheve! Se pari dua te falenderoj cdo vizitor te kesaj teme per interesin rreth punimit tim. Te vjetrit nga ju mund te me njohin me pseudonimin Le_professionnel, kurse te rinjte me No_More_Shushka_Please ose nmsp. Scripti eshte nisur nga fillimi fare, dmth mirc 7.22. Aliases jane bere nga une, remotes jane te bera nga nje sere koduesish te huaj (te modifikuara nga une per tiu pershtatur sa me mire rregullores se fajtori-t dhe shijes sime personale). Falenderoj gjithashtu CAKMAKU per kodet e tij te bukura dhe praktike, si pershembull kodi per hotlinks per ircopa-t qe eshte prezent ne skript.
  Falenderoj gjithashtu w0rld per keshillen e tij rreth ngjyrave, faleminderit byrazer, me pelqen me shume scripti me keto ngjyra! Ky script ka marre rreth dy muaj per tu koduar, modifikuar, perkthyer dhe testuar. Nese mendoni se ka dicka qe mund te rregullohet ne script, ju lutem me thoni. Cdo keshille, verejtje, pyetje eshte e mirepritur.
  Mirupafshim ne chat, gjithe te mirat!

  O gjyshh po ti ca ben akoma ooo o laluc me scripte Tani e pash po kur te vi her tjeter do e shikoj me mir se tani po dal... Megjithse e di qe ja ke marr doren mir ktyre
  Interist Forever Vlonjat Me Zemer

 9. #9
  I'm offline fv Avatari i MasteR
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Invisible...
  Postime
  12,638
  Forca e Rrespektit
  2179

  Pe: Nmsp ScRiPt....

  Rendex kur mer vehs ti mer
  Tė investosh pėr pamjen tėnde, do tė thotė tė paguash pėr tė tėrhequr vėmendjen e tė tjerėve...
  Ndėrsa tė investosh pėr arsimin dhe kulturėn tėnde, do tė thotė t'i bėsh tė tjerėt tė 'paguajnė' pėr vėmendjen tėnde!!

 10. #10
  System Engineer fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv fv Avatari i eGo0sTyle
  Antarėsuar nė
  Apr 2011
  Vendodhja
  Somewhere on this Wonderful Planet.
  Postime
  3,756
  Blog Entries
  4
  Forca e Rrespektit
  178

  Titulli: Nmsp ScRiPt....

  "The file link that you requested is not valid. Please contact link publisher or try to make a search."
  Do te thoja normal, Link te Master se kalojn 48 orarshin Online
  We can't do anything about the past to make the present better...
  What's done is done. But we could always do something in the present to make a better future..

Informacionet e Temes

Vizitoret qe po Shikojne Kete Teme

Momentalisht aty jane 1 vizitor duke lexuar kete teme. (0 anetare dhe 1 vizitore)

Tema te Ngjashme

 1. Pergjigje: 6
  Postimi i Fundit: 01-05-2017, 09:26
 2. Script i vecante!
  Nga KINGS ne forum mIRC Plus
  Pergjigje: 10
  Postimi i Fundit: 04-06-2012, 18:42
 3. MirC Script!!!
  Nga HaRoMsI ne forum Ankesat pėr Stafin Shqipėria
  Pergjigje: 31
  Postimi i Fundit: 02-06-2010, 19:29

fv Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •